Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2012/2013

Konkursy pozaszkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Gołębiowski Mateusz1a2013-03-19Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” wyróżnienie
2Kociubińska Kazia1a2013-04-15Poznaję świat2 miejsce
3Kuczmańska Milena1a0000-00-00Mistrz Ortografiiotrzymał a odznakę
1b
4Ambrozowicz Gabriela1b2012-11-30X Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych3 miejsce
5Duda-Klimaszewski Bartosz1b2013-03-19Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"1 miejsce
6Jędrzejak Zuzanna1b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
7Kramarz Maja1b2013-04-26VI edycja Międzynarodowego Konkursu Prozdrowotnego pod hasłem „Zdrowie może być smakowite” 2 miejsce
8Raczkowska Julia1b2012-11-30X Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych3 miejsce
1d
9Godyń Izolda1d2012-11-30X Dolnosląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
10Golubiewski Bartosz1d2013-04-26Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny ,,Zdrowie może być smakowite"3 miejsce
11Rybka Miłosz1d2013-03-19Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik"wyróżnienie
1e
12Musiałowicz Maja1e2013-04-26VI Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny ,,Zdrowie może być smakowite"1 miejsce
2a
13Gawlik Gabriela2a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
14Janerka Zuzanna2a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
15Koba Zuzanna2a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
16Koba Zuzanna2a2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODÓW KLAS II3 miejsce
17Kordowski Hugo2a2013-04-26VI edycja Międzynarodowego Konkursu Prozdrowotnego pod hasłem "Zdrowie może być smakowite"1 miejsce
18Łuczak Andżelika2a2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
19Tepper Julia2a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
2b
20Czajkowska Joanna2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
21Jaworski Marcel2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASiI1 miejsce
22Jaworski Marcel2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
23Jędrak Dawid2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
24Jędrak Dawid2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
25Kozuń Kornelia2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS II1 miejsce
26Kozuń Marcela2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS II1 miejsce
27Kozuń Marcelina2b2012-11-29" Kreska"Wyróżnienie Finalista
28Kozuń Marcela2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODÓW KLAS II3 miejsce
29Kozuń Kornelia2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODÓW KLAS II3 miejsce
30Krupa Dominik2b2013-03-25Mistrzostwa Strefy w Szachy3 miejsce
31Krupa Dominik2b2013-03-14Mistrzostwa Wrocławia w Szachach3 miejsce
32Krupa Dominik2b2012-11-23"Plus - Minus"III Laureat
33Lewandowski Piotr2b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
34Mijalski Damian2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
35Mijalski Damian2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
36Rozumek Klaudia2b2012-11-29"Kreska"Wyróżnienie Finalista
37Sobol Kinga2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS II1 miejsce
38Sobol Kinga2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
39Śmiałowski Jędrek2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
40Śmiałowski Jędrek2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
41Wereszczyński Krzysztof2b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLASII1 miejsce
42Wereszczyński Krzysztof2b2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
2c
43Bąk Julia2c2012-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W LEKKOATLETYCZNYCH ZAWODACH KLAS II3 miejsce
44Gula Aleksandra2c2013-03-21Kangurwyróżnienie
45Orzechowski Aleksander2c2013-03-21Kangurwyróżnienie
46Orzechowski Aleksander2c2013-03-19Ogólnopolski Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 1 miejsce
47Stenka Oliwia2c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
2d
48Buzon Karolina2d2013-03-19Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
49Jagielski Dionizy2d2013-03-19Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
50Kulczak Brenda2d2013-03-21Kangurwyróżnienie
51Renkas Szymon2d2013-03-21Kangurwyróżnienie
2e
52Dębicki Piotr2e2013-03-21Kangurwyróżnienie
