Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIĂ“W

2017/2018      2016/2017      2015/2016      2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2015/2016

POZASZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Borowiak Zuzanna1a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
2Jarosińska Julia1a2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
3Kolesińska Olga1a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
4Kolesińska Olga1a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
5Kuchciak Magdalena1a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
6Kwiatkowski Ścibor1a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik".wyróżnienie
7Wojciecowski Antonii1a2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymał odznakę
8Ząb 1a2016-06-02 Lemon Tree
1b
9Cymanek Franciszek1b2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
10Cymanek Franciszek1b2016-03-16Wielkanocne jajko2 miejsce
11Cymanek Franciszek1b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"wyróżnienie
12Downar Alicja1b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
13Kalinowska Ada1b2016-04-28IX Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny III miejsce
14Magott Dorota1b2016-04-28IX Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny I miejsce
15Pomianek Wojciech1b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"nagroda
16Popiołkiewicz Lena1b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"wyróżnienie
17Renkas Aleksandra1b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
18Rosiek Marta1b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"wyróżnienie
19Synowiec Oliwia1b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
20Więckiewicz Oliwia1b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"nagroda
1c
21Grabarczyk Jakub1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
22Grzegorzewicz Hubert1c2016-06-21Swietlikwyróżnienie
23Grzegorzewicz Hubert1c2016-03-08wyróżmienie
24Matuszewska Maja1c2016-04-10Konkurs plastyczny "Krajobraz nocą"2 miejsce
25Militowska Sara1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
26Militowska Sara1c2016-03-08Swietlikwyróżnienie
27Putek Amelia1c2016-03-08Swietlikwyróżnienie
28Serwin Mikołaj1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
29Sienkiel Stefan1c2016-06-02świetlik1 miejsce
30Sienkiel Stefan1c2016-04-28Konkurs Ekologiczno-Plastyczny,, Smacznie, zdrowo, kolorowo."I miejsce
31Soczewska Hanna1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
32Wojciechowski Antonii1c2016-03-08Swietlikwyróżnienie
33Wołoszczakiewicz Maja1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
34Wyglądacz Aleksandra1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
35Wyglądacz Aleksandra1c2016-03-08Swietlik1 miejsce
36Zielińska Oliwia1c2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
1d
37Sobota Maja1d2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik"wyróżnienie
38Zygmuntowicz Antonina1d2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik"wyróżnienie
1e
39Andrzejewska Laura1e2016-03-18Kolorowa Wielkanoc.I miejsce
1f
40Haładaj Zuzanna1f2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
41Szaja Matylda1f2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
1g
42Jakubiak Zuzanna1g2016-04-28IX Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny3 miejsce
43Korczyńska Liwia1g2016-01-26Najsympatyczniejszy bałwanek1 miejsce
1h
44Griesmann Gabriela1h2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"nagroda
45Grismann Gabriela1h2016-05-24XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
46Mazur Tomasz1h2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"nagroda
2a
47Chojnacka Antonina2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
48Dębicki Krzysztof2a2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
49Dudkiewicz Anna2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
50Gierada Julia2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
51Gierada Julia2a2016-03-17"Kangur Matematyczny"wyróżnienie
52Gierada Julia2a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
53Gierada Julia2a2015-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Matematyczny "Plusik"wyróżnienie
54Gierada Julia2a2015-11-27Alfik Matemstycznywynik bardzo dobry
55Kalecka Natalia2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
56Kaleta Weronika2a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"nagroda
57Kaleta Weronika2a2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Czytelniczy "Abecadło"3 miejsce
58Kaleta Weronika2a2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
59Lasota Mateusz2a2016-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
60Liwanowska Natalia2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
61Niedziałek Jakub2a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
62Niedziałek Jakub2a2015-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna-Konkurs Matematyczny "Plusik"wyróżnienie
63Niedziałek Jakub2a2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
64Nowak Jakub2a2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
65Pszczolińska Maja2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
66Smolińska Aleksandra2a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"nagroda
67Smolińska Aleksandra2a2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
68Sobota Weronika2a2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
69Śmietanka Karolina2a2016-06-05Stypendiada Wczesnoszkolna- Konkurs Plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
70Wąż Adam2a2016-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
71Wesoły Lena2a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
72Wesoły Lena2a2016-03-17"Kangur Matematyczny"bardzo dobry wynik
73Wesoły Lena2a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
2b
74Chantsoulis Nicolas2b2015-11-27Alfik Matematykawynik bardzo dobry
75Citak Olga2b2016-06-06Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny "Plastuś".Wyróżnienie
76Imieliński Krzysztof2b2016-01-22Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
77Knopek Jagoda2b2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy "Abecadło".I miejsce
78Kosidło Maja2b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
79Nowak Antonina2b2016-03-08"Świetlik"Wyróżnienie
80Nowak Antonina2b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
81Nowak Antonina2b2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy "Abecadło".Wyróżnienie
82Nowak Antonina2b2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
83Szlaga Dominik2b2016-06-06Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny "Plastuś".Wyróżnienie
84Szpil Hanna2b2016-05-05VII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki naszych lasów"wyróżnienie
85Szpil Hanna2b2016-05-04Konkurs plastyczny "Magiczne motyle"3 miejsce
86Talar Mateusz2b2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
87Talar Mateusz2b2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy "Abecadło".Wyróżnienie
88Woźny Monika 2b2016-05-05VII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki naszych lasów"wyróżnienie
89Woźny Monika2b2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy "Abecadło".Wyróżnienie
90Wożny Monika2b2016-04-08"Magia wiosny z origami płaskim"wyróżnienie
2c
91Gedik Wiktoria2c2016-05-05VII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele - ptaki naszych lasów"wyróżnienie
92Jarosińska Julia2c2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"nagroda
93Korczyńska Anna2c2016-06-16Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
94Korczyńska Anna2c2016-06-16Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy "Abecadło".wyróżnienie
95Korczyńska Anna2c2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Swietlik"nagroda
96Wolicka Oliwia2c2015-10-19"Malarka Jesień"2 miejsce
2d
97 Rogoza Barbara2d2016-03-08Konkurs matematyczny Kangurekwyróżnienie
98Chomicz Oliwier2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
99Chomicz Oliwier2d2016-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
100Chomicz Oliwier2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
101Dobrzyńska Sofia2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
102Dobrzyńska Sofia2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
103Jaśkowiak Krzysztof2d2016-04-20Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej2 miejsce
104Klag Weronika2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
105Klag Weronika2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
106Kozłowska Dominika2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
107Kozłowska Dominika2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
108Rogoza Barbara2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
109Rogoza Barbara2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
110Rogoza Barbara2d2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastyczny "Plastuś".wyróznienie
111Stawiarska Martyna2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
112Stawiarska Martyna2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
