Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik


ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

SKUKCESY UCZNIÓW SIEDEMNASTKI
Rok szkolny 2021/2022

POZASZKOLNE

Lp.UczeńKl.Nazwa konkursu - zawodówwMiejsce
1a
1Citak Iga1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
2Citak Iga1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
3Dmytrenko Alona1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
4Dmytrenko Alona1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
5Drobiazgiewicz Łucja1aDolnośląski Konkurs Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci "Żonkil symbolem życia"II miejsce
6Froń Amelia1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
7Gawrych Agata1aWojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska".wyróżnienie, praca eksponowana
8Gawrych Agata1aOkładka ulubionej książki2 miejsce
9Gawrych Agata1aKonkurs Świetlikwyróżnienie
10Kiełdanowicz Maja1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
11Leśkiewicz Milena1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
12Leśkiewicz Milena1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
13Szczepańska Anna1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
14Szkutnik Nadia1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
15Szukała Patrycja1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
16Szukała Patrycja1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
17Żakowska Marta1aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
18Żakowska Marta1aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
1b
19Goździewicz Anna1bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
20Goździewicz Anna1bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
21Kościński Antonii1bMistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
22Ostrowska Julia1bMistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
23Różewicz Julia1bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
24Różewicz Julia1bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
25Strojek klara1bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
26Strojek Klara1bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
27Vivcharchyn Sviatoslav1bMistrz OrtografiOdznaka Mistrz Ortografii
1c
28Domalaczny Julia1cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
29Domalaczny Julia1cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
30Pawulski Robert1cOtwarte Mistrzostwa Wrocławia w Szachach KlasycznychIII miejsce
31Pawulski Robert1c29.Otwarte Mistrzostwa WrocławiaV miejsce
32Rusnak Jan1cAlfikBardzo dobry wynik - dyplom
1d
33Czech Jagoda1dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
34Homoki Nikola1dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
35Homoki Nikola1dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
36Nuraieva Sofiia1dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
37Nuraieva Sofiia1dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
2a
38Bajcar Łukasz2a"Świetlik"wyróżnienie
39Borkowska Milena2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
40Borkowska Milena2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
41Czahajda Aleksandra2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
42Filozof Przemysław2a"Świetlik"wyróżnienie-finalista
43Goraj Maria2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
44Goraj Maria2a"Kangurek-Żaczek".laurteat
45Goraj Maria2a"Świetlik".wyróżnienie-finalista
46Goraj Maria2a"Alfik".bardzo dobry wynik
47Goraj Maria2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
48Kieres Anna2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
49Kieres Anna2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
50Latowska Gabriela2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
51Łużna Bianka2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
52Łużna Bianka2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
53Malec Joanna2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
54Malec Joanna2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
55Mołas Anna2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
56Orska Aniela2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
57Orska Aniela2a"Kangurek-Żaczek".wyróżnienie-finalista
58Orska Aniela2aAlfikbardzo dobry wynik
59Orska Aniela2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
60Wasiek Karolina2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
61Witoś Wiktoria2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
62Witoś Wiktoria2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
63Wyglądacz Katarzyna2aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
64Wyglądacz Katarzyna2aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
2b
65Filonenko Semen2bMistrz Matematyki
66Jerczyńska Klaudia2bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
67Sadowska Antonina2bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
68Sadowska Antonina2bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
69Smolarska Zuzanna2bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
2c
70Orzeszek Amelia2cMiędzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele"wyróżnienie
71Rybkowska Aleksandra2cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
72Rybkowska Aleksandra2cKonkurs przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
73Rybkowska Aleksandra2cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
74Śmiłowska Wiktoria2cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
75Śmiłowska Wiktoria2cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
76Terlecki Karol2cKonkurs przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
77Worosz Kinga2cMiędzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zwierzęta duże i małe" II miejsce
78Worosz Kinga2cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
79Worosz Kinga2cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
80Wypych Antoni2cKonkurs przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