53Dębicki Piotr2e2013-03-19Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "Świetlik"nagroda
54Korbiel Mikołaj2e2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
55Muc Dominik2e2013-03-21Kangurwyróżnienie
3a
56Janicki Michał3a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
57Kołtowska Emilia3a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
58Mateusiak Patryk3a2013-03-26XIII Miejski Konkurs Matematyczny klas IIILaureat
59Mateusiak Patryk3a2013-03-21Kangurwyróżnienie
60Mazur Małgorzata3a2013-03-19Ogólnopolski Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” wyróżnienie
61Mazurek Joanna3a2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
62Mazurek Joanna3a2013-05-21Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację3 miejsce
63Mazurek Joanna3a2013-05-13XI Międzyszkolny Turniej Ortograficzno- Gramatyczny "Mała Corrida" 2013III miejsce
64Mazurek Joanna3a2013-03-05XII Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”
65Mazurek Joanna3a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
66Syta Stanisław3a2013-01-10MATbardzo dobry wynik
67Terlecka Katarzyna3a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
68Zieliński Wojciech3a2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
69Zieliński Wojtek3a2013-05-21Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację3 miejsce
70Zieliński Wojciech3a2013-03-26XIII Miejski Konkurs Matematyczny klas IIILaureat
71Zieliński Wojciech3a2013-03-21Kangurwyróżnienie
72Zieliński Wojciech3a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
73Zieliński Wojciech3a2012-11-28Alfikbardzo dobry wynik
3b
74Ambrozowicz Gabriela3b2008-11-20Magiczne Boże Narodzenie.I miejsce.
75Eliaszczuk Nadia3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
76Guguł Emilia3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
77Jędraś Ludmiła3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
78Kieres Alicja3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
79Mędrek Katarzyna3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
80Roszak Kacper3b2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
81Rudnik Kamila3b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
82Szafranek Alicja3b2013-05-10XI Międzyszkolny Turniej Ortograficzno-gramatyczny "Mała Corrida"20133 miejsce
3c
83Damek Weronika3c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
84Froemer Julia3c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
85Galewska Aleksandra3c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
86Góral Joanna3c2013-05-13XI Międzyszkolny Turniej Ortograficzno – Gramatyczny "MAŁA CORRIDA"3 miejsce
87Góral Joanna3c2013-04-16XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny3 miejsce
88Góral Joanna3c2013-02-26XIII Miejscki Turniej Ortograficzny1 miejsce
89Góral Joanna3c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
90Grzegorczyk Jakub3c2013-03-05XII Miejski Konkurs Recytatorski „Spotkanie z wierszem”Laureat
91Janusiewicz Patryk 3c2010-06-20Igrzyska młodzieży szkolnej
92Jerzmański Wiktor3c2012-11-06Ogólnopolski Projekt Stypendialny „Stypendiada Wczesnoszkolna” Konkurs plastyczny „Kreska”wyróżnienie
93Kaźmierski Patryk3c0000-00-00Plastekwyróżnienie
94Korzenieowski Paweł3c2012-12-01XV Puchar Polski Karate1 piejsce
95Korzeniowski Paweł3c2013-06-09Wrocławska Olimpiada Młodzieży1 miejsce
96Kozłowski Łukasz3c0000-00-00Mistrz OrtografiiOtrzymał odznakę
97Kuczyńska Milena3c0000-00-00Mistrz Ortografiiotrzymała odznakę Mistrz Ortog
98Syndonin Julia3c2013-04-16XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny3 miejsce
99Syndonin Julia3c2013-02-26XIII Miejscki Turniej Ortograficzny1 miejsce
100Syndonin Julia3c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
101Waszczak Wiktoria3c2013-04-16XIII Powiatowy Turniej Ortograficzny3 miejsce
102Waszczak Wiktoria3c2013-02-26XIII Miejscki Turniej Ortograficzny1 miejsce
3d
103Jas Martyna3d2013-05-13XI Międzyszkolny Turniej Ortograficzno- Gramatyczny "Mała Corrida" 20133 miejsce
104Jas Martyna3d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
105Lach Oliwia3d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
106Witek Paulina3d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
4a
107Bieniek Karolina4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
108GRZEBYK EMILIA4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
109Grzebyk Emilia4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
