SPELLING COMPETITION

Zapraszamy uczniów klas 4 i 5 do udziału w konkursie literowania w języku angielskim „Spelling Competition". I etap konkursu odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz. 13:25 w sali 12. Kartki ze słówkami chętni uczniowie mogą odbierać od nauczycieli języka angielskiego. W ramach przygotowań należy ćwiczyć nie tylko literowanie podanych wyrazów, ale również ich poprawną wymowę. Uczeń będzie miał za zadanie przeliterować z pamięci trzy wylosowane wyrazy spośród podanych poniżej.

Zapisy do dnia 25.11.2016 (piątek).

Zapraszamy

Lista słówek na konkurs: stage, exciting, newsagent’s, street, fleece, musician, mobile phone, charger, England, country, brilliant, teacher, twelve, white, Science, January, shy, expensive, hoodie, uniform, shopping mall, pound, delicious, raspberry, seaweed, proteins, breakfast, lemonade, autumn, builder, parents, weather, wardrobe, thirty, pencil, behind, street, guinea pig, tree, cousin.