113Szymańska Daria2d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
114Szymańska Daria2d2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
2e
115Bedołek Urszula2e2016-06-14XIV Dolnośląski Przegląd Chórów- Projekt Akademia Chóralna -Śpiewająca PolskaIII miejsce
116Golubiewski Igor2e2015-12-07Stypendiada wczesnoszkolna - konkurs plastyczny "Plastuś"wyróżnienie
117Michalak Miłosz2e2015-12-07Stypendiada wczesnoszkolna - konkurs plastyczny "Plastuś"II miejsce
2f
118Bombik Urszula2f2015-12-03Stypendiada konkurs czytelniczy Abecadłowyróznienie
119Bombik Urszula2f2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
120Jankowska Liwia2f2016-01-22festiwal Tamborrada
121Jankowska Liwia2f2015-12-03Stypendiada konkurs czytelniczy Abecadłowyróżnienie
122Tobiasz Jakub2f2016-06-03Stypendiada konkurs plastyczny Plastuśwyróżnienie
2g
123Bednarek Oskar2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
124Bednarek Oskar2g2015-11-27Alfik Matematycnywynik bardzo dobry
125Brzozowska Zofia2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
126Bujakiewicz Michał2g2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
127Bujakiewicz Michał2g2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
128Cisłak Zofia2g2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
129Cisłak Zofia2g2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"nagroda
130Cisłak Zofia2g2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
131Cisłak Zofia2g2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
132Jurczak Michał2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
133Karczewska Amelia2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
134Kosowski Wiktor2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
135Kurcz Piotr2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
136Kurcz Piotr2g2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
137Mieczkowski Bartosz2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
138Powalski Marek2g2016-06-16IX Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny 2 miejsce
139Powalski Marek2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
140Prochera Anna2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
141Simura Zofia2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
142Sobota Hanna2g2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016III miejsce
143Sobota Hanna2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
144Sobota Hanna2g2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
145Szczygielska Zuzanna2g2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016"1 miejsce
146Szczygielska Zuzanna2g2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
147Więckiewicz Zuzanna2g2015-12-03Stypendiada konkurs plastyczny "Plastuś" wyróżnienie
2h
148Jachimowicz Tymek2h2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
149Szczot Zofia2h2016-03-22"Wielkanocne jajko"wyróżnienie
3a
150Chantsoulis Victoras3a2016-03-17Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
151Chantsoulis Victoras3a2015-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs matematyczny „Plusik”wyróżnienie
152Chantsoulis Victoras3a2015-11-27Alfik Matematycznydobry wynik
153Chantsoulis Victoras3a2016-05-20"Asy z III klasy".II MIEJSCE
154Chantsoulis Victoras3a2016-05-10Konkurs Wiedzy Ogólnej ucz. kl.3 Omnibus 20163 miejsce
155Domaradzka Hanna3a2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło” wyróżnienie
156Gralak Konrad3a2016-05-20"Asy z III klasy".II MIEJSCE
157Gralak Konrad3a2016-05-11Konkurs wiedzy ogólnej "Omnibus"3 miejsce
158Gralak Konrad3a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
159Gralak Konrad3a2015-12-02Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs ortograficzny „Ortografek”wyróżnienie
160Gralak Konrad3a2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło” 2 miejsce
161Haładus Maja3a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
162Haładus Maja3a2016-04-12Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"3 miejsce
163Haładus Maja3a2016-03-15Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem"laureat
164Kukuła Aleksandra3a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
165Lech Amelia3a2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
166Mordalska Julia3a2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
167Smaczny Anna3a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
168Ściupider Kacper3a2015-12-08Mikołajkowe Zawody Pływackie klas III1 miejsce
3b
169Błach Alicja3b2016-06-02Turniej Ortograficzno-Gramatyczny "Mała Corrida"wyróżnienie
170Błach Alicja3b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
171Czajka Patrycja3b2016-06-07Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Wyróżnienie
172Czajka Patrycja3b2016-06-02Turniej Ortograficzno-Gramatyczny "Mała Corrida"wyróżnienie
173Kwiatkowska Dobrawa3b2016-06-07Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Wyróżnienie
174Kwiatkowska Dobrawa3b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
175Kwiatkowska Dobrawa3b2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”wyróżnienie
176Witoś Nikola3b2016-06-07Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"Wyróżnienie
177Witoś Nikola3b2016-06-02Turniej Ortograficzno-Gramatyczny "Mała Corrida"wyróżnienie
178Witoś Nikola3b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
3c
179Cygan Jakub3c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
180Cygan Jakub3c2016-01-22festiwal Tamborradawystęp
181Goniowski Franciszek3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
182Grzybowska Maja3c2016-05-24XVI Miejski konkurs matematyczny klas III laureat
183Grzybowska Maja3c2016-05-20"Asy z III klasy".2 miejsce
184Grzybowska Maja3c2016-04-26Konkurs Matematyczny klas III laureat
185Grzybowska Maja3c2016-03-17Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
186Grzybowska Maja3c2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"nagroda
187Grzybowska Maja3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
188Grzybowska Maja3c2015-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs matematyczny „Plusik”wyróżnienie
189Grzybowska Maja3c2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”wyróżnienie
190Grzybowska Maja3c2015-11-27Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
191Haberka Karolina3c2016-03-17Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
192Haberka Karolina3c2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”2 miejsce
193Komisarska Julia3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
194Kurzyp Michał3c2016-03-08Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
195Kurzyp Michał3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
196Mossoń Julia3c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
197Mossoń Julia3c2016-01-22festiwal Tamboradawystęp
198Mossoń Julia3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
199Piotrowska Maja3c2015-12-08Mikołajkowe Zawody Pływackie klas III1 miejsce
200Pitek Julia3c2016-06-05Akrobatyczny Turniej z okazji Dnia Dziecka2 miejsce
201Pitek Julia3c2016-03-17Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"wyróżnienie
202Pitek Julia3c2015-12-08Mikołajkowe Zawody Pływackie klas III2 miejsce
203Pitek Julia3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”3 miejsce
204Pitek Julia3c2015-12-03Stypendiada Wczesnoszkolna „Główne Grand Prix” laptop
205Pitek Julia3c2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”2 miejsce
206Pitek Julia3c2015-11-22Mistrzostwa KS AZS_AWF w akrobatyce sportowej1 miejsce
207Połeć Maciej3c2015-12-08Mikołajkowe Zawody Pływackie klas III1 miejsce
208Połeć Maciej3c2015-12-08Mikołajkowe Zawody Pływackie klas III3 miejsce
209Sikora Amelia3c2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”wyróżnienie
210Stąsiek Maja3c2015-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - Konkurs plastyczny „Plastuś”wyróżnienie
211Wójcik Wiktoria3c2015-12-01Stypendiada Wczesnoszkolna -Konkurs czytelniczy „Abecadło”wyróżnienie
3d
212Batorowicz Maja3d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
213Kaźmierczyk Klaudiusz3d2016-05-10"Omnibus"-II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej uczniów klas trzecich.3
4a
214Kołodziejski Marcel4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
215Leheńki Igor4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
216Machalski Jakub4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
217Pinkowski Filip4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
218Rabenda Jakub4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
219Sługocki Tomasz4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
220Stasiurka Franciszek4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
221Sudomirski Rafał4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
222Ziemliński Agrian4a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
4b
223Ćwik Sara4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
224Duda - Klimaszewski Bartosz4b2016-03-17Kangurwyróżnienie
225Jędrzejak Zuzanna4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
