Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


KOŁA ZAINTERESOWAŃ-ZESPOŁY WYRÓWNAWCZE
ROK SZKOLNY 2016/2017

Lp.NauczycielZajęciaDzieńGodzina Sala
1Adamowska AnetaZajęcia plastyczneponiedziałek 12:00 - 13:00
2Bartczak CelinaKoło zainteresowań "Asy z III klasy".piątek 11.25 - 12.1030
3Bartczak Celinazespół wyrównawczyponiedziałek 12.20 - 13.05biblioteka
4Bartczak CelinaZespół taneczny "Pląs".wtorek 13.15 - 14.45aula
5Bartczak Celinakonsultacjeśroda 10.05 - 10.5524
6Bartczak CelinaKoło interdyscyplinarne dla klas III "Asy z III klasy".czwartek 9.10 - 9.5529
7Besser Annazespół wyrównawczy kl.2eczwartek 11.20 - 12.10biblioteka
8Besser Annazajęcia korekcyjno- kompensacyjnepiątek 13.25 - 14.1032
9Besser AnnaKonsultacje dla uczniów kl.3ewtorek 10.55 - 11.4024
10Besser AnnaJęzyk polskiśroda 12.45 - 1330zerówka
11Bieganowska Agnieszkazajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego dla klas 1-3poniedziałek 12:20 - 13:05terapia
12Bieganowska Agnieszkalekcje twórczości - innowacjaśroda 14:20 - 15:0546
13Bieganowska Agnieszkaprojekt eTwinningponiedziałek 10.05 - 10:509 lub 11
14Bieganowska AgnieszkaLekcje twórczościśroda 14:35 - 15:209
15Blecka Halinazabawy ruchowe ze śpiewemśroda 10:00 - 11:0010a
16Blecka Halinazajęcia z Klanzyponiedziałek 10:00 - 11:0010a
17Bobrowska JolantaZespół wyrównawczy kl.Ibponiedziałek 12.20 - 13.0532
18Bobrowska JolantaKonsultacje dla uczniów klasy II bponiedziałek 9.10 - 9.50zerówka
19Bobrowska JolantaKonsultacje dla uczniów kl. IIbponiedziałek 10.05 - 10.50zerówka
20Bożek AdamSzachy grupa początkująca klasy Iwtorek 17.00 - 18.3025
21Bożek AdamSzachy grupa zaawansowanawtorek 17.45 - 19.1525
22Chmolewska EdytaKonsultacje dla klas: 5a i 5cczwartek 9:10 - 9:5511
23Chmolewska EdytaKonsultacje dla klasy 5bczwartek 10:05 - 10:559
24Cymanek ZuzannaKółko z języka angielskiego dla klasy 6ewtorek 13:25 - 14:1057
25Cymanek Zuzannakółko z języka angielskiego dla 2hpiątek 11:25 - 12:10terapia 24
26Cymanek Zuzannakółko z języka angielskiego dla klasy 6eczwartek 12:20 - 13:0544
27Czarnecka AnetaZajęcia adaptacyjne dla klas pierwszychczwartek 13.25 - 14.1024
28Czarnecka Anetawartości w życiu człowieka - zajęcia z elementami biblioterapii.czwartek 12.20 - 13.0524
29Czarnoleska Dariakoło polonistyczne,zajęcia wyrównawcze - klasy szósteśroda -
30Czarnoleska DariaKonsultacje dla klas: 4d,5a,6b,7aponiedziałek 14.35 - 15.2045
31Domaradzka AgnieszkaZajęcia terapeutyczne dla klas starszychponiedziałek 9.40 - 10.2524
32Domaradzka Agnieszkazajęcia terapeutyczne dla klas młodszychpiątek 11.25 - 12.10
33Dyła Dagnatańce integracyjneponiedziałek 11.30 - 12.3010
34Dyła Dagnatańce integracyjneponiedziałek 15:00 - 16:0010