3a
81Flis Martyna3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
82Gondek Maja3aNasi skrzydlaci przyjaciele3 miejsce
83Gondek Maja3aZwierzęta duże i małe1 miejsce
84Gondek Maja3aNajpiękniejsza okładka ulubionej książki1 miejsce
85Gondek Maja3aFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
86Gondek Maja3aŚwietlikwyróżnienie
87Gondek Maja3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
88Gondel Maja3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
89Górnik Maja3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
90Górnik Maja3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
91Gruszczyńska Zuzanna3aJesienne drzewo1 miejsce
92Gruszczyńska Zuzanna3aZamki Dolnego Śląska2 miejsce
93Gruszczyńska Zuzanna3aNasi skrzydlaci przyjaciele2 miejsce
94Gruszczyńska Zuzanna3aZwierzęta duże i małe1 miejsce
95Gruszczyńska Zuzanna3aNajpiękniejsza okładka ulubionej książki3 miejsce
96Gruszczyńska Zuzanna3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
97Gruszczyńska Zuzanna3aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"3 miejsce
98Gruszczyńska Zuzanna3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
99Hrabska Alicja3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
100Hrabska Alicja3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
101Jankowska Anna3aMalarka Jesień2miejsce
102Jankowska Anna3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
103Jankowska Anna3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
104Krasoń Magdalena3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
105Magot Julia3aFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację3 miejsce
106Magott Julia3aFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
107Magott Julia3aŚwietlikwyróżnienie
108Magott Julia3aAlfikwyróżnienie
109Magott Julia3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
110Płazak Gabriela3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
111Płazak Gabriela3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
112Rosiek Maciej3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
113Socha Anna3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
114Socha Anna3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
115Szewczyk Wiktoria3aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
116Yakovchuk Maryna3aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
3b
117Bartosik Liwia3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
118Bartosik Liwia3bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
119Blicharz Kalina3bKonkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
120Dziwosz Kornelia3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
121Dziwosz Kornelia3bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
122Lis-Tułpatowicz Alan3bMiędzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Zamki Dolnego Śląska"wyróżnienie
123Miśkiewicz Wiktoria3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
124Miśkiewicz Wiktoria3bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
125Nowak Helena3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
126Nowak Helena3bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
127Tułpatowicz-Lis Alan3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
128Tułpatowicz-Lis Alan3bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
129Wróbel Małgorzata3bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
3c
130Domalaczny Hanna3cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022I miejsce
131Domalaczny Hanna3cKonkurs przyrodniczy "Świetlik".wyróżnienie
132Domalaczny Hanna3cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca Polska1 miejsce
133Kiedycz Marco3cXXXVIII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio.I miejsce
134Pawulska Sara3cMistrzostwa Dolnego Śląska w szachach klasycznych.III miejsce
135Pawulska Sara3cPółfinał Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.3 miejsce
136Pawulska Sara3c21 otwarte międzynarodowe indywidualne mistrzostwa w grupie U8-Stowarzyszenie szachowe Saksonii3 miejsce
137Urbański Kacper3cKonkurs przyrodniczy "Świetlik".wyróżnienie
4a
138Gruszecka Iga4aMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
139Grzegorzewicz Wiktor4aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
140Grzegorzewicz Wiktor4aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
141Grzegorzewicz Wiktor4aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
142Hajduk Zuzanna4a"Od Solidarności do III RP"II miejsce
143Jung Ida4aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
144Jung Ida4aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
145Jung Ida4a Dolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
146Latowski Oliwier4aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
147Napiórkowska Amelia4aMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
148Skorupiński Bartosz4a"Od Solidarności do III RP"II miejsce
149Soczewska Aleksandra4aMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
4b
150Marczyk Hanna4bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
151Marczyk Hanna4bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
152Sługocka Roksana4bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
153Sługocka Roksana4bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
4c
154Skrzypecki Jakub4cŚWIETLIKnagroda
155Sonnenberg Witold4c"Wieża Babel"finalista konkursu
5a
156Aniołek Mateusz5aAlfik MatematycznyDobry wynik
157Garyantesiewicz Adrianna5aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
158Garyantesiewicz Adrianna5aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
159Garyantesiewicz Adrianna5aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
160Kuryk Katarzyna5aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
161Kuryk Katarzyna5aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
162Kuryk Katarzyna5aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
163Myśliwiec Zofia5aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
