ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl

PÓŁMETEK AKCJI POMOC DLA RODAKÓW WE LWOWIE.

15.03 zakończyliśmy akcję Góra Grosza

16.03 wolontariusze z klas siódmych i ósmych zbierali żywność w sklepach sieci Kaufland.

Przed nami kiermasze: samorządowy i kiermasz ciast. Prosimy o przekazywanie rzeczy na kiermasz takich jak : artykuły biurowe, zabawki, gry, książki itp.

Od środy (20.03)przedstawiciele SU będą zbierać zgłoszenia od uczniów, którzy przyniosą do szkoły ciasto. Kiermasz ciast potrwa dwa dni: pierwszego i drugiego kwietnia,

2 kwietnia o godzinie 17 w auli odbędzie się koncert charytatywny, którego organizatorką jest pani Edyta Kołacz i pani Dorota Rutkowska.

5 kwietnia zakończymy akcję.

Podsumowanie zbiórki pieniędzy i żywności jak zwykle po akcji.

Już teraz dziękujemy ,że CHCECIE pomagać.

OSOBY, KTÓRE CHCĄ PRZYNIEŚĆ ŻYWNOŚĆ MOGĄ DOSTARCZYĆ JĄ DO SALI 56 LUB ZOSTAWIĆ W PORTIERNII.

Z pozdrowieniami