Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2013/2014

Konkursy pozaszkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Buzon Michał1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
2Domaradzka Hanna1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wysoki wynik
3Gralak Konrad1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"nagroda
4Haładus Maja1a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5Kniaziuk Karolina1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wysoki wynik
6Kukuła Aleksandra1a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
7Mazur Małgorzata1a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
8Mielcarz Marta1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
9Pronobis Paulina1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wysoki wynik
10Smaczny Anna1a2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
11Zdych Martyna1a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
1b
12Kotowicz Maria1b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
13Kwiatkowska Dobrawa1b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
14Kwiatkowska Dobrawa1b2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
15Listwan Wiktoria1b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
16Witoś Nikola1b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
1c
17Cygan Jakub1c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
18Kurzyp Michał1c2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
19Kurzyp Michał1c2013-10-19Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Mistrzostwa Szkół Jeleniogórskich w Biegu na Orientację w kat. KM 10 R1 miejsce
20Mossoń Julia1c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
21Sikora Amelia1c2013-11-21Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
22Zuba Zuzanna1c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
1d
23Pflaum Magdalena1d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
24Przybylski Maksymilian1d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
2a
25Damek Lena2a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas IIVI miejsce
26Idziak Kinga2a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas IIVI miejsce
27Idziak Kinga2a2013-09-07Bieg "Solidarności"II miejsce
28Sudomirski Rafał2a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej klas IIVI miejsce
2b
29Ambrozowicz Gabriela2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
30Boś Tomasz2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
31Całka Oliwia2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
32Ćwik Sara2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
33Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-05-23Lemon Tree - klasy II1 miejsce
34Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
35Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-03-18Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda
36Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-01-14Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT"wyróżnienie
37Duda-Klimaszewski Bartosz2b2013-12-18Stypendiada Wczesnoszkolna konkurs "Plus-Minus"finalista
38Duda-Klimaszewski Bartosz2b2013-11-27Alfik Matematycznywyróżnienie
39Frydrych Nikola2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
40Godyń Konrad2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
41Jankowski Adrian2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
42Jędrzejak Zuzanna2b2014-05-27XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
43Jędrzejak Zuzanna2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
44Jędrzejak Zuzanna2b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
45Kramarz Maja2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
46Kurek Szymon2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
47Nabiałkowski Krzysztof2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
48Nawrocka Olga2b2014-04-24Międzynarodowy Konkurs Ekologiczno-Prozdrowotny2 miejsce
49Orzechowska Agnieszka2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"
50Raczkowska Julia2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
51Sałbut Gabriela2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
52Sowa Agata2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
53Sowa Agata2b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
54Tiesler Jakub2b2014-04-26XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
2c
55Mildner Maja2c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
2d
56Adamowski Wiktor2d2013-11-26Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna-konkurs plastyczny ,,Kreska"finalista
57Błaszczyszyn Michał2d2013-11-26Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna -konkurs plastyczny ,,Kreska"finalista
58Cymanek Jędrzej2d2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
59Gruszka Nadia2d2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
60Maszkowski Szymon2d2013-09-07Bieg ,,Solidarności"IV miejsce
61Rybka Miłosz2d2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
62Zalewska Emilia2d2014-06-12 XI Dolnośląski Przegląd Chórów SzkolnychII miejsce
2e
63Galewska Julia2e2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
64Świech Natalia2e2013-12-10Stypendiada Wczesnoszkolna dla ucz.kl.2 Konkurs Kreskafinalista
3a
65Drab Igor3a2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
66Gawlik Gabriela3a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
67Janerka Zuzanna3a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
68Koba Zuzanna3a2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
69Koba Zuzanna3a2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
70Sawicka Iza3a2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III
71Sawicka Iza3a2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III
72Sawicka Izabela3a2013-09-07Bieg "Solidarności"1 miejsce
73Tepper Julia3a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
3b
74 Krupa Dominik3b2014-01-15Mistrzostwa Wrocławia w szachach1 miejsce
75Banasik Małgorzata3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
76Banasik Małgorzata3b2014-04-12"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
77Czajkowska Joanna3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
78Czajkowska Joanna3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
79Dębicki Piotr3b2014-05-23"Asy z trzeciej klasy".II miejsce
80Dobosiewicz Jakub3b2014-06-03STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA dla uczniów klas III-"KRESKA".finalista
81Jaworski Marcel3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
82Jaworski Marcel3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
83Kacperczyk Hubert3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
84Kacperczyk Hubert3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
85Kociołek Klaudia3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
86Kociołek Szymon3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
87Kociołek Klaudia3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
88Kociołek Szymon3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
89Kozun Marcela3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
90Kozuń Marcela3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
