Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2014/2015

Konkursy pozaszkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Bryling Jagoda1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
2Chojnacka Antonina1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
3Gierada Julia1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy 'Świetlik".wyróżnienie
4Gierada Julia1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
5Kalecka Natalia1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
6Krzyżaniak Mateusz1a2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
7Liwanowska Natalia1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
8Niedziałek Jakub1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".wyróżnienie
9Pronobis Paulina1a2014-09-07Bieg "Solidarności"V miejsce
10Pszczolińska Maja1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
11Smolińska Aleksandra1a2015-06-09Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Klas I4 miejsce
12Smolińska Aleksandra1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".wyróżnienie
13Sobota Weronika1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
14Szczygłowska Klaudia1a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
15Wąż Adam1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"nagroda
16Wesoły Lena1a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".wyróżnienie
17Żukowska Nicole1a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
1b
18Dąbrowska Wiktoria1b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
19Dobrowolska Julia1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróżnienie
20Dobrowolska Wiktoria1b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
21Dobrowolska Julia1b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
22Gozdek Alicja1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróżnienie
23Kędzior Jakub1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróznienie
24Kosidło Maja1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróznienie
25Mołas Urszula1b2014-12-05"Moje fantazje: Podwodny świat"wyróżnienie
26Nowak Antosia1b2015-06-09Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Klas I4 miejsce
27Nowak Antonina1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróznienie
28Pacan Lena1b2015-06-15Zabawa w origami - cztery pory roku - wiosna.II miejsce
29Pacan Lena1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróżnienie
30Talar Mateusz1b2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik".Wyróżnienie
1c
31Biały Radosław1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
32Bielik Natalia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
33Bielik Natalia1c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
34Blumicz Kacper1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
35Chmura Zuzanna1c2015-06-23IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
36Domitraszczyk Bruno1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
37Drobina Mateusz1c2015-06-15Zawody lekoatletyczne4 miejsce
38Drobina Mateusz1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
39Fudali Julia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
40Gedik Wiktoria1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
41Guła Joanna1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
42Jarosińska Julia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
43Korczyńska Anna1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
44Krok-Lang Emilia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
45Muszyński Jan1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
46Pędzisz Kornel1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
47Podruczny Julia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
48Stachów Jagoda1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"
49Stępień Radosław1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
50Wojczyńska Oliwia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
51Wolicka Oliwia 1c2015-06-15Zawody lekkoatletyczne4 miejsce
52Wolicka Oliwia1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
53Ząb Gracjan1c2015-04-29IX ogólnopolski konkurs plastyczny "Bajkowy konkurs Plastka"1 miejsce
1d
54Bedołek Urszula1d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
55Błażek Bartłomiej1d2015-06-19Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróznienie
56Chomicz Oliwier1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
57Chomicz Oliwier1d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
58Dobrzyńska Sofia1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
59Klag Weronika1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
60Klag Weronika1d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
61Kozłowska Dominika1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
62Rogoza Barbara1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
63Szymańska Daria1d2015-06-19XIII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
1e
64Zając Oliwia1e2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
1f
65Bombik Urszula1f2015-03-18"Świetlik"nagroda
66Gałka Nikola1f2015-06-17Zawody lekkoatletyczne4 miejsce
67Kurtys Gracjan1f2015-06-15Zawody lekkoatletyczne4 miejsce
68Lisek Kinga1f2015-06-15Zawody lekkoatletyczne4 miejsce
69Lisek Kinga1f2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
70Ławkiel Paweł1f2015-06-15Zawody lekkoatletyczne4 miejsce
71Wroński Jan1f2015-03-18"Świetlik"wyróżnienie
1g
72Bohusz Szymon1g2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
73Brzozowska Zofia1g2015-06-09Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Klas I4 miejsce
74Brzozowska Zofia1g2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
75Cisłak Zofia1g2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
76Jurczak Michał1g2015-06-09Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Klas I4 miejsce
77Powalski Marek1g2015-05-07"Rowerowy zawrót głowy"2 miejsce
78Sobota Hanna1g2015-03-05"Baśnie i bajki świata-najpiękniejsza baśń brytyjska"wyróżnienie
79Sobota Hanna1g2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
80Szczygielska Zuzanna1g2015-03-05"Baśnie i bajki świata-najpiękniejsza baśń brytyjska"wyróżnienie
81Szczygielska Zuzanna1g2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
82Więckiewicz Zuzanna1g2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych 2 miejsce
1h
83Jakubanes Paulina1h2015-03-20Wrocławskie pejzaże.wyróżnienie
84Szczot Zofia1h2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
85Trzaska Bartosz1h2015-06-09Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Zawodach Klas I4 miejsce
2a
86Chantsoulis Victoras2a2015-03-19Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
87Chantsoulis Victoras2a2015-01-14XVI Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATdobry wynik
88Chantsoulis Victoras2a2014-11-26Alfik Matematycznywynik dobry
89Dembowa Michalina2a2015-06-19XIII Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych2 miejsce
90Domaradzka Hanna2a2015-05-12VIII Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Rowerowy zawrót głowy" wyróżnienie
91Domaradzka Hanna2a2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
92Haładus Maja2a2015-02-24XXV Miejski Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"2 miejsce
93Haładus Maja2a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
94Komorowska Emilia2a2015-03-19Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
95Mordalska Julia2a2014-12-12Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
96Pronobis Paulina2a2014-12-12Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
2b
97Kwiatkowska Dobrawa2b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
98Kwiatkowska Dobrawa2b2014-12-08Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Abecadło"wyróżnienie
99Witoś Nikola2b2015-04-20Co w trawie piszczy.III miejsce
100Witoś Nikola2b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
2c
101Grzybowska Maja2c2015-03-19Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
102Grzybowska Maja2c2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
103Grzybowska Maja2c2015-01-14 XVI Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATbardzo dobry wynik
104Grzybowska Maja2c2014-12-12Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
105Grzybowska Maja2c2014-12-12Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"3 miejsce
106Grzybowska Maja2c2014-12-08Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Abecadło"wyróżnienie
107Grzybowska Maja2c2014-11-26Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
108Haberka Karolina2c2015-03-19Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
109Haberka Karolina2c2015-01-14XVI Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATdobry wynik
110Kurzyp Michał2c2015-06-02Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach Na OrientacjęII miejsce
111Kurzyp Michał2c2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
112Mossoń Julia2c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
113Myśliwiec Antonina2c2015-06-19XIII Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych2 miejsce
114Myśliwiec Antonina2c2015-06-15XX Konkurs piosenki ekologi.ocznej.II miejsce w kategorii solistó
