O Hubiku i Hubiance

Jak wieść niesie, na naszym osiedlu zamieszkały dwa sympatyczne stworzenia – duszek Hubik i wróżka Hubianka. Jeszcze niewiele o nich wiemy, ale jesteśmy przekonani, że to dobre i miłe istoty, z którymi warto się zaprzyjaźnić.

Nasi uczniowie wykonali bardzo ciekawe portrety Hubika i Hubianki. Najlepsze prace zostały wyeksponowane w filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej, a ich autorzy nagrodzeni. Konkurs przeprowadziła pani Małgorzata Lejko.
Nagrodzeni:

KLASY I-III
  • I miejsce: Patrycja Pańczyk i Joanna Mazur
  • II miejsce: Izabela Sawicka i Kornelia Brzostowska
  • III miejsce: Zuzanna Janerka, Julia Galewska i Maja Musiałowicz
    KLASY IV-VI
  • I miejsce: Amelia Przybylska i Oliwia Lach
  • II miejsce: Kornelia Kulig i Klaudia Kłopotowska
  • III miejsce: Nadia Eliaszczuk i Agata Łagodzińska
  • Wyróżnienia: Paweł Korzeniowski, Aleksander Sałasznik, Alicja Kieres, Wiktoria Waszczak, Julia Kociołek

Uczniowie klas 4-6 mogli również spróbować swoich sił na polu literackim i napisać baśń, której bohaterami będą duszek Hubik i wróżka Hubianka. Konkurs przeprowadziła pani Małgorzata Kubiak – Chudy. Nagrodę przyznano Julce Syndonin z klasy 4c