ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl

mała czcionka średnia czcionka duża czcionka

DNI OTWARTE SZKOŁY– RELACJA Z WYDARZENIA

W naszej szkole jest wspaniale,

piękne są świetlica i sale

i plac zabaw i boisko,

tutaj fantastyczne jest wszystko.

I nigdzie na całym świecie

drugiej takiej nie znajdziecie!

6 maja 2021 roku nasza szkoła otworzyła swoje drzwi szerzej niż zwykle. Odbył się bowiem Dzień Otwarty, w czasie którego rodzice naszych przyszłych uczniów wraz z dziećmi mogli zobaczyć, gdzie będą uczyć się ich pociechy już od przyszłego roku. Rodzice mieli okazję zdobyć informacje na temat głównych założeń szkoły, jej funkcjonowania, planów i przebiegu edukacji, a także porozmawiać z nauczycielami oraz wymienić doświadczenia między sobą. Mogli również zwiedzić szkołę, zobaczyć m.in. basen, salę gimnastyczną, i świetlicę. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą placówkę i zapraszamy od września.

Na zdjęciach zaprezentowano wyjątkową ofertę naszej szkoły.

Prace plastyczne naszych uczniów budziły wśród gości żywe zainteresowanie.