PÓŁKOLONIA ZIMOWA 2018 W SP17

Zapisy odbędą się w poniedziałek 18.12.2017 r. w godz. 6:30 – 8:00.

Forma zapisów:
 Z portierni i strony internetowej można pobrać kartę zgłoszenia na półkolonię.

 W dniu zapisów należy złożyć kartę zgłoszeniową i dopiero wtedy zostanie wydana oficjalna karta kwalifikacyjna i numer konta na który będzie należało wpłacić pieniądze (50 zł za tydzień).

 Wypełnione karty wraz z dowodem wpłaty (dopiętym za pomocą zszywacza) będzie można wrzucić do urny na portierni do piątku 22.12.2017r. Po tym terminie dziecko zostaje skreślone z listy.

BARDZO PROSIMY BY JEDNA OSOBA NIE PODCHODZIŁA DO OKIENKA Z DUŻĄ ILOŚCIĄ KART ZGŁOSZENIOWYCH (NP. ZEBRANYCH Z JEDNEJ KLASY)

Karta zgłoszenia na półkolonię