PÓŁKOLONIA 2018 W SP17

Zapisy odbędą się w poniedziałek 28.05.2018 r. w godz. 6:00 – 7:30.

Forma zapisów:
 Z portierni i strony internetowej można pobrać kartę zgłoszenia na półkolonię.

 W dniu zapisów należy złożyć kartę zgłoszeniową i dopiero wtedy zostanie wydana oficjalna karta kwalifikacyjna i numer konta na który będzie należało wpłacić pieniądze (50 zł za tydzień).

 Wypełnione karty wraz z dowodem wpłaty (dopiętym za pomocą zszywacza) będzie można złożyć w szkole do piątku 08.06.2018 r. Po tym terminie dziecko zostaje skreślone z listy.

 Bardzo prosimy by jedna osoba nie podchodziła do okienka z dużą ilością kart zgłoszeniowych (np. zebranych z jednej klasy).

Karta zgłoszenia na półkolonię