Lubicie jeździć na łyżwach? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Sp 17 wraz z Wrocławskim Towarzystwem Hokejowym WTH Wrocław zapraszają dzieci (zarówno dziewczynki, jak i chłopców) do uczestnictwa w zajęciach hokeja na lodzie.
Odbywają się one na lodowisku przy ul. Spiskiem w weekendowe poranki. Trenerami są zawodnicy WTH Wrocław.
Wasi koledzy z SP17 juz trenują. Sprawdźcie, czy rozpoznacie ich na zdjęciach na facebookowej stronie WTH ---> link tutaj
Maciek Ulijański z 5c obecnie trenuje, aby zostać skutecznym bramkarzem.

Ostatnio dzieci brały udział w IV Turnieju białego Orlika pod okiem Mariusza Czerkawskiego - oglądamy tutaj

W czasie ferii dzieci uczestniczyły w obozach hokejowych Olimpijczyka Walentego Ziętary.

Więcej informacji o szkółce przeczytanie na stronie sportowywroclaw.eu czyli --->tutaj

Do obejrzenia jest tez ciekawy reportaż o zaprzyjaźnionej szkółce.

A gdyby tego było mało, oto audycja radiowa w tym temacie ---> audycja
Oraz wiadomości z TVP Wrocław ---> wiadomości, od 1:35 minuty

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!