110KACZMAREK NATALIA4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
111Kaczmarek Natalia4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
112Kielar Weronika4a2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
113KIELAR WERONIKA4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
114Kudyba Aleksandra4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
115Kurzyp Stanisław4a2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację2 miejsce
116Kurzyp Stanisław4a2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
117KURZYP STANISŁAW4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
118Kurzyp Stanisław4a2013-05-21Wrocławska Olimpiada Młodzieży w biegach na orientację1 miejsce
119Kurzyp Stanisław4a2012-11-28Alfik MatematycznyDobry wynik
120Lisek Dominika4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
121RYBKA MARCIN4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
122SZPYTKO PAWEŁ4a2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
123Wołoszczak Aleksandra4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
124Zdych Martyna4a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
4b
125Banasik Małgorzata4b0000-00-00V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
126Dolińska Marianna4b2013-03-19ŚWIETLIKNagroda główna
127Głowiński Karol4b2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
128GRZYBOWSKA AGNIESZKA4b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
129HRABSKI MICHAŁ4b2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
130Kawaler Adam4b2013-03-25Mistrzostwa Strefy w Szachy3 miejsce
131Kawaler Adam4b2013-03-21Kangurwyróżnienie
132Kawaler Adam4b2013-03-14Mistrzostwa Wrocławia w Szachach3 miejsce
133Kawaler Adam4b2013-01-10MATWynik bdb
134Kawaler Adam4b2012-12-01KOMAfinalista
135Mażul Amelia4b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
4c
136BŁACH OLA4c2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3
137Kłopotowska Klaudia4c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
138Kociołek Julia4c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
139Przybylska Amelia4c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
4d
140Hauzer Nikola4d2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
141Kulczycka Klaudia4d2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
142NIEDOSZEWSKI DORIAN4d2013-05-27MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH KLAS IV3 miejsce
143Suszczyński Aleksander4d2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
5a
144Gągała Filip5a0000-00-00Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
145Krejczy Martyna5a2013-01-21ŁYŻWIARSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA4 miejsce
146OGONOWSKI KRYSTIAN5a2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
147Sernecki Franciszek5a2013-03-25Mistrzostwa Strefy w Szachy3 miejsce
148Sernecki Franciszek5a2013-03-14Mistrzostwa Wrocławia w Szachach3 miejsce
149Sernecki Franciszek5a2012-12-01KOMAfinalista
150Sernecki Franciszek5a2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalista
5b
151Bielińska Roksana5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal tańca2 miejsce
152Błach Nikoletta5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
153Błach Nikoletta5b2012-10-17ŁYŻWIARSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA"4 miejsce
154Brzoza Zofia5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
155Brzoza Zofia5b2013-03-23XII Dzielnicowy Konkurs Recytatorskifinalistka
156Golisz Magdalena5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
157Góral Wojciech5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
158Hruszczak Bartosz5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
159Kosowski Marcel5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca 2 miejsce
160Łuczak Andżelika5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
161Łuczak Andżelika5b2013-03-21Kangurwyróżnienie
162Łuksin Marek5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
163Łuksin Marek5b2013-05-29"Potyczki ortograficzne"2 miejsce
164Pater Wojciech5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
165Pawełczyk Maciej5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
166Radota Aleksandra5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
167Sawicka Gaja5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