35Dyła DagnaTańce i zabawy rytmiczne przy muzyceponiedziałek 12.45 - 13.30aula
36Dziedzic JoannaZajęcia rozwijające" Mały Artysta"poniedziałek 9.40 - 10.251a
37Dziedzic Mariazespół wyrównawczy kl. 3fponiedziałek 11.25 - 12,1032
38Dziedzic MariaZajęcia wyrównawcześroda 11,45 - 12,30zerówka
39Dziedzic Maria Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze po lekcji pływaniawtorek 11,40 - 12,30
40Garncarek Dianazespół wyrównawczy dla klas 4środa 8.50 - 9.3549
41Gazarkiewicz AnnaZespół wyrównawczy dla kl.2fponiedziałek 11.25 - 12.10gab. terap
42Gazarkiewicz AnnaZajęcia dydaktyczno -wyrównawcze w kl. 3fczwartek 11.45 - 12.3039
43Gazarkiewicz AnnaZajęcia czytelnicze "Spotkania z ciekawą książką"kl. 3fpiątek10.55 - 11.40MBP
44Gruszczyńska Annakonsultacje dla klas 5 b, c, dwtorek 13.25 - 14.1044
45Gruszczyńska AnnaKoło zainteresowań dla klas 6. "Zdrowe odżywianie po angielsku"czwartek 13.25 - 14.1044
46Gruszczyńska Annakonsultacje klas 6b,cśroda 13:45 - 14:3024
47Hryniewiecka Ewazespół wyrównawczy z matematyki kl.6aśroda 12.20 - 13.051a
48Hryniewiecka Ewazespół wyrównawczy z matematyki klasy czwartepiątek 8.50 - 9.3542
49Hryniewiecka EwaKonsultacje z matematyki dla klas IVśroda 8:20 - 9:0557
50Hryniewiecka EwaKonsultacje z matematyki dla klas Vśroda 9:10 - 9:5524
51Janeczek EwaZespół wyrównawczy dla klas IV i Vwtorek 8.00 - 8.4555
52Janeczek EwaKółko przyrodnicze dla klas V i VIwtorek 13.25 - 14.1055
53Kalinowska Urszulazespół wyrównawczy kl.IIIgpiątek 11.25 - 12.10gab.terapi
54Kalinowska Urszulazajęcia teatralno - taneczneczwartek11.25 - 12.10aula
55Kamforowska IrenaBiblioterapia, zajęcia plastyczne- poznanie różnych technik plastycznychponiedziałek 11.30 - 12.30
56Kamforowska IrenaBiblioterapia, zajęcia plastyczne- poznanie różnych technik plastycznychponiedziałek 10.00 - 11.009
57Kamyk Barbarazespół wyrównawczy klasa IIgśroda 10.35 - 11.2032
58Kamyk Barbarazajęcia wyrównawcze dla dzieci z klasy III gśroda 7.30 - 8.1525
59Kamyk Barbarakoło matematyczne klas trzecichponiedziałek 11.45 - 12.3038
60Kleśta Krystynazajęcia dydaktyczno-wyrównawczeponiedziałek 10.55 - 11.4031
61Kleśta Krystynazajęcia dydaktyczno-wyrównawczepiątek 11.45 - 12.3025
62Kleśta Patrycjazajęcia plastyczneponiedziałek 8.00 - 9.0010
63Kleśta Patrycjazajęcia plastycznepiątek 9.00 - 10.0010
64Kobuszewski JanuszStrzelectwo sportowepiątek 15.10 - 17.45strzelnica
65Kobuszewski JanuszKoszykówka - kl.1poniedziałek 16.50 - 18.20s.gim.
66Kobuszewski JanuszKoszykówka-Kl.4-dz. wtorek 15.10 - 16.25s.gim
67Kobuszewski JanuszKoszykówka -kl.4-ch.wtorek 16.25 - 17.40s.gim.
68Kobuszewski JanuszKoszykówka kl.1wtorek 17.05 - 18.35sala gim.
69Kobuszewski JanuszKoszykówka kl.2czwartek 17.05 - 18.35sala gim.