226Kramarz Maja4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
227Kurek Szymon4b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
228Nabiałkowski Krzysztof4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
229Sowa Agata4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
230Tiesler Jakub4b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
4d
231Cymanek Jędrzej4d2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
232Cymanek Jędrzej4d2016-01-13Matdobry wynik
4e
233Golis Bartosz4e2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
234Ślęczka Krzysztof4e2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 4 w piłkę ręczną2 miejsce
5a
235Baranowski Mateusz5a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
236Białek Miłosz5a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
237Hajto Maciej5a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
238Hajto Maciej5a2015-09-25Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny1 miejsce
239Kordowski Hugo5a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
240Szymański Mikołaj5a2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
5b
241BANASIK MAŁGORZATA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
242BANASIK MAŁGORZATA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
243Brzozowski Bartosz5b2016-01-26HIGH FLIERdobry wynik w konkursie
244Brzozowski Bartosz5b2015-09-1225 bieg Solidarności3 miejsce
245CZAJKOWSKA JOANNA5b2016-06-05VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
246CZAJKOWSKA JOANNA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
247Fehr Mateusz5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
248Jędrak Dawid5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
249KOCIOŁEK SZYMON5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
250KOCIOŁEK KLAUDIA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
251KOCIOŁEK KLAUDIA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
252KOCIOŁEK SZYMON5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
253KOZUŃ KORNELIA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
254KOZUŃ MARCELINA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
255KOZUŃ KORNELIA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
256KOZUŃ MARCELINA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
257Krupa Dominik5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
258KRUPA DOMINIK5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
259KRUPA DOMINIK5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
260Lewandowski Piotr5b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
261ŁABIAK ALEKSANDRA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
262ŁABIAK ALEKSANDRA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
263Pędzisz Michał5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
264PĘDZISZ MICHAŁ5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
265PĘDZISZ MICHAŁ5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
266Sobol Kinga5b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
267SOBOL KINGA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
268SOBOL KINGA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
269Stokłosa Paskal5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
270STOKŁOSA PASCAL5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCA
271STOKŁOSA PASCAL5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
272Stokłosa Pascal5b2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
273ŚMIAŁOWSKI JEDRZEJ5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
274ŚMIAŁOWSKI JEDRZEJ5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
275Wereszczyński Krzysztof5b2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
276WITCZAK AGATA5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
277WITCZAK AGATA5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
278ZIEMBIEWICZ MICHAŁ5b2016-04-23VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
279ZIEMBIEWICZ MICHAŁ5b2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
280Ziembiewicz Michał5b2016-01-26HIGH FLIERdobry wynik w konkursie
5c
281 Muszyński Jakub5c2016-05-25Finał Dolnośląski w Biegach na Orientaję2 miejsce
282 Muszyński Jakub5c2016-05-07Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację1 miejsce
283Bąk Julia5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
284Grabarczyk Jagoda5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
285Grobelny Jakub5c2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
286Guła Aleksandra5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
287Janusiewicz Patryk5c2016-03-17Kangur wyróżnienie
288Janusiewicz Patryk5c2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
289Janusiewicz Patryk5c2015-09-1225 Bieg Solidarności7 miejsce
290Jezierski Piotr5c2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
291Jopek Miłosz5c2016-06-19Międzyszkolna Liga klas 5 w piłkę ręczną2 miejsce
292Król Natalia5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
293Król Natalia5c2016-03-01Eko-Planetawyróżnienie
294Muszyński Jakub5c2016-03-08"Świetlik"wyróżnienie
295Orzechowski Aleksander5c2016-03-17Kangur wyróżnienie
296Orzechowski Aleksander5c2016-03-08"Swietlik"nagroda
297Orzechowski Aleksander5c2016-03-01"Eko-Planeta"1. miejsce w szkole
298Orzechowski Aleksander5c2016-01-20Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
299Orzechowski Aleksander5c2016-01-13Mat
300Stenka Oliwia5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
301Wróbel Wiktoria5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
302Złocka Jagoda5c2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
5d
303Dawid Natalia5d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
304Kulczak Brenda5d2015-12-17XXIII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"wyróżnienie
305Renkas Szymon5d2016-01-13Matdobry wynik
306Renkas Szymon5d2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
307Sobieraj Ewa5d2015-12-17XXIII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2015"1 miejsce
5e
308Apanasenko Aleksander5e2016-04-25VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCA II MIEJSCE
309APANASENKO ALEKSANDER5e2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
310Cała klasa piąta e5e2016-03-01Matematyka bez Granic1 miejsce w regionie Dolnośląs
311Dębicki Piotr5e2016-01-13Matdobry wynik
312KORBIEL MIKOŁAJ5e2016-06-05VI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL TAŃCAII MIEJSCE
313Korbiel Mikołaj5e2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
314KORBIEL MIKOŁAJ5e2016-04-16XIV WROCŁAWSKI FESTIWAL TAŃCA "GALOP 2016".III MIEJSCE
315Leśkiewicz Michał5e2016-03-17Kangur wyróżnienie
316Leśkiewicz Michał5e2016-01-13Matbardzo dobry wynik
317Leśkiewicz Michał5e2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
318Leśkiewicz Michał5e2015-11-05Wieża Babelfinalista
319Mazur Joanna5e2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
320Mazur Joanna5e2016-01-20Alfik Matematycznywynik dobry
321Mikołajewska Amelia5e2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
322Muc Dominik5e2016-03-17Kangur wyróżnienie
323Muc Dominik5e2016-01-13Matbardzo dobry wynik
324Muc Dominik5e2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
325Sibińska Zofia5e2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
326Słowińska Kinga5e2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
6a
327Cała klasa szósta a6a2016-03-01Matematyka bez Granic1 miejsce w regionie Dolnośląs
328Czuber Alex6a2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- pchnięcie kulą 7 miejsce
329Duda-Klimaszewski Piotr6a2016-03-08"Świetlik"wyróżnienie
330Duda-Klimaszewski Piotr6a2016-03-01"Eko-Planeta"2. miejsce w szkole
331Gołębiewski Mateusz6a2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20151 miejsce
332Gołębiowski Mateusz6a2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok w dal10 miejsce
333Gołębiowski Mateusz6a2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m4 miejsce
334Gołębiowski Mateusz6a2016-03-08"Swietlik"wyróżnienie
335Gołębiowski Mateusz6a2016-03-01Eko-Planetawyróżnienie
336Gołębiowski Mateusz6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
337Graczyk Jakub6a2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- pchnięcie kulą9 miejsce
338Graczyk Jakub6a2016-01-26HIGH FLIERnajlepszy wynikw szkole, bardz
339Graczyk Jakub6a2015-09-25Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny1 miejsce
340Grochocka Dominika6a2016-03-01Eko-Planetawyróznienie
341Grochocka Dominika6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
342Grochocka Dominika6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
343Janicki Michał6a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
344Janicki Michał6a2016-03-01"Eko-Planeta"3. miejsce w szkole
345Maszkowski Marcel6a2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m4 miejsce
346Maszkowski Marcel6a2015-09-1225 Bieg Solidarności2 miejsce
347Mateusiak Patryk6a2016-02-29Turniej Młodych Matematykówfinalista
348Mateusiak Patryk6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