115Pitek Julia2c2014-12-12Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
116Pitek Julia2c2014-12-08Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy "Abecadło"wyróżnienie
117Sikora Amelia2c2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
118Wójcik Wiktoria2c2015-03-17Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"nagroda
2d
119Cychol Kinga2d2014-12-05"Moje fantazje: Podwodny świat"wyróżnienie
3a
120Damek Lena3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
121Damek Lena3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
122Gil Anastazja3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
123Gil Anastazja3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
124Idziak Kinga3a2014-09-07Bieg "Solidarności"V miejsce
125Kasprzak Oliwia3a2015-06-13Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
126Kasprzak Oliwia3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
127Kołodziejski Marcel3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
128Kołodziejski Marcel3a2014-12-19Turniej Orlików o puchar senatora Rzeczpospolitej Polskiej Stanisława Jurcewicz"Król strzelców"
129Kołodziejski Marcel3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
130Leheńki Igor3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
131Leheńki Igor3a2015-06-16Stypendiada Wczesnoszkolna - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny"Plastuś"wyróżnienie
132Leheńki Igor3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
133Pajewska Oliwia3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
134Pajewska Oliwia3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
135Pańczyk Patrycja3a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
136Rabenda Jakub3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
137Rabenda Jakub3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
138Sudomirski Rafał3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
139Sudomirski Rafał3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
140Ziemliński Adrian3a2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
141Ziemliński Adrian3a2014-11-28Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017II miejsce
3b
142Ambrozowicz Gabriela3b2015-06-15Wiosna budzi się do życia.wyróżnienie
143Ambrozowicz Gabriela3b2015-06-15Skrzydlaci zwiastuni wiosny.wyróżnienie
144Ambrozowicz Gabriela3b2014-10-24"Jesienne fantazje"wyróżnienie
145Duda-Klimaszewski Bartosz3b2027-05-20Finał XV Miejskiego Konkursu Matematycznegowyróżnienie
146Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-06-05Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"wyróżnienie
147Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-06-02Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"wyróżnienie
148Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-05-29Międzyszkolny Konkursu Wiedzy Ogólnej uczniów klas III „OMNIBUS” 2015 I miejsce
149Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-05-22Asy z III klasyI miejsce
150Frydrych Nikola3b2015-03-20Wrocławskie pejzaże.III miejsce
151Frydrych Nikola3b2015-03-20Dzikie kotki, milutkie koteczki.wyróżnienie
152Jędrzejak Zuzanna3b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
153Nabiałkowski Krzysztof3b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
154Orzechowska Agnieszka3b2015-05-20Młodzieżowe Igrzyska Sportowe - World Games 2017 (Eliminacje)I miejsce
155Sowa Agata3b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
156Tiesler Jakub3b2015-06-19XIII Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychII miejsce
3c
157Milldner Maja3c2015-01-16Konkurs pięknego CzytaniaI Miejsce
3d
158Boczek Karolina3d2015-06-23Finał Młodzieżowych Igrzysk Sportowych - World Games 2017 w kat. klas I-IIII miejsce
159Boczek Karolina3d2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
160Boczek Karolina3d2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
161Cymanek Jędrzej3d2015-06-02Międzynarodowy Konkurs ,,Kangur Matematyczny"wyróżnienie
162Cymanek Jędrzej3d2015-05-29Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej ,,Omnibus 2015"1 miejsce
163Cymanek Jędrzej3d2015-05-22"Asy z III klasy"I miejsce
164Cymanek Jędrzej3d2015-04-28XV Miejski Konkurs Matematyczny KLAS IIIlaureat
165Golubiewski Bartosz3d2015-06-05Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik".wyróżnienie
166Rybka Miłosz3d2015-06-05Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik"wyróżnienie
167Rybka Miłosz3d2014-11-26Alfik Matematycznywynik dobry
3e
168Caban Natalia3e2014-09-25Konkurs LOP pt.Ginąca faunawyróżnienie
169Kroma Julia3e2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych2 miejsce
170Musiałowicz Maja3e2015-06-15Szkoła moich marzeń.II miejsce
171Ślęczka Krzysztof3e2015-05-29Komkurs Wiedzy Ogólnej uczniów klas 3 Omnibus 20151 miejsce
172Ślęczka Krzysztof3e2015-05-22Asy z 3 klasy.1 miejsce
173Ślęczka Krzysztof3e2015-04-14Międzyszkolny Konkurs Plastyczny- Wrocławskie Pejzaże.wyróżnienie
174Ślęczka Krzysztof3e2014-12-14Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna. Konkurs Matematyczny.3 miejsce
175Świech Natalia3e2014-12-18Konkurs Plastyczny pt.Moja świąteczna choinka.1 miejsce
176Świech Natalia3e2014-12-14Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna.Konkurs Plastyczny Plastuś.wyróżnienie
177Świech Natalia3e2014-09-25Konkurs LOP pt.Ginąca fauna1 miejsce
4a
178Białek Miłosz4a2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
179Drab Igor4a2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
180Gawlik Gabriela4a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
181Hajto Maciej4a2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
182Koba Zuzanna4a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
183Suszczyński Waldemar4a2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
4b
184Banasik Małgorzata4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia Tańca".Nagroda Specjalna
185Banasik Małgorzata4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
186Banasik Małgorzata4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
187Brzozowski Bartosz4b2014-09-0624 Bieg Solidarności2 miejsce
188Czajkowska Joanna4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
189Czajkowska Joanna4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
190Czajkowska Joanna4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
191Kociołek Klaudia4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
192Kociołek Szymon4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
193Kociołek Klaudia4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
194Kociołek Szymon4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
195Kociołek Klaudia4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
196Kociołek Szymon4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
197Kozuń Kornelia4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
198Kozuń Marcelina4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
199Kozuń Kornelia4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
200Kozuń Marcelina4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
201Kozuń Kornelia4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
202Kozuń Marcelina4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
203Krupa Dominik4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
204Krupa Dominik4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
205Krupa Dominik4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
206Lewandowski Piotr4b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
207Łabiak Aleksandra4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
208Łabiak Aleksandra4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
209Łabiak Aleksandra4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
210Mijalski Damian4b2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
211Pędzisz Michał4b2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
212Pędzisz Michał4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
213Pędzisz Michał4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
214Pędzisz Michał4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
215Sobol Kinga4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
216Sobol Kinga4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
217Sobol Kinga4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
218Sobol Kinga4b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
219Stokłosa Pascal4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
220Stokłosa Pascal4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
221Stokłosa Pascal4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
222Śmiałowski Jędrzej4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
223Śmiałowski Jędrzej4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
224Śmiałowski Jędrzej4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
225Wereszczyński Krzysztof4b2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
226Witczak Agata4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna za krzewien
227Witczak Agata4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
228Witczak Agata4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
229Ziembiewicz Michał4b2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna.