70Kobuszewski JanuszStrzelectwo chł.kl6poniedziałek 15.30 - 18.00strzelnica
71Kolasa JolantaBiblioterapia, Zajęcia plastyczne-poznanie różnych technik plastycznychwtorek 11.00 - 12.009
72Kolasa JolantaBiblioterapia, zajęcia plastyczne-poznanie różnych technik plastycznychczwartek 11.30 - 12.309
73Kołacz EdytaChór szkolny"Śpiewające nutki" kl.1-3poniedziałek 11.25 - 12.10aula
74Kołacz EdytaChór szkolny"Bel canto" kl.4-6poniedziałek 14.20 - 15.2054
75Kołacz EdytaKółko gitaroweponiedziałek 15.20 - 16.0554
76Kołacz EdytaKółko gitaroweczwartek 8.50 - 9.35audio
77Kołacz EdytaChór szkolny"Bel canto" kl.4-6wtorek 13.25 - 15.0554
78Kołacz EdytaChór szkolny"Bel canto" kl.4-6czwartek 14.20 - 15.2054
79Kołacz EdytaChór szkolny "Śpiewające nutki" kl.1-3piątek 8.50 - 9.35aula
80Kosińska Wiolettakółko religijnepiątek 13.25 - 14.101a
81Lejko Małgorzatakawiarenka artystyczna "O plastyce przy muzyce" dla uczniów klas piątych i szóstychśroda 13.15 - 14.4554
82Lejko Małgorzatakawiarenka artystyczna - konsultacje z plastyki i muzykiponiedziałek 7:30 - 8:1554
83Lejko Małgorzatakawiarenka artystyczna - konsultacje z plastyki i muzykipiątek 8:20 - 9:0554
84Litwicka AgnieszkaZespół wyrównawczy dla klas 6cdśroda 14:20 - 15:0549
85Litwicka AgnieszkaKonsultacje dla uczniów klas 6b, 5a, 5ewtorek 14:20 - 15:0549
86Litwicka AgnieszkaKoło językowe dla klas 6środa 14:35 - 15:2046
87Litwicka AgnieszkaKonsultacje dla klas 6(a,e) i 7(a,b,c)środa 15:25 - 16;1046
88Maniara JoannaZajęcia taneczne kl. 4bśroda 8:00 - 9:35aula
89Maniara JoannaZajęcia taneczne.piątek 8.20 - 9.55aula
90Maniara JoannaDestination Imaginationwtorek 14.35 - 16.10audio
91Maniara JoannaZespół wyrównawczy z matematyki.piątek 13.45 - 14.3044
92Marian Jadwigazespół wyrównawczy dla klas szóstychpiątek 8.00 - 8.4544
93Marian JadwigaKółko matematyczne dla klas piątych.wtorek 13.25 - 14.1044
94Medyńska Annakonsultacjeczwartek 9.10 - 9.55zerówka
95Medyńska Annazajęcia wyrównawcze dla 3iczwartek 10.05 - 10.50zerówka
96Misiak Urszulakonsultacjewtorek 12.45 - 13.30sala"zerów
97Misiak UrszulaZajęcia wyrównawcze dla klasy 3aczwartek 10.55 - 11.40zerówka
98Osuch Małgorzatazespół wyrównawczy dla klasy 3cwtorek 11.25 - 12.1028
99Osuch MałgorzataZajęcia wychowawczo-opiekuńcze po lekcji pływania w kl.Ic.wtorek 10:55 - 11:4028
100Osuch MałgorzataKonsultacje dla kl.Ic.czwartek 15:25 - 16:1028
101Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.środa 10:55 - 11:40terapia
102Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.środa 11:45 - 12:30terapia
103Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.piątek 10:55 - 11:40terapia
104Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.piątek 12:45 - 13:30terapia
105Otlewska Joannazajęcia plastyczne "Zręczne palce" piątek 11.30 - 12.15sala kolum
106Patro-Guzek RenataSks pływanieśroda 7.10 - 7.55
107Patynko MariaSpotkania z książkąpiątek 11.00 - 12.00biblioteka
108Patynko MariaNauka gry na gitarze: z piosenką przez świat.wtorek 09:10 - 10:5012
109Pijanowska KatarzynaKonsultacjeśroda 14.35 - 15.2047
110Pijanowska KatarzynaKoło dziennikarskieczwartek 15.25 - 16.1047
111Piszczorowicz SylwiaSks pływanieponiedziałek 7.10 - 7.55basen
112Piszczorowicz SylwiaSks pływaniewtorek 7.10 - 7.55basen
113Piszczorowicz Sylwiasks- pływaniewtorek 16.00 - 16.45