349Mateusiak Patryk6a2015-11-12"Zdolny Ślązaczek"kwalifikacja do finału
350Mateusiak Patryk6a2015-11-05Wieża Babelfinalista
351Mateusiak Patryk6a2015-10-12"Zdolny Ślązaczek"kwalifikacja do etapu powiatow
352Mateusiak Patryk6a2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20156 miejsce
353Mazur Małgorzata6a2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA5 miejsce w sztafecie 4x100
354Mazur Małgorzata6a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów-Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
355Mazur Małgorzata6a2016-03-08"Świetlik"wyróżnienie
356Mazurek Joanna6a2016-06-02"Znam przysłowie"finalistka,3.miejsce
357Mazurek Joanna6a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
358Mazurek Joanna6a2016-05-07Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Biegach na Orientację2 miejsce
359Mazurek Joanna6a2016-03-08Świetlikwyróżnienie
360Mazurek Joanna6a2016-03-01"Eko-Planeta"3. miejsce w szkole
361Mazurek Joanna6a2015-10-03XIII Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację1 miejsce
362Mądry Nikola6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejscr
363Skurzyński Oskar6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
364Stanisław Syta6a2016-02-29Turniej Młodych Matematykówfinalista
365Syta Stanisław6a2016-06-01"Zdolny Ślązaczek"Laureat konkursu z obu przedmi
366Syta Stanisław6a2016-01-08MAT MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
367Syta Stanisław6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
368Syta Stanisław6a2015-11-12"Zdolny Ślazaczek"kwalifikacja do finału
369Syta Stanisław6a2015-11-05Wieża Babelfinalista
370Syta Stanisław6a2015-10-15"Zdolny ślązaczek"kwalifikacja do etapu powiatow
371Syta Stanisław6a2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20151 miejsce
372Syta Stanisław6a2015-10-03XIII Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację1 miejsce
373Syta Staś6a2015-10-03XIII Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację1. miejsce
374Szkoda Szymon6a2016-03-17Kangurwyróżnienie
375Szkoda Szymon6a2016-02-29Turniej Młodych Matematykówfinalista
376Szkoda Szymon6a2016-02-17MAKS Matematycznywynik dobry
377Szkoda Szymon6a2016-01-08MAT MATEMATYCZNYwynik dobry
378Szkoda Szymon6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
379Szkoda Szymon6a2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20156 miejsce
380Szkoda Szymon6a2015-09-17Maraton Matematycznyfinalista
381Terlecka Katarzyna6a2016-06-125 miejsce w skoku w zwyż
382Terlecka Katarzyna6a2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA5 miejsce w sztafecie 4x100
383Terlecka Katarzyna6a2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
384Terlecka Katarzyna6a2016-03-08Świetlikwyróżnienie
385Terlecka Katarzyna6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
386Zieliński Wojciech6a2016-06-01"Zdolny Ślązaczek"Laureat konkursu
387Zieliński Wojciech6a2016-05-05"Super Sowa"2. miejsce
388Zieliński Wojciech6a2016-03-17IV Dolnośląski Konkurs Mitologiczny organizowany przez Zespól Szkół Urszulańskich we Wrocławiu1 miejsce
389Zieliński Wojciech6a2016-03-10"Asy z 6. klasy"1. miejsce
390Zieliński Wojciech6a2016-03-08"Świetlik"1. miejsce=nagroda główna
391Zieliński Wojciech6a2016-03-01"Eko-Planeta"2. miejsce
392Zieliński Wojciech6a2016-02-19"Wpisani w przyrodę"3 miejsce
393Zieliński Wojciech6a2016-01-08MAT MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
394Zieliński Wojciech6a2015-12-15"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683. Od Obertyna do Wiednia."udział
395Zieliński Wojciech6a2015-11-27Alfik Matematycznywynik bardzo dobry
396Zieliński Wojciech6a2015-11-12"Zdolny Ślązaczek"kwalifikacja do finału
397Zieliński Wojciech6a2015-10-12"Zdolny Ślązaczek"kwalifikacja do etapu powiatow
398Zieliński Wojciech6a2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20151 miejsce
399Zieliński Wojciech6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
400Zieliński Wojciech6a2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym9 miejsce
401Zieliński Wojciech6a2015-10-03XIII Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację1 miejsce
402Zieliński Wojtek6a2015-10-03XIII Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację1 miejsce
6b
403Cichocki Łukasz6b2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
404Eliaszczuk Nadia6b2015-12-10I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Przyjaciele w mundurach - policjant"3 miejsce
405Gorlic Jakub6b2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
406Gorlic Jakub6b2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym5 miejsce
407Kieres Alicja6b2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
408Mutwicka Monika6b2016-06-12Wrocławskie Mistrzostwa Indywidualne Dzieci w LA3 miejsce w skoku w dal
409Roszak Kacper6b2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
410Roszak Kacper6b2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym4 miejsce
6c
411Damek Weronika6c2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA5 miejsce w sztafecie 4x100
412Galewska Aleksandra6c2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
413Góral Joanna6c2016-06-22Komputerowy Mistrzfinalistka, VII m
414Góral Joanna6c2016-05-20Znam przysłowiePrzeszła do etapu regionalnego
415Góral Joanna6c2016-02-29Turniej Młodych Matematykówfinalistka
416Góral Joanna6c2015-11-27Alfik Matematycznywynik dobry
417Góral Joanna6c2015-10-10XXVIII Marsz "Orientuj się i licz" Łódź 20156 miejsce
418Grzegorczyk Jakub6c2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
419Jerzmański Wiktor6c2016-05-30Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- bieg na 60 m3 miejsce
420Jerzmański Wiktor6c2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- bieg na 60 m4 miejsce
421Jerzmański Wiktor6c2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m4 miejsce
422Jerzmański Wiktor6c2015-09-25Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny1 miejsce
423Mutwicka Monika6c2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA 3 miejsce w skoku w dal
424Mutwicka Monika6c2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA5 miejsce w sztafecie 4x100
425Nowakowski Filip6c2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- pchnięcie kulą4 miejsce
426Nowakowski Filip6c2015-09-25Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny1 miejsce
427Piasecka Wiktoria6c2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
428Piasecka Wiktoria6c2015-10-05Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym6 miejsce
429Sikora Gabriela6c2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA5 miejsce w rzucie piłeczką pa
430Sikora Gabriela6c2016-06-12Mistrzostwa Strefy Wrocławskiej Indywidualnych Igrzysk Dzieci w LA5 miejsce w rzucie piłeczką pa
431Syndonin Julia6c2016-06-12Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia Dzieci w LA2 miejsce w pchnięciu kulą
432Syndonin Julia6c2016-06-12Mistrzostwa Strefy wrocławskiej w Indywidualnych Igrzyskach Dzieci w LA3 miejsce w pchnięciu kulą
433Syndonin Julia6c2016-05-20Znam przysłowiePrzeszła do etapu regionalnego
6d
434Bigosiński Łukasz6d2015-12-04Konkurs - HISTORIE KRYMINALNE - pod patronatem biblioteki miejskiej w ramach targów dobrej książki.I miejsce Konkurs na historię
435Bigosiński Łukasz6d2015-12-04Konkurs na historię kryminalną pod patronatem biblioteki miejskiej.I miejsce Historie kryminalne.
436Jas Martyna6d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce
437Jas Martyna6d2015-12-04Konkurs na historię kryminalną pod patronatem biblioteki miejwyróżnienie w konkursie
438Łużny Mateusz6d2016-06-21Historie kryminalne - patronat Biblioteka miejska w ramach targów Dobrej książki.I miejsce w konkursie na histo
439Mordalska Weronika6d2015-12-04Konkurs na historię kryminalną pod patronatem biblioteki miejskiejI miejsce Konkurs na historię
440Nowicka Klaudia6d2015-12-04Konkurs na historę kryminalną pod patronatem biblioteki miejskie.wyróżnienie w konkursie
441Streich Mateusz6d2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- skok wzwyż2 miejsce
442Streich Mateusz6d2016-05-18Mistrzostwa Wrocławia w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci- sztafeta 4x100m4 miejsce
443Streich Mateusz6d2015-12-04Konkurs na historię kryminalną pod patronatem biblioteki miejskiej w ramach targów dobrej książki.wyróżnienie
444Witek Paulina6d2016-05-23XIV Dolnośląski Przegląd Chórów -Projekt Akademia Chóralna-Śpiewająca Polska 2016II miejsce




SZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Borowiak Zuzanna1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
2Borowiak Zuzanna1a2016-05-20Konkurs Twórczości DziecięcejII miejsce
3Dąbrowski Patryk1a2016-06-02Konkurs "mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
4Gogolewski Maksymilian1a2016-06-06Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IIII miejsce
5Gogolewski Maksymilian1a2016-01-25"Maska karnawałowa".II miejsce
6Górecka Karolina1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
7Górecka Karolina1a2016-06-02Lemon TreeII miejsce
8Górecka Karolina1a2015-10-28Szkolny Konkurs RecytatorskiI miejsce
