W niedzielę, 23.09.2018 r. , w ramach akcji „Dzieci na stadionie”, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, mieli okazję wspólnie kibicować piłkarzom podczas meczu WKS Śląsk Wrocław a Piast Gliwice.

Dużo dzieci po raz pierwszy było na stadionie, mogąc uczestniczyć w takim widowisku, dlatego bardzo ciekawym doświadczeniem dla nich była możliwość dopingowania drużyny na żywo. Całemu wydarzeniu towarzyszyła radość, bardzo miła atmosfera i wspólna zabawa z rówieśnikami.

Dzieci spotkała jeszcze jedna niespodzianka, kiedy do naszego sektora zawitał piłkarz Śląska – Pan Mariusz Pawelec, zaproszony przez Przyjaciela SP17- Pana radnego Jarosława Krauze.

Dzień pełen wrażeń i radości na pewno jeszcze długo będzie wspominany przez wszystkich.

Galeria zdjęć ze spotkania