168SOJA ALEKSANDER5b2013-05-25FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI- SZTAFETA 4X1003 miejsce
169SOJA ALEKSANDER5b2013-05-21FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI-SZTAFETA 4X1001 miejsce
170SOJA ALEKSANDER5b2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
171SOJA ALEKSANDER5b2013-05-07WROCŁAWSKIE LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI- SZTAFETA 4X1001 miejsce
172SOJA ALEKSANDER5b2013-04-25MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM3 miejsce
173Tiesler Weronika5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
174Warwas Katarzyna5b2013-03-21Kangurwyróżnienie
175Warwas Katarzyna5b2013-01-21ŁYŻWIARSKIE MISTRSOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA"4 miejsce
176Wiązowski Maciej5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
177Żebrowski Szymon5b2013-06-08III Dolnośląski Festiwal Tańca2 miejsce
5c
178Ilinicka Roksana5c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
179Kiełbik Andżelika5c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
180Kociołek Julia5c2013-06-09Wielcy Polacy - Marszałek Piłsudski2 miejsce
181Kręc Wiktoria5c2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
182Majewska Zuzanna5c2013-05-29Potyczki ortograficzne2 miejsce
183Majewska Zuzanna5c2013-04-13Wrocławski Konkurs MitologicznyI miejsce
184Majewska Zuzanna5c2013-04-13Konkurs Mitologiczny1 miejsce
185Majewska Zuzanna5c2013-04-09Konkurs Literacki "Moja baśń" z cyklu konkursów: Wielka Nagroda Wrocławiawyróżnienie
186Majewska Zuzanna5c2013-03-15Dolnośląski Konkurs "Znam przysłowie"2 miejsce
187Majewska Zuzanna5c2013-03-13English Ace6 miejsce w województwie
188Majewska Zuzanna5c2012-12-12English High Flier3 miejsce w województwie
189Pietrzak Julia5c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
190Pietrzak Julia5c2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
191PIKULICKI ADRIAN5c2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
5d
192Antosz Marta5d2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
193Borowska Oliwia5d2013-01-21ŁYŻWIARSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA'4 miejsce
194Borowska Oliwia5d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
195Bronkowska Wiktoria5d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
196Ciupa Wiktoria5d2013-01-21ŁYŻWIARSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA"4 miejsce
197Ciupa Wiktoria5d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
198JANDUŁA WOJCIECH5d2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
199JANDUŁA MACIEJ5d2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
200Mazurek Agnieszka5d2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację1 miejsce
201Mazurek Agnieszka5d2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
202Mazurek Agnieszka5d2013-05-21Wrocławska Olimpiada Młodzieży w biegach na orientację1 miejsce
6a
203Albrychiewicz Adam6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
204Błach Daria6a2013-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE-SZTAFETA 4X100M5 miejsce
205Błach Daria6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
206Buczkowski Daniel6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
207Chomiak Natalia6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
208Chomiak Natalia6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
209Cisłak Tadeusz6a2013-05-12Mistrzostwa Polski w Grach Logicznych i Matematycznychlaureat
210Cisłak Tadeusz6a2013-05-11Turniej Młodych Matematykówlaureat III stopnia
211Cisłak Tadeusz6a2013-04-18Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna Polszczyzna"1 miejsce
212Cisłak Tadeusz6a2013-03-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalista
213Cisłak Tadeusz6a2013-03-21Kangurwyróżnienie
214Cisłak Tadeusz6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
215Cisłak Tadeusz6a2013-01-12Wieża Babel2 miejsce
216Cisłak Tadeusz6a2013-01-10MATWynik bdb
217Cisłak Tadeusz6a2012-12-01KOMAlaureat
218Cisłak Tadeusz6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
219Cisłak Tadeusz6a2012-11-28Alfik MatematycznyWynik bdb
220Dymon Dominika6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
221Dymon Dominika6a2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
222Gołębiowski Kacper6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
223Grub Emma6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