9Griesmann Gabriela1a2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaI miejsce
10Kaliciński Aleksander1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
11Kolesińska Olga1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
12Kolesińska Olga1a2016-06-02Lemon TreeII miejsce
13Kolesińska Olga1a2016-03-15Szkolny konkurs o Unii EuropejskiejIII miejsce
14Kolesińska Olga1a2015-10-28Szkolny Konkurs RecytatorskiII miejsce
15Kuchciak Magdalena1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
16Kuchciak Magdalena1a2016-01-19Konkurs na projekt Krasnala.II miejsce
17Kuchciak Magdalena1a2015-12-18"Choinka Strojnisia".II miejsce
18Kuchciak Magdalena1a2015-11-24Las i jego mieszkańcy.III miejsce
19Kuchciak Magdalena1a2015-11-12"Barwy jesieni".I miejsce
20Martinez Maja1a2016-01-25"Maska karnawałowa".I miejsce
21Porębska Iga1a2015-09-27"Bezpieczna droga do szkoły".I miejsce
22Rogoza Barbara1a2016-04-20Szkolny konkurs matematyczny klas drugich2 miejsce
23Stępień Dorota1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
24Stępień Dorota1a2016-05-17Asy z 1 klasy.wyróżnienie
25Waremiuk Maciej1a2015-12-18"Choinka strojnisia"I miejsce
26Wolski Szymon1a2016-06-02Konkurs "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
1b
27Babuśka Piotr1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
28Babuśka Piotr1b2016-05-17Asy z I klasyIII miejsce
29Barycki Wojciech1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
30Chmolewska Zuzanna1b2016-06-07Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
31Chmolewska Zuzanna1b2016-06-06Szkolny Konkurs Matematyczny kl. II miejsce
32Cymanek Franek1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
33Downar Alicja1b2016-06-08Szkolny konkurs "Najładniejszy zeszyt"I miejsce
34Downar Alicja1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
35Gondek Emilia1b2016-06-06Szkolny Konkurs Matematyczny kl.IIII miejsce
36Gondek Emilia1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
37Gondek Emilia1b2016-05-17Asy z I klasyIII miejsce
38Gondek Emilia1b2016-04-26Konkurs plastyczny "Bohater mojej ulubionej książki"II miejsce
39Grzybowski Piotr1b2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaI miejsce
40Kalinowska Ada1b2016-05-13Szkolny Konkurs Wiezy o Unii Europejskiejwyróżnienie
41Kalinowska Ada1b2015-12-15"Choinka Strojnisia"2 miejsce
42Kalinowska Ada1b2015-12-06Plakat świąteczny1 miejsce
43Kamiński Marcin1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
44Magott Dorota1b2015-12-06Plakat świątecznyI miejsce
45Podgórski Ksawery1b2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
46Pomianek Wojciech1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
47Popiołkiewicz Lena1b2016-02-19Konkurs plastyczny "Wspomnienie zimy"III miejsce
48Raputa Tomasz1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
49Raputa Tomasz1b2015-10-22Szkolny Konkurs RecytatorskiIII miejsce
50Renkas Aleksandra1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
51Renkas Aleksandra1b2016-04-26Konkurs plastyczny "Bohater mojej ulubionej książki"III miejsce
52Synowiec Olivia1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
53Synowiec Olivia1b2015-12-15"Choinka Strojnisia"wyróżnienie
54Wawrzyniak Paweł1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
55Wieczorek Patryk1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
56Wieczorkowski Wojciech1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
57Więckiewicz Oliwia1b2016-06-02Mistrz Ortografiiodznaka "Mistrz ortografii"
1c
58Czupryńska Julia1c2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymała odznakę
59Czupryńska Julia1c2015-12-14Strojnisia choinka3 miejsce
60Czupryńska Julia1c2015-11-24Las i jego mieszkańcy.1 miejsce
61Gagaczowski Krzysztof1c2016-06-21Szkolny Konkurs MatematycznyII miejsce
62Gagaczowski Krzysztof1c2016-05-17Asy z pierwszej klasyIII miejsce
63Kuzaj Rafał1c2016-06-03Mistrz Ortografiiodznaka
64Kuzaj Rafał1c2016-06-02Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej2 miejsce
65Militowska Sara1c2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II2 miejsce
66Militowska Sara1c2016-05-13Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej1 miejsce
67MilitowskasARA 1c2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymał odznakę
68Srróż Jakub1c2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymał odznaKĘ
69Stróż Jakub1c2016-06-03Mistrz Ortografiiodznaka
70Wojciecowski Antonii1c2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymał odznakę
71Wyglądacz Aleksandra1c2016-06-21Mistrz OrtografiiOtrzymała odznakę
72Wyglądacz Aleksandra1c2016-06-21Asy z pierwszej KlasyIII miejsce
1d
73Bajtek Barbara1d2016-06-06,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
74Bajtek Barbara1d2015-11-12,,Barwy jesieni"wyróżnienie
75Gałązka Aleksandra1d2015-09-27,,Bezpieczna droga do szkoły" 3 miejsce
76Gunther Dawid1d2016-06-06,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
77Gunther Dawid1d2015-12-18,,Choinka Strojnisia"3 miejsce
78Musiałkiewicz Juliusz1d2016-06-06,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
79Musiałkiewicz Juliusz1d2016-06-06Szkolny Konkurs Matematyczny2 miejsce
80Sobota Maja1d2016-06-06,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
81Sobota Maja1d2016-05-17Asy z 1 klasy2 miejsce
82Sobota Maja1d2015-11-12,,Barwy jesieni"3 miejsce
83Zalewska Bianka1d2016-06-08,,Najładniejszy zeszyt"3 miejsce
84Zygmuntowicz Antonina1d2016-06-06,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
85Zygmuntowicz Antonina1d2016-05-17Asy z 1 klasy1 miejsce
1e
86Andrzejewska Laura1e2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II2 miejsce
87Andrzejewska Laura1e2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej.III miejsce
88Andrzejewska Laura1e2016-04-26Bohater mojej ulubionej książki.I miejsce
89Andrzejewska Laura1e2016-01-19Projekt krasnala SP 17.II miejsce
90Andrzejewska Laura1e2015-12-18Choinka Strojnisia.wyróżnienie
91Andrzejewska Laura1e2015-12-06Plakat świąteczny1 miejsce
92Andrzejewska Laura1e2015-11-24Las i jego mieszkańcy.1 miejsce
93Andrzejewska Laura1e2015-09-27Bezpieczna droga do szkoły.2 miejsce
94Decowski Igor1e2016-06-02Mistrz Ortografii.Odznaka Mistrz Ortografii
95Jerczyńska Paulina1e2016-06-02Bohater mojej ulubionej książki.wyróżnienie
96Kiełbowicz Julia1e2016-02-19Wspomnienie zimy.I miejsce
97Nega Marcel1e2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
98Wolna Laura1e2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
99Wolna Laura1e2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej.wyrożnienie
100Wolna Laura1e2016-02-19Wspomnienie zimy.II miejsce
101Wołczyński Kacper1e2016-06-02Lemon Tree2 miejsce
102Wołczyński Kacper1e2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
103Wołczyński Kacper1e2016-05-17Asy z 1 klasy.I miejsce
104Wołczyński Kacper1e2016-05-13Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej.II miejsce
1f
105 Kapiczowska Ewa1f2016-06-12Konkurs Twórczości dziecięcej.1 miejsce
106Całus Bartosz1f2016-06-12Mistrz OrtografiiOdznaka
107Całus Bartosz1f2016-06-12Asy z 1 klasywyróżnienie
108Dorosz Zuzanna1f2016-06-12Bohater mojej ulubionej książki3 miejsce
109Dorosz Zuzanna1f2016-06-12Mistrz OrtografiiOdznaka
110Fonfara Aleksandra1f2016-06-12Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
111Fonfara Marta1f2016-01-20Las i jego mieszkańcy.wyróżnienie
112Kapiczowska Ewa1f2016-06-12Projekt Krasnala SP 172 miejsce
113Kapiczowska Ewa1f2016-01-20Las i jego mieszkańcy.2 miejsce
114Kapiczowska Ewa1f2015-11-12Barwy jesieni1 miejsce
115Kozieł Marta1f2016-06-02Lemon Tree1 miejsce
116Szafran Piotr1f2016-06-12Projekt Krasnala SP 172 miejsce
117Ścigała Jagoda1f2015-11-12"Barwy jesieni"wyróżnienie
118Weremiuk Maciej1f2016-06-12Projekt Krasnala SP172 miejsce
119Weremiuk Maciej1f2015-12-18"Choinka strojnisia"1 miejsce
1g
120Korczyńska Liwia1g2016-06-06Mistrz Ortografiiodznaka
121Korczyńska Liwia1g2015-12-14Najpiękniejsza Bombka Choinkowawyróżnienie
122Korpacki Michał1g2016-06-06Mistrz Ortografiiodznaka
123Kraśnicka Małgorzata1g2015-12-18"Choinka strojnisia"wyróżnienie
1h
124Griesmann Gabriela1h2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II2 miejsce
125Griesmann Gabriela1h2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka
126Griesmann Gabriela1h2016-06-02Lemon TreeIII miejsce
127Griesmann Gabriela1h2016-01-25Maska KarnawałowaIII miejsce
128Griesmann Gabriela1h2015-12-18Choinka strojnisiaWyróżnienie
129Griesmann Gabriela1h2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaI miejsce
130Kornalewicz Fabian1h2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka
131Kramarz Kaja1h2016-06-02Lemon TreeIII miejsce
132Krupop Wiktoria1h2016-01-19Projekt krasnalaII miejsce
133Krupop Wiktora1h2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaIII miejsce
134Krzykwa Ignacy1h2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka
135Ostrowski Karol1h2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka
136Ostrowski Karol1h2016-05-13Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