164Myśliwiec Zofia5aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
165Myśliwiec Zofia5aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
5b
166Cygan Agata5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
167Cygan Agata5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
168Cygan Agata5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
169Głąbik Borys5bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację5 miejsce
170Głąbik Borys5bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
171Hołodniuk Michalina5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
172Hołodniuk Michalina5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
173Hołodniuk Michalina5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
174Kaziuk Maciej5b"Wieża Babel"finalista konkursu
175Kieres Wojciech5bMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórczości Tadeusza Różewicza z okazji 100 Rocznicy Urodzin Pisarza I miejsce
176Malec Julia5bMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
177Mossoń Zuzanna5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
178Mossoń Zuzanna5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
179Mossoń Zuzanna5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
180Napora Piotr5bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
181Pyda Ewa5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
182Pyda Ewa5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
183Pyda Ewa5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
184Turkiew Antonina5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
185Turkiew Antonina5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
186Turkiew Antonina5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
187Wodowska Apolonia5bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
188Wodowska Apolonia5bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
189Wodowska Apolonia5bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
5c
190Duda Hanna5cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
191Duda Hanna5cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
192Duda Hanna5cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
193Kolesiński Jan5c"Pożeracze Książek"finalista
194Kubot Vincent5cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
195Kubot Vincent5cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
196Kubot Vincent5cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
197Milewska Milena5c"Pożeracze Książek"finalista
198Milewska Milena5cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
199Milewska Milena5cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
200Milewska Milena5cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
201Półtorak Julia5cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
202Rogal Agnieszka5cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
203Rogal Agnieszka5cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
204Rogal Agnieszka5cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
5d
205Banda Julia5dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
206Banda Julia5dXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
207Banda Julia5dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
208Burdziak Natalia5dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
209Burdziak Natalia5dXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
210Burdziak Natalia5dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
211Grigorov Weronika5dXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
212Grigorov Weronika5dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
213Jędrysek Weronika5dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
214Jędrysek Weronika5dXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
215Jędrysek Weronika5dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
216Karykowska Aleksandra5dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
6a
217Dobrowolski Patryk6aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
218Dobrowolski Patryk6aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
219Dobrowolski Patryk6aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
220Gołębiowska Marta6aFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
221Gołębiowska Marta6aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
222Gołębiowska Marta6aEurope Day ContestI miejsce
223Gołębiowska Marta6aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
224Gołębiowska Marta 6aKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 1: Walory estetyczne i piękno otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 3 miejsce, laureatka
225Gołębiowska Marta 6aKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 2: Zagrożenia otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 2 miejsce, laureatka
226Gołębiowska Marta6aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
227Gołębiowska Marta6aMiędzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórczości Tadeusza Różewicza z okazji 100 Rocznicy Urodzin Pisarzawyróżnienie
228Jung Mira6aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
229Jung Mira6aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
230Jung Mira6aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
231Mateusiak Alexander6aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
232Mateusiak Alexander6aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
233Matusiak Alexander6aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
234Matusiak Alexander6aDyktando NiepodległościoweV miejsce
235Michalak Oliwia6aMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
6b
236Batorowicz Iga6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
237Batorowicz Iga6bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
238Batorowicz Iga6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
239Borucka Lena6bMistrzostwa Wrocławia w łyżwiarstwie "Błękitna Sztafeta"2 miejsce
