ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl

BEZPIECZNY DOLNOŚLĄZAK

21 lutego 2019r w naszej szkole odbyło się spotkanie klas ósmych w ramach Programu Edukacyjnego pt. Bezpieczny Dolnoślązak.
Spotkanie obejmowało zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem i podniesieniem świadomości z zakresu bezpieczeństwa w Internecie. Były: prezentowane filmy, interaktywne zabawy, ciekawe prezentacje. A wypowiedzi uczniów przekazała wrocławska TVP( http://www.tvp.pl/regiony-tvp/regiony/wroclaw/informacje/fakty/wideo/21022019-2100/41422831)??

Gościem spotkania były p. Agnieszka Sokołowska- Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Pani Monika Włodarczyk- Przewodnicząca Komisji Uchwałodawczej Przestrzegania Prawa i Bezpieczeństwa
Tematykę cyberzagrożeń przybliżyli uczniom:
Pan Łukasz Raczkowski - st. sierż. z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu,
Pan Jarosław Jezierski - Regionalny Koordynator Programów Edukacji Ekonomicznej w Warszawskim Instytucie Bankowości
Panie psycholog: Pani Anna Lipnicka oraz Pani Magdalena Duszyńska.

Organizatorzy spotkania w SP 17: p. Małgorzata Skrobot i p. Barbara Zawadzka.