137Salamon Natalia1h2016-06-02Mistrz OrtografiiOdznaka
138Trzeciak Jakub1h2015-11-24Las i jego mieszkańcy.III miejsce
1i
139Kiedycz Olivia1i2016-06-02Lemon Tree! miejsce
140Michalska Lena1i2016-06-04Konkurs ekologiczno- plastycznywyróżnienie
141Michalska Lena1i2015-11-24Las i jego mieszkańcy.wyróżnienie
142Pękala Paula1i2016-06-04Karnawałowa maska3 miejsce
143Szewczak David 1i2016-06-04Asy z pierwszej klasywyróżnienie
2a
144Dudkiewicz Anna2a2016-06-23"Mistrz ortografii"odznaka
145Dudkiewicz Anna2a2016-06-08Konkurs "Najładniejszy Zeszyt" Kl.II3 miejsce
146Dudkiewicz Anna2a2016-06-02Lemon Tree3 miejsce
147Gierada Julia2a2016-06-23"Mistrz ortografii"odznaka
148Gierada Julia2a2016-06-02Lemon Tree2 miejsce
149Kalecka Natalia2a2015-10-28"Szkolny Konkurs Recytatorski"3 miejsce
150Kaleta Weronika2a2016-01-25Konkurs Plastyczny- "Maska Karnawałowa"2 miejsce
151Niedziałek Jakub2a2016-05-13Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej1 miejsce
152Nowak Jakub2a2015-09-27"Bezpieczna droga do szkoły."1 miejsce
153Smolińska Aleksandra2a2016-05-05Konkurs "Asy z II klasy"3 miejsce
154Smolińska Aleksandra2a2015-11-12Konkurs Plastyczny-"Barwy Jesieni"3 miejsce
155Śmietanka Karolina2a2016-06-23"Mistrz ortografii"odznaka
156Wesoły Lena2a2016-06-23" Mistrz Ortografii"odznaka
157Wesoły Lena2a2016-04-08Konkurs Matematyczny kl.II 2 miejsce
158Wesoły Lena2a2015-12-14"Strojnisia Choinka"2 miejsce
2b
159Benicka Wiktoria2b2016-05-20Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej.I miejsce
160Benicka Wiktoria2b2016-01-25komiks na temat ,,Najpiękniejsza przygoda w moim życiu'1 miejsce
161Chantsoulis Nicolas2b2016-04-08Szkolny Konkurs Matematyczny Klas IIIII MIEJSCE
162Gozdek Alicja2b2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
163Gozdek Alicja2b2016-06-23"Mistrz ortografii".odznaka
164Gozdek Alicja2b2015-09-15"Bezpieczna droga"III miejsce
165Kosidło Maja2b2016-05-13Szkolny Konkurs Wiedzy O Unii Europejskiej.II MIEJSCE
166Nowak Antonina2b2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
167Nowak Antonina2b2016-05-20Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej.Wyróżnienie
168Nowak Antonina2b2016-03-08Konkurs plastyczny"Maska karnawałowa".III MIEJSCE
169Szpil Hanna2b2016-05-20Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej.Wyróżnienie
170Turkiew Zofia2b2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
171Woźny Monika2b2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
172Woźny Monika2b2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II1 miejsce
173Woźny Monika2b2016-05-13Szkolny Konkurs Wiedzy O Unii Europejskiej.III MIEJSCE
174Woźny Monika2b2016-04-08Szkolny Konkurs Matematyczny Klas III miejsce
175Woźny Monika2b2016-03-08Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa".II MIEJSCE
176Woźny Monika2b2015-10-28Konkurs Recytatorski klas drugichI miejsce
2c
177Andrzejewska amelia2c2015-12-18Strojnisia choinka2 miejsce
178Chmura Zuzanna2c2015-10-23Barwy jesieni1 miejsce
179Chmura Zuzanna2c2015-09-17Bezpieczna droga3 miejsce
180Domitraszczyk Bruno2c2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
181Fudali Julia2c2016-02-19"Wspomnienie zimy"1 miejsce
182Jarosińska Julia2c2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
183Korczyńska Anna2c2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
184Podruczny Julia2c2016-06-23"Mistrz Ortografii".odznaka
185Ząb Gracjan2c2016-06-02 Lemon Tree3 miejsce
2d
186Rogoza Barbara2d2016-04-20Szkolny konkurs matematyczny klas drugich2 miejsce
187Rogoza Barbara2d2016-03-16Konkurs matematyczny klas drugich
2e
188Golubiewski Igor2e2016-06-04Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaI miejsce
189Golubiewski Igor2e2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaI miejsce
190Jas Amelia2e2016-06-04Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaIII miejsce
191Jas Amelia2e2015-12-14Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaIII miejsce
192Małolepszy Mikołaj2e2016-06-02Lemon Tree1 miejsce
193Michalak Miłosz2e2016-06-04Najpiękniejsza Bombka ChoinkowaII miejsce
194Michalak Miłosz2e2016-02-19"Wspomnienie zimy"I miejsce
195Michalak Miłosz2e2015-12-14"Strojnisia choinka"I miejsce
196Miłosz Michalak2e2016-01-25komiks na temat ,,Najwspanialsza przygoda w moim życiu'1 miejsce
197Szatkowski Jakub2e2016-06-02Lemon Tree3 miejsce
198Szatkowski Jakub2e2016-04-08Konkurs Matematyczny klas IIIII miejsce
199Szatkowski Jakub2e2016-02-19"Wspomnienie zimy"II miejsce
2f
200Bombik Urszula2f2016-06-06"Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
201Bombik Urszula2f2016-06-03LEMON TREE2 miejsce
202Bombik Urszula2f2016-06-03"Mistrz ortografii"odznaka Mistrz Ortografii
203Bombik Urszula2f2016-05-12Asy z II klasy.1 miejsce
204Bombik Urszula2f2015-09-24"Bezpieczna droga do szkoły".2 miejsce
205Gałka Nikola2f2016-01-19Projekt krasnala 172 miejsce
206Gałka Nikola2f2015-10-24Wystawa zwierząt2 miejsce
207Jędrzejowska Zuzanna2f2016-06-03LEMON TREE1 miejsce
208Lisek Kinga2f2016-01-19 Projekt Krasnala 172 miejsce
209Strajsel Krzysztof2f2016-01-25Maska karnawałowa1 miejsce
210Strajsel Krzysztof2f2016-01-21"Barwy jesieni"2 miejsce
211Strajsel Krzysztof2f2015-12-14"Strojnisia choinka"1 miejsce
212Tobiasz Jakub2f2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II1 miejsce
213Wroński Jan2f2016-06-03"Mistrz ortografii"Odznaka Mistrz Ortografii
2g
214Bednarek Oskar2g2016-06-00"Mistrz ortografii"1 miejsce
215Bednarek Oskar2g2016-05-13Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej 2 miejsce
216Brzozowska Zofia2g2015-12-15"Choinka Strojnisia"wyróżnienie
217Brzozowska Zofia2g2015-10-23"Barwy jesieni"wyróżnienie
218Bujakiewicz Michał2g2015-12-06Plakat świateczny w j. angielskim1 miejsce
219Cisłak Zofia2g2016-05-20"Bohater mojej ulubionej książki"wyróżnienie
220Karczewska Amelia2g2016-05-20"Bohater mojej ulubionej książki" 2 miejsce
221Kurcz Piotr2g2016-06-02Lemon Tree2 miejsce
222Kurcz Piotr2g2016-06-00"Mistrz ortografii"1 miejsce
223Simura Zofia2g2016-05-20"Bohater mojej ulubionej książki"1 miejsce
224Simura Zofia2g2016-01-20"Projekt krasnala SP 17" 1 miejsce
225Simura Zofia2g2015-12-15"Choinka Strojnisia"1 miejsce
226Szczygielska Zuzanna2g2016-03-03Wspomnienie zimy.3 miejsce
227Szczygielska Zuzanna2g2016-01-20"Projekt krasnala SP 17" 1 miejsce
2h
228Kuriata Martyna2h2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II3 miejsce
229Wasilewska Aleksandra2h2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II3 miejsce
230Wasilewska Aleksandra2h2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II3 miejsce
3a
231Chantsoulis Victoras3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
232Chantsoulis Victoras3a2016-06-02Lemon Tree1 miejsce
233Chantsoulis Victoras3a2015-12-10Konkurs Matematyczny kl.32 miejsce
234Dembowa Michalina3a2015-11-03"Liściaki"wyróżnienie
235Domaradzka Hanna3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
236Domaradzka Hanna3a2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskie3 miejsce
237Domaradzka Hanna3a2016-01-29Projekt Krasnala 172 miejsce
238Gralak Konrad3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
239Gralak Konrad3a2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiewyróżnienie
240Gralak Konrad3a2015-12-10Konkurs Matematyczny kl.31 miejsce
241Haładus Maja3a2016-06-08Konkurs "Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
242Haładus Maja3a2015-10-28Szkolny Konkurs Recytatorski1 miejsce
243Haładus Maja3a2015-10-23"Barwy jesieni"3 miejsce
244Kiedycz Amelia3a2016-06-02Lemon Tree1 miejsce
245Kiedycz Amelia3a2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
246Kniaziuk Karolina3a2015-11-03"Liściaki"wyróżnienie
247Komorowska Emilia3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
248Krupacki Wojciech3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
249Krupacki Wojciech3a2016-02-14"Choinka strojnisia" 3 miejsce
250Lech Amelia3a2016-01-29Projekt Krasnala 172 miejsce
251Lech Amelia3a2015-12-14"Choinka strojnisia" 2 miejsce
252Ostrowski Patryk3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka
253Ostrowski Patryk3a2016-06-02Lemon Tree3 miejsce
254Smaczny Anna3a2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
3b
255Błach Alicja3b2016-06-07"Bohater mojej ulubionej książki"III miejsce
256Błach Alicja3b2016-06-02"Strojnisia choinka"wyróżnienie
257Błach Alicja3b2016-06-02Odznaka "Mistrz Ortografii"odznaka
258Czajka Patrycja3b2016-06-07"Bohater mojej ulubionej książki"I miejsce
259Czajka Patrycja3b2016-06-02Odznaka "Mistrz Ortografii"odznaka
260Franek Tomasz3b2016-06-13"Najładniejszy zeszyt"II miejsce
261Franek Tomasz3b2016-06-02Szkolny Konkurs Ekologiczny klas III.III miejsce
262Franek Tomasz3b2016-06-02Odznaka "Mistrz Ortografii"odznaka
263Franek Tomasz3b2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
264Franek Tomasz3b2016-02-22"Barwy jesieni"IImiejsce
265Jakubanes Natalia3b2016-06-07"Bohater mojej ulubionej książki"II miejsce
266Juszczak Roch3b2016-06-02Szkolny konkurs Ekologiczny klas IIIIII miejsce
267Juszczak Roch3b2016-02-22Wystawa zwierząt.II miejsce.