91Kozuń Kornelia3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów klas III3 miejsce
92Kozuń Kornelia3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
93Kozuń Marcelina3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
94Kozuń Kornelia3b2014-05-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
95Kozuń Kornelia3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
96Kozuń Marcelina3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
97Kozuń Marcelina3b2013-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna dla uczniów klasIII -"Kreska".finalista
98Krupa Dominik3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
99Krupa Dominik3b2014-05-23"Asy z trzeciej klasy".II miejsce
100Krupa Dominik3b2014-04-15Mistrzostwa Dolnośląskie w Szachach2 miejsce
101Krupa Dominik3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
102Krupa Dominik3b2014-03-18Mistrzostwa Strefy w Szachy2 miejsce
103Lewandowski Piotr3b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
104Łabiak Aleksandra3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
105Łabiak Aleksandra3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
106Mijalski Damian3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
107Mijalski Damian3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
108Mijalski Damian3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
109Mijalski Damian3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
110Orzechowski Aleksander3b2014-05-23"Asy z trzeciej klasy".II miejsce
111Pędzisz Michał3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
112Pędzisz Michał3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
113Rozumek Klaudia3b2014-06-20"Najładniejszy zeszyt klas III"I miejsce
114Rozumek Klaudia3b2013-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna dla uczniów klas 3 -"Kreska".finalista
115Sobol Kinga3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
116Sobol Kinga3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
117Sobol Kinga3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
118Sobol Kinga3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
119Sobol Kinga3b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
120Stokłosa Pascal3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
121Stokłosa Pascal3b2014-04-12IV Tańca Dolnośląski Festiwal II miejsce
122Śmiałowki Jędrek3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
123Śmiałowski Jędrek3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
124Śmiałowski Jędrzej3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
125Śmiałowski Jędrzej3b2014-05-12XII Turniej Ortograficzno- Gramatyczny "Mała Corrida 2014III miejsce
126Śmiałowski Jędrzej3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
127Śmiałowski Jędrzej3b2013-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna uczniów klas III - "Ortograf".finalista
128Wereszczynski Krzysztof3b2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
129Wereszczyński Krzysztof3b2014-06-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III1 miejsce
130Wereszczyński Krzysztof3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
131Wereszczyński Krzysztof3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
132Witczak Agata3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
133Witczak Agata3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
134Ziembiewicz Michał3b2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
135Ziembiewicz Michał3b2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
3c
136Grzybowska Kinga3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
137Guła Aleksandra3c2013-12-06Stypendiada - konkurs matematycznywyróżnienie
138Janusiewicz Patryk3c2014-06-10Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Zawodów Klas III3 miejsce
139Janusiewicz Patryk3c2014-06-10Igrzyska Młodzieży Szkolnej - zawody lekkoatletyczne klas III3 miejsce
140Janusiewicz Patryk3c2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia - Igrzyska Młodzieży Szkolnej1 miejsce
141Janusiewicz Patryk3c2014-05-04Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii klas III
142Janusiewicz Patryk3c2013-09-07Bieg "Solidarności"2 miejsce
143Komar Małgorzata3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
144Król Natalia3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
145Orzechowski Aleksander3c2014-05-27XII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop"1 miejsce
146Orzechowski Aleksander3c2014-05-23Asy z III klasy2 miejsce
147Orzechowski Aleksander3c2014-03-22Konkurs matematyczny "Kangur"wyróżnienie
148Orzechowski Aleksander3c2014-03-20Świetlikwyróżnienie
149Orzechowski Aleksander3c2013-12-06Stypendiada - konkurs plastycznywyróżnienie
150Orzechowski Aleksander3c2013-11-21Alfik - konkurs matematyczny33 w województwie
151Stenka Oliwia3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
152Ulijański Maciej3c2014-05-20Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej klas III
153Wróbel Wiktoria3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
154Złocka Jagoda3c2013-12-06Stypendiada - konkurs plastycznywyróżnienie
155Złocka Jagoda3c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
3d
156Dawid Natalia3d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
157Korobczak Marta3d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
158Kulczak Brenda3d2013-12-04Ogólnopolski Projekt Stypendialny „Stypendiada Wczesnoszkolna”Konkurs czytelniczy "I Ty bądź czytelny!"wyróżnienie
159Kulczak Brenda3d2013-09-07Bieg "Solidarności"V miejsce
160Renkas Szymon3d2014-03-22Konkurs matematyczny "Kangurek"wyróżnienie
161Wierzbicki Bartosz3d2014-05-15XII Konkurs Ortograficzno - Gramatyczny "MAŁA CORRIDA 2014"III miejsce
3e
162Apanasenko Sasza3e2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
163Apanasenko Sasza3e2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
164Dębicki Piotr3e2014-05-23"Asy z klasy"2 miejsce
165Dębicki Piotr3e2014-05-15Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny MAŁA CORRIDA3 miejsce
166Dębicki Piotr3e2014-05-12XII Międzyszkolny Turniej Ortograficzno- Gramatyczny "Mała Corrida".III miejsce
167Korbiel Mikołaj3e2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
168Korbiel Mikołaj3e2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
169Korbiel Mikołaj3e2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
170Mazur Joanna3e2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
171Mikołajewska Amelia3e2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
172Mikołajewska Amelia3e2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
173Mikołajewska Amelia3e2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
174Muc Dominik3e2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
175Prymas Nikola3e2014-05-27"Galop 2014"Nagroda Specjalna Dyrektora ZS
176Prymas Nikola3e2014-04-12IV Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
177Taczkowski Olaf3e2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
4a
178Froemer Julia4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
179Gągała Filip4a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
180Gągała Filip4a2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
181Gołębiowski Mateusz4a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
