Międzyszkolny Turniej Klas V w Piłkę Ręczną

W sobotę 14 listopada w naszej szkole odbył się inauguracyjny turniej w ramach ligi klas V w piłkę ręczną chłopców. Organizatorem był Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Wrocław z którym współpracujemy. Bardzo dobra gra naszych zawodników z Siedemnastki dała nam zwycięstwo. Drużynę z SP90 pokonaliśmy 13:10, a z zespołem SP74 wygraliśmy aż 17:8. Na 2 miejscu uplasowała się drużyna SP90 wygrywając z SP74 10:5. Wszystkim drużynom gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia całego albumu zdjęć.