PÓŁKOLONIA ZIMOWA 2019 W SP17
28 stycznia - 1 lutego 2019r.

Zapisy odbędą się we wtorek 11.12.2018 r.w godz. 6:30 – 8:00.

Forma zapisów:
 Z portierni i strony internetowej można pobrać kartę zgłoszenia na półkolonię.

 W dniu zapisów należy złożyć kartę zgłoszeniową i dopiero wtedy zostanie wydana oficjalna karta kwalifikacyjna i numer konta na który będzie należało wpłacić pieniądze (50 zł za tydzień).

 Wypełnione karty wraz z dowodem wpłaty (włożonym do zaklejonej koperty) będzie można złożyć w szkole do środy 19.12.2018r. Po tym terminie dziecko zostaje skreślone z listy.

PIERWSZEŃSTWO W PRZYJMOWANIU NA WYPOCZYNEK MAJĄDZIECI UCZĄCE SIĘ W SZKOLE ORGANIZUJĄCEJ WYPOCZYNEK.

Karta zgłoszenia na półkolonię