Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl


Siedemnastka biega z mapą
12 czerwca 2014

12 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyły się zawody w biegach na orientację „Siedemnastka biega z mapą”. Była to impreza skierowana do uczniów klas I-VI, a organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz pływania we współpracy z sekcją BNO Śląska Wrocław. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wystartowało łącznie ok. 96 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych. Niestety nie wszystkim zawodnikom udało się poprawnie odnaleźć wszystkie punkty orientacyjne, ale doświadczenie i nauka przydadzą się na kolejną zabawę z biegami na orientację już w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim zawodnikom Gratulujemy !!!

Serdecznie dziękujemy trenerom WKS Śląsk Wrocław - sekcji biegów na orientację Panu Kalikstowi Sobczyńskiemu oraz Panu Remigiuszowi Widziewiczowi za pomoc w organizacji zawodów. Trenerzy Kajo i Remek prowadzą w naszej szkole sekcję biegów na orientację dla naszych uczniów. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu uczniów odnosimy sukcesy w tej dyscyplinie nawet na szczeblu wojewódzkim.

Więcej informacji można otrzymać na stronie: www.bno.pl

            


Od Solidarności...

Szkocja7

Galop

Szkółka pływania

Szkoły dla nadziei

Szkółka hokejowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.