Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


POTRZEBNA PILNA POMOC DLA NASZEGO UCZNIA KAROLA

Drodzy Państwo

Karol pokonał już sepsę, pokonał białączkę limfoblastyczną. Niestety obecnie mierzy się z białaczką szpikową. Jedyną sznasą na ratunek jest przeszczep szpiku kostnego. W bazie dawców na całym swiecie nie znaleziono dla Karolka bliźniaka genetycznego. Jego mama Dorota w taki sposób prosi o pomoc:

19 listopada w godzinach 9:30 - 16:00 w naszej szkole odbędzie się wielka akcja rejestrowania dawców szpiku dedykowana właśnie Karolowi. W imieniu rodziców Karola i własnym bardzo prosimy o pomoc. Może to właśnie wśród nas jest genetyczny bliźniak Karola?

Dawcą szpiku może być osoba zdrowa pomiędzy 18-55 rokiem życia. Przy rejestracji dawcy przeprowadza się wywiad medyczny, wypełnia folrmularz z danymi osobowymi, pobiera wymaz z błony śluzowej z wnętrza policzka.

Na każdego, kto chciałby zarejestrować się wcześniej czeka Fundacja DKMS. ZGŁASZAJMY SIĘ! Razem możemy uratować tego małego bohatera!

Więcej na temat akcji oraz walki Karola z chorobą można przeczytać w artykułach:
Onetu
Gazety wrocławskiej
oraz na stronie Karolek Triumfator

            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.