268Klimańska Oliwia3b2016-02-22"Maska karnawałowa"II miejsce
269Kotowicz Maria3b2016-06-02Szkolny Konkurs Ekologiczny klas III.III miejsce
270Kotowicz Maria3b2016-02-22"Maska karnawałowa"I miejsce
271Kwiatkowska Dobrawa3b2016-06-17Mini NobelNominowana do Mini Nobla
272Kwiatkowska Dobrawa3b2015-12-14Najpiękniejsza Bombka Choinkowa.III miejsce
273Listwan Łukasz3b2016-06-17Mini NobelNominowany do Mini Nobla
274Listwan Wiktoria3b2016-06-02Odznaka "Mistrz Ortografii"odznaka
275Witoś Nikola3b2016-06-17Mini NobelOtrzymała nagrodę Mini Nobel w
276Witoś Nikola3b2016-06-02Odznaka "Mistrz Ortografii"odznaka
277Witoś Nikola3b2016-02-22"Barwy jesieni"Wyróżnienie
278Witoś Nikola3b2016-01-21Szkolny Konkurs Recytatorski.II miejsce
3c
279Cygan Jakub3c2016-06-08Konkurs "Najładniejszy zeszyt"3 miejsce
280Cygan Jakub3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
281Cygan Jakub3c2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
282Cygan Jakub3c2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskie1 miejsce
283Grzybowska Maja3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka
284Grzybowska Maja3c2016-06-02Lemon Tree2 miejsce
285Grzybowska Maja3c2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
286Grzybowska Maja3c2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskie2 miejsce
287Grzybowska Maja3c2016-01-25"Maska karnawałowa".3 miejsce
288Grzybowska Maja3c2015-12-10Konkurs Matematyczny kl.33 miejsce
289Grzybowska Maja3c2015-11-03"Liściaki"wyróżnienie
290Haberka Karolina3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
291Haberka Karolina3c2016-05-18Szkolny Konkurs Ekologiczny klas III2 miejsce
292Kamińska Viktoria3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
293Kamińska Viktoria3c2016-02-14"Choinka strojnisia" 3 miejsce
294Kurzyp Michał3c2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiewyróżnienie
295Mossoń Julia3c2015-11-03"Liściaki"1 miejsce
296Myśliwiec Antonina3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
297Myśliwiec Antonina3c2016-05-18Szkolny Konkurs Ekologiczny klas III2 miejsce
298Piotrowska Maja3c2016-06-03Pasje św. Jana Pawła II3 miejsce
299Pitek Julia3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
300Pitek Julia3c2016-05-18Szkolny Konkurs Ekologiczny klas III2 miejsce
301Pitek Julia3c2016-01-29Projekt Krasnala 172 miejsce
302Pitek Julia3c2015-12-14Najpiękniejsza Bombka Choinkowa 1 miejsce
303Połeć Maciej3c2016-05-12Konkurs Wiedzy o Unii Europejskie2 miejsce
304Połeć Maciej3c2016-02-14Najpiękniejsza Bombka Choinkowa2 miejsce
305Sikora Amelia3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
306Strajsel Wiktoria3c2016-02-14"Choinka strojnisia" wyróżnienie
307Strajsel Wiktoria3c2015-10-23"Barwy jesieni"wyróżnienie
308Wójcik Wiktoria3c2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
309Wójcik Wiktoria3c2016-06-02Lemon Tree2 miejsce
310Wójcik Wiktoria3c2016-01-29Projekt Krasnala 172 miejsce
311Wójcik Wiktoria3c2015-11-03"Liściaki"3 miejsce
3d
312Batorowicz Maja3d2016-05-18"Gramy w zielone"-konkurs ekologiczny klas 31
313Batorowicz Maja3d2016-01-20"Projekt krasnala SP 17"2
314Batorowicz Maja3d2015-09-15"Bezpieczna droga do szkoły".3 miejsce
315Cychol Kinga3d2015-10-28Szkolny Konkurs Recytatorski3 miejsce
316Cychol Kinga3d2015-09-15"Bezpieczna droga do szkoły".2 miejsce
317Hanas Michał3d2015-12-14"Choinka strojnisia"1 miejsce
318Mikuła Magdalena3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
319Nowak Karolina3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka
320Nowak Julia3d2015-09-15"Bezpieczna droga do szkoły".1 miejsce
321Panek Antoni3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
322Panek Antoni3d2016-05-18"Gramy w zielone"-konkurs ekologiczny klas 31
323Panek Antoni3d2015-11-03"Liściaki"2 miejsce
324Przybylski Maksymilian3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
325Sobota Oliwia3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
326Sobota Oliwia3d2015-10-23"Barwy jesieni"wyróżnienie
327Szwiec Iga3d2016-05-18"Gramy w zielone"-konkurs ekologiczny klas 31
328Szwiec Iga3d2016-01-20" Projekt krasnala SP 17"2
329Szwiec Iga3d2015-10-23"Barwy jesieni"1 miejsce
330Ślusarczyk Marta3d2016-06-07Szkolny Konkurs OrtograficznyOdznaka
331Wesołowski Konrad3d2016-05-20Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
4a
332Kasprzak Oliwia4a2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"1 miejsce
333Kasprzak Oliwia4a2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski2.miejsce
334Kiedycz Amelia4a2016-03-15szkolny konkurs plastyczny "Książka to jest to!"1 miejsce
335Kołodziejski Marcel4a2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"1 miejsce
336Kołodziejski Marcel4a2016-01-21Konkurs Plastyczny dla klas czwartych "Kameleon 2015"1 miejsce
337Kołodziejski Marcel4a2015-11-16Szkolny Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna"2 miejsce
338Kołodziejski Marcel4a2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
339Leheńki Igor4a2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"2 miejsce
340Pańczyk Patrycja4a2016-04-05konkurs na najciekawszy filmik w i.angielskim
341Pańczyk Patrycja4a2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"3 miejsce
342Pańczyk Patrycja4a2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"3 miejsce
4b
343Ambrozowicz Gabriela4b2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
344Duda - Klimaszewski Bartosz4b2016-01-26Spelling Competition2 miejsce
345Duda-Klimaszewski Bartosz4b2015-10-19SPEED READING1 miejsce
346Jędrzejak Zuzanna4b2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
347Orzechowska Agnieszka4b2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
348Ragus Julia4b2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
4c
349Bekisz Agnieszka4c2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski3. miejsce
350Dumas Georgios4c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"1 miejsce
351Kozłowski Łukasz4c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"wyróżnienie
352Kozłowski Łukasz4c2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski1.miejsce
353Lorenc Piotr4c2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"wyróżnienie
4d
354Błaszczyszyn Michał4d2016-06-15"Ja czytam"3.miejsce
355Błaszczyszyn Michał4d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"1 miejsce
356Błaszczyszyn Michał4d2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"3 miejsce
357Boczek Karolina4d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"2 miejsce
358Boczek Karolina4d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
359Cymanek Jędrzej4d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"1 miejsce
360Cymanek Jędrzej4d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
361Froń Klaudia4d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
362Golubiewski Bartosz4d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
363Golubiewski Bartosz4d2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski3.miejsce
364Gruszka Nadia4d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
365Gruszka Nadia4d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
366Jakubowczak Eryk4d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"wyróżnienie
367Kubatek Fabian4d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"1 miejsce
368Kubatek Fabian4d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
369Kubatek Fabian4d2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"wyróżnienie
370Mieczkowska Alicja4d2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
371Rybka Miłosz4d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
372Rybka Miłosz4d2015-11-16Szkolny Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna"3 miejsce
373Ugrewicz Zofia4d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w przyrodzie"3 miejsce
374Więckiewicz Maksymilian4d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
4e
375Caban Natalia4e2016-06-15"Ja czytam"2.miejsce
376Galewska Julia4e2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"3 miejsce
377Galewska Julia4e2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"wyróżnienie
378Galewska Julia4e2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
379Jaśnicki Michał4e2016-04-05konkurs na najciekawszy filmik w i.angielskim
380Musiałowicz Maja4e2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"3 miejsce
381Wróblewska Magdalena4e2016-04-05konkurs na najciekawszy filmik w i.angielskim1 miejsce
382Wróblewska Magdalena4e2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
5a
383Białek Miłosz5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
384Bohdanowicz Dominika5a2015-11-16Szkolny Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna"2 miejsce
385Drab Igor5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
386Dydacki Patryk5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
387Hajto Maciej5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
388Jas Adam5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
389Kordowski Hugo5a2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
390Kordowski Hugo5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
391Kordowski Hugo5a2015-10-19SPEED READING1 miejsce
392Kusyn Jędrzej5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
393Małyska Bartek5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
394Szymański Mikołaj5a2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców3 miejsce
5b
395 Wereszczyński Krzysztof5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
396Banasik Małgorzata5b2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie
397Brzozowski Bartosz5b2016-05-18Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii3 miejsce
398Brzozowski Bartosz5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
399Brzozowski Bartosz5b2015-10-19SPEED READING1 miejsce
400Brzozowski Bartosz5b2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski2.miejsce
401Dobosiewicz Jakub5b2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce kategoria proza - op
402Domagała Julia5b2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria proza - o
403Fehr Mateusz5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