240Borucka Lena6bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym9 miejsce
241Borucka Lena6bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
242Jędras Matylda6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
243Jędras Matylda6bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
244Jędras Matylda6bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
245Jędras Matylda6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
246Kacper Kosobudzki6bDyktando NiepodległościoweX miejsce
247Kosobudzki Kacper6bŚWIETLIK 2022nagroda główna
248Majewska Julia6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
249Majewska Julia6bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
250Majewska Julia6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
251Olechno Michalina6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
252Olechno Michalina6bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
253Olechno Michalina6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
254Potocka Barbara6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
255Potocka Barbara6bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
256Potocka Barbara6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
257Przybylski Daniel6b"Od Solidarności do III RP"II miejsce
258Roszak Szymon6bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
259Salasa Wojciech6bŚWIETLIKnagroda
260Salasa Wojciech6bDyktando NiepodległościoweVIII miejsce
261Wachowski Rafał6bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
262Wachowski Rafał6bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
263Żodź Hubert6bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
7a
264 Gogolewski Maksymilian7a"Wieża Babel"finalista konkursu
265 Gogolewski Maksymilian7aOlimpiada Matematyczna JuniorówII etap
266Gołąb Oliwia7a"Pożeracze Książek"finalista
267Gołąb Oliwia7aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
268Gołąb Oliwia7aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
269Gołąb Oliwia7aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
270Kiedycz Olivia7aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
271Kiedycz Olivia7aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
272Kiedycz Olivia7aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
273Kolesińska Olga7a"Pożeracze Książek"finalista
274Kolesińska Olga7aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
275Kolesińska Olga7aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
276Kolesińska Olga7aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
277Stępień Dorota7aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
278Stępień Dorota7aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
279Stępień Dorota7aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
280Wojciechowska Dominika7aDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
281Wojciechowska Dominika7aXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
282Wojciechowska Dominika7aDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
7b
283Bielecka Natalia7bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
284Bielecka Natalia7bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
285Bielecka Natalia7bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
286Chmolewska Zuzanna7bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
287Chmolewska Zuzanna7bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
288Chmolewska Zuzanna7bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
289Chmolewska Zuzanna7bDyktando Niepodległościowezakwalifikowana do finału
290Godyń Gabriela7bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
291Godyń Gabriela7bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
292Godyń Gabriela7bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
293Gondek Emilia7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
294Gondek Emilia7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
295Gondek Emilia7bŚWIETLIKnagroda
296Jasińska Maja7bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
297Jasińska Maja7bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
298Jasińska Maja7bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
299Kamiński Marcin7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
300Kamiński Marcin7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
301Kamiński Marcin7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
302Kamiński Marcin7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
303Kukuła Filip7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
304Magott Dorota7bŚWIETLIKwyróżnienie
305Magott Dorota7b"Czar Soplicowa" konkurs recytatorskifinalistka, wyróżnienie
306Magott Dorota7b"Wieża Babel"finalista konkursu
307Magott Dorota7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
308Pomianek Wojciech7bŚWIETLIKwyróżnienie
309Pomianek Wojciech7bZdolny Ślązaklaureat
310Pomianek Wojciech7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
311Popiołkiewicz Lena7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację5 miejsce
312Popiołkiewicz Lena7bFinał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Biegach na Orientację4 miejsce
313Popiołkiewicz Lena7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
314Popiołkiewicz Lena7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
315Popiołkiewicz Lena7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
316Rosiek Marta7bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
317Rosiek Marta7b"Wieża Babel"finalista konkursu
318Rosiek Marta7bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym.4 miejsce
7c
319Bilewicz Bartosz7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
320Czupryńska Julia7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
321Czupryńska Julia7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
322Czupryńska Julia7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
323Gagaczowski Krzysztof7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