182Gołębiowski Mateusz4a2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
183Gołębiowski Mateusz4a2013-11-26Konkurs z techniki2 miejsce
184Janicki Michał4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
185Jas Martyna4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
186Katarzyna Terlecka4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
187Maszkowski Marcel4a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
188Maszkowski Marcel4a2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
189Maszkowski Marcel4a2013-10-18Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych4 miejsce
190Maszkowski Marcel4a2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
191Maszkowski Marcel4a2013-09-07Bieg Solidarności 1 miejsce
192Mazurek Joanna4a2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację3 miejsce
193Mazurek Joanna4a2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
194Mazurek Joanna4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
195Mazurek Joanna4a2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientuj się i licz"I miejsce
196Puto Patryk4a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
197Puto Patryk4a2013-09-07Bieg Solidarności 5 miejsce
198Sikorska Dominika4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
199Syta Stanisław4a2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble2 miejsce
200Syta Stanisław4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
201Syta Stanisław4a2013-11-20Alfik Matematyczny
202Szkoda Szymon4a2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
203Terlecka Katarzyna4a2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
204Terlecka Katarzyna4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
205Zieliński Wojciech4a2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
206Zieliński Wojciech4a2014-06-03Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację2 miejsce
207Zieliński Wojciech4a2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble2 miejsce
208Zieliński Wojciech4a2014-03-21Kangur Matematcznywyróżnienie
209Zieliński Wojciech4a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
210Zieliński Wojciech4a2013-11-20Alfik Matematycznywyróżnienie
4b
211Cichocki Łukasz4b2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
212Jędraś Ludmiła4b2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
213Jędraś Ludmiła4b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
214Kieres Alicja4b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
215Mędrek Kataezyna4b2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
216Mędrek Katarzyna4b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
217Pietrzak Ksawera4b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
218Rudnik Kamila4b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
219Wilczek Maciej4b2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
220Wilczek Maciej4b2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację3 miejsce
4c
221Froemer Julia4c2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
222Froemer Julia4c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
223Góral Joanna4c2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
224Góral Joanna4c2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację1 miejsce
225Piasecka Wiktoria4c2014-06-03Mistrzostwa Wrocławia w kategorii kl.44 miejsce
4d
226Gricer Bartosz4d2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację2 miejsce
227Jas Martyna4d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
228Szczypkowska Martyna4d2014-06-09Wielcy Polacy - Marszałek Piłsudskifinalista - wyróżnienie
229Śnieżyński Jakub4d2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
230Witek Paulina4d2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5a
231Bieniek Karolina5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
232Grzebyk Emilia5a2014-04-20"Znam przysłowie"I miejsce
233Grzebyk Emilia5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
234Kaczmarek Natalia5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
235Kielar Weronika5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych
236Kudyba Aleksandra5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
237Kudyba Aleksandra5a2013-11-20Konkurs literacki "Chcecie bajki, oto bajka"III miejsce
238Kurzyp Stanisław5a2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację1 miejsce
239Kurzyp Stanisław5a2013-11-21Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
240Kurzyp Stanisław5a2013-10-05XI Wrocławski Matematyczny Marsz na OrientacjęI miejsce
241Szpytko Paweł5a2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
242Szpytko Paweł5a2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
243Wiśniewski Michał5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
244Wołoszczak Aleksandra5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
245Zagozda Paulina5a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5b
246 Hauzer Nikola5b2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
247Głowiński Karol5b2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
248Głowiński Karol5b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
249Grzybowska Agnieszka5b2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
250Grzybowska Julia5b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
251Hauzer Nikola5b2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację2 miejsce
252Hauzer Nikola5b2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientuj się i licz"X miejsce
253Hrabski Michał5b2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
254Hrabski Michał5b2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
255Hrabski Michał5b2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
256Hrabski Michał5b2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
257Hrabski Michał5b2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
258Hrabski Michał5b2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
259Hrabski Michał5b2013-10-18Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych4 miejsce
260Hrabski Michał5b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
261Kalecki Jakub5b2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble3 miejsce
262Kawaler Adam5b2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble1 miejsce
263Kawaler Adam5b2014-04-15Mistrzostwa Dolnogośląskie w Szachach2 miejsce
264Kawaler Adam5b2014-03-20Konkurs Matematyczny "Kangur"wynik bardzo dobry
265Kawaler Adam 5b2014-03-18Mistrzostwa Strefy w Szachach2 miejsce
266Kawaler Adam5b2014-03-09 Dolnośląski Konkurs Lingwistyki Matematycznej "Wieża Babel"finalista
267Kawaler Adam5b2014-01-15Mistrzostwa Wrocławia w szachach1 miejsce
268Kawaler Adam5b2014-01-15Konkurs matematyczny "Mat"Wynik bardzo dobry
269Kawaler Adam5b2013-11-15Konkurs Matematyczny "Alfik"uzyskanie wyniku bardzo dobreg
270Kawaler Adam5b2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientuj się i licz"X miejsce
271Kawaler Adam5b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
272Klag Gabriela5b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
273Mażul Amelia5b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
274Mostecki Kamil5b2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble3 miejsce