224Grzybowska Julia6a2013-06-20FINAŁ DOLNOŚLĄSKI INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE-PCHNIĘCIE KULĄ5 miejsce
225Kiewisz Weronika6a2013-06-06"Odpowiednie dać rzeczy słowo"wyróżnienie
226Kiewisz Weronika6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
227Kiewisz Weronika6a2013-01-12Wieża Babel4 miejsce
228Kiewisz Weronika6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
229Kołodziejczyk Michał6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
230Korbiel Maja6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
231Korbiel Maja6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
232Kubiak Aleksandra6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
233Litwic Damian6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
234Litwic Damian6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
235Łukasiewicz Jacek6a2013-06-06Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację Chłopców4 miejsce
236Łukasiewicz Jacek6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
237Łużna Rafaela6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
238Łużna Rafaela6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
239MOSKAL ROBERT6a2013-05-25FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI- SZTAFETA 4X1003 miejsce
240MOSKAL ROBERT6a2013-05-25FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI- SKOK WZWYŻ2 miejsce
241MOSKAL ROBERT6a2013-05-21FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI-SZTAFETA 4X1001 miejsce
242MOSKAL ROBERT6a2013-05-21FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI-SKOK WZWYŻ3 miejsce
243MOSKAL ROBERT6a2013-05-07WROCŁAWSKIE LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI-SKOK WZWYŻ1 miejsce
244Moskal Robert6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
245Preisner Kacper6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
246Pronobis Iza6a2013-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE-SZTAFETA 4X100M5 miejsce
247Pronobis Izabela6a2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
248Pronobis Izabela6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
249Radek Aleksandra6a2013-05-11Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej1 miejsce
250Radek Aleksandra6a2013-04-19Dolnośląski Konkurs Dziennikarski1 miejsce
251Radek Aleksandra6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
252Radek Aleksandra6a2012-12-01KOMAfinalistka
253Radek Aleksandra6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
254Radek Aleksandra6a2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
255Stopiński Mateusz6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
256Szymańska Kamila6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
257Szymańska Kamila6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
258Zakrzewski Tomasz6a2013-06-20Komputerowy Mistrzfinalista
259Zakrzewski Tomasz6a2013-05-11Turniej Młodych Matematykówfinalista
260Zakrzewski Tomasz6a2013-03-21Kangurwyróżnienie
261Zakrzewski Tomasz6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
262Zakrzewski Tomasz6a2013-01-10MATWynik bdb
263Zakrzewski Tomasz6a2012-12-01KOMAfinalista
264Zakrzewski Tomasz6a2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
265Zakrzewski Tomasz6a2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalista
266Żukowska Karolina6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
267Żurawski Mikołaj6a2013-03-12"Matematyka bez granic"4 miejsce
6b
268JASIŃSKI KRYSTIAN6b2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
269JASIŃSKI KRYSTIAN6b2013-04-25MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM3 miejsce
270JEKIEŁEK PATRYK6b2013-05-25FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI- SZTAFETA 4X100 3 miejsce
271JEKIEŁEK PATRYK6b2013-05-21FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI-SZTAFETA 4X1001 miejsce
272JEKIEŁEK PATRYK6b2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
273JEKIEŁEK PATRYK6b2013-05-07WROCŁAWSKIE LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI- SZTAFETA 4X1001 miejsce
274JEKIEŁEK PATRYK6b2013-04-25MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM3 miejsce
275JÓZEFOWICZ JAN6b2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
276JÓZEFOWICZ JAN6b2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE4 miejsce
277JÓZEFOWICZ JAN6b2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
278Józefowicz Jan6b2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalista
279Jóżefowicz Jan6b2012-12-01KOMAfinalista
280Korzeniowska Anna6b2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
281Korzeniowska Anna6b2012-09-03Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
282Witkowska Katarzyna6b2013-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI-SZTAFETA 4X100M5 miejsce
6c
283 Kamiński Jakub6c2013-06-20Komputerowy Mistrz1 miejsce
284Bodek Ewa6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
285Cisłak Tadeusz6c2013-06-06"Odpowiednie dać rzeczy słowo"wyróżnienie
286Denis Paulina6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
287Góral Agata6c2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
288Góral Agata6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
289Góral Agata6c2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
290JERZMAŃSKI DAWID6c2013-05-25FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI- SZTAFETA 4X1003 miejsce
291JERZMAŃSKI DAWID6c2013-05-21FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LEKKOATLETYCZNYCH IGRZYSK DZIECI-SZTAFETA 4X1001 miejsce
292JERZMAŃSKI DAWID6c2013-05-07WROCŁAWSKIE LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI- SZTAFETA 4X1001 miejsce
293Kamiński Jakub6c2013-06-20Komputerowy Mistrz1 miejsce
294Kamiński Jakub6c2013-05-11Turniej Młodych Matematykówlaureat II stopnia
295Kamiński Jakub6c2013-04-18Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna Polszczyzna"wyróżnienie
296Kamiński Jakub6c2013-04-11ENGLISH MASTERlaureat
297Kamiński Jakub6c2013-04-09Konkurs literacki "Moja baśń"1 miejsce
298Kamiński Jakub6c2013-03-23"Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"I miejsce
299Kamiński Jakub6c2013-03-23Od Solidarności do III RzeczpospolitejI miejsce
300Kamiński Jakub6c2013-03-21Kangurbardzo dobry wynik
301Kamiński Jakub6c2013-03-13English Ace7 miejsce w województwie
302Kamiński Jakub6c2013-03-09"Asy z 6 klasy"I miejsce
303Kamiński Jakub6c2013-01-12Wieża Babel1 miejsce
304Kamiński Jakub6c2013-01-10MATI m. na Dolnym Śląsku,III m. w
305Kamiński Jakub6c2012-12-01KOMA2 miejsce ( laureat)
306Kamiński Jakub6c2012-11-28Alfik MatematycznyWynik bdb
307Kamiński Jakub6c2012-09-22Wrocławski Maraton Matematyczny1 miejsce
308Kurgan Dominika6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
309Małkiewicz Marta6c2013-06-06Finał Dolnośląski w Biegach na Orientację Dziewcząt1 miejsce
310Małkiewicz Marta6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
311Mażul Zuzanna6c2012-12-01KOMAfinalistka
312Mażul Zuzanna6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
313Mażul Zuzanna6c2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
314Otulska Sabina6c2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
6d
315Bigosińska Agata6d2013-03-21Kangurwyróżnienie
316Bigosińska Agata6d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
317Bigosińska Agata6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
318Bigosińska Agata6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE3 miejsce
319DAWID KRZYSZTOF6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
320FINGAS MATEUSZ6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
321Grabowski Marcin6d2013-05-29"Potyczki ortograficzne"2 miejsce
322GRABOWSKI MARCIN6d2013-05-07WROCŁAWSKIE LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI- SZTAFETA 4X1001 miejsce
323GRABOWSKI MARCIN6d2013-04-25MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM3 miejsce
324Grabowski Marcin6d2013-02-22Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny2 miejsce
325Grabowski Marcin6d2013-01-10MATWynik db
326GRABOWSKI MARCIN6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
327Karykowska Monika6d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
328Klara Luźna6d2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
329Kurzawa Grzegorz6d2012-12-01KOMAfinalista
330KURZAWA GRZEGORZ6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
331Luźna Klara6d2013-03-23"Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"I miejsce
332Luźna Klara6d2013-03-21Kangurwyróżnienie
333Luźna Klara6d2013-01-11VISIT THIS PLACE WITH ME4 miejsce
334NIEDOŚPIAŁ PRZEMYSŁAW6d2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
335Otocka Emilia6d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
336Romantowska Aleksandra6d2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
6e