114Puk Karolinazajęcia dydaktyczno - wyrównawczeczwartek 12:00 - 13:000 B
115Radziwon Dominikapływanie doszkalająceśroda 10.25 - 11.20pływanie
116Radziwon DominikaDoskonalenie pływaniapiątek 7.10 - 7.55basen
117Rutkowska Dorotazajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klas 5.wtorek 13.25 - 14.1446
118Rutkowska Dorota"Wiem więcej"czwartek 13.25 - 14.1046
119Rutkowska Dorotakonsultacjeponiedziałek 13:45 - 14:3031
120Rutkowska Dorotakonsultacjewtorek 7:30 - 8:1546
121Rutkowska Dorotakonsultacjepiątek 7:30 - 8:1546
122Sikorska Julitazajęcia wyrównawcze kl. 3dwtorek 12.10 - 13.0532
123Sikorska Julitakółko techniczno-matematyczne kl. 3dśroda 12.10 - 13.05korekcyjna
124Skrobot MałgorzataOd Solidarności do III R.P.wtorek 13.25 - 14.10s,56
125Skrobot MałgorzataKoło mitologiczneśroda 15.10 - 15.55s.56
126Skrobot Małgorzatakonsultacjeśroda 7.30 - 8.15s56
127Skrobot Małgorzatakonsultacjepiątek 7.30- - 8.15s.56
128Smuga JustynaKonsultacje z historiiponiedziałek 7:30 - 8:1555
129Smuga JustynaKoło historyczne dla klas VIIczwartek 13:45 - 14:3031
130Stepek KatarzynaZajęcia rozwijające- matematykapiątek 11.25 - 12.1028
131Stepek KatarzynaZespół wyrównawczyczwartek 11.25 - 12.10terapia
132Stepek Katarzynakonsultacjeponiedziałek 10.55 - 11.4037
133Stepek Katarzynakonsultacjeśroda 10.55 - 11.40zerówka
134Szalek MariaZespół wyrównawczy kl.Iapiątek 10.35 - 11.2032
135Szalek MariaKonsultacje dla klasy II aponiedziałek 10.55 - 11.40zerówka
136Szalek MariaKonsultacje dla uczniówśroda 10.55 - 11.4037
137Szczapa-Głogowska Małgorzatakółko matematycznewtorek 11.25 - 12.1032
138Szczapa-Głogowska Małgorzatakółko mayematyczneśroda 10.35 - 11.2032
139Szczapa-Głogowska Małgorzatakoło matematyczne kl.IIIwtorek 12.45 - 13.3027
140Szczapa-Głogowska Małgorzatakoło matematyczne kl.IIIśroda 7.30 - 8.1527
141Szczepanik Beatakoło teatralneczwartek -
142Szczytkowska Annazajęcia wyrównawcześroda11.25 - 12.1032
143Szczytkowska Annazajęcia wyrównawczeczwartek 12.20 - 13.0532
144Szczytkowska Annakonsultacjeśroda 12.45 - 13.30zerówka
145Szczytkowska Annakonsultacjepiątek 11.45 - 12.30zerówka
146Szelezin MałgorzataKawiarenka internetowaczwartek 8.50 - 9.3519
147Szelezin MałgorzataKonsultacjeśroda 15:25 - 16:1019
148Szeszko MajaZespół wyrównawczy dla klasy 2hśroda 12:20 - 13:0532
149Szeszko MajaZespół wyrównawczy dla klasy 2hpiątek 11:25 - 12:1032
150Szeszko MajaOdrabiankiponiedziałek 10:55 - 11:40zerówka
151Szeszko MajaKonsultacje dla uczniówwtorek 10:55 - 11:40zerówka
152Szeszko MajaDestination Imaginationwtorek 14:35 - 16:10audio
153Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 2wtorek 10.35 - 11.2012
154Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 4czwartek 10.35 - 11.2012
155Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 6wtorek 14:35 - 15:209
156Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 5piątek 8:20 - 9:059
157Świderski Rafałsks pływaniepiątek 7.10 - 7.55basen
158Świderski Rafałsks pływanieczwartek 7.10 - 7.55basen
159Tomaszewska Danutastrzelanie sportowepiątek 15.10 - 17.45strzelnica
160Tomaszewska Danutamini koszykówka klasy III, projekt basketmaniaśroda 16.55 - 18.25sala gim.
161Tomaszewska Danutamini koszykówka klas II, projekt basketmaniaczwartek 16.00 - 17.30sala gim.