275Smaczny Alicja5b2014-05-24Wrocławski Turniej Scrabble1 miejsce
276Smaczny Alicja5b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
277Wionczek Katarzyna5b2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5c
278Błach Aleksandra5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
279Górska Amanda5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
280Kłopotowska Klaudia5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
281Kociołek Julia5c2014-06-24"Namaluj mi historię - Skarby Wrocławia"2 miejsce
282Kociołek Julia5c2014-06-09Wybitni Polacy - Marszałek Piłsudski2 miejsce
283Kociołek Julia5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
284Łagodzińska Agata5c2014-06-09Wybitni Polacy - Marszałek Piłsudski2 miejsce
285Morawska Zuzanna5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
286Przybylska Amelia5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
287Zając Dominika5c2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5d
288Borowski Mateusz5d2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
289Jasiński Alan5d2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
290Suszczyński Aleksander5d2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
291Suszczyński Aleksander5d2014-06-03Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację3 miejsce
6a
292 Krupa Kamila6a2014-01-15Mistrzostwa Wrocławia w szachach1 miejsce
293Galek Michał6a2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
294Gałek Michał6a2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
295Gałek Michał6a2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
296Kaczmarek Rafał6a2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 1 miejsce
297Kaczmarek Rafał6a2014-05-09"Komputerowy Mistrz"III miejsce, półfinał
298Kaczmarek Rafał6a2013-10-19XXVI Łódzki Marsz " Orientuj się i licz "IV miejsce
299Krupa Kamila6a2014-04-15Mistrzostwa Dolnośląskie w Szachach2 miejsce
300Krupa Kamila6a2014-03-18Mistrzostwa Strefy w Szachach2 miejsce
301Maleszko Maciej6a2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok wzwyż8 miejsce
302Maleszko Maciej6a2014-05-15Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci-skok wzwyż3 miejsce
303Maleszko Maciej6a2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "orientuj się i licz"IV miejsce
304Martinez Maja6a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
305Młynarek Eliza6a2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
306Młynarek Eliza6a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
307Ogonowski Krystian6a2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
308Ogonowski Krystian6a2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
309Ogonowski Krystian6a2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
310Sernecki Franciszek6a2014-04-15Mistrzostwa Dolnośląskie w Szachach2 miejsce
311Sernecki Franciszek6a2014-03-18Mistrzostwa Strefowe w Szachach2 miejsce
312Sernecki Franciszek6a2014-01-15Mistrzostwa Wrocławia w szachach1 miejsce
313Sernecki Franciszek6a2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientuj się i licz"I miejsce
314Tarnawska Alicja6a2013-12-06XI Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
6b
315Bielińska Roksana6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
316Blach Nikoletta6b2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientuj się i licz "I miejsce
317Blach Nikoletta6b2013-10-05XI Wrocławski Matematyczny Marsz na OrientacjęI miejsce
318Błach Nikoleta6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
319Brzoza Zofia6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
320Brzoza Zofia6b2014-03-25"Polonistyczna corrida"3.miejsce
321Galecki Sylwester6b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
322Golisz Magdalena6b2014-05-27";Galop 2014"II miejsce
323Góral Wojciech6b2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
324Góral Wojciech6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
325Góral Wojciech6b2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
326Góral Wojciech6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
327Góral Wojciech6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.8 miejsce
328Hruszczak Bartosz6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
329Hruszczak Bartosz6b2014-03-25"Polonistyczna corrida"3.miejsce
330Kosowski Marcel6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
331Łuczak Andżelika6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
332Łuksin Marek6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
333Łuksin Marek6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
334Mozol Klaudia6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
335Pater Wojciech6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
336Pater Wojciech6b2014-05-15Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci-pchnięcie kulą7 miejsce
337Pater Wojciech6b2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
338Pater Wojtek6b2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
339Pawełczyk Maciej6b2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
340Pawełczyk Maciej6b2014-05-31Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1003 miejsce
341Pawełczyk Maciej6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
342Pawełczyk Maciej6b2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1002 miejsce
343Pawełczyk Maciej6b2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
344Pawełczyk maciej6b2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
345Pawełczyk Maciej6b2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
346Pawełczyk Maciej6b2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
347Pawełczyk Maciej6b2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
348Pawełczyk Maciej6b2013-10-18Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych4 miejsce
349Radota Aleksandra6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
350Soja Aleksander6b2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
351Soja Aleksander6b2014-05-31Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok w dal2 miejsce
352Soja Aleksander6b2014-05-31Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1003 miejsce
353Soja Aleksander6b2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok w dal1 miwejsce
354Soja Aleksander6b2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1002 miejsce
355Soja Aleksander6b2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
356Soja Aleksander6b2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
357Soja Aleksander6b2014-05-15Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok w dal2 miejsce
358Soja Aleksander6b2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
359Soja Aleksander6b2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
360Soja Aleksander6b2013-10-18Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych7 miejsce
361Soja Aleksander6b2013-10-18Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych4 miejsce
362Soja Aleksander6b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
363Tiesler Weronika6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
364Tiesler Weronika6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym3 miejsce
