Piłka Ręczna

W sobotę 13 czerwca w SP 46 odbył się ostatni turniej piłki ręcznej w ramach ligi klas IV organizowany przez Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Wrocław. Nasz zespół po świetnej grze w tym turnieju wywalczył III miejsce co dało nam również III miejsce i brązowy medal w całej lidze klas IV. I miejsce wywalczyli gospodarze SP 46, a druga była SP 90. Wcześniej swoje zmagania ukończyła drużyna klas VI zajmując w lidze również wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia całego albumu zdjęć.