Przedszkole nr 9 "Mały Czytelnik"
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17

50-550 Wrocław, ul. Wieczysta 105, telefon: 71 798 69 23 wew. 102

UWAGA :) POMOC DLA MIESZKAŃCÓW LWOWA

Odpowiadając na apel Fundacji Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej im. św. Jadwigi chcemy pomóc mieszkańcom Lwowa. Często są to osoby, które urodziły się jeszcze w polskim Lwowie, a po zmianie granic naszego kraju nie mogły przesiedlić się na tereny polskie. Obecnie żyją tam w skrajnej nędzy. Nasze przedszkole we współpracy z Fundacją oraz SP 17 organizuje zbiórkę artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia takich jak : konserwy, makarony, ryż, kasze,dżemy. Zbierać będziemy również: proszki, płyny do mycia ,środki do czyszczenia łazienek i sanitariatów, mydło, szampon, pastę do zębów itp. Zbiórkę rozpoczynamy 12.02.18, a zakończymy 10.03.18. Dary dotrą przed Wielkanocą do katedry św Jana we Lwowie, a następnie zostaną rozdzielone wśród najbardziej potrzebujących. Ponieważ nadchodzą święta, do artykułów niezbędnych do życia możemy dodać słodycze, kawę, herbatę. Z punktu widzenia ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie są to dobra luksusowe, które z pewnością sprawią im przyjemność. ZACHĘCAMY :)

Dla rodziców (godziny pracy przedszkola)

Przedszkole czynne jest od godziny 7:00 do godziny 17:00.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:15 !!!