Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SPELLING COMPETITION

Zapraszamy uczniów klas 4 i 5 do udziału w konkursie literowania w języku angielskim „Spelling Competition". I etap konkursu odbędzie się 29 listopada (wtorek) o godz. 13:25 w sali 12. Kartki ze słówkami chętni uczniowie mogą odbierać od nauczycieli języka angielskiego. W ramach przygotowań należy ćwiczyć nie tylko literowanie podanych wyrazów, ale również ich poprawną wymowę. Uczeń będzie miał za zadanie przeliterować z pamięci trzy wylosowane wyrazy spośród podanych poniżej.

Zapisy do dnia 25.11.2016 (piątek).

Zapraszamy


Lista słówek na konkurs: stage, exciting, newsagent’s, street, fleece, musician, mobile phone, charger, England, country, brilliant, teacher, twelve, white, Science, January, shy, expensive, hoodie, uniform, shopping mall, pound, delicious, raspberry, seaweed, proteins, breakfast, lemonade, autumn, builder, parents, weather, wardrobe, thirty, pencil, behind, street, guinea pig, tree, cousin.

            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.