Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


KOŁA ZAINTERESOWAŃ-ZESPOŁY WYRÓWNAWCZE
ROK SZKOLNY 2017/2018

Lp.NauczycielZajęciaDzieńGodzina Sala
1Bartczak Celinakonsultacjeśroda 10.05 - 10.559
2Bartczak CelinaKoło interdyscyplinarne dla klas III "Asy z III klasy".czwartek 9.10 - 9.5529
3Besser AnnaKonsultacje dla uczniów kl.3ewtorek 10.55 - 11.4024
4Besser AnnaJęzyk polskiśroda 12.45 - 1330zerówka
5Bieganowska Agnieszkaprojekt eTwinningponiedziałek 10.05 - 10:509 lub 11
6Bieganowska AgnieszkaLekcje twórczościśroda 14:35 - 15:209
7Bobrowska JolantaKonsultacje dla uczniów klasy II bponiedziałek 9.10 - 9.50zerówka
8Bobrowska JolantaKonsultacje dla uczniów kl. IIbponiedziałek 10.05 - 10.50zerówka
9Chmolewska EdytaKonsultacje dla klas: 5a i 5cczwartek 9:10 - 9:5511
10Chmolewska EdytaKonsultacje dla klasy 5bczwartek 10:05 - 10:559
11Czarnoleska DariaKonsultacje dla klas: 4d,5a,6b,7aponiedziałek 14.35 - 15.2045
12Dyła DagnaTańce i zabawy rytmiczne przy muzyceponiedziałek 12.45 - 13.30aula
13Dziedzic MariaZajęcia wyrównawcześroda 11,45 - 12,30zerówka
14Dziedzic Maria Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze po lekcji pływaniawtorek 11,40 - 12,30
15Gazarkiewicz AnnaZajęcia dydaktyczno -wyrównawcze w kl. 3fczwartek 11.45 - 12.3039
16Gazarkiewicz AnnaZajęcia czytelnicze "Spotkania z ciekawą książką"kl. 3fpiątek10.55 - 11.40MBP
17Gruszczyńska Annakonsultacje klas 6b,cśroda 13:45 - 14:3024
18Hryniewiecka EwaKonsultacje z matematyki dla klas IVśroda 8:20 - 9:0557
19Hryniewiecka EwaKonsultacje z matematyki dla klas Vśroda 9:10 - 9:5524
20Kamyk Barbarakonsultacje dla dzieci z kl. III gśroda 7.30 - 8.1525
21Kamyk Barbarakoło matematyczne klas trzecichponiedziałek 11.45 - 12.3038
22Kobuszewski JanuszKoszykówka kl.1wtorek 17.05 - 18.35sala gim.
23Kobuszewski JanuszKoszykówka kl.2czwartek 17.05 - 18.35sala gim.
24Kobuszewski JanuszStrzelectwo chł.kl6poniedziałek 15.30 - 18.00strzelnica
25Lejko Małgorzatakawiarenka artystyczna - konsultacje z plastyki i muzykipiątek 8:20 - 9:0554
26Litwicka AgnieszkaKoło językowe dla klas 6środa 14:35 - 15:2046
27Litwicka AgnieszkaKonsultacje dla klas 6(a,e) i 7(a,b,c)środa 15:25 - 16;1046
28Maniara JoannaZajęcia taneczne.piątek 8.20 - 9.55aula
29Maniara JoannaDestination Imaginationwtorek 14.35 - 16.10audio
30Maniara JoannaZespół wyrównawczy z matematyki.piątek 13.45 - 14.3044
31Medyńska Annakonsultacje dla uczniów klasy 3iczwartek 9.10 - 9.55zerówka
32Misiak Urszulakonsultacjewtorek 12.45 - 13.30sala"zerów
33Misiak UrszulaZajęcia wyrównawcze dla klasy 3aczwartek 10.55 - 11.40zerówka
34Osuch MałgorzataZajęcia wychowawczo-opiekuńcze po lekcji pływania w kl.Ic.wtorek 10:55 - 11:4028
35Osuch MałgorzataKonsultacje dla kl.Ic.czwartek 15:25 - 16:1028
36Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.środa 10:55 - 11:40terapia
37Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.środa 11:45 - 12:30terapia
38Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.piątek 10:55 - 11:40terapia
39Osuch MałgorzataZajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla klas I-III.piątek 12:45 - 13:30terapia
40Otlewska Joannazajęcia plastyczne "Zręczne palce" piątek 11.05 - 11.50sala kolum