230Ziembiewicz Michał4b2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
231Ziembiewicz Michał4b2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
4c
232Bajka Damian4c2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
233Boczek Emilia4c2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
234Grabarczyk Jagoda4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
235Grabarczyk Jagoda4c2014-11-20wyróżnienie
236Grobelny Jakub4c2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
237Grzybowska Kinga4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
238Guła Aleksandra4c2015-03-19Kangur wyróżnienie
239Guła Aleksandra4c2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "SWIETLIK"wyróżnienie
240Jopek Miłosz4c2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
241Król Natalia4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
242Muszyński Jakub4c2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
243Muszyński Jakub4c2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
244Muszyński Jakub4c2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
245Muszyński Jakub4c2015-06-02Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach Na OrientacjęI miejsce
246Orzechowski Aleksander4c2015-03-19Kangur wyróżnienie
247Orzechowski Aleksander4c2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda
248Orzechowski Aleksander4c2015-01-14MatBardzo dobry wynik
249Orzechowski Aleksander4c2014-11-26Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
250Sokołowska Zuzanna4c2015-06-15Orzeł biały godłem Polski.II miejsce
251Stenka Oliwia4c2015-06-15Ale mandale.wyróżnienie
252Stenka Oliwia4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
253Wróbel Wiktoria4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
254Złocka Jagoda4c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
4d
255Dawid Natalia4d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
256Jagielski Dionizy4d2015-06-02Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
257Korobczak Marta4d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
258Renkas Szymon4d2015-03-19Kangur wyróżnienie
259Wierzbicki Bartosz4d2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
4e
260Apanasenko Aleksander4e2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna za krzewien
261Apanasenko Aleksander4e2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
262Apanasenko Aleksander4e2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
263Gągała Dawid4e2015-06-13Międzyszkolna Liga Klas IV w Piłkę RęcznąIII miejsce
264Korbiel Mikołaj4e2015-06-07XIV Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Magia tańca".Nagroda Specjalna za krzewieni
265Korbiel Mikołaj4e2015-05-28XIII Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2015". I miejsce
266Korbiel Mikołaj4e2015-04-25V Dolnośląski Festiwal TańcaI miejsce
267Korbiel Mikołaj4e2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
268Leśkiewicz Michał4e2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
269Leśkiewicz Michał 4e2015-03-19Kangur wyróżnienie
270Muc Dominik4e2015-03-19Kangur wyróżnienie
271Muc Dominik4e2015-01-14MatBardzo dobry wynik
272Sikorska Klaudia4e2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
5a
273Duda-Klimaszewski Piotr5a2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
274Gągała Filip5a2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
275Janicki Michał5a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
276Maszkowski Marcel5a2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
277Maszkowski Marcel5a2014-09-0624 Bieg Solidarności2 miejsce
278Mateusiak Patryk5a2015-03-19Kangur wyróżnienie
279Mateusiak Patryk5a2015-01-14Matdobry wynik
280Mazurek Joanna5a2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
281Mazurek Joanna5a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
282Puto Patryk5a2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
283Puto Patryk5a2014-09-0624 Bieg Solidarności3 miejsce
284Syta Stanisław 5a2015-03-19Kangur wyróżnienie
285Syta Stanisław 5a2015-01-08Maraton matematyczny finalista
286Syta Stanisław 5a2014-12-18Wieża Babel finalista
287Syta Stanisław5a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
288Szkoda Szymon5a2015-03-19Kangur wyróżnienie
289Terlecka Katarzyna5a2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
290Terlecka Katarzyna5a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
291Terlecka Katarzyna5a2014-10-28konkurs recytatorski1.miejsce
292Zieliński Wojtek5a2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
293Zieliński Wojciech5a2015-05-09Turniej Młodych matematykówfinalista
294Zieliński Wojciech5a2015-04-25Wrocławski Konkurs Mitologiczny1 miejsce
295Zieliński Wojciech5a2015-03-19Kangur wyróżnienie
296Zieliński Wojciech5a2014-12-18Wieża Babelfinalista
297Zieliński Wojciech5a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
5b
298Cichocki Łukasz5b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
299Kieres Alicja5b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
300Mędrek Katarzyna5b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
301Rudnik Kamila5b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
302Wilczek Maciej5b2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
5c
303Góral Joanna5c2015-06-23laureatka
304Góral Joanna5c2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
305Ławniczak Aleksandra5c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
306Piasecka Wiktoria5c2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
307Sikora Gabriela5c2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
5d
308Witek Paulina5d2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
6a
309 Kurzyp Stanisław6a2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróznienie
310Grzeb Emilia6a2014-12-18Wieża Babelfinalistka
311Grzebyk Emilia6a2015-05-29Dolnośląski konkurs "Znam przysłowie"3
312Grzebyk Emila6a2015-04-15Dolnośląski Konkurs Mitologiczny3 miejsce
313Grzebyk Emila6a2015-02-28Od Solidarności do III Rzeczpospolitej3 miejsce
314Grzebyk Emilia6a2015-01-07"Zdolny Ślązaczek"Zakwalifikowała się do II etap
315Grzebyk Emilia6a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
316Kaczmarek Natalia6a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
317Kudyba Aleksandra6a2015-03-19Kangurwyróżnienie
318Kudyba Aleksandra6a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
319Kurzyp Stanisław6a2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
320Kurzyp Stanisław6a2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęII miejsce
321Kurzyp Stanisław6a2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
322Kurzyp Stanisław6a2015-05-09Turniej Młodych Matematykówfinalista