337Aleksandrowicz Dominika6e2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
338BABUŚKA MARCIN6e2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
339BABUŚKA MARCIN6e2013-04-25MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM3 miejsce
340Cychol Zofia6e2013-06-20FINAŁ DOLNOŚLĄSKI INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE-SKOK WZWYŻ5 MIEJSCE
341Cychol Zofia6e2013-05-21MISTRZOSTWA STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE3 miejsce w skoku wzwyż
342Cychol Zofia6e2013-03-23Od Solidarności do III RzeczpospolitejI miejsce
343Cychol Zofia6e2012-12-01KOMAfinalistka
344Kanikuła Patrycja6e2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
345Kuchciak Marta6e2013-05-11Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej1 miejsce
346Kuchciak Marta6e2013-03-25Mistrzostwa Strefy w Szachy3 miejsce
347Kuchciak Marta6e2013-03-14Mistrzostwa Wrocławia w Szachach3 miejsce
348Kuchciak Marta6e2013-02-25"Produkcja scrabblośniegu"wyróżnienie
349Kuchciak Marta6e2012-12-01KOMAfinalistka
350Kuchciak Marta6e2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
351Kuchciak Marta6e2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
352Kuchciak Marta6e2012-09-22Wrocławski Maraton Matematycznyfinalistka
353Lisiecka Agnieszka6e2013-01-21ŁYŻWIARSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "BŁĘKITNA SZTAFETA"4 miejsce
354Lisiecka Agnieszka6e2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
355Lisiecka Agnieszka6e2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
356Nietresta Wojciech6e2012-12-01KOMAfinalista
357Rosowiecka Joanna6e2012-11-30X Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
358Rosowiecka Joanna6e2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
359SAMULSKI JAKUB6e2012-10-17MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W STRZELECTWIE2 miejsce
360TYSZKIEWICZ OLAF6e2013-05-17MISTRZOSTWA STREFY CENTRUM W PIŁCE NOŻNEJ1 miejsce
361Wojewoda Karina6e2013-06-20FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ INDYWIDUALNYCH IGRZYSK DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE-SZTAFETA 4X100M5 miejsce


Konkursy szkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Kuczmańska Milena1a0000-00-00Mistrz Ortografiiotrzymała odznakę Mistrz Ortog
2Mildner Maja1a0000-00-00otrzymała odznakę Mistrz Ortog
1f
3Bombik Urszula1f0000-00-00Mistrz ortografii
3a
4Stasiurka Franciszek3a0000-00-00Bezpieczna droga do szkołyI miejsce
3c
5 3c0000-00-00Konkurs Ekologiczny2 miejsce
6Kozłowski Łukasz3c0000-00-00Szkolny Konkurs RecytatorskiI Miejsce
7Mildner Maja3c0000-00-00Mistrz Ortografii
3d
8Golubiewski Bartosz3d0000-00-00Szkolny konkurs recytatorski ,,Wokół poezji"2 miejsce
9Golubiewski Bartosz3d0000-00-00Szkolny konkurs recytatorski ,,Wokół poezji"2 miejsce
10Golubiewski Bartosz3d0000-00-00Szkolny konkurs recytatorski ,,Wokół poezji"2 miejsce
11Golubiewski Bartosz3d0000-00-00Szkolny konkurs recytatorski ,,Wokół poezji"2 miejsce
12Niemiec Zuzanna3d2013-05-15"Wiosenne fantazje"3 miejsce
4a
13Kordowski Hugo4a0000-00-00SPELLING COMPETITION - konkurs literowania w języku angielskim3 miejsce
14Kordowski Hugo4a0000-00-00Spelling Competition3 miejsce
4b
15Brzozowski Bartosz4b0000-00-00SPELLING COMPETITION - konkurs literowania w języku angielskim3 miejsce
16Brzozowski Bartosz4b0000-00-00Spelling Competition3 miejsce
17Kociołek Szymon4b0000-00-00Spelling Competition - konkurs literowania w j. angielskim2 miejsce
18Kociołek Szymon4b0000-00-00SPELLING COMPETITION - konkurs literowania w języku angielskim2 miejsce
19Kociołek Szymon4b0000-00-00Spelling Competition2 miejsce
5b
20Góral Joanna5b0000-00-00SPELLING COMPETITION1 miejsce
21Mędrek Katarzyna5b0000-00-00SPELLING COMPETITION - konkurs literowania w języku angielskim3 miejsce
22Mędrek Katarzyna5b0000-00-00Spelling Competition3 miejsce
23Mędrek Katarzyna5b0000-00-00Spelling Competition3 miejsce
5c
24Góral Joanna5c0000-00-00Spelling Competition - konkurs literowania w języku angielskim1 miejsce
25Góral Joanna5c0000-00-00Spelling Competition - konkurs literowania w języku angielskim1 miejsce
26Góral Joanna5c0000-00-00Spelling Competition - konkurs literowania w języku angielskim1 miejsce
27Góral Joanna5c0000-00-00Spelling Competition1 miejsce



            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Przedszkole nr 9

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.