41Patynko MariaNauka gry na gitarze: z piosenką przez świat.wtorek 09:10 - 10:5012
42Pijanowska KatarzynaKonsultacjeśroda 14.35 - 15.2047
43Pijanowska KatarzynaKoło dziennikarskieczwartek 15.25 - 16.1047
44Rutkowska Dorotakonsultacjeponiedziałek 13:45 - 14:3031
45Rutkowska Dorotakonsultacjewtorek 7:30 - 8:1546
46Rutkowska Dorotakonsultacjepiątek 7:30 - 8:1546
47Skrobot Małgorzatakonsultacjeśroda 7.30 - 8.15s56
48Skrobot Małgorzatakonsultacjepiątek 7.30- - 8.15s.56
49Smuga JustynaKonsultacje z historiiponiedziałek 7:30 - 8:1555
50Smuga JustynaKoło historyczne dla klas VIIczwartek 13:45 - 14:3031
51Stepek Katarzynakonsultacjeponiedziałek 10.55 - 11.4037
52Stepek Katarzynakonsultacjepiątek 10.55 - 11.4028
53Szalek MariaKonsultacje dla klasy II aponiedziałek 10.55 - 11.40zerówka
54Szalek MariaKonsultacje dla uczniówśroda 10.55 - 11.4037
55Szczapa-Głogowska Małgorzatakoło matematyczne kl.IIIwtorek 12.45 - 13.3027
56Szczapa-Głogowska Małgorzatakoło matematyczne kl.IIIśroda 7.30 - 8.1527
57Szczytkowska Annakonsultacjeśroda 12.45 - 13.30zerówka
58Szczytkowska Annakonsultacjepiątek 11.45 - 12.30zerówka
59Szelezin MałgorzataKonsultacjeśroda 15:25 - 16:1019
60Szeszko MajaOdrabiankiponiedziałek 10:55 - 11:40zerówka
61Szeszko MajaKonsultacje dla uczniówwtorek 10:55 - 11:40zerówka
62Szeszko MajaDestination Imaginationwtorek 14:35 - 16:10audio
63Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 6wtorek 14:35 - 15:209
64Śnihur LauraANGIELSKI Z PLUSEM dla klas 5piątek 8:20 - 9:059
65Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne. kl.I Dśroda 13.45 - 14.30
66Wilewicz MarzenaZaj. wyrównawcze dla uczniów kl.III Bwtorek 15.25 - 16.1026
67Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne kl.I Awtorek 10.55 - 11.40
68Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne kl.I Cwtorek 11.45 - 12.30
69Wilewicz MarzenaZaj. logopedyczne. kl. I Bśroda 10.55 - 11.40
70Wilewicz MarzenaKonsultacje poniedziałek 10.55 - 11.4026
71Wojtuś Barbarakonsultacjeponiedziałek 10:55 - 11:40aula
72Wojtuś Barbarakonsultacje / kawiarenka internetowawtorek 13:45 - 14:3011
73Wolski SławomirKółko "matma i scrabble" klas Vwtorek 9.10 - 9.5542
74Wolski SławomirKonsultacje matematyczne dla uczniów klas VI środa 13.45 - 14.3044
75Wrona PaulinaKonsultacje poniedziałek 14.30 - 15.209
76Wrona PaulinaZajęcia rozwijające umiejętności językowe dla klasy 7aponiedziałek13.45 - 14.301a
77Wysokiński PawełPiłka ręczna dla chłopców klas 5poniedziałek 15.25 - 16.55sala gimna
78Wysokiński PawełPiłka ręczna dla chłopców klas 4poniedziałek 17.00 - 18.30sala gimna
79Wysokiński PawełBiegi na orientację klasy 3-7wtorek 18.45 - 19.45sala gimna
80Wysokiński PawełBiegi na orientację klasy 3-7czwartek 16.00 - 17.00teren
81Wysokiński PawełKonsultacje (basen)poniedziałek 14.35 - 15.20basen
82Zawadzka Barbarakonsultacjeśroda 13.45 - 14.3042
83Zawadzka Barbarakonsultacje+czwartek 14.35 - 15.2042
84Zielińska IzabelaKonsultacje - język francuskiczwartek 13:45 - 14:30biblioteka
85Zielińska IzabelaKoło przyjaciół bibliotekiczwartek 12:45 - 13:30biblioteka


            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.