324Gagaczowski Krzysztof7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
325Gagaczowski Krzysztof7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
326Goch Marta7cAlfik MatematycznyBardzo dobry wynik
327Goch Marta7cDolnośląski Konkurs Chóralny akademia Chóralna Śpiewająca PolskaI miejsce
328Grabarczyk Jakub7cFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację3 miejsce
329Grabarczyk Jakub7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
330Grabarczyk Jakub7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
331Grabarczyk Jakub7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
332Grzegorzewicz Hubert7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
333Grzegorzewicz Hubert7cŚWIETLIKwyróżnienie
334Grzegorzewicz Hubert7cKangur matematycznywyróżnienie
335Grzegorzewicz Hubert7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
336Grzegorzewicz Hubert7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
337Kuzaj Rafał7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
338Kuzaj Rafał7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
339Kuzaj Rafał7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
340Militowska Sara7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
341Militowska Sara7cXXII Powiatowy Konkurs Geograficzny dla Szkół Podstawowych "A to Polska właśnie" 8 miejsce, finalistka
342Militowska Sara7cKangur matematycznywyróżnienie
343Militowska Sara7cAlfik MatematycznyBardzo dobry wynik
344Militowska Sara7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
345Militowska Sara7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
346Pietrzak Wiktor7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
347Pietrzak Wiktor7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
348Pietrzak Wiktor 7cKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 2: Zagrożenia otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 3 miejsce, laureat
349Pietrzak Wiktor7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
350Serwin Mikołaj7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
351Serwin Mikołaj7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
352Serwin Mikołaj7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
353Stróż Jakub7c"Pożeracze Książek"finalista
354Stróż Jakub7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
355Stróż Jakub7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
356Stróż Jakub7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
357Wojciechowski Antoni7cFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację3 miejsce
358Wojciechowski Antoni7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
359Wojciechowski Antoni7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
360Wojciechowski Antoni7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
361Wyglądacz Aleksandra7cDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
362Wyglądacz Aleksandra7cXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
363Wyglądacz Aleksandra7cDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
7f
364Golczyk Vanessa7fKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 1: Walory estetyczne i piękno otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 2 miejsce, laureatka
365Golczyk Vanessa7fKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 2: Zagrożenia otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 1 miejsce, laureatka
8a
366Dudkiewicz Anna8aDyktando Niepodległościowezakwalifikowana do finału
367Gierada Julia8aDyktando Niepodległościowezakwalifikowana do finału
368Rogoza Barbara8aZdolny Ślązaklaureatka
369Rogoza Barbara8azDolny Ślązaketap finałowy
370Smolińska Aleksandra8a"Wieża Babel"finalista konkursu
371Smolińska Aleksandra8azDolny Ślązaketap powiatowy
372Śmietanka Karolina8a"Czar Soplicowa" konkurs recytatorski1. miejsce , laureatka
373Wąż Adam 8aKonkurs Fotograficzny "Otwarte krajobrazy - piękno i zagrożenia". Kategoria 1: Walory estetyczne i piękno otwartych krajobrazów (dla szkół podstawowych) 1 miejsce, laureat
8b
374Chantsoulis Athanasios8bzDolny Ślązaketap powiatowy
375Chantsoulis Nicolas8bzDolny Ślązaketap powiatowy
376Citak Olga8b"Z moich rodzinnych stron -zabytki zapomniane, warte ocalenia"- organizator Muzeum Żup Krakowskich w WieliczceII miejsce
377Dobrowolska Julia8bIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO LIZART kategoria Modern JazzI miejsce
378Jachimowicz Tymon8bFinał Dolnośląski Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację4 miejsce
379Jachimowicz Tymon8bFinał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Biegach na Orientację3 miejsce
380Knopek Jagoda8b"Wieża Babel"finalista konkursu
381Szczot Zofia8bDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
382Szczot Zofia8bXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"II miejsce
383Szczot Zofia8bDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce
384Woźny Monika8bZdolny Ślązaktytuł finalistki
385Woźny Monika8bzDolny Ślązaketap finałowy
8d
386Bujakiewicz Michał 8dXXII Powiatowy Konkurs Geograficzny dla Szkół Podstawowych "A to Polska właśnie" 8 miejsce, finalista
387Dolińska Wiktoria8d"Wieża Babel"finalista konkursu
388Szymańska Daria8dDolnośląski Konkurs Chóralny.2022II miejsce
389Szymańska Daria8dDolnośląski Konkurs Chóralny Akademii Chóralnej - Śpiewająca PolskaI miejsce


POZASZKOLNE

Lp.UczeńKl.Nazwa konkursu - zawodówwMiejsce
1a
1Citak Iga1aKonkurs Ortograficzny - Mistrz OrtografiiOdznaka mistrz Ortografii
2Citak Iga1aKonkurs Barwy JesieniII miejsce
3Dobrowolska Nikola1aKonkurs Bezpieczna droga do szkoływyróżnienie
4Drogiazgiewicz Łucja1aKonkurs Ortograficzny Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
5Filipowski Szczepan1aKonkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii.Odznaka Mistrz Ortografii
6Gawrych Agata1aKonkurs Ortograficzny Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
7Gawrych Agata1aKonkurs na "Najładniejszy Zeszyt"I miejsce
