The World Games

W piątek 29 maja w SP47 odbyły się zawody z cyklu "The World Games klas I-III". Nasza drużyna w składzie: Lena Damek, Anastazja Gil, Oliwia Pajewska, Karolina Boczek, Agnieszka Orzechowska, Marcel Kołodziejski, Rafał Sudomirski, Kuba Rabenda, Igor Lehenki i Adrian Zieliński zajeła pierwsze miejsce zdobywając 228 punktów. Dzięki temu awansowaliśmy do Wielkiego Finału, który odbędzie się na Polach Marsowych 23 czerwca. Zapraszamy do kibicowania :)

Zapraszamy do obejrzenia całego albumu zdjęć.

strona Predszkola nr 9

patron szkoły