365Tiesler Weronika6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.2 miejsce
366Warwas Katarzyna6b2014-06-10"Komputerowy Mistrz"VI miejsce, finalistka
367Warwas Katarzyna6b2014-03-21Kangur Matematycznywyróżnienie
368Wiązowski Maciej6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
369Wiązowski Maciej6b2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
370Żebrowski Szymon6b2014-05-27"Galop 2014"II miejsce
371Żebrowski Szymon6b2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym. 3 miejsce
6c
372Dydacki Karol6c2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejssce
373Dydacki Karol6c2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
374Galecki Mikołaj6c2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
375Galecki Mikołaj6c2013-12-17Finał Mini Siatkówki"4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
376Galecki Mikołaj6c2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
377Nowak Joanna6c2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym3 miejsce
378Pietrzak Julia6c2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
379Pietrzak Julia6c2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację3 miejsce
380Pietrzak Julia6c2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym3 miejsce
381Pietrzak Julia6c2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.4 miejsce
382Pikulicki Adrian6c2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
383Pikulicki Adrian6c2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców1 miejsce
384Pikulicki Adrian6c2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
385Złocka Maja6c2014-05-15Mistrzostwa Wrocławia w LA Indywidualnych Igrzyskach Dzieci-rzut piłeczką palantową1 miejsce
6d
386Ambroży Jakub6d2013-10-07Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych5 miejsce
387Antosz Marta6d2013-10-19XXVI Łódzki Marsz "Orientu się i licz "IV miejsce
388Antosz Marta6d2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
389Błachowicz Dominik6d2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
390Błachowicz Dominik6d2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
391Błachowicz Dominik6d2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
392Błachowicz Domminik6d2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
393Błachowicz Dominik6d2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
394Błachowicz Dominik6d2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
395Błachowicz Dominik6d2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
396Błachowicz Dominik6d2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
397Janduła Maciej6d2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
398Janduła Wojciech6d2014-06-02Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej2 miejsce
399Janduła Maciej6d2014-05-31Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1003 miejsce
400Janduła Maciej6d2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1002 miejsce
401Janduła Maciej6d2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
402Janduła Wojciech6d2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
403Janduła Maciej6d2014-05-19Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
404Janduła Maciej6d2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
405Janduła Maciej6d2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
406Janduła Maciej6d2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
407Janduła Wojtek6d2013-12-17Finał Mini Siatkówki "4" Chłopców w Strefie Centrum2 miejsce
408Janduła Wojciech6d2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
409Janduła Maciej6d2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
410Mazurek Agnieszka6d2014-06-03Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację 4 miejsce
411Mazurek Agnieszka6d2014-06-03Finał Województwa Dolnośląskiego w Biegach na Orientację1 miejsce
412Mazurek Agnieszka6d2014-05-27Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację1 miejsce
413Mazurek Agnieszka6d2014-03-25"Polonistyczna corrida"3.miejsce
414Mazurek Agnieszka6d2014-03-22XIV Dzielnicowy Konkurs Recytatorskilaureat reprezentujący szkołę
415Mazurek Agnieszka6d2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
416Mazurek Agnieszka6d2013-10-05XI Wrocławski Matematyczny Marsz na OrientacjęI miejsce
417Podkowa Kinga6d2014-04-15Zawody policyjne "Pomagajmy sobie wzajemnie"3 miejsce
418Świder Łukasz6d2013-10-24Strefowe zawody w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
419Świesciak Kacper6d2014-05-31Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1003 miejsce
420Świeściak Kacper6d2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci- pchnięcie kulą4 miejsce
421Świeściak Kacper6d2014-05-26Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-sztafeta 4x1002 miejsce
422Świeściak Kacper6d2014-05-20Finał Dolnośląski Czwórboju LA 9 miejsce
423Świeściak Kacper6d2014-05-09Finał strefy wrocławskiej Czwórboju LA5 miejsce
424Świeściak Kacper6d2014-04-29Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA.2 miejsce
425Świeściak Kacper6d2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym.3 miejsce
426Zarzycka Paulina6d2013-10-07Finał dolnośląski w strzelectwie sportowym3 miejsce


Konkursy szkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Chantsoulis Victoras1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
2Chantsoulis Victoras1a2014-05-26Konkurs matematyczny klas I3 miejsce
3Chantsoulis Victoras1a2014-05-15Konkurs "Asy z I klasy"1 miejsce
4Chantsoulis Victoras1a2013-10-29Konkurs recytatorski klas I3 miejsce
5Domaradzka Hanna1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz ort
6Gralak Konrad1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
7Gralak Konrad1a2014-05-26Konkurs Matematyczny2 miejsce
8Gralak Konrad1a2014-05-15Asy z I klasy3 miejsce
9Gralak Konrad1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"1 miejsce
10Haładus Maja1a2014-06-12Konkurs "Najładniejszy zeszyt"2 miejsce
11Haładus Maja1a2014-05-26Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
12Haładus Maja1a2013-10-30Konkurs "Barwy jesieni"2 miejsce
13Haładus Maja1a2013-10-29Konkurs Recytatorski1 miejsce
14Jagaczewski Beniamin1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
15Jagaczewski Beniamin1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"2 miejsce
16Kniaziuk Karolina1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
17Kołodziejski Marcel1a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
18Komorowska Emilia1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę
19Komorowska Emilia1a2014-05-16Konkurs "Logiczne potyczki"3 miejsce
20Komorowska Emilia1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"3 miejsce
21Krupacki Wojciech1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"wyróżnienie
22Lech Amelia1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"3 miejsce
23Małek Maksymilian1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"wyróżnienie
24Margolt Miłosz1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę
25Mielcarz Marta1a2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"1 miejsce
26Ostrowski Patryk1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę
27Ostrowski Patryk1a2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"2 miejsce
