Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIĂ“W

2017/2018      2016/2017      2015/2016      2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2016/2017

POZASZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Biernacki Krzysztof1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
2Biernacki Krzysztof1a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda
3Gołębiowska Marta1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
4Gołębiowska Marta1a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda główna
5Jakubowski 1a2017-01-07
6Jankowski Jakub1a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
7Jung Mira1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
8Margolt Franciszek1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
9Michalak Oliwia1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
10Michalak Oliwia1a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżńienie
11Ostrowska Karolina1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
12Piekłowska Zuzanna1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
13Sokołowski 1a2017-06-03
14Ściupider Natalia1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
15Ściupider Julia1a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
1b
16Batorowicz Iga1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
17Liwanowska Anna1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
18Majewska Julia1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
19Mamiah Filip1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
20Olechno Michalina1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
21Polowy Maja1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
22Potocka Barbara1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
23Salasa Wojciech1b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
24Wachowski Rafał1b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
25Wachowski Rafał1b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
1c
26Bombik Krzysztof1c2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
27Bombik Krzysztof1c2017-03-20"świetlik"wyróżnienie
28Franek Wiktor1c2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
2a
29Borowiak Zuzanna2a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
30Borowiak Zuzanna2a2017-01-11Konkurs matematyczny"Mat"Bardzo dobry wynik.
31Dąbrowski Patryk2a2017-01-11Konkurs matematyczny "MAT"dobry wynik
32Dąbrowski Patryk2a2016-12-15Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznyI miejsce
33Gogolewski Maksymilian2a2017-04-16Konkurs matematyczny "Kangur"wynik bardzo dobry
34Gogolewski Maksymilian2a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
35Gogolewski Maksymilian2a2017-01-11Konkurs matematyczny "MAT"I miejsce w kraju
36Gogolewski Maksymilian2a2016-12-15Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznyI miejsce
37Gogolewski Maksymilian2a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
38Kuchciak Magdalena2a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
39Kuchciak Magdalena2a2017-04-16Konkurs matematyczny "Kangur".wyróżnienie
40Kuchciak Magdalena2a2016-12-16Ogólnopolski Konkurs Sztuki Baletowej Elbląg 2016II miejsce
41Wolski Szymon2a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
2b
42Babuśka Piotr2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznywyróżnienie
43Babuśka Piotr2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
44Barycki Wojciech2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznywyróżnienie
45Chmolewska Zuzanna2b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
46Chmolewska Zuzanna2b2017-04-16KANGURwyróżnienie
47Chmolewska Zuzanna2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
48Cymanek Franciszek2b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
49Downar Alicja2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
50Gondek Emilia2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznywyróżnienie
51Gondek Emilia2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs plastycznywyróżnienie
52Grzybowski Piotr2b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlikwyróżnienie
53Kalinowska Ada2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs plastycznyIII miejsce
54Kalinowska Ada2b2016-11-16Konkurs ekologiczny "Ziemia jest jedna - 4 żywioły natury: ziemia, powietrze, woda, ogień"wyróżnienie
55Kamiński Marcin2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
56Magott Dorota2b2017-05-18Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Woda źródłem życia"I miejsce
57Magott Dorota2b2016-12-05Stypendiada WczesnoszkolnaGłówne Grand Prix, I miejs
58Magott Dorota2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs czytelniczywyróżnienie
59Magott Dorota2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs matematycznyIII miejsce
60Magott Dorota2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs plastycznyII miejsce