8Gawrych Agata1aKonkurs Matematyczny klas II miejsce
9Gawrych Agata1aKonkurs Bezpieczna droga do szkołyI miejsce
10Gawrych Agata1aKonkurs Barwy Jesieniwyróżnienie
11Jasińska Natalia1aKonkurs Ortograficzny Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
12Kiełdanowicz Maja1aKonkurs fotograficzny Zwierzęta są piękne.wyróżnienie
13Kuczyńska Maja1aKonkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii.Odznaka Mistrz Ortografii
14Mika Bruno1aKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. Słońce na niebie.I miejsce
15Minicki Milan1aKonkurs Matematyczny Mistrz MatematykiOdznaka Mistrz Matematyki
16Sonnenberg Barbara1aKonkurs Matematyczny Mistrz MatematykiOdznaka Mistrz Matematyki
17Sonnenberg Aleksandra1aSzkolny Konkurs Matematyczny klas 1III miejsce
18Sonnenberg Barbara1aSzkolny Konkurs Matematyczny klas 1II miejsce
19Sonnenberg Aleksandra1aKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. Słońce na niebiewyróżnienie
20Szkutnik Nadia1aKonkurs Matematyczny Mistrz MatematykiOdznaka Mistrz Matematyki
21Szkutnik Nadia1aKonkurs Choinka Strojnisia.I miejsce
22Żakowska Marta1aKonkurs Ortograficzny Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
23Żakowska Marta1aKonkurs Matematyczny Mistrz MatematykiOdznaka Mistrz Matematyki
24Żakowska Marta1aSzkolny Konkurs Matematyczny klas 1II miejsce
25Żakowska Marta1aKonkurs plastyczny " Piękna nasza Polska cała"wyróżnienie
1b
26Borowicz Oskar1bMistrz OrtogtafiOdznaka Mistrz Ortografii
27Jaroszewicz Eryka1bOdznaka Mistrz Ortografii
28Kościńska Gabriela1b Mistrz Ortografii
29Strojek Klara1bSzklony Konkurs Recytatorski,, Wokół Poezji".II miejsce
30Strojek Klara1bOdznaka Mistrz Ortografii
1c
31Bartołd Zofia1cMistrz OrtografiiOdznaka
32Bartoszko Antoni1cMistrz OrtografiiOdznaka
33Domalaczny Julia1cMistrz OrtografiiOdznaka
34Domalaczny Julia1cKonkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała"I miejsce
35Domalaczny Julia1cKonkurs plastyczny "Słońce na niebie"wyróżnienie
36Domalaczny Julia1cKonkurs recytatorski "Wokół poezji"I miejsce
37Domalaczny Julia1cKonkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"II miejsce
38Giszczyński Kacper1cMistrz OrtografiiOdznaka
39Giszczyński Kacper1cSzkolny Konkurs Matematyczny kl.IIII miejsce
40Janiaczyk Kajetan1cKonkurs na najładniejszy zeszyt kl. I-IIIII miejsce
41Kościelski Artur1cMistrz OrtografiiOdznaka
42Kruk Wojciech1cMistrz OrtografiiOdznaka
43Kubicha Igor1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
44Kubicha Igor1cMistrz OrtografiiOdznaka
45Kuczera Wiktoria1cMistrz OrtografiiOdznaka
46Nowak Kacper1cMistrz OrtografiiOdznaka
47Nowak Kacper1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
48Partyka Aleksander1cMistrz OrtografiiOdznaka
49Partyka Aleksander1cKonkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała"II miejsce
50Pawulski Robert1cMistrz OrtografiiOdznaka
51Pawulski Robert1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
52Pawulski Robert1cKonkurs plastyczny "Chwalcie łąki umajone"I miejsce
53Pawulski Robert1cSzkolny Konkurs Matematyczny kl.III miejsce
54Pawulski Robert1cKonkurs plastyczny "Choinka strojnisia"III miejsce
55Perwenis Krzysztof1cMistrz OrtografiiOdznaka
56Perwenis Krzysztof1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
57Rusnak Jan1cMistrz OrtografiiOdznaka
58Rusnak Jan1cKonkurs fotograficzny "Zwierzęta są piękne"I miejsce
59Rusnak Jan1cKonkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
60Socha Tomasz1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
61Suchocki Aleksander1cMały Mistrz MatematykiOdznaka
62Suchocki Aleksander1cSzkolny Konkurs Matematyczny kl.III miejsce
63Suchocki Aleksander1cKonkurs plastyczny "Barwy jesieni"III miejsce
64Środa Liliana1cKonkurs plastyczny "Słońce na niebie"III miejsce
65Uznański Franciszek1cMistrz OrtografiiOdznaka
66Uznański Franciszek1cKonkurs recytatorski "Wokół poezji"III miejsce
67Żyła Grzegorz1cKonkurs plastyczny "Słońce na niebie"II miejsce
1d
68Andrzejewska Natalia1dMistrz Ortografiiodznaka
69Andrzejewska Natalia1dMistrz Matematykiodznaka
70Andrzejewska Natalia1dKonkurs plastyczny "Barwy jesieni".1 miejsce
71Andrzejewska Natalia1d"Piękna Nasza Polska Cała". Konkurs plastyczny3 miejsce
72Andrzejewska Natalia1dSzkolny Konkurs Matematyczny klas 12 miejsce
73Bardas Serhii1dKonkurs plastyczny "Chwalcie łąki umajone".III miejsce
74Bełko Gustaw1dMistrz Ortografiiodznaka
75Chumakova Zlata1dMistrz Matematykiodznaka
76Czech Jagoda1dKonkurs plastyczny "Chwalcie łąki umajone".II miejsce
77Czech Jagoda1dMistrz Ortografiiodznaka
78Kadej Nataniel1dKonkurs twórczości dziecięcej "Słońce na niebie".wyróżnienie
79Klepacz Alan 1dMistrz Ortografiiodznaka
80Klepacz Alan 1dMistrz Matematykiodznaka
81Kret Szymon1dKonkurs plastyczny "Chwalcie łąki umajone".II miejsce
82Popov Nazar1dMistrz Matematykiodznaka
83Rymarska Martyna1dMistrz Ortografiiodznaka
84Rymarska Martyna1dKonkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".3 miejsce
85Rymarska Martyna1dKonkurs twórczości dziecięcej "Słońce na niebie".wyróżnienie
86Shchukina-Duritsyna Anastasiia1d"Piękna Nasza Polska Cała". Konkurs plastyczny.wyróżnienie
2a
87Filozof Przemysław2a"Bezpieczna droga do szkoły".wyróżnienie
88Goraj Maria2aKonkurs matematyczny klas 2II miejsce
89Goraj Maria2aBezpieczna droga do szkoły.III miejsce
90Goraj Maria2a"Barwy jesieni".wyróżnienie
91Goraj Maria2a"Barwy jesieni".wyróżnienie
92Goraj Maria2a"Barwy jesieni".wyróżnienie
93Kościelski Tymon2aKonkurs matematyczny klas 2.III miejsce
94Latowska Gabriela2a"Piękna nasza Polska cała".2 miejsce
95Łużna Bianka2a"Chojnisia strojnisia"I miejsce
96Magaj Karol2aSzkolny konkurs matematyczny klas 2.wyróżnienie
97Malec Joanna2a"Piękna nasza Polska cała".wyróżnienie
98Orska Aniela2aKonkurs matematyczny klas 2I miejsce
99Orska Aniela2a"Piękna nasza Polska cała".2 miejsce
100Orska Aniela2a"Barwy jesieni".I miejsce
101Orska Aniela2aKonkurs fotograficzny "Zwierzęta są piękne".II miejsce