323Kurzyp Stanisław6a2015-03-05"Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA" wyróżnienie
324Kurzyp Stanisław6a2015-02-28Od Solidarności do III Rzeczpospolitej"3 miejsce
325Kurzyp Stanisław 6a2015-01-08Maraton matematycznyfinalista
326Kurzyp Stanisław 6a2014-11-26Alfik Matematyczny dobry wynik
327Kurzyp Stanisław6a2014-11-12"Zdolny Ślązaczek"kwalifikacja do finału
328Rybka Marcin6a2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
329Rybka Marcin6a2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
330Szpytko Paweł6a2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
331Szpytko Paweł 6a2015-01-08Maraton matematycznyfinalista
332Wołoszczak Aleksandra6a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
333Zdych Martyna6a2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
6b
334Bednarek Patryk6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
335Błażejewski Michał6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
336Cała klasa 6b6b2015-03-17Matematyka Bez Granic2 miejsce
337Dolińska Marianna 6b2015-06-02Visit This Place With Mefinalistka
338Dolińska Marianna6b2015-04-17English Masterfinalista
339Dolińska Marianna6b2015-03-19Kangur wyróżnienie
340Dolińska Marianna6b2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych 'ŚWIETLIK"nagroda
341Dunikowski Andrzej6b2015-02-13Visit This Place With Mefinalista
342Gardecki Wojciech6b2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
343Gardecki Wojciech6b2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
344Głowiński Karol6b2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
345Głowiński Karol6b2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
346Głowiński Karol6b2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
347Głowiński Karol6b2015-01-11Zdolny Ślązaczekkwalifikacja do II teapu
348Grzybowska Agnieszka6b2015-05-30Finał Dolnośląski Indywidualnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA5 miejsce
349Grzybowska Agnieszka6b2015-05-25Finał Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Igrzysk Dzieci w LA6 miejsce
350Grzybowska Agnieszka6b2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia Indywidualnych Igrzysk Dzieci w LA2 miejsce
351Grzybowska Agnieszka6b2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
352Grzybowska Agnieszka6b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
353Grzybowska Agnieszka6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
354Hajto Michał6b2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok w dal4 miejsce
355Hajto Michał6b2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci-sztafeta 4x100m5 miejsce
356Hajto Michał6b2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
357Hajto Michał6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
358Hauser Nikola6b2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
359Hrabski Michał6b2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
360Hrabski Michał6b2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
361Hrabski Michał6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
362Jasik Mateusz6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
363Kalecki Jakub6b2015-06-23Komputerowy Mistrzfinalista
364Kalecki Jakub6b2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
365Kalecki Jakub6b2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
366Kalecki Jakub6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
367Kawaler Adam6b2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
368Kawaler Adam6b2015-05-09Turniej Młodych Matematykówfinalista
369Kawaler Adam6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
370Kawaler Adam6b2015-03-19Kangur wyróżnienie
371Kawaler Adam6b2015-01-14Matbardzo dobry wynik
372Kawaler Adam6b2015-01-11Zdolny Ślązaczekkwalifikacja do II teapu
373Kawaler Adam6b2015-01-08Maraton matematycznyfinalista
374Kawaler Adam6b2014-12-18Wieża BabelLaureat
375Kawaler Adam6b2014-11-26Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
376Kucharzak Aleksandra6b2015-03-17VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
377Kucharzak Aleksandra6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
378Kucharzak Aleksandra6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym7 miejsce
379Kurek Sebastian6b2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- pchnięcie kulą10 miejsce
380Mażul Amelia6b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
381Mażul Amelia6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
382Mażul Amelia6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
383Mostecki Kamil6b2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
384Smaczny Alicja6b2015-02-28Od Solidarności do III Rzeczpospolitej3 miejsce
385Smaczny Alicja6b2014-12-18Wieża Babel finalistka
386Wionczek Katarzyna6b2015-05-30Finał Dolnośląski Indywidualnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA1 miejsce
387Wionczek Katarzyna6b2015-05-25Finał Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Igrzysk Dzieci w LA2 miejsce
388Wionczek Katarzyna6b2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
389Wionczek Katarzyna6b2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
390Wionczek Katarzyna6b2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
391Wojciechowska Karolina6b2015-03-11VIII edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Nagroda
6c
392Ambroziewicz Dawid6c2015-05-30Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok wzwyż3 miejsce
393Ambroziewicz Dawid6c2015-05-25Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok wzwyż3 miejsce
394Ambroziewicz Dawid6c2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci-sztafeta 4x100m5 miejsce
395Ambroziewicz Dawid6c2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok wzwyż4 miejsce
396Błażejczyk Mateusz6c2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
397Dowbecka Wiktoria6c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
398Kłopotowska Klaudia6c2015-04-23Konkurs Misyjny1 miejsce
399Kłopotowska Klaudia6c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
400Kociołek Julia6c2015-05-06Mistrzostwa Wrocławia w Czwórboju LA5 miejsce
401Kociołek Julia6c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
402Przybylska Amelia6c2014-12-17XII Dolnośląski Przegląd Chórów Szkolnych3 miejsce
403Przybylska Amelia6c2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
404Przybylska Amelia6c2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
6d
405Aleksiejew Maja6d2015-01-14English Masterprzejście do II etapu
406Jasiński Alan6d2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
407Jasiński Alan6d2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
408Jasiński Alan6d2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