28Rabenda Jakub1a2014-05-15Asy z II klasyIII miejsce
29Smaczny Anna1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
30Smaczny Anna1a2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"wyróżnienie
31Smaczny Anna1a2014-05-15Konkurs "Asy z I klasy"2 miejsce
32Ściupider Kacper1a2013-11-08Konkurs "Liściaki"1 miejsce
33Tylska Julia1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
34Żukowska Nicole1a2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
35Żukowska Nicole1a2013-10-30Konkurs "Barwy jesieni"1 miejsce
1b
36Błach Alicja1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
37Błach Alicja1b2013-10-29Konkurs recytatorski klas I2 miejsce
38Czajka Patrycja1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
39Durajczyk Paweł1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
40Durajczyk Paweł1b2013-11-25Konkurs Plastyczny Klas I "Liściaki"2 miejsce
41Franek Tomasz1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
42Franek Tomasz1b2014-05-16"Logiczne potyczki klas I"2 miejsce
43Kotowicz Maria1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
44Kwiatkowska Dobrawa1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
45Kwiatkowska Dobrawa1b2013-11-25Konkurs Plastyczny Klas I "Liściaki"3 miejsce
46Listwan Łukasz1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
47Listwan Wiktoria1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
48Listwan Wiktoria1b2014-06-06Ogólnopolski Konkurs "Kwiaty zamiast bomb"2 miejsce
49Listwan Łukasz1b2014-06-06Ogólnopolski Konkurs "Kwiaty zamiast bomb"2 miejsce
50Pasek Beniamin1b2014-05-26Konkurs Matematyczny Kl I3 miejsce
51Pasek Beniamin1b2014-05-15" Asy z Pierwszej Klasy"3 miejsce
52Pasek Beniamin1b2014-05-09Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej"1 miejsce
53Sobczak Piotr1b2014-05-21Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje".3 miejsce
54Wojciechowaski Mateusz1b2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
1c
55Białek Zuzanna1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę
56Cygan Jakub1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
57Glapiak Adrianna1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
58Haberka Karolina1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
59Haberka Karolina1c2014-05-15Konkurs "Asy z I klasy"3 miejsce
60Iwuć Alan1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
61Kamińska Viktoria1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
62Kozłowski Maximilian1c2014-06-12Konkurs "Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
63Kozłowski Maximilian1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
64Kurzyp Michał1c2014-06-12Zawody "Siedemnastka biega z mapą" - kategoria chłopcy I - II1 miejsce
65Kurzyp Michał1c2013-11-08Konkurs "Liściaki"wyróżnienie
66Mossoń Julia1c2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"wyróżnienie
67Mossoń Julia1c2013-11-08Konkurs "Liściaki"wyróżnienie
68Pitek Julia1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
69Połeć Maciej1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
70Romantowski Dawid1c2013-10-30Konkurs "Barwy jesieni"wyróżnienie
71Sikora Amelia1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
72Stąsiek Maja1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
73Strajsel Wiktoria1c2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"1 miejsce
74Wójcik Wiktoria1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
75Wójcik Wiktoria1c2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"2 miejsce
76Wójcik Wiktoria1c2014-05-15Konkurs "Asy z I klasy"1 miejsce
77Zuba Zuzanna1c2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
1d
78Baran Wiktoria1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
79Batorowicz Maja1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
80Batorowicz Maja1d2014-05-15" Asy z I klasy"3 miejsce
81Garyantesiewicz Zuzanna1d2013-10-30" Barwy jesieni" 3 miejsce
82Magdalena Mikuła1d2014-05-21szkolny konkurs twórczości dziecięcej"Wiosenne fantazje"2 miejsce
83Nowak Julia1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
84Nowak Karolina1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
85Nowak Julia1d2013-11-08"Liściaki" 3 miejsce
86Oleksiński Piotr1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
87Przybylski Maksymilian1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
88Przybylski Maksymilian1d2014-05-21szkolny konkurs twórczości dziecięcej"Wiosenne fantazje"3 miejsce
89Sudomirski Michał1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
90Szwiec Iga1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
91Szwiec Iga1d2014-05-26konkurs matematyczny klas pierwszych1 miejsce
92Szwiec Iga1d2014-05-16"Logiczne myślenie"1 miejsce
93Szwiec Iga1d2014-05-15"Asy z I klasy"2 miejsce
94Wesołowski Konrad1d2014-06-10Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
2a
95Brzostowska Kornelia2a2014-06-09Konkurs plastyczny"O duszku Hubiku...II miejsce
96Damek Lena2a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
97Kasprzak Oliwia2a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
98Kasprzak Oliwia2a2013-11-13Konkurs czytelniczy "Pięknie czytam"III miejsce
99Kołodziejski Marcel2a2014-05-12Konkurs na "Najładniejszy zeszyt"I miejsce
100Machalski Jakub2a2014-02-12Konkurs plastyczny "Najładniejszy kalendarz".III miejsce
101Pańczyk Patrycja2a2014-06-09Konkurs plastyczny "O duszku Hubiku...I miejsce
102Pilichowski Miłosz2a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
103Rabenda Jakub2a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"III miejsce
104Sługocki Tomasz2a2014-06-10Szkolny Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
105Sługocki Tomasz2a2014-05-21Konkurs plastyczny "Wiosenne fantazje"I miejsce
106Sudomirski Rafał2a2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka
107Sudomirski Rafał2a2014-05-28Konkurs "Lemon tree"II miejsce
108Sudomirski Rafał2a2014-05-28Lemon Tree 22 miejsce
2b
109Ambrozowicz Gabriela2b2013-10-30Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"2 miejsce
110Całka Oliwia2b2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IIOdznaka "Znam ortografię"
111Duda - Klimaszewski Bartosz2b2014-05-28Lemon Tree 21 miejsce
112Duda - Klimaszewski Bartosz2b2013-11-13Konkurs czytelniczy "Pięknie czytam"2 miejsce
113Duda - Klimaszewski Bartosz2b2013-10-29Konkurs recytatorski "Wokół poezji"1 miejsce
114Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IIOdznaka "Znam ortografię"
115Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-05-23Lemon Tree - klasy II1 miejsce
116Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-05-15Szkolny konkurs "Asy z II klasy"1 miejsce
117Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-05-08Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej2 miejsce
118Duda-Klimaszewski Bartosz2b2014-04-24Szkolny konkurs kl. II "Logiczne potyczki"1 miejsce
119Głazowski Jakub2b2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IIOdznaka "Znam ortografię"
120Godyń Konrad2b2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl. IIOdznaka "Znam ortografię"
121Jankowski Adrian2b2014-04-24Szkolny konkurs "Logiczne potyczki"3 miejsce
122Jędrzejak Zuzanna2b2013-10-16Szkolny Konkurs Ekologiczno-Plastyczny3 miejsce