162Twardygrosz JustynaZajęcia wyrównawczepiątek 12:30 - 13:30
163Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne. kl.I Dśroda 13.45 - 14.30
164Wilewicz MarzenaZaj. wyrównawcze dla uczniów kl.III Bwtorek 15.25 - 16.1026
165Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne kl.I Awtorek 10.55 - 11.40
166Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne kl.I Cwtorek 11.45 - 12.30
167Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne. kl. I Bśroda 10.55 - 11.40
168Wilewicz MarzenaKonsultacje dla uczniówponiedziałek 10.55 - 11.4026
169Wloczyk Annazajęcia plastycznepiątek 11.30 - 12:3010a
170Wloczyk Annazajęcia z Klanzyponiedziałek 15:00 - 16:0010a
171Wojtuś BarbaraJęzyk maszynponiedziałek 13.25 - 14.1011
172Wojtuś BarbaraJęzyk maszynśroda 14.20 - 15.05
173Wojtuś BarbaraJęzyk maszynczwartek 14.20 - 15.0519
174Wojtuś BarbaraJęzyk maszynczwartek 15.10 - 15.5519
175Wojtuś BarbaraKawiarenka internetowapiątek 8.50 - 9.3519
176Wojtuś BarbaraKawiarenka internetowapiątek 13.25 - 14.1019
177Wojtuś Barbarakonsultacjeponiedziałek 10:55 - 11:40aula
178Wojtuś Barbarakonsultacje / kawiarenka internetowawtorek 13:45 - 14:3011
179Wolski Sławomirzajęcia dodatkowe z matematyki - dla kl.IVponiedziałek 8.00 - 8.4547
180Wolski SławomirZajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl Vśroda 14.20 - 15.0544
181Wolski SławomirKonsultacje matematyczne dla uczniów klas Vponiedziałek 7.30 - 8.1544
182Wolski SławomirKółko matematyczne klas Vwtorek 9.10 - 9.5542
183Wolski SławomirKonsultacje matematyczne dla uczniów klas VI środa 13.45 - 14.3044
184Woźniczka Agatazespół wyrównawczy kl. 3Eśroda 11:25 - 12:1032
185Woźniczka Agatazajęcia tańca użytkowego dla klas 3 nieobjętych innowacjąponiedziałek 16:15 - 17:00aula
186Woźniczka Agatajęzyk maszynwtorek 16:00 - 16:4511
187Woźniczka Agatajęzyk maszynśroda 16:00 - 16:4531
188Woźniczka Agatajęzyk maszynpiątek 8:00 - 8:4511
189Wrona PaulinaKonsultacje poniedziałek 14.30 - 15.209
190Wrona PaulinaZajęcia rozwijające umiejętności językowe dla klasy 7aponiedziałek13.45 - 14.301a
191Wychowańska Ewa"Wychowanie przez czytanie" - bajki edukacyjne.wtorek 10.25 - 11.25biblioteka
192Wychowańska Ewa"Wychowanie przez czytanie" - bajki edukacyjne.środa 11.25 - 12.25biblioteka
193Wychowańska Ewazajęcia korekcyjno - kompensacyjneponiedziałek14:30 - 15:3012
194Wysokiński PawełPiłka ręczna klasy 4 (chłopcy)czwartek 17.40 - 19.15sala gimna
195Wysokiński PawełPiłka ręczna klasy 4 (chłopcy)wtorek 17.40 - 19.15sala gimna
196Wysokiński PawełPiłka ręczna klasy 5 i 6 (chłopcy)wtorek 19.15 - 20.45sala gimna
197Wysokiński PawełBiegi na orientacjęwtorek 15.05 - 16.05zajęcia w
198Wysokiński PawełBiegi na orientacjęczwartek 19.20 - 20.20sala gimna
199Wysokiński PawełPiłka ręczna klasy 5 i 6 (chłopcy)czwartek 19:00 - 20:20sala gimna
200Wysokiński PawełPiłka ręczna dla chłopców klas 5poniedziałek 15.25 - 16.55sala gimna
201Wysokiński PawełPiłka ręczna dla chłopców klas 4poniedziałek 17.00 - 18.30sala gimna
202Wysokiński PawełBiegi na orientację klasy 3-7wtorek 18.45 - 19.45sala gimna
203Wysokiński PawełBiegi na orientację klasy 3-7czwartek 16.00 - 17.00teren
204Wysokiński PawełKonsultacje (basen)poniedziałek 14.35 - 15.20basen
205Zając EwaKlanza - gry i zabawy edukacyjneponiedziałek 11.25 - 12.2527
206Zawadzka Barbarazespól wyrównawczy klasy 4-6wtorek 14.20 - 15.0542
207Zawadzka Barbarakoło przyrodnicze piątek 15.10 - 15.5542
208Zawadzka Barbarakonsultacjeśroda 13.45 - 14.3042
209Zawadzka Barbarakonsultacje+czwartek 14.35 - 15.2042
210Zielińska IzabelaSpotkania z książkąwtorek 14.00 - 15.00biblioteka
211Zielińska IzabelaKonsultacje - język francuskiczwartek 13:45 - 14:30biblioteka
212Zielińska IzabelaKoło przyjaciół bibliotekiczwartek 12:45 - 13:30


            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Przedszkole nr 9

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.