409Kobza Łukasz6d2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
410Korpacki Andrzej6d2015-05-09Turniej Młodych Matematykówfinalista
411Korpacki Andrzej6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
412Korpacki Andrzej6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym6 miejsce
413Kulczycka Klaudia6d2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęIV miejsce
414Mikuła Grzegorz6d2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
415Niedoszewski Dorian6d2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
416Rogosz Kacper6d2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce
417Rogosz Kacper6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
418Suszczyński Aleksander6d2015-06-10Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach na OrientacjęI miejsce
419Suszczyński Aleksander6d2015-06-02Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach Na OrientacjęI miejsce
420Suszczyński Aleksander6d2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m5 miejsce
421Suszczyński Aleksander6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
422Suszczyński Aleksander6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
423Waniak Sebastian6d2014-10-06Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
424Werszko Jakub6d2015-05-30Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok wzwyż3 miejsce
425Werszko Jakub6d2015-05-25Finał Strefy Wrocławskiej Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci-skok wzwyż5 miejsce
426Werszko Jakub6d2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok wzwyż2 miejsce
427Werszko Jakub6d2015-05-19Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m5 miejsce
428Wojda Michał6d2015-05-22Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej4 miejsce
429Wojda Michał6d2015-05-14Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.4 miejsce
430Wojda Michał6d2015-04-11Międzyszkolna Liga Klas VI w Piłkę RęcznąIII miejsce


Konkursy szkolne

Lp.UczeńKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodówZajęte miejsce
1a
1Dolińska Marianna1a2015-06-17Mini NobelNagroda Mini Nobla w dziedzini
2Duda-Klimaszewski Bartosz1a2015-06-12Lemon TreeII miejsce
3Duda-Klimaszewski Bartosz1a2015-06-02Szkolny konkurs ekologiczno-matematycznyI miejsce
4Gierada Julia1a2015-06-18Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz Ortografii"
5Gierada Julia1a2015-05-14Konkurs Matematyczny kl.I1 miejsce
6Kaleta Weronika1a2015-06-18Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz Ortografii"
7Kaleta Weronika1a2014-09-20Bezpieczna droga do szkoły1 miejsce
8Niedziałek Jakub1a2015-05-14Konkurs Matematyczny kl.I1 miejsce
9Niedziałek Jakub1a2015-05-07Konkurs o Unii Europejskiej kl.I1 miejsce
10Rogoza Barbara1a2015-06-20Konkurs twórczości własnej1 ,miejsce
11Smolińska Aleksandra1a2015-05-07Konkurs o Unii Europejskiej3 miejsce
12Śmietanka Karolina1a2014-10-28Konkurs recytatorski kl.0-III2 miejsce
13Wesoły Lena1a2015-06-18Konkurs "Logiczne potyczki kl.I"3 miejsce
14Wesoły Lena1a2015-06-18Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz Ortografii"
15Wesoły Lena1a2015-06-16Konkurs Na Najładniejszy Zeszyt Kl.I2 miejsce
16Wesoły Lena1a2014-10-21Barwy jesieni3 miejsce
17Wesoły Lena1a2014-09-20Bezpieczna droga do szkoły1 miejsce
1b
18Gozdek Alicja1b2015-06-20Szkolny Konkurs Matematyczny klas IIII
19Knopek Jagoda1b2015-06-20Konkurs ortograficzny"Mistrz ortografii".odznaka "Mistrza ortografii"
20Kosidło Maja1b2014-09-15"Bezpieczna droga"II miejsce
21Nowak Antonina1b2015-06-20Szkolny Konkurs Matematyczny klasII miejsce
22Talar Mateusz1b2014-12-13"Choinka strojnisia"II miejsce
23Turkiew Zofia1b2015-06-20Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrza ortografii"
24Woźny Monika1b2015-06-20Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrza ortografii"
25Woźny Monika1b2014-10-28Konkurs recytatorski klas 0-II miejsce
26Woźny Monika1b2014-10-21"Barwy jesieni".wyróżnienie
1c
27Biały Radosław1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
28Drobina Mateusz1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
29Gedik Wiktoria1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
30Jarosińska Julia1c2015-06-25 Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka MISTRZ ORTOGRAFII
31Jarosińska Julia1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
32Korczyńska Anna1c2015-06-25 Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka MISTRZ ORTOGRAFII
33Muszyński Jan1c2015-06-25 Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka MISTRZ ORTOGRAFII
34Stachów Jagoda1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
35Wolicka Oliwia1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
36Ząb Gracjan1c2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
1d
37Bedołek Urszula1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
38Błażek Bartłomiej1d2015-03-17Konkurs przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
39Błażek Bartłomiej1d2015-03-17Konkurs przyrodniczy "Świetlik"wyróżnienie
40Chomicz Oliwier1d2014-12-13Strojnisia choinka2 miejsce
41Jaśkowiak Krzysztof1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
42Kozłowska Dominika1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
43Rogoza Barbara1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
44Stawiarska Martyna1d2014-12-13Strojnisia choinka3 miejsce
45Szczepański Oskar1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
46Szczygieł Oliwia1d2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
1e
47Tylko Dawid1e2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
1f
48Bombik Urszula1f2015-06-17Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
49Bombik Urszula1f2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
50Bombik Urszula1f2014-12-17"Strojnisia choinka"1 miejsce
51Cieślak Michał1f2014-11-07"Barwy jesieni"1 miejsce
52Jankowska Liwia1f2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
53Kurtys Gracjan1f2015-01-10zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"2 miejsce
54Lisek Kinga1f2015-01-10zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
55Mozol Nikola1f2015-06-17Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
56Mozol Nikola1f2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
57Wroński Jan1f2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"1 miejsce
58Wroński Jan1f2014-10-28Konkurs Interpretacji Dziecięcej3 miejsce
59Wroński Jan1f2014-10-17Konkurs recytatorski3 miejsce
1g
60Bednarek Oskar1g2015-05-28Szkolny Konkurs Ortograficzny1 miejsce
61Bednarek Oskar1g2015-01-10Olimpiada sportowa - Mały Mistrz2 miejsce (I blok)
62Brzozowska Zofia1g2014-10-15"Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
