Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik


ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

Konsultacje dla uczniów oraz rodziców uczniów
w roku szkolnym 2022/2023

Prosimy rodziców uczniów o umawianie się na konsultacje za pośrednictwem dziennika LIBRUS

Lp.NauczycielDzieńGodzinaSala
1 -- -- poniedziałek - Pokój nauczycielski
2 Anklewicz Łukasz poniedziałek 9:00 - 10:00 pok.n.wf
3 Bartczak Celina czwartek 6.45 - 7.15 30
4 Bartczak Celina środa 6.45 - 7.15 30
5 Besser Anna środa 8.00 - 9.00 s.korekcyjna
6 Błaut Magdalena wtorek 11.30 - 12.30 27
7 Bobrowska Jolanta czwartek 8:00 - 9:00 1
8 Boduch Agnieszka piątek 10:55 - 11:55
9 Chmolewska Edyta czwartek 7:15 - 8:15 24
10 Cyfert Marzena piątek 8:20 - 9:05 pokój nauczycielski
11 Czarnecka Aneta poniedziałek 16:00 - 17:00 pokój nauczyciellski
12 Czerwiński Michał piątek 10.05 - 11.05 11
13 Danielczuk Marcin wtorek 12:30 - 13:00 pokój nauczycielski
14 Dyła Dagna czwartek 16.00 - 17.00 28
15 Dziedzic Maria poniedziałek 16.00 - 17.00 10a
16 Dzięcielska Wioletta środa 9:50 - 10:50 pokój nauczycielski
17 Ekert Jadwiga wtorek 11.30 - 12.30 pokój nauczyciellski
18 Franczak Krzysztof czwartek 8:20 - 9:20 pok.n. wf
19 Giedzińska Małgorzata poniedziałek 10:55 - 11:55 Pp
20 Glamowska Barbara środa 11:45 - 12:45 1a
21 Gruszczyńska Anna wtorek 15.35 - 16:35 11
22 Hendrysiak Joanna wtorek 14:45 - 15:15 9
23 Hołownia Ewa wtorek 11:45 - 12:45 pokój nauczycielski
24 Hoppe Maria wtorek 11:00 - 12:00 SK
25 Janeczek Ewa czwartek 15.00 - 16.00 41
26 Kihan Bożena czwartek 12:30 - 13:30 39
27 Kobuszewski Janusz środa 9.05 - 10.05 pok.n.wf
28 Kolasa Jolanta wtorek 10:30 - 11:30 pokój nauczyciellski
29 Kołacz Edyta środa 9.00 - 10.00 Pokój nauczycielski
30 Kondracka Marta poniedziałek 12.50 - 13.50 50
31 Lejko Małgorzata poniedziałek 7.15 - 8.15 54
32 Michalczak Jakub poniedziałek 7:15 - 8:15 57
33 Migocki Piotr czwartek 15:00 - 16:00 22
34 Misiak Urszula wtorek 9.05 - 10.05 cen. terap
35 Nowak Dominika wtorek 10:05 - 10:55 b/sg
36 Ogrodnik Agnieszka piątek 10:30 - 11:30 24
37 Oziembłowska Małgorzata poniedziałek 12:45 - 13:45 1a
38 Pacyna Katarzyna wtorek 7.20 - 8.20 pokój nauczycielski
39 Padewska-Berger Anna poniedziałek 16:00 - 17:00 44
40 Partyka Agnieszka wtorek 10:55 - 11:55 Pokój nauczycielski
41 Pawlaszek Dorota piątek 13:50 - 14:50 31
42 Pawlaszek Dorota poniedziałek 7:15 - 8:15 31
43 Pijanowska Katarzyna poniedziałek 14.40 - 15.40 47
44 Piszczorowicz Sylwia czwartek 7:20 - 8:20 pokój nauczycielski
45 Priadko Valentyna środa 8:00 - 9:00 23
46 Rutkowska Dorota czwartek 14.40 - 15.40 46
47 Rydzewska Sandra piątek 10:30 - 11:30 pokój nauczycielski
48 Rząsa-Piątek Joanna piątek 9:55 - 10:55 31
49 Skiba Anna poniedziałek 16:00 - 17:00 pokój nauczycielski
50 Skrobot Małgorzata piątek 8:15 - 9:15 56
51 Smuga Justyna piątek 9:55 - 100:25 23
52 Spruch Paulina czwartek 11:40 - 12:40 24
53 Stepek Katarzyna piątek 10.50 - 11.50 37
54 Szaciłło Katarzyna piątek 9:10 - 9:55 basen
55 Szczytkowska Anna czwartek 10.50 - 11.20 pokój nauczycielski
56 Szczytkowska Anna wtorek 06.45 - 07.15 29
57 Szela Małgorzata poniedziałek 14:35 - 15:35 55
58 Śnihur Laura wtorek 11:45 - 12:45 pokój nauczycielski
59 Świderski Rafał czwartek 9:55 - 10:55 b/sg
60 Święcicka Mariola wtorek 10.30 - 11.30 p. nauczycielski
61 Tetkowska Katarzyna wtorek 14:40 - 15:40 49
62 Waśniewska Anna poniedziałek 12:45 - 13.30 p.nauczycielski
63 Węgłowska Anna środa 10:55 - 11:55 b
64 Wilewicz Marzena czwartek 6.45 - 7.15 26
65 Wilewicz Marzena wtorek 6.45 - 7.15 26
66 Wodowska Katarzyna piątek 11.00 - 12.00 pPP
67 Wojtuś Barbara czwartek 13.50 - 14.50 19
68 Wolski Sławomir poniedziałek 17.00 - 18.00 44
69 Wójcicka Grażyna wtorek 15:30 - 16:30 57
70 Wójcik Aleksandra poniedziałek 15:25 - 16:25 b/sg 26
71 Wysokiński Paweł poniedziałek 16:15 - 17:15 pokój nauczycieli pł
72 Zawadzka Barbara poniedziałek 12.45 - 13.30 42
73 Zielińska Izabela wtorek 16:00 - 17:00 biblioteka


Deklaracja dostępności |  BIP