61Magott Dorota2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
62Magott Dorota2b2016-11-16Konkurs ekologiczny "Ziemia jest jedna - 4 żywioły natury: ziemia, powietrze, woda, ogień"wyróżnienie
63Pomianek Wojciech2b2017-05-30Konkurs matematyczny "MAT"Bardzo dobry wynik
64Pomianek Wojciech2b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetliknagroda
65Pomianek Wojciech2b2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs czytelniczywyróżnienie
66Pomianek Wojciech2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
67Popiołkiewicz Lena2b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
68Popiołkiewicz Lena2b2017-05-30Konkurs matematyczny "MAT"Bardzo dobry wynik
69Popiołkiewicz Lena2b2017-04-16KANGURwyróżnienie
70Popiołkiewicz Lena2b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlikwyróżnienie
71Popiołkiewicz Lena2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
72Rosiek Marta2b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlikwyróżnienie
73Rosiek Marta2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
74Synowiec Oliwia2b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
75Wieczorkowski Wojciech2b2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlikwyróżnienie
76Wieczorkowski Wojciech2b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
2c
77 Grzegorzewicz Hubert2c2017-03-06Ogólnopolski Konkurs Stypentiada Wczesnoszkolna Konkurs Matematyczny1 miejsce
78Czupryńska Julia2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
79Goch Marta2c2017-04-06Stypentiada Wczesnoszkolnawyróżnienie
80Goch Marta2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolna ,,Plastuś"wyróżnienie
81Goch Marta2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
82Grabarczyk Jakub2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
83Grabarczyk Jakub2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
84Gruszecka Maja2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
85Grzegorzewicz Hubert2c2017-03-14Ogóln0polski Konkurs Nauk Przyrodniczych,,Świetlik"wyróznienie
86Grzegorzewicz Hubert2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
87Kuzaj Rafał2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
88Miliotowska Sara2c2017-01-11Konkurs Matematyczny MATBardzo dobry wynik
89Militowska Sara2c2017-06-22Konkurs plastyczny "Co w trawie piszczy"wyróżnienie
90Militowska Sara2c2017-06-14Konkurs na okładkę Elementarza w ramach akcji - Wrocławskie Dzieci – Dzieciom z GwineiIII miejsce
91Militowska Sara2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
92Militowska Sara2c2017-03-23Konkurs Mate4matyczny KANGURwyróżnienie
93Militowska Sara2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolna1 miejsce
94Militowska Sara2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolna ,,Plastuś"Wyróżnienie
95Militowska Sara2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
96Pietrzak Wiktor2c2017-06-15Konkurs plastyczny "Nasi skrzydlaci przyjaciele-ptaki i ich gniazda"wyróżnienie
97Pietrzak Wiktor2c2017-06-15Konkurs plastyczny "Tę książkę warto przeczytać".wyróżnienie
98Pietrzak Wiktor2c2017-06-14Konkurs organizowany przez Straż Miejską "Pies w mieście"I miejsce
99Pietrzak Wiktor2c2017-06-14Konkurs plastyczny"Podróże małe i duże"I miejsce
100Pietrzak Wiktor2c2017-06-14Konkurs fotograficzny "Wiosno, ach to ty !"II miejsce
101Pietrzak Wiktor2c2017-05-18Międzynarodowy Konkurs EkologicznyIII miejsce
102Putek Amelia2c2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik"wyróżnienie
103Putek Ameli2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolnawyróznienie
104Putek Amelia2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolnawyróżnienie
105Putek Amelia2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
106Serwin Mikołaj2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
107Sienkiel Stefan2c2017-06-17Konkurs plastyczny "Magiczne motyle"wyróżnienie
108Sienkiel Stefan2c2017-06-15Konkurs plastyczny"Ramka na zdjęcie"I miejsce
109Sienkiel Stefan2c2017-06-15"Tę książkę warto przeczytać".wyróżnienie
110Sienkiel Stefan2c2017-06-14Konkurs plastyczny - "Co w trawie piszczy?"I miejsce
111Sienkiel Stefan2c2017-05-18Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny ,,Woda źródłem życia'wyróżnienie
112Sienkiel Stefan2c2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych,,Świetlik"nagroda
113Sienkiel Stefan2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolna1 miejsce
114Sienkiel Stefan2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
115Soczewska Hanna2c2017-03-23Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
116Stróż Jakub2c2017-06-14Konkurs plastyczny - "Co w trawie piszczy?"I miejsce
117Stróż Jakub2c2017-06-14Konkurs plastyczny"Podróże małe i duże "wyróżnienie
118Stróż Jakub2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
119Wyglądacz Aleksandra2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
120Wyglądacz Aleksandra2c2017-01-11Konkurs Matematyczny MATDobry wynik
