ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl

Klasa sportowa pod patronatem Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk

Ogłaszamy nabór do klasy pierwszej pod patronatem Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk. Do klasy nie obowiązuje rejonizacja - przyjmujemy dzieci z całego miasta. Chętni powinni obowiązkowo przystąpić do testu sprawności fizycznej, który odbędzie się w czwartek 7 marca o godzinie 16.00 w naszej szkole - boisko lub sala gimnastyczna zależnie od warunków. Test przeprowadzą trenerzy z WSK Śląsk. Przewidziane zadania sprawnościowe - w załączniku.

Szczegóły dotyczące testu sprawnościowego

Deklaracja przystąpienia do testu sprawnościowego (do 6 marca)

Zasady przetwarzania danych związane z rekrutacją