63Cisłak Zofia1g2015-05-07Konkurs wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
64Jakimiuk Karolina1g2015-01-10Olimpiada sportowa - Mały Mistrz3 miejsce (I blok)
65Jurczak Michał1g2015-05-12Konkurs Matematyczny3 miejsce
66Jurczak Michał1g2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
67Karczewska Amelia1g2015-05-07Konkurs wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
68Knapik Maja1g2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
69Kurcz Piotr1g2015-05-28Szkolny Konkurs Ortograficzny1 miejsce
70Mieczkowski Bartosz1g2015-01-10Olimpiada sportowa - Mały Mistrz3 miejsce (I blok)
71Prochera Anna1g2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
72Simura Zofia1g2014-12-17"Choinka - strojnisia"3 miejsce
73Szczygielska Zuzanna1g2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
1h
74Stasiak Miłosz1h2015-01-10Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch"finalista
2a
75Chantsoulis Victoras2a2015-06-09odznaka "Mistrz ortografii"odznaka
76Chantsoulis Victoras2a2015-05-22Konkurs Matematyczny3 miejsce
77Domaradzka Hanna2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
78Domaradzka Hanna2a2015-05-08Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej3 miejsce
79Domaradzka Hanna2a2014-09-20Szkolny konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”1 miejsce
80Gralak Konrad2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka
81Gralak Konrad2a2015-04-27"Asy z 2 klasy".1 miejsce
82Haładus Maja2a2015-06-09Konkursie j.angielskiego Lemon Tree2 miejsce
83Haładus Maja2a2014-10-28Szkolny Konkurs Recytatorski: "Wokół poezji".1 miejsce
84Kniaziuk Karolina2a2014-10-28Szkolny Konkurs „Liściaki”1 miejsce
85Komorowska Emilia2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
86Krupacki Wojciech2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
87Kukuła Aleksandra2a2014-10-21Konkurs plastyczny"Barwy jesieni"3 miejsce
88Mielcarz Marta2a2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
89Mielcarz Marta2a2014-10-28Szkolny Konkurs „Liściaki”wyróżnienie
90Smaczny Anna2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
91Ściupider Kacper2a2014-10-28Szkolny Konkurs „Liściaki”3 miejsce
92Tylska Julia2a2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
93Żukowska Nicole2a2015-06-15Szkolny Konkurs na "Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
94Żukowska Nicole2a2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
2b
95Czajka Patrycja2b2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
96Franek Tomasz 2b2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
97Kwiatkowska Dobrawa2b2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
98Kwiatkowska Dobrawa2b2014-12-17"Choinka - strojnisia"2 miejsce
99Listwan Łukasz2b2015-06-13Konkurs matematyczny "Logiczne potyczki".2 miejsce
100Listwan Wiktoria2b2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
101Pasek Beniamin2b2015-06-21Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
2c
102Cygan Jakub2c2015-06-15Szkolny Konkurs na "Najładniejszy zeszyt"2 miejsce
103Cygan Jakub 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
104Cygan Jakub2c2015-05-08Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej2 miejsce
105Grzybowska Maja 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
106Grzybowska Maja2c2015-06-09Konkursie j.angielskiego Lemon Tree1 miejsce
107Grzybowska Maja2c2015-05-29"Logiczne potyczki"1 miejsce
108Grzybowska Maja2c2015-05-22Konkurs Matematyczny1 miejsce
109Grzybowska Maja2c2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
110Haberka Karolina2c2015-05-22Konkurs Matematyczny2 miejsce
111Kamińska Viktoria 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
112Kościńska Zuzanna 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
113Mossoń Julia2c2014-10-28Szkolny Konkurs „Liściaki”2 miejsce
114Myśliwiec Antonina2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
115Myśliwiec Antonina2c2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
116Pitek Julia 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
117Romantowski Dawid2c2014-10-28Szkolny Konkurs „Liściaki”wyróżnienie
118Sikora Amelia 2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
119Stąsiek Maja2c2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
120Stąsiek Maja2c2014-12-17"Choinka - strojnisia"1 miejsce
121Stąsiek Maja2c2014-09-20Bezpieczna droga do szkoły3 miejsce
122Strajsel Wiktoria2c2014-12-17"Choinka - strojnisia"3 miejsce
123Wójcik Wiktoria2c2015-06-09Konkursie j.angielskiego Lemon Tree3 miejsce
2d
124Baran Wiktoria2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
125Batorowicz Maja2d2015-05-29"Logiczne potyczki".3 miejsce
126Batorowicz Maja2d2015-04-27"Asy z 2 klasy".3 miejsce
127Cychol Kinga2d2014-10-28" Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0-III"3 miejsce
128Garyantesiewicz Zuzanna2d2015-04-27"Asy z 2 klasy".2 miejsce
129Garyantesiewicz Zuzanna2d2014-10-21konkurs plastyczny"Barwy jesieni"2 miejsce
130Nowak Julia2d2014-10-28konkurs plastyczny"Liściaki"wyróżnienie
131Panek Antoni2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
132Pozlewicz Hanna2d2014-09-20"Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
133Przybylski Maksymilian2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
134Sobota Oliwia2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
135Sobota Oliwia2d2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
136Sobota Przemysław2d2014-10-28konkurs plastyczny"Liściaki"wyróżnienie
137Sudomirski Michał2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
138Szwiec Iga2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
139Szwiec Iga2d2014-10-28"Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0-III"2 miejsce
140Szwiec Iga2d2014-10-21konkurs plastyczny "Barwy jesieni"1 miejsce
141Ślusarczyk Marta2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
142Wesołowski Konrad2d2015-06-09Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
143Żak Mateusz2d2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
3a
144Bieniek Dominika3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
145Bieniek Dominika3a2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
146Damek Lena3a2014-09-26Bezpieczna droga do szkołyIII miejsce
147Kasprzak Oliwia3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
148Kasprzak Oliwia3a2014-10-21Barwy jesieniIII miejsce
149Kołodziejski Marcel3a2015-06-15Konkurs "Najładniejszy zeszyt".I miejsce
150Kołodziejski Marcel3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
151Kołodziejski Marcel3a2014-12-18"Najpiękniejsza choinka"I miejsce
152Kołodziejski Marcel3a2014-09-26Bezpieczna droga do szkołyII miejsce
