¡HOLA!

Kolejny rok realizacji innowacji „ Z hiszpańskim w Świat” rozpoczął się bardzo pracowicie. Od początku września trwały przygotowania do występu w koncercie „Wielojęzyczna Europa”. Impreza była organizowana w ramach obchodów Europejskich Dni Języków Obcych . W czasie koncertu wykonano czterdzieści utworów w różnych językach, a artystami były zarówno przedszkolaki jaki i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów. Reprezentacja naszej szkoły : klasa 5a zatańczyła i zaśpiewała „Cucaracha”, a 5b Pollito pio”. Występy zebrały bardzo pochlebne recenzje. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2013/2014 klas czwartych i koncertu „Wielojęzyczna Europa”

Już musimy myśleć o repertuarze na grudzień. Czas szybko płynie i Boże Narodzenie tuz,tuż.

Saludos a todos/Pozdrawiam Wszystkich
Małgorzata Skrobot