Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik


ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

Zajęcia pozalekcyjne

rok szkolny 2021/2022

Lp.NauczycielZajęciaDzieńGodzinaSala
1Chmolewska EdytaTesty egzaminacyjne - język angielski dla klas 8C i 8Dponiedziałek 13:50 - 14:359
2Chmolewska EdytaZajęcia rozwijające z języka angielskiegopiątek12:45 - 13:3024
3Kobuszewski JanuszZajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla kl. Vśroda 15:30 - 16:15
4Kobuszewski JanuszZajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla kl. VIczwartek 15:30 - 16:15
5Kołacz EdytaChór szkolny "Śpiewające nutki" kl.1-3poniedziałek 13.50 - 14.3554
6Kołacz EdytaChór szkolny "Śpiewające nutki" kl.1-3piątek 12.45 - 13.3054
7Kołacz EdytaChór szkolny "Bel canto" kl.4-8poniedziałek 14.40 - 15.2554
8Kołacz EdytaChór szkolny "Bel canto" kl.4-8wtorek 14.40 - 16.1054
9Kołacz EdytaChór szkolny "Bel canto" kl.4-8piątek 13.50 - 14.3554
10Maniara JoannaZajęcia twórczościśroda 8.20 - 9.05audio
11Maniara JoannaTesty 8aponiedziałek 7.30 - 8.2039
12Maniara JoannaTesty 8dpiątek 11:45 - 12:3047
13Misiak UrszulaZespół wyrównawczy dla kl. 3cczwartek 11.45 - 12.3025
14Nowak DominikaZajęcia sportowe pływanie dla kl. VI - VIIIponiedziałek 13:50 - 14:35
15Nowak DominikaZajęcia sportowe kształtowanie sylwetki dla kl. VIponiedziałek 12:45 - 13:30
16Padewska-Berger AnnaTesty 8cśroda 11:45 - 12:3044
17Piszczorowicz SylwiaZajęcia sportowe pływanie dla kl. VI - VIIIponiedziałek 13:50 - 14:35
18Rutkowska Dorotazajęcia wyrównawcze dla klas 6. - j.polskiśroda 12.45 - 13.3046
19Rutkowska Dorotaj. polski dla obcokrajowcówwtorek 12.45 - 13.3045
20Rząsa-Piątek JoannaZajęcia rozwijające z chemiiśroda 14:40 - 15:2531
21Śnihur LauraTESTY 8B i 8A- zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z angielskiegowtorek 12:45 - 13:3011
22Śnihur LauraTesty 8A i 8B - zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.wtorek 13:50 - 14:3511
23Świderski RafałZajęcia sportowe pływanie dla kl. IV - VIIpiątek 7:30 - 8:15
24Tomaszewska DanutaZajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla kl. Vśroda 15:30 - 16:15
25Tomaszewska DanutaZajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla kl. VIczwartek 15:30 - 16:15
26Węgłowska AnnaZajęcia sportowe dla kl. II - IIIśroda 10:55 - 11:40
27Węgłowska AnnaZajęcia sportowe pływanie dla kl. IV - VIIIpiątek 13:50 - 14:35
28Wójcicka Grażynazajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 7wtorek 13.50 - 14.3545
29Wójcicka Grażynatesty z matematyki dla kl.8bczwartek 7.30 - 8.1557
30Wójcik AleksandraZajęcia sportowe ogólnorozwojowe dla kl. VII - VIIIpiątek 13:30 - 15:00
31Wysokiński PawełZajęcia sportowe tenis stołowy dla kl. IV - Vponiedziałek 14:40 - 15:25
32Wysokiński PawełZajęcia sportowe tenis stołowy dla kl. VI - VIIponiedziałek 15:30 - 16:15

Deklaracja dostępności |  BIP