DROGI RODZICU

Na kilku kolejnych stronach można znaleźć porady jak postępować z własnym dzieckiem. Zachęcamy do przejrzenia tych kilku stron i zastanowienia się.

Czas poświęcony dzieciom nigdy nie można uznać za zmarnowany. Stanowi on pewnego rodzaju lokatę na przyszłość. I tak jak w banku, aby odebrać procenty najpierw trzeba ulokować kapitał.

Relacje dziecko - rodzic wcale nie należą do łatwych, a zastosowanie tych kilku reguł w życiu może przynajmniej troszeczkę je uprościć. Proponujemy przeczytanie i wypróbowanie tych wskazówek.

| Wprowadzenie | Dekalog dla rodziców | Ojciec w oczach dzieci | Wasze dzieci |
| Mamo, tato | Apel twojego dziecka | Dekalog wychowania |