121Wyglądacz Aleksandra2c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
122Zielińska Oliwia2c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
123Zielińska Oliwia2c2017-05-19Woda źródłem zyciaIII miejsce
124Zielińska Oliwia2c2017-05-18Międzynarodowy Konkurs EkologicznyIII miejsce
125Zielińska Oliwia2c2016-12-05Stypentiada Wczesnoszkolna ,,Plastuś"wyróżnienie
2d
126Gałązka Aleksandra2d2017-04-13Miejski konkurs plastyczny ,,Pies w mieście"3 miejsce
127Gałązka Aleksandra2d2017-04-13"Pies w mieście"III miejsce
128Musiałkiewicz Juliusz2d2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy ,,Świetlik"wyróżnienie
129Sokołowski Radosław2d2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs plastyczny ,,Plastuś"wyróżnienie
130Sokołowski Radosław2d2016-10-13Międzyszkolny konkurs ekologiczno-plastyczny ,,Polskie owady chronione"I miejsce
131Waśniewska Aleksandra2d2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs plastyczny ,,Plastuś".wyróżnienie
2e
132Andrzejewska Laura2e2017-04-15Miejski Konkurs Wroclavia- Kochajmy nasze miasto.finalista
133Andrzejewska Laura2e2016-12-13Zakładka ekologicznanagroda
134Andrzejewska Laura2e2016-11-16Konkurs Ekologiczno- Plastyczny : Ziemia jest jedna. 4 żywioły natury : Ziemia ,powietrze, ogień,woda.I miejsce
135Andrzejewska Laura2e2016-10-13Polskie owady chronione.wyróżnienie
136Biżmo Radosław2e2017-06-02Międzyszkolny Konkurs Literacki Baśń Ekologiczna 20173 miejsce
137Krajewska Maja2e2017-04-15Miejski Konkurs Wroclavia- Kochajmy nasze miasto.finalista
138Krajewska Maja2e2016-10-25Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Grzyby naszych lasów"III miejsce
139Martyńska Laura2e2017-04-13Pies w mieście. Konkurs Straży Miejskiej. Wrocławwyróżnienie
140Milewska Oliwia2e2017-04-15Miejski Konkurs Wroclavia- Kochajmy nasze miasto.finalista
141Nega Marcel2e2017-06-15Nasi skrzydlaci przyjaciele-ptaki i ich gniazda.wyróżnienie
142Pilichowski Adrian2e2016-12-13Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - Magia Świąt.wyróżnienie
143Wolna Laura2e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
144Wolna Laura2e2017-04-13Pies w mieście. Konkurs Straży Miejskiej Wrocław.3 miejsce
145Wołczyński Kacper2e2017-04-16Konkurs matematyczny KANGURwyróżnienie
146Wołczyński Kacper2e2016-12-05Stypendiada Wczesnoszkolna -konkurs matematycznywyróżnienie
2f
147Bajka Patryk2f2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
148Czapulak Antoni2f2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
149Kapiczowska Ewa2f2016-10-13Międzyszkolny Konkurs ekologiczno- plastyczny "Polskie owady chronione"wyróżnienie
150Szaja Matylda2f2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
2g
151Korczyńska Liwia2g2017-01-24XVI Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Mosty i Pomosty"wyróżnienie
152Voznyy Anatol2g2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
153Voznyy Anatoliy2g2017-01-24Miedzyświetlicowy konkurs plastyczny"W jesiennych kolorach"3 miejsce
2h
154Borowicz Julia2h2017-05-12Stypentiada Wczesnoszkolna ,,Plastuś"Wyróżnienie
155Griesmann Gabriela2h2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
156Griesmann Gabriela2h2017-05-16Konkurs matematyczny "Kangur"Wyróżnienie
157Griesmann Gabriela2h2017-05-12Stypendiada Wczesnoszkolna, konkurs czytelniczyII miejsce
158Griesmann Gabriela2h2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚwietlikWyróżnienie
159Griesmann Gabriela2h2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
160Krzykwa Ignacy2h2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
161Małek Wiktor2h2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
162Mandziuk Rościsław2h2016-10-13Polskie owady chronione.wyróżnienie
163Mazur Tomasz2h2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
164Ostrowski Karol2h2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
165Piechowiak Filip2h2017-05-23V Wrocławski Międzyszkolny Turniej w Zbijaka.II miejsce
166Szlaga Dominik2h2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
2i
167Godyń Gabriela2i2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
168Kaczmarek Szymon2i2016-11-24Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Krajobraz nocą"I miejsce
169Kiewisz Lena2i2017-05-24Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
170Kiewisz Lena2i2017-05-20Konkurs plastyczny - "Co w trawie piszczy?"III miejsce
171Lewocki Symeon2i2016-10-20Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Jesienne fantazje"wyróżnienie
172Łabiak Julia2i2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
173Pękala Paula2i2017-04-27Konkurs plastyczny "Wycinanka Wielkanocna"III miejsce
3a
174Chojnacka Antonina3a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
175Chojnacka Antonina3a2016-10-09"Świat wokół nas"1 miejsce
176Dębicki Krzysztof3a2017-06-12Kartka Światecznawyróżnienie
177Dębicki Krzysztof3a2017-01-18"Złota polska jesień"wyróżnienie