153Leheńki Igor3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
154Pańczyk Patrycja3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
155Rabenda Jakub3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
156Rabenda Jakub3a2015-05-11Liga matematycznaI miejsce
157Sługocki Tomaasz3a2014-12-18"Najpiękniejsza choinka"I miejsce
158Stasiurka Franciszek3a2014-09-26Bezpieczna droga do szkołyI miejsce
159Sudomirski Rafał3a2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
160Sudomirski Rafał3a2015-06-05Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
3b
161Ambrozowicz Gabriela3b2014-10-21Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"II miejsce
162Duda - Klimaszewski Bartosz3b2015-05-12Lemon TreeII miejsce
163Duda - Klimaszewski Bartosz3b2014-12-12Konkurs MatematycznyII miejsce
164Duda - Klimaszewski Bartosz3b2014-11-03Konkurs ekologiczno- matematycznyI miejsce
165Duda-Klimaszewski Bartosz3b2028-05-20Konurs ekologiczny "Gramy w zielone"I miejsce
166Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-06-17Mini NobelLaureat
167Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka
168Duda-Klimaszewski Bartosz3b2015-05-06Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
169Frydrych Nikola3b2014-10-21Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"II miejsce
170Godyń Konrad3b2015-06-15Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
171Jędrzejak Zuzanna3b2015-06-02Konurs ekologiczny "Gramy w zielone"I miejsce
172Mitoraj Kuba3b2015-06-02Konurs ekologiczny "Gramy w zielone"I miejsce
3c
173 3c2915-06-10Konkurs Ekologiczny2 miejsce
174Kozłowski Łukasz3c2015-06-21Szkolny Konkurs Poezji1 miejsce
175Procajło Jakub3c2015-06-21Lemon Tree1 miejsce
176Wielgus Hubert3c2015-06-21Mistrz Ortografiiotrzymał odznakę
3d
177Adamowski Wiktor3d2015-06-16Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
178Błaszczyszyn Michał3d2014-12-11Konkurs plastyczny ,,Strojnisia choinka"3 miejsce
179Cymanek Jędrzej3d2015-06-17Mini Nobellaureat
180Cymanek Jędrzej3d2015-06-16Konkurs ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
181Cymanek Jędrzej3d2015-05-07Liga Matematycznawyróżnienie
182Cymanek Jędrzej3d2015-05-06,,Asy z III klasy"2 miejsce
183Cymanek Jędrzej3d2015-05-06Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej3 miejsce
184Cymanek Jędrzej3d2014-12-12 Szkolny Konkurs Matematyczny2 miejsce
185Cymanek Jędrzej3d2014-11-03Szkolny Konkurs Ekologiczno-Matematycznywyróżnienie
186Golubiewski Bartosz3d2015-06-16Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
187Golubiewski Bartosz3d2015-06-15,,Najładniejszy zeszyt"3 miejsce
188Golubiewski Bartosz3d2015-06-12,,Lemon Tree"1 miejsce
189Golubiewski Bartosz3d2015-05-20Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
190Golubiewski Bartosz3d2014-12-11Konkurs plastyczny,,Strojnisia choinka"2 miejsce
191Golubiewski Bartosz3d2014-12-01Konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"3 miejsce
192Golubiewski Bartosz3d2014-11-03Szkolny Konkurs Ekologiczno-Matematyczny3 miejsce
193Golubiewski Bartosz3d2014-10-28Konkurs recytatorski2 miejsce
194Gruszka Nadia3d2015-06-16Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
195Gruszka Nadia3d2015-06-15,,Najładniejszy zeszyt"2 miejsce
196Gruszka Nadia3d2015-05-20Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
197Gruszka Nadia3d2015-05-07Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej3 miejsce
198Gruszka Nadia3d2015-05-06,,Asy z III klasy"wyróżnienie
199Gruszka Nadia3d2014-11-03Szkolny Konkurs Ekologiczno-Matematyczny3 miejsce
200Kubatek Fabian3d2015-06-16Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
201Kubatek Fabian3d2015-06-12,,Lemon Tree"
202Kubatek Fabian3d2014-12-11Konkurs plastyczny ,,Strojnisia choinka"wyróżnienie
203Mieczkowska Alicja3d2015-06-16Szkolny Konkurs Ortograficznyodznaka ,,Mistrz ortografii"
204Mieczkowska Alicja3d2015-05-20Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
205Mieczkowska Alicja3d2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
206Mieczkowska Alicja3d2014-12-01Konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"1 miejsce
207Mieczkowska Alicja3d2014-10-28Konkurs recytatorski3 miejsce
208Rybka Miłosz3d2014-12-12Szkolny Konkurs Matematyczny1 miejsce
3e
209Anulewicz Andżelika3e2014-12-21Barwy jesieni1 miejsce
210Dereń Maria3e2014-12-01Czytelniczy -Pięknie czytam2 miejsce
211Golis Bartosz3e2015-06-11Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka Mistrz Ortografii
212Golis Bartosz3e2015-05-11Liga Matematyczna kl.3wyróżnienie
213Golis Bartosz3e2014-12-01Czytelniczy-Pięknie czytam.wyróżnienie
214Karykowski Mateusz3e2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej-Najładniejsze Opowiadanie.wyróżnienie
215Musiałowicz Maja3e2015-06-11Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka Mistrz Ortografii
216Musiałowicz Maja3e2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
217Musiałowicz Maja3e2014-12-01Konkurs czytelniczy Pięknie czytam3 miejsce
218Napierała Jessica3e2014-12-11Choinka strojnisia2 miejsce
219Ogonowski Kuba3e2015-06-11Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka Mistrz Ortografii
220Ślęczka Krzysztof3e2015-05-11Liga Matematyczna kl.32 miejsce
221Ślęczka Krzysztof3e2015-05-06Asy z 3 klasy.3 miejsce
222Ślęczka Krzysztof3e2014-12-12Konkurs Matematyczny3 miejsce
223Ślęczka Krzysztof3e2014-11-03Konkurs Ekologiczno- Matematyczny2 miejsce
224Świech Natalia3e2014-10-25Barwy jesieni1 miejsce
225Wołkowicz Zuzanna3e2015-05-15Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
226Wróblewska Magdalena3e2015-06-11Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka Mistrz Ortografii
4a
227Baranowski Mateusz4a2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuII miejsce KLASY CZWARTE
228Bogdanowicz Dominika4a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
229Bohdanowicz Dominika4a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
230Kordowski Hugo4a2023-10-20SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuI miejsce KLASY CZWARTE
231Mścichowska Justyna4a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
232Szymański Mikołaj4a2014-10-27konkurs recytatorskiwyróżnienie
4b
233Banasik Małgorzata4b2015-06-17"Mini Nobel". "Inter Scholis"
234Brzozowski Bartosz4b2015-01-12konkurs recytatorski2 miejsce
235Brzozowski Bartosz4b2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuIII miejsce KLASY CZWARTE
236Czajkowska Joanna4b2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis"
237Kociołek Klaudia4b2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis"
238Kociołek Szymon4b2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis"
239Kociołek Szymon4b2014-10-27konkurs recytatorskiwyróżnienie