123Sowa Agata2b2014-04-24Szkolny konkurs kl. II "Logiczne potyczki 3 miejsce
2d
124Boczek Karolina2d2014-06-12,,Siedemnastka biega z mapą"III miejsce
125Cymanek Jędrzej2d2014-06-10Konkurs ortograficzny ,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
126Cymanek Jędrzej2d2014-06-05Konkurs MatematycznyII miejsce
127Cymanek Jędrzej2d2014-05-22,,Logiczne potyczki"III miejsce
128Cymanek Jędrzej2d2014-05-21,,Wiosenne fantazje"I miejsce
129Cymanek Jędrzej2d2014-05-15Konkurs o Unii EuropejskiejI miejsce
130Cymanek Jędrzej2d2014-04-10,,Asy z drugiej klasy"I miejsce
131Diduszko Martyna2d2014-05-21,,Wiosenne fantazje"III miejsce
132Froń Klaudia2d2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej ,,Wiosenne fantazje"II miejsce
133Golubiewski Bartosz2d2014-06-12,,Siedemnastka biega z mapą"II miejsce
134Golubiewski Bartosz2d2014-06-10Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
135Golubiewski Bartosz2d2014-05-28Konkurs języka angielskiego ,,Lemon Tree"III miejsce
136Golubiewski Bartosz2d2014-05-28Lemon Tree 23 miejsce
137Golubiewski Bartosz2d2014-04-10,,Asy z drugiej klasy"II miejsce
138Golubiewski Bartosz2d2013-10-29Konkurs recytatorski ,,Wokół poezji"III miejsce
139Golubiewski Bartosz2d2013-10-16Szkolny Konkurs Ekologiczno- PlastycznyII miejsce
140Gruszka Nadia2d2014-06-18Konkurs na ,,Najładniejszy zeszyt"II miejsce
141Gruszka Nadia2d2014-06-10Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
142Gruszka Nadia2d2014-05-15Konkurs o Unii EuropejskiejII miejsce
143Gruszka Nadia2d2013-11-13Konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"I miejsce
144Gruszka Nadia2d2013-10-16Szkolny Konkurs Ekologiczno-PlastycznyI miejsce
145Jakubowczak Eryk2d2014-06-10Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
146Jakubowczak Eryk2d2014-06-05Szkolny Konkurs MatematycznyIII miejsce
147Jakubowczak Eryk2d2014-05-22,,Logiczne potyczki"II miejsce
148Kubatek Fabian2d2014-06-18Konkurs na ,,Najładniejszy zeszyt"III miejsce
149Kubatek Fabian2d2014-06-10Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
150Więckiewicz Maksymilian2d2014-06-10Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
2e
151Galewska Julia2e2014-06-09O duszku Hubiku i wróżce Hubiance.3 miejsce
152Golis Bartosz2e2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
153Jaśnicki Michał2e2014-06-05Konkurs Matematyczny kl.21 miejsce
154Jaśnicki Michał2e2014-05-21Konkurs twórczości dziecięcej Wiosenne Fantazje2 miejsce
155Karykowski Mateusz2e2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
156Kroma Julia2e2013-10-30Konkurs Plastyczny Barwy Jesieni1miejsce
157Musiałowicz Maja2e2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
158Musiałowicz Maja2e2014-06-09O duszku Hubiku i wróżce Hubiance.3 miejsce
159Musiałowicz Maja2e2013-11-24Konkurs Pięknego Czytania kl.21 miejsce
160Płudowski Stanisław2e2014-06-05Konkurs Matematyczny klas 2.1 miejsce
161Płudowski Stanisław2e2014-04-24Logiczne Potyczki Konkurs kl.22 miejsce
162Ślęczka Krzysztof2e2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
163Ślęczka Krzysztof2e2014-05-15Asy z Drugiej Klasy2 miejsce
164Ślęczka Krzysztof2e2013-10-16Konkurs Ekologiczno Plastyczny kl.23 miejsce
165Świech Natalia2e2014-05-08Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej kl.23 miejsce
166Wołkowicz Zuzanna2e2014-06-10Szklony Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
167Wołkowicz Zuzanna2e2014-05-21Konkurs Twórczości Dziecięcej Wiosenne Fantazje3 miejsce
168Wołkowicz Zuzanna2e2013-10-30Konkurs Plastyczny Barwy Jesieni3 miejsce
169Wróblewska Magdalena2e2014-06-10Szkolny Konkurs Ortograficzny kl.2Odznaka Mistrz Ortografii
3a
170Białek Miłosz3a2014-05-21konkurs "Logiczne potyczki"2 miejsce
171Białek Miołosz3a2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone"III miejsce
172cała klasa 3a2014-03-21Wiosenne zawody sportowe klas IIIII miejsce
173Drab Igor3a2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone"III miejsce
174Dydacki Patryk3a2014-06-17"Najładniejszy zeszyt"3 miejsce
175Gruca Jakub3a2014-06-17konkurs ortograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
176Hajto Maciej3a2014-06-17konkurs ortograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
177Hajto Maciej3a2014-01-21Konkurs matematyczny klas IIIIII miejsce
178Janerka Zuzanna3a2014-06-10"O duszku Hubiku i wróżce Hubiance"3 miejsce
179Jas Adam3a2014-06-17konkurs ortograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
180Kordowski Hugo3a2014-06-17konkurs ortograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
181Kordowski Hugo3a2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuIII miejsce
182Mazur Wojciech3a2014-06-17konkurs orograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
183Mścichowska Justyna3a2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuIII miejsce
184Olech Roksana3a2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone"III miejsce
185Ritter Milan3a2014-06-17konkurs ortograficznyotrzymał odznakę "Mistrz ortog
186Ritter Milan3a2014-01-21Konkurs matematyczny klas IIIII miejsce
187Roćko Julia3a2013-10-30"Barwy jesieni"1 miejsce
188Sawicka Izabela3a2014-06-10"O duszku Hubiku i duszce Hubiance"2 miejsce
189Sawicka Izabela3a2013-10-30"Barwy jesieni"2 miejsce
190Tepper Julia3a2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuIII miejsce
3b
191Błaszkowska Alicja3b2013-10-24"Trzymaj się prosto"I miejsce
192Brzozowski Bartosz3b2014-05-28Lemon Tree 31 miejsce
193Brzozowski Bartosz3b2014-05-28Lemon Tree 31 miejsce
194Brzozowski Bartosz3b2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy zielone".II miejsce
195Brzozowski Bartosz3b2014-03-25Konkurs Wiedzy o WrocławiuI miejsce
196Domagała Julia3b2013-10-24Konkurs Plastyczny klas III "Trzymaj się prosto".III miejsce
197Fehr Michał3b2014-05-12Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne Fantazje".I miejsce
198Kociołek Szymon3b2014-06-27Konkurs ortograficzny klas III "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
199Kociołek Szymon3b2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejsce
200Kociołek Szymon3b2014-05-08Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
201Kociołek Szymon3b2014-02-14Konkurs Gramatyczno- Ortograficzny klas IIIIII miejsce
202Kociołek Szymon3b2014-01-21Szkolny Konkurs MatematycznyIII miejsce
203Kociołek Szymon3b2013-10-29Konkurs recytatorski klas III I miejsce
204Kozuń Marcelina3b2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejsce
205Kozuńk Kornelia3b2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejsce
206Krupa Dominik3b2014-06-27Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrz Ortografii"
207Krupa Dominik3b2014-05-08Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
208Krupa Dominik3b2014-04-02"Asy z III klasy"I miejsce
209Krupa Dominik3b2014-01-21Szkolny Konkurs Matematyczny klas IIIIII miejsce
210Pędzisz Michał3b2014-04-02"Asy z III klasy"II miejsce
211Pędzisz Michał3b2014-01-21Szkolny Konkurs Matematyczny klas IIII miejsce
212Rozumek Klaudia3b2014-06-27Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
213Rozumek Klaudia3b2014-06-17"Mini Nobel"Nagroda Laureata
214Rozumek Klaudia3b2014-06-17"Najładniejszy zeszyt " klas IIII miejsce
