WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ

Krótka charakterystyka szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 17 wchodzi w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 17 we Wrocławiu. Jest położona na terenie dzielnicy Krzyki, w niewielkiej odległości od centrum miasta, tuż za dworcem kolejowym Wrocław Główny. Posiadamy nowoczesny obiekt sportowy z pływalnią. Od kilku lat realizujemy innowacje, polegające na nauczaniu języka hiszpańskiego oraz rozwijaniu kreatywności dzieci. Języka hiszpańskiego uczą doświadczeni nauczyciele w bardzo dobrze wyposażonych, nowoczesnych pracowniach. Realizujemy działania z ramach projektu Młodzi Obywatele Kultury oraz w sieci szkół "Od inspiracji do kreacji". Zajęcia w szkole zaczynają się o godzinie 7.30.

1. Nazwa i adres szkoły
Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego
ul. Wieczysta 105, 50 – 550 Wrocław.

2. Klasa z językiem hiszpańskim.

3. Liczba klas dwujęzycznych: 2.

4. Nauczane przedmioty w systemie dwujęzycznym: historia, wos.

5. Liczba miejsc: 56, 28 w jednym oddziale.

6. Osoba udzielająca informacji o klasach: sekretariat Szkoły oraz p. Małgorzata Skrobot.

7. Termin złożenia deklaracji do testu predyspozycji, wymagane dokumenty - do 17 kwietnia.

8. Termin testu predyspozycji językowych: 11 maja 2018 r. godz. 10.00.

9. Sposób, termin ogłoszenia wyników testu predyspozycji językowych – 3 tygodnie po przeprowadzeniu testu.

DEKLARACJA

REGULAMIN REKRUTACJI

Informacje o klasach dwujęzycznych i terminach rekrutacji we wrocławskich szkołach podstawowych