102Witoś Wiktoria2aKonkurs fotograficzny "Zwierzęta są piękne".wyróżnienie
103Witoś Wiktoria2aKonkurs fotograficzny "Zwierzęta są piękne".wyróżnienie
2b
104Armatys Andrzej2b"Bezpieczna droga do szkoły"- konkurs plastyczny.II miejsce
105Fischer Julia2b"Wokół poezji"- konkurs recytatorski.III miejsce
106Jerczyńska Klaudia2b"Choinka strojnisia"II
107Jerczyńska Klaudia2bBezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
108Kiryk Mateusz2bMistrz Matematykiodznaka
109Malej Ines2bKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie".wyróżnienie
110Malej Ines2b"Wokół poezji"- konkurs recytatorski.wyróżnienie
111Mielnik Kalina2b"Piekna Nasza Polska Cała"I
112Mielnik Kalina2bKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie"II
113Mroczkowski Michał2bKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie"wyróżnienie
114Olejarz Małgorzata2bKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie"I
115Sadowska Antonina2b"Piękna Nasza Polska Cała"III
116Sadowska Antonina2b"Barwy jesieni"- konkurs plastyczny.III miejsce
117Smolarska Zuzanna2bMistrz Ortografii"odznaka
118Smolarska Zuzanna2b"Wokół poezji"- konkurs recytatorski.I miejsce
119Śledź Klara2bMistrz Matematykiodznaka
2c
120Bojarun Elijah2cBarwy jesieni2 miejsce
121Cichosz Krzysztof2cMistrz Ortografiiodznaka
122Pernal Wojciech2c"Piękna nasza Polska cała"wyróżnienie
123Rybkowska Aleksandra2cMistrz Ortografiiodznaka
124Rybkowska Aleksandra2cKonkurs na "Najładniejszy Zeszyt"III miejsce
125Rybkowska Aleksandra2cKonkurs Twórczości Dziecięcej "Słońce na niebie"III miejsce
126Rybkowska Aleksandra2c"Piękna nasza Polska cała".III miejsce
127Rybkowska Aleksandra2cBezpieczna droga do szkoły1 miejsce
128Rybkowska Aleksandra2cSzkolny Konkurs Recytatorski "Wokół Poezji"II miejsce
129Simura Maria2cChoinka strojnisia3 miejsce
130Sudnik- Hryniewicz Hubert2cMistrz Matematykiodznaka
131Terlecki Karol2cMistrz Ortografiiodznaka
132Terlecki Karol2cKonkurs Matematyczny kl. IIIII miejsce
133Worosz Kinga2cZwierzęta są piękne3 miejsce
134Wypych Antoni2cMistrz Matematykiodznaka
135Wypych Antoni2cMistrz Ortografiiodznaka
136Wypych Antoni2cKonkurs Matematyczny kl. III miejsce
3a
137Chmiel Marek3aSzkolny Konkurs Recytatorski "Wokół poezji".1 miejsce
138Głąbik Kacper3aSzkolny konkurs plastyczny "Barwy jesieni".wyróżnienie
139Gondek Maja3a"Mistrz ortografii".odznaka
140Gondek Maja3a"Mistrz matematyki".odznaka
141Gondek Maja3aKonkurs twórczości dziecięcej " Słońce na niebie".1 miejsce
142Gondek Maja3a" Piękna nasza Polska cała"wyróżnienie
143Gondek Maja3aKonkurs Ekologiczny3 miejsce
144Gondek Maja3a"Choinka strojnisia"1 miejsce
145Górnik Maja3a"Mistrz ortografii".odznaka
146Górnik Maja3a"Mistrz matematyki".odznaka
147Gruszczyńska Zuzanna3a"Mistrz ortografii".odznaka
148Gruszczyńska Zuzanna3aKonkurs twórczości dziecięcej " Słońce na niebie".wyróżnienie
149Gruszczyńska Zuzanna3a"Choinka strojnisia"3 miejsce
150Gruszczyńska Zuzanna3aSzkolny Konkurs Recytatorski "Wokół poezji".3 miejsce
151Jankowski Adam3a"Mistrz ortografii".odznaka
152Jankowski Adam3aSzkolny konkurs plastyczny "Barwy jesieni".3 miejsce
153Magott Julia3aKonkurs Ekologiczny3 miejsce
154Magott Julia3aSzkolny Konkurs Recytatorski "Wokół poezji".2 miejsce
155Magott Julia3aKonkurs plastyczny klas III -"Liściaki".1 miejsce
156Płazak Gabriela3a"Mistrz ortografii".odznaka
157Rosiek Maciej3aKonkurs plastyczny klas III "Liściaki".3 miejsce
158Socha Anna 3aKonkurs Ekologiczny3 miejsce
159Socha Anna 3aKonkurs plastyczny klas III "Liściaki".3 miejsce
160Szewczyk Wiktoria3a"Mistrz ortografii".odznaka
161Szewczyk Wiktoria3a"Mistrz matematyki".odznaka
162Szewczyk Wiktoria3aKonkurs plastyczny klas III "Liściaki".wyróżnienie
163Warzycha Błażej3a"Mistrz ortografii".odznaka
164Warzycha Błażej3a"Mistrz matematyki".odznaka
165Warzycha Błażej3aKonkurs Matematyczny klas 33 miejsce
166Warzycha Błażej3aSzkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".3 miejsce
167Zielonka Klaudia3aSzkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".wyróżnienie
3b
168Bartosik Liwia3bKonkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała"2 miejsce
169Bartosik Liwia3bKonkurs plastyczny klas III -"Liściaki"1 miejsce
170Blicharz Kalina3bKonkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
171Blicharz Kalina3bKonkurs matematyczneOdznaka "Mistrz matematyki"
172Blicharz Kalina3bKonkurs Ekologiczny1 miejsce
173Blicharz Kalina3bSzkolny Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
174Blicharz Kalina3bKonkurs plastyczny klas III -"Liściaki"2 miejsce
175Blicharz Kalina3bKonkurs fotograficzny "Zwierzęta są piękne"wyróżnienie
176Blicharz Kalina3bKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Mola wyróżnienie
177Bohusz Filip3bKonkurs Ekologiczny1 miejsce
178Dorociak Daniel3bKonkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
179Dorociak Daniel3bKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie".wyróżnienie
180Dziwosz Kornelia3bKonkurs na "Najładniejszy zeszyt"2 miejsce
181Dziwosz Kornelia3bKonkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
182Dziwosz Kornelia3bKonkurs na najładniejszy zeszyt kl. I-III1 miejsce
183Dziwosz Kornelia3bSzkolny Konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
184Kwiatkowska Aleksandra3bKonkurs na "Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
185Kwiatkowska Aleksandra3bKonkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
186Miśkiewicz Wiktoria3bKonkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała"wyróżnienie
187Miśkiewicz Wiktoria3bKonkurs plastyczny klas III -"Liściaki"wyróżnienie
188Praduń Oskar3bKonkurs matematycznyOdznaka "Mistrz matematyki"
189Świeściak Nina3bKonkurs plastyczny "Piękna nasza Polska cała"3 miejsce
190Świeściak Nina3b Szkolny konkurs plastyczny "Barwy jesieni"2 miejsce
191Świeściak Nina3bKonkurs plastyczny "Choinka strojnisia"2 miejsce
192Wróbel Małgorzata3bKonkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