215Rozumek Klaudia3b2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II
216Rozumek Klaudia3b2014-03-25Konkurs Wiedzy o WrocławiuI miejsce
217Śmiałowski Jędrzej3b2014-06-27Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrz Ortografii"
218Śmiałowski Jędrzej3b2014-05-28Lemon Tree 31 miejsce
219Śmiałowski Jędrzej3b2014-05-08Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
220Śmiałowski Jędrzej3b2014-03-25Konkurs Wiedzy o WrocławiuI miejsce
221Wróbel Martyna3b2014-06-27Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrz Ortografii"
222Ziembiewicz Michał3b2014-05-28Lemon Tree 31 miejsce
3c
223Guła Aleksandra3c2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
224Komar Małgorzata3c2014-05-20Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej klas III3 miejsce
225Król Natalia3c2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
226Michalski Szymon3c2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".1 miejsce
227Orzechowski Aleksander3c2014-05-25Asy z III klasy2 miejsce
228Orzechowski Aleksander3c2014-05-21Logiczne potyczki1 miejsce
229Orzechowski Aleksander3c2014-05-20Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej kl. III1 miejsce
230Orzechowski Aleksander3c2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".1 miejsce
231Ulijański Maciej3c2014-05-20Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej klas III2 miejsce
232Ulijański Maciej3c2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".1 miejsce
233Złocka Jagoda3c2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
234Złocka Jagoda3c2014-03-21Wiosenne zawody sportowe klas III1 miejsce
3d
235Buzon Karolina3d2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejce
236Dawid Natalia3d2014-05-20Konkurs o Unii Europejskiejwyróżnienie
237Dyki Alan3d2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejcse
238Krzyczmonik Adam3d2014-06-16Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
239Krzyczmonik Adam3d2014-05-15Konkurs ekologiczny klas III "Gramy w zielone".II miejsce
240Kulczak Brenda3d2013-10-29Konkurs recytatorski klas III2 miejsce
241Niemiec Zuzanna3d2014-06-16Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
242Niemiec Zuzanna3d2014-05-15Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej "Wiosenne fantazje"3 miejsce
243Niemiec Zuzanna3d2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuI miejsce
244Renkas Szymon3d2014-06-16Konkurs Ortograficzny Otrzymał odznakę "Mistrz ortog
245Renkas Szymon3d2014-05-20Konkurs o Unii Europejskiejwyróżnienie
246Renkas Szymon3d2014-05-20Logiczne potyczkiII miejsce
247Waśniewski Dominik3d2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuI miejsce
248Wierzbicki Bartosz3d2014-06-16Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
249Wierzbicki Bartosz3d2014-03-25Szkolny konkurs wiedzy o WrocławiuI miejsce
250Wierzbicki Bartosz3d2014-02-13Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny 1 miejsce
3e
251Dębicki Piotr3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
252Dębicki Piotr3e2014-05-19"Lemon Tree" kl.IIIMistrz j. angielskiego
253Dębicki Piotr3e2014-05-15"Asy z III klasy"1 miejsce
254Dębicki Piotr3e2014-05-15Konkurs o Unii Europejskiej1 miejsce
255Dębicki Piotr3e2014-05-08Konkurs ekologiczny "Gramy w zielone".2 miejsce
256Dębicki Piotr3e2014-03-25Konkurs Wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
257Gągała Dawid3e2013-10-30Konkurs "Barwy jesieni".3 miejsce
258Kasprzykowski Jan3e2014-03-25Konkurs Wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
259Korbiel Mikołaj3e2013-10-29Konkurs recytatorski kl.III3 miejsce
260Leśkiewicz Michał3e2014-02-13Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny3 miejsce
261Mazur Joanna3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
262Mazur Joanna3e2014-06-17Mini Nobel
263Mazur Joanna3e2014-06-09O duszku Hubiku i wróżce Hubiance.1 miejsce
264Mazur Joanna3e2014-05-21"Wiosenne fantazje"2 miejsce
265Mazur Joanna3e2014-05-08Konkurs ekologiczny "Gramy w zielone".2 miejsce
266Mazur Joanna3e2014-02-13Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny2 miejsce
267Muc Dominik3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
268Muc Dominik3e2014-05-20Logiczne potyczki kl.III3 miejsce
269Muc Dominik3e2014-05-15"Asy z III klasy"3 miejsce
270Muc Dominik3e2014-05-08Konkurs ekologiczny "Gramy w zielone"2 miejsce
271Muc Dominik3e2014-03-25Konkurs Wiedzy o Wrocławiu2 miejsce
272Olejarz Aleksandra3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
273Olejarz Aleksandra3e2014-05-21"Wiosenne fantazje"2 miejsce
274Orzeszek Natalia3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymała odznakę "Mistrz orto
275Sikorska Klaudia3e2014-05-21"Wiosenne fantazje"2 miejsce
276Słowińska Kinga3e2014-05-21"Wiosenne fantazje"3 miejsce
277Taczkowski Olaf3e2014-06-27Konkurs OrtograficznyOtrzymał odznakę "Mistrz ortog
4a
278Duda-Klimaszewski Piotr4a2013-11-26konkurs z techniki3 miejsce
279Mazurek Joanna4a2013-11-26Konkurs z techniki2 miejsce
280Mazurek Joanna4a2013-10-20Speed ReadingIII miejsce (klasy IV)
281Mazurek Joanna4a2013-10-10Konkurs Recytatorski1.miejsce
282Syta Stanisław4a2013-10-20Speed ReadingI miejsce (klasy IV)
283Terlecka Katarzyna4a2013-10-10Konkurs Recytatorski2.miejsce
284Zieliński Wojciech4a2013-10-20Speed ReadingII miejsce (klasy IV)
4b
285Kieres Alicja4b2013-10-10Konkurs Recytatorski3.miejsce
4c
286Witek Paulina4c2013-10-10Konkurs Recytatorski1.miejsce
5a
287Grzebyk Emilia5a2014-03-08"Ojczyzna Polszczyzna"3.
288Grzebyk Emilia5a2013-12-10"Mistrz klawiatury"1 miejsce
289Grzebyk Emilia5a2013-10-20Speed ReadingII miejsce (klasy V)
290Kudyba Aleksandra5a2013-12-09Spelling Competition3 miejsce
291Kurzyp Stanisław5a2013-12-09Spelling Competition2 miejsce
292Kurzyp Stanisław5a2013-11-26Konkurs z techniki1 miejsce
293Wiśniewski Michał5a2013-10-10Konkurs Recytatorski2. miejsce
5b
294Dolińska Marianna5b2013-10-20Speed ReadingI miejsce (klasy V)
295Dunikowski Andrzej5b2014-06-02KWOKA2 miejsce
296Hrabski Michał5b2013-12-09Spelling Competition1 miejsce
297Smaczny Alicja5b2013-10-20Speed ReadingIII miejsce (klasy V)
298Wojciechowska Karolina5b2013-10-10Konkurs Recytatorski1.miejsce
5c
299Kociołek Julia5c2013-10-10Konkurs Recytatorski3.miejsce
5d
300Korpacki Andrzej5d2013-10-10Konkurs Recytatorski1. miejsce
6a
301Kaczmarek Rafał6a2013-10-20Speed ReadingI miejsce (klasy VI)
6b
302Brzoza Zofia6b2013-10-10Konkurs Recytatorski3.miejsce
303Hruszczak Bartosz6b2014-03-08"Ojczyzna Polszczyzna"3.
304Łuksin Marek6b2013-12-10"Mistrz klawiatury"3 miejsce
305Tiesler Weronika6b2014-03-08"Ojczyzna Polszczyzna"2
6c
306Majewska Zuzanna6c2013-10-10Konkurs Recytatorski1. miejsce
6d
307Ambroży Jakub6d2013-12-10"Mistrz klawiatury"2 miejsce
308Antosz Marta6d2013-10-20Speed ReadingII miejsce (klasy VI)
309Mazurek Agnieszka6d2014-03-08"Ojczyzna Polszczyzna"1.
310Mazurek Agnieszka6d2013-10-20Speed ReadingIII miejsce (klasy VI)
311Mazurek Agnieszka 6d2013-10-10Konkurs Recytatorski1.miejsce
312Zarzycka Paulina6d2013-10-10Konkurs Recytatorski2.miejsce



strona Predszkola nr 9

patron szkoły

plan lekcji 2016/17

plan pracy szkoły

zastępstwa

szkółka pływania

Galop

Rada Rodziców

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.