Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCES BARTOSZA DUDY-KLIMASZEWSKIEGO Z KLASY V B

16 marca odbył się V Dolnośląski Konkurs Mitologiczny dla szkół podstawowych. Organizatorem jest Gimnazjum i Liceum Urszulanek. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatami honorowymi przez: Wojewodę Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Patronami medialnymi tradycyjnie byli: Gość Niedzielny i Radio Rodzina. Opiekę metodyczną nad konkursem sprawowało WCDN wraz z panią Elżbietą Kielman, doradczynią metodyczną.

W dniu konkursu uczniowie zjechali się z najdalszych zakątków Dolnego Śląska. Były dzieci z Bogatyni, Zgorzelca, Jeleniej Góry, Lubina i z wielu innych miasteczek regionu.

Spotkanie rozpoczęło się o 9.00 rejestracją uczestników. Potem nastąpiło oficjalne powitanie gości i przystąpienie do części konkursowej, czyli rozwiązania testu. O 13.00 rozpoczęła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień. Każdy z uczestników konkursu (a było aż 100 osób) otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek, a 10 najlepszych znawców mitologii , w tej grupie Klaudia Rozumek z klasy 6B, wyróżniono tytułem finalisty i nagrodą rzeczową.

Najlepszymi okazali się:

I miejsce: Bartosz Duda Klimaszewski ze Szkoły Podstawowej nr 17 we Wrocławiu
II miejsce Bartłomiej Persak ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Oleśnicy
III miejsce Kamil Figiel ze Szkoły Podstawowej w Węgrach

            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.