Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl

Biegi na orientację

W środę 10 czerwca poraz kolejny dobry wynik zanotowali nasi biegacze na orientację. Tym razem był to Finał Dolnośląski. W kategorii M11 pierwsze miejsce zajął Jakub Muszyński, w M13 drugie miejsce zajął Stanisław Kurzyp, a w K11 czwarte miejsce zajęła Karolina Boczek. W klasyfikacjii drużynowej chłopców nasza szkoła zajęła I miejsce, a w kategorii dziewcząt IV. Serdecznie gratulujemy!!! Więcej informacjii znajdziecie na: www.bno.pl

Zapraszamy do obejrzenia całego albumu zdjęć.