193Wróbel Małgorzata3bKonkurs Ekologiczny1 miejsce
3c
194Binkowski Aleksander3cSzkolny konkurs plastyczny "Barwy jesieni".1 miejsce
195Binkowski Aleksander3cSzkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".3 miejsce
196Bogdan Jan3cSzkolny konkurs "Mistrz matematyki"wyróżnienie
197Bogdan Jan3cKonkurs plastyczny klas III "Liściaki".wyróżnienie
198Doliński Marcel3cSzkolny konkurs "Mistrz matematyki".wyróżnienie
199Domalaczny Hanna3cSzkolny konkurs "Mistrz matematyki".wyróżnienie
200Domalaczny Hanna3cSzkolny konkurs matematyczny.1 miejsce
201Domalaczny Hanna3cKonkurs plastyczny "Choinka strojnisia".II miejsce
202Domalaczny Hanna3cKonkurs plastyczny klas III "Liściaki".wyróżnienie
203Domalaczny Hanna3cSzkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".wyróżnienie
204Dudarz Radosław3cKonkurs plastyczny "Choinka strojnisia".wyróżnienie
205Grzywa Jan3cSzkolny konkurs matematyczny.2 miejsce
206Kuchciński Wit3cSzkolny Konkurs Ekologiczny.II miejsce
207Pawulska Sara3cSzkolny konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".1 miejsce
208Raszewski Jakub3cKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie".II miejsce
209Urbański Kacper3cKonkurs Twórczości Dziecięcej pt. "Słońce na niebie".wyróżnienie
4a
210Czajkowska Julia4aSzkolny konkurs recytatorski kl.4-53. miejsce
211Grzegorzewicz Wiktor4aTurniej Wiedzy o Hiszpanii3 miejsce
212Grzegorzewicz Wiktor4aSzkolny konkurs ortograficzny2. miejsce klasy 4-6
213Grzegorzewski Wiktor4a"Magia świąt"wyróznienie klasy 4-6
214Hajduk Zuzanna4aTurniej Wiedzy o Hiszpanii3 miejsce
215Hajduk Zuzanna4a"Ja czytam"wyróżnienie
216Hajduk Zuzanna4a"Magia świąt"2. miejsce lasy 4-6
217Hajduk Zuzanna4aSzkolny konkurs recytatorski kl.4-52. miejsce
218Mika Judyta4a"Ja czytam" 1. miejsce
219Skorupiński Bartosz4aSzkolny konkurs ortograficzny2. miejsce klasy 4-6
220Skorupiński Bartosz4a"Ja czytam"2.miejsce
221Skorupiński Bartosz4aSzkolny konkurs recytatorski kl.4-51. miejsce
222Skorupiński Bartosz4a"Smak wakacji" kategoria : wiersz2. miejsce
5a
223Myśliwiec Zofia5aTurniej Wiedzy o Hiszpanii2 miejsce
224Myśliwiec Zofia5aSzkolny konkurs recytatorski kl.4-52. miejsce
225Sobolewska Laura5a"Magia świąt"3. miejsce klasy 4-6
5b
226Cygan Agata5bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
227Kieres Wojciech5bSzkolny konkurs recytatorski kl 4-51. miejsce
228Popiołkiewicz Lidia5bTurniej Wiedzy o Hiszpanii2 miejsce
229Turkiew Antonina5bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
230Wodowska Pola5bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
231Wodowska Pola5b"Smak wakacji" kategoria : opowiadaniewyróżnienie
5c
232Milewska Milena5cKonkurs mitologiczny1 miejsce
233Milewska Milena5c"Ja czytam"1. miejsce
234Rogal Agnieszka5cKonkurs mitologiczny3 miejsce
6a
235Dobosiewicz Adam6aSzkolny konkurs ortograficzny3. miejsce klasy 4-6
236Gołębiowska Marta6aSzkolny konkurs recytatorski kl.6-82. miejsce
237Gołębiowska Marta6a"Smak wakacji" kategoria : opowiadanie3.miejsce
238Jung Mira6aKonkurs mitologiczny2 miejsce
239Matusiak Alexander6aSzkolny konkurs recytatorski kl.6-81. miejsce
240Matusiak Alexander6a"Smak wakacji" kategoria : opowiadanie1. miejsce
241Michalak Oliwia6a"Ja czytam"2.miejsce
242Piekłowska Zuzanna6aSzkolny konkurs ortograficzny3. miejsce klasy 4-6
243Ułan Bartłomiej 6aSzkolny konkurs recytatorski kl.6-8wyróżnienie
6b
244Kosobudzki Kacper6bSzkolny konkurs ortograficzny1.miejsce klasy 4-6
245Potocka Barbara6b"Ja czytam"2.miejsce
246Potocka Barbara6b"Ja czytam"2.miejsce
247Potocka Barbara6b"Magia świąt"1.miejsce klasy 4-6
248Potocka Barbara6bSzkolny konkurs recytatorski kl.6-81. miejsce
249Przybylski Daniel6bKonkurs mitologiczny3 miejsce
250Przybylski Daniel6b"Ja czytam"3.miejsce
251Salasa Wojciech6bKonkurs mitologiczny1 miejsce
252Salasa Wojciech6bSzkolny konkurs ortograficzny1.miejsce klasy 4-6
7b
253Chmolewska Zuzanna7bSzkolny konkurs ortograficzny1. miejsce klasy 7-8
254Gondek Emilia7bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
255Gondek Emilia7bSzkolny konkurs recytatorski kl.6-82. miejsce
256Magott Dorota7b"Znam przysłowie"1. miejsce
257Magott Dorota7b"Magia świąt"3. miejsce klasy 7-8
258Magott Dorota7b"Smak wakacji" kategoria : wiersz3. miejsce
259Renkas Aleksandra7bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
260Waśniewska Aleksandra7bTurniej Wiedzy o Hiszpanii1 miejsce
7c
261Kuzaj Rafał7cTurniej Wiedzy o Hiszpanii2 miejsce
262Matuszewska Maja7c"Magia świąt"wyróznienie klasy 7-8
263Militowska Sara7cKonkurs mitologiczny2 miejsce
264Militowska Sara7c"Znam przysłowie"2.miejsce
265Pietrzak Wiktor7cTurniej Wiedzy o Hiszpanii3 miejsce
266Pietrzak Wiktor7c"Ja czytam"1. miejsce
267Pietrzak Wiktor7cKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Molawyróżnienie
268Pietrzak Wiktor7c"Magia świąt"2. miejsce klasy 7-8
269Pietrzak Wiktor7c"Smak wakacji" kategoria : wiersz1. miejsce
270Putek Amelia7c"Znam przysłowie"3.miejsce
271Sakowski Julian7cTurniej Wiedzy o Hiszpanii3 miejsce
272Serwin Mikołaj7cTurniej Wiedzy o Hiszpanii2 miejsce
273Serwin Mikołaj7cKonkurs mitologiczny1 miejsce
274Stróż Jakub7cTurniej Wiedzy o Hiszpanii3 miejsce
275Wojciechowski Antoni7cKonkurs mitologiczny3 miejsce
8a
276Gierada Julia8aSzkolny konkurs ortograficzny2. miejsce klasy 7-8
277Graf Natan8aKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Mola1 miejsce
278Śmietanka Karolina8aSzkolny konkurs recytatorski kl.6-83. miejsce
8b
279Turkiew Zofia8bKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Mola1 miejsce
280Woźny Monika8bKonkurs mitologiczny1 miejsce
281Woźny Monika8bKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Mola1 miejsce
8c
282Korczyńska Anna8cSzkolny konkurs ortograficzny3. miejsce klasy 7-8
283Stachów Jagoda8cKonkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Molawyróżnienie
8d
284Powalski Marek8d"Magia świąt"1. miejsce klasy 7-8
285Powalski Marek8d"Smak wakacji" kategoria : opowiadanie2. miejsce


Deklaracja dostępności |  BIP