240Kozuń Kornelia4b2015-06-17"Mini Nobel"."Inter Scholis"
241Kozuń Marcelina4b2015-06-17"Mini Nobel"
242Krupa Dominik4b2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis"
243Łabiak Aleksandra4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
244Pędzisz Michał4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
245Pędzisz Michał4b2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalista
246Pędzisz Michał4b2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
247Rozumek Klaudia4b2014-10-27konkurs recytatorski3 miejsce
248Sobol Kinga4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
249Stokłosa Pascal4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
250Śmiałowski Jędrzej4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
251Witczak Agata4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
252Ziembiewicz Michał4b2015-06-17Mini Nobel"Inter Scholis"
4c
253Lechowska Daria4c2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
254Michalski Szymon4c2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalista
255Ulijański Maciek4c2015-05-16Konkurs Wiedzy o UE klas czwartychI miejsce
256Ulijański Maciek4c2015-05-16Konkurs Wiedzy o UE -klasy IVI miejsce
4d
257Buzon Karolina4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
258Dawid Natalia4d2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalistka
259Dawid Natalia4d2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalistka
260Jagielski Dionizy4d2014-10-27Konkurs recytatorskiwyróżnienie
261Korobczak Marta4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"2 miejsce
262Kudźma Martyna4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
263Kulczak Brenda4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"2 miejsce
264Kulczak Brenda4d2014-10-27Konkurs recytatorski1 miejsce
265Lisowska Inga4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
266Sobieraj Ewa4d2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"2 miejsce
4e
267Apanasenko Aleksander4e2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis".
268Korbiel Mikoaj4e2015-06-17"Mini Nobel""Inter Scholis"
269Korbiel Mikołaj4e2014-10-27Konkurs recytatorskiwyróżnienie
5a
270Duda- Klimaszewski Piotr5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świateczna -witraż"1 miejsce
271Duda-Klimaszewski Piotr5a2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuI miejsce KLASY PIĄTE
272Gągała Filip5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
273Gołębiowski Mateusz5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
274Gołębiowski Mateusz5a2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuII miejsce KLASY PIĄTE
275Graczyk Jakub5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
276Grochocka Dominika5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"1 miejsce
277Grochocka Dominika5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -anioł"1 miejsce
278Janicki Michał5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
279Klepusewicz Kamil5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
280Mateusiak Patryk5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
281Mateusz Gołębiowski5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę Ręcznąwyróżnienie
282Mazur Małgorzata5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"1 miejsce
283Mazurek Joanna5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świateczna -witraż"1 miejsce
284Mazurek Joanna5a2014-10-28konkurs recytatorski1.miejsce
285Puto Patryk5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
286Skurzyński Oskar5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
287Syta Stanisław5a2014-10-28konkurs recytatorski2.miejsce
288Syta Stanisław5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
289Szkoda Szymon5a2014-10-24Zawody Klas V w Piłkę RęcznąI miejsce
290Terlecka Katarzyna5a2014-12-19Najpiękniejsza ozdoba świąteczna -Witraż1 miejsce
291Terlecka Katarzyna5a2014-10-28konkurs recytatorski1.miejsce
292Zieliński Wojciech5a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"1 miejsce
293Zieliński Wojciech5a2014-10-28konkurs recytatorskiwyróżnienie
5b
294Eliaszczuk Nadia5b2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świateczna -witraż"1 miejsce
295Mędrek Katarzyna5b2015-01-07Konkurs recytatorski3 miejsce
5c
296Doliński Krzysztof5c2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalista
297Góral Joanna5c2015-06-23Konkurs z techniki3 miejsce
5d
298Jas Martyna5d2014-10-27konkurs recytatorski3 miejsce
6a
299Grzebyk Emilia6a2015-01-11Konkurs recytatorski 3 miejsce
300Grzebyk Emilia6a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"2 miejsce
301Grzebyk Emilia6a2014-12-18Wieża Babel2 miejsce w szkole
302Grzebyk Emilia6a2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuII miejsce KLASY SZÓSTE
303Kielar Weronika6a2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii3 miejsce
304Kudyba Aleksandra6a2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii2 miejsce
305Kurzyp Stanisław6a2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytaniiwyróżnienie
306Kurzyp Stanisław6a2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytaniiwyróżnienie
307Zdych Martyna6a2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii3 miejsce
308Zdych Martyna6a2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"2 miejsce
6b
309Dolińska Marianna6b2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świateczna -witraż"1 miejsce
310Dolińska Marianna6b2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuI miejsce KLASY SZÓSTE
311Dunikowski Andrzej6b2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytaniiwyróżnienie
312Mażul Amelia6b2015-01-07Konkurs recytatorski2 miejsce
313Mażul Amelia6b2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"2 miejsce
314Mażul Amelia6b2014-10-23SPEED READING czyli sprawne czytanie po angielskuIII miejsce KLASY SZÓSTE
315Smaczny Alicja6b2015-04-24Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii1 miejsce
316Wojciechowska Karolina6b2015-01-07Konkurs rectatorski1 miejsce
6c
317Ambroziewicz Dawid6c2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"2 miejsce
318Kociołek Julia6c2015-02-25Dyktando Siedemnastkifinalistka
319Kociołek Julia6c2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świateczna -witraż"1 miejsce
320Mieczkowski Adrian6c2015-06-23Konkurs z techniki2 miejsce
321Przybylska Amelia6c2014-12-19"Najpiekniejsza ozdoba świąteczna -witraż"2 miejsce
6d
322Korpacki Andrzej6d2015-06-23Konkurs z techniki1 miejsce



strona Predszkola nr 9

patron szkoły

plan lekcji 2016/17

plan pracy szkoły

zastępstwa

szkółka pływania

Galop

Rada Rodziców

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.