404Jędrak Dawid5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
405Kociołek Szymon5b2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce kategoria poezja - w
406Kociołek Szymon5b2016-06-06ŚDM- Kraków 20162 miejsce
407Kociołek Klaudia5b2016-05-16Dyktando siedemnastkiwyróżnienie
408Kociołek Klaudia5b2016-05-16Dyktando siedemnastkiwyróżnienie
409Kociołek Szymon5b2016-01-26Spelling Competition2 miejsce
410Kosuń Marcelina5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
411Kozuń Kornelia5b2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria poezja -
412Kozuń Kornelia 5b2016-06-06ŚDM - Kraków 20162 miejsce
413Kozuń Marcelina5b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
414Kozuń Kornelia5b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"wyróżnienie
415Krupa Dominik5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
416Lewandowski Piotr5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
417Pędzisz Michał5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
418Rozumek Klaudia5b2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria proza - o
419Rozumek Klaudia5b2016-06-06ŚDM - Kraków 20162 miejsce
420Rozumek Klaudia5b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"1 miejsce
421Rozumek Klaudia5b2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski3.miejsce
422Stokłosa Paskal5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
423Śmiałowski Jędrzej5b2016-06-06ŚDM - Kraków 20163 miejsce
424Śmiałowski Jędrzej5b2016-05-24English ChallengeIII miejsce
425Śmiałowski Jędrzej5b2016-01-26Spelling Competition1 miejsce
426Śmiałowski Jędrzej5b2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców1 miejsce
427Śmiałowski Jędrzej5b2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
428Witczak Agata5b2016-06-06ŚDM - Kraków 20163 miejsce
429Witczak Agata5b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"1 miejsce
430Ziembiewicz Michał 5b2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
5c
431Bajka Damian5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
432Grabarczyk Jagoda5c2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie
433Grobelny Jakub5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
434Guła Aleksandra5c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
435Janusiewicz Patryk5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
436Jezierski Piotr5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
437Jopek Miłosz5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
438Król Natalia5c2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie
439Król Natalia5c2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"2 miejsce
440Król Natalia5c2015-11-16Szkolny Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna"1 miejsce
441Michalski Szymon5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
442Muszyński Jakub5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
443Stenka Oliwia5c2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"3 miejsce
444Uliański Jakub5c2015-11-13Szkolny turniej w piłkę ręczną klas V chłopców2 miejsce
445Wróbel Wiktoria5c2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie
446Złocka Jagoda5c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
5d
447Boczek Emilia5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
448Buzoń Karolina5d2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"wyróżnienie
449Ceglarek Michał5d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w przyrodzie"1 miejsce
450Ceglarek Michał5d2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
451Cisowska Inga5d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w przyrodzie"2 miejsce
452Jagielski Dionizy5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
453Jagielski Dionizy5d2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
454Kordowski Hugo5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
455Korobczak Marta5d2016-01-21Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
456Korobczak Marta5d2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski3.miejsce
457Krzyczmonik Adam5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
458Kudźma Martyna5d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"3 miejsce
459Kulczak Brenda5d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"2 miejsce
460Kulczak Brenda5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
461Renkas Szymon5d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"3 miejsce
462Renkas Szymon5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
463Sobieraj Ewa5d2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
464Waśniewski Dominik5d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w przyrodzie"2 miejsce
5e
465Dobrowolski Dominik5e2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
466Korbiel Mikołaj5e2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski1. miejsce
467Mazur Joanna5e2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria proza - o
468Mazur Joanna5e2016-01-26Spelling Competition1 miejsce
469Wierzbicki Bartosz5e2016-06-06ŚDM - Kraków 20161 miejsce
6a
470Duda- Klimaszewski Piotr6a2016-06-06ŚDM - Kraków 20162 miejsce
471Duda-Klimaszewski Piotr6a2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
472Janicki Michał, Michał, 6a2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
473Mateusiak Patryk6a2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
474Mazur Małgorzata6a2016-06-15"Ja czytam"1.miejsce
475Mazur Małgorzata6a2016-05-24English ChallengeII miejsce
476Mazur Małgorzata6a2015-10-19SPEED READING3 MIEJSCE
477Mazurek Joanna6a2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski2.miejsce
478Mazurek Joanna6a2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski2.miejsce
479Skurzyński Oskar6a2016-06-16Mini Nobelnominacja
480Skurzyński Oskar6a2016-05-24English ChallengeI miejsce
481Skurzyński Oskar6a2015-10-19SPEED READING3 MIEJSCE
482Szkoda Szymon6a2015-10-19SPEED READING1 miejsce
483Terlecka Katarzyna6a2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski1.miejsce
484Wawrzyniak Wiktoria6a2016-06-13Szkolny Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria proza
485Zieliński Wojciech6a2016-06-16Mini Nobelnominacja
486Zieliński Wojciech6a2016-05-18Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii2 miejsce
487Zieliński Wojtek6a2015-10-19SPEED READING2 MIEJSCE
6b
488Dusza Weronika6b2016-05-18Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii1 miejsce
489Eliaszczuk Nadia6b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"3 miejsce
490Guguł Emilia6b2016-04-05konkurs na najciekawszy filmik w i.angielskim2 miejsce
491Kieres Alicja6b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"3 miejsce
492Regulska Julia6b2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"3 miejsce
493Regulska Julia6b2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorski3.miejsce
494Szafranek Alicja6b2016-06-16Mini Nobelnagroda Mini Nobel
495Szczypkowska Martyna6b2016-05-15konkurs na najciekawszy filmik w i.angielskim
6c
496Ceglarek Bartosz6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wiosna w przyrodzie"1 miejsce
497Ceglarek Bartosz6c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"2 miejsce
498Damek Weronika6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
499Doliński Krzysztof6c2016-05-16Dyktando Siedemnastki3 miejsce
500Góral Joanna6c2016-06-06ŚDM - Kraków 20163 miejsce
501Góral Joanna6c2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"2 miejsce
502Góral Joanna6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
503Grzegorczyk Jakub6c2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróżnienie
504Jerzmański Wiktor6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
505Józefowicz Zuzanna6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"3 miejsce
506Korzeniowski Paweł6c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"1 miejsce
507Kulig Kornelia6c2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"2 miejsce
508Kulig Kornelia6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
509Madejska Katarzyna6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
510Madejska Katarzyna6c2016-01-25komiks na temat ,,Najwspanialsza przygoda w moim życiu'3 miejsce
511Sikora Gabriela6c2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"1 miejsce
512Sikora Gabriela6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
513Syndonin Julia6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
514Syndonin Julia6c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"1 miejsce
515Tarnawski Damian6c2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"3 miejsce
516Tarnawski Damian6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
517Tarnawski Damian6c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna"1 miejsce
518Waszczak Wiktoria6c2016-05-25"Galopek- maskotka Wrocławskiego Festiwalu Tańca"2 miejsce
519Waszczak Wiktoria6c2016-01-21Konkurs Plastyczny "Szopka betlejemska"1 miejsce
520Waszczak Wiktoria6c2015-10-19Szkolny Konkurs Fotograficzny "Mój zwierzak jest piękny"wyróżnienie
6d
521Bigosiński Łukasz6d2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie
522Bigosiński Łukasz6d2016-05-28English ChallengeIII miejsce
523Błauciak Daria6d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"3 miejsce
524Jas Martyna6d2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce kategoria poezja
525Knapik Weronika6d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"2 miejsce
526Mordalska Weronika6d2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejII miejsce kategoria proza - o
527Mordalska Weronika6d2016-01-25komiks na temat,,Najwspanialsza przygoda w moim życiu'2 miejsce
528Niedziałek Karolina6d2016-06-13Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce kategoria proza - op
529Nowicka Klaudia6d2016-04-14Szkolny Konkurs Fotograficzny "Wrocław jest piękny na wiosnę"2 miejsce
530Stelmaszczuk Walery6d2015-10-10Szkolny Konkurs Recytatorskiwyróznienie
531Wapniarczuk Liliana6d2016-03-14Szkolny Konkurs Plastyczny "Wielkanocna pisanka"2 miejsce
532Witek Paulina6d2016-06-13Konkurs Twórczości Własnejwyróżnienie



            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.