178Dolińska Wiktoria3a2017-06-12Kartka Świątecznawyróżnienie
179Dudkiewicz Anna3a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
180Dudkiewicz Anna3a2017-06-03Kangurwyróżnienie
181Gierada Julia3a2017-06-03Kangur wyróżnienie
182Gierada Julia3a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
183Gierada Julia3a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
184Kalecka Natalia3a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
185Kaleta Weronika3a2017-06-03Kangurwyróżnienie
186Lasota Mateusz3a2017-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
187Liwanowska Natalia3a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
188Niedziałek Jakub3a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
189Niedziałek Jakub3a2016-12-15Stypendiada Wczesnoszkolna "Plastuś"1 miejsce
190Niedziałek Jakub3a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
191Smolińska Aleksandra3a2017-04-28Asy z Trzeciej KlasyIV miejsce
192Smolińska Aleksandra3a2017-03-14Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik"wyróżnienie
193Smolińska Aleksandra3a2016-12-15Stypendiada Wczesnoszkolna "Plastuś"wyróżnienie
194Smolińska Aleksandra3a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
195Wąż Adam3a2017-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
3b
196Chantsoulis Nicolas3b2017-05-26XVII Miejski Konkurs Matematyczny Klas III.Finalista
197Chantsoulis Nicolas3b2017-05-26"MAT"bardzo dobry wynik
198Citak Olga3b2017-05-26Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Woda źródłem życia"- kategoria -fotografia-"Kropla wody w obiektywie. I miejsce
199Citak Olga3b2017-02-02Moja ulubiona zabawka3 miejsce
200Citak Olga3b2017-01-23Jesienne kompozycjewyróżnienie
201Goźdź Julian3b2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
202Imieliński Krzysztof3b2017-05-26XVII Miejski Konkurs Matematyczny Klas III.Finalista
203Imieliński Krzysztof3b2017-05-26"MAT"bardzo dobry wynik
204Imieliński Krzysztof3b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
205Knopek Jagoda3b2017-05-26Konkurs Wiedzy Ogólnej"Omnibus 2017".I miejsce
206Knopek Jagoda3b2017-05-26Konkurs Gramatyczno- Ortograficzny "Mała Corrida 2017".II miejsce
207Knopek Jagoda3b2017-05-26Konkurs Czytelniczy "Stypendiada 2017"FINALISTA
208Knopek Jagoda3b2017-05-26"Kangur 2017"wyróżnienie
209Knopek Jagoda3b2017-01-23Świat w zimowej szaciewyróżnienie
210Szpil Hanna3b2017-01-23Świat w zimowej szacie3 miejsce
211Talar Mateusz3b2017-05-26"MAT"dobry wynik
212Talar Mateusz3b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
213Turkiew Zofia3b2017-00-01Międzyszkolny Konkurs Literacki "Baśń ekologiczna- zwierzęta chronione".I miejsce
214Woźny Monika3b2017-05-27"Dzikie koty- milutkie koteczki".Wyróżnienie
215Woźny Monika3b2017-05-27XVII Miejski Konkurs Matematyczny Klas III.FINALISTA
216Woźny Monika3b2017-05-26Konkurs Wiedzy Ogólnej"Omnibus 2017".I miejsce
217Woźny Monika 3b2017-01-23Świat w zimowej szacie2 miejsce
3c
218Korczyńska Anna3c2017-05-30Konkurs Gramatyczno- Ortograficzny "Mała Corrida 2017".2 miejsce
219Korczyńska Anna3c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
220Muszyński Jan3c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
3d
221Chomicz Oliwier3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
222Chomicz Oliwier3d2017-05-10Konkurs astronomiczny "Gwiezdne szlaki"4 miejsce
223Dobrzyńska Sofia3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
224Klag Weronika3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
225Kozłowska Dominika3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
226Krajewska Aleksandra3d2017-06-12Kartka Świątecznawyróżnienie
227Rogoza Barbara3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
228Rybiński Szymon3d2017-06-23 V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
229Stawiarska Martyna3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
230Szczepański Oskar3d2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
231Szymańska Daria3d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
3e
232Bedołek Urszula3e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
233Gęsikiewicz Kacper3e2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
234Gocyła Błażej3e2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
235Graf Natan3e2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
236Jas Amelia3e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
237Olszewski Filip3e2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
238Szatkowski Jakub3e2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
3f
239Bombik Urszula3f2017-05-30Konkurs Gramatyczno- Ortograficzny "Mała Corrida 2017".2 miejsce
240Bombik Urszula3f2017-05-24Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS 2017I miejsce
241Bombik Urszula3f2017-05-10Szkolny konkurs matematyczny klas III3 miejsce
242Bombik Urszula3f2017-04-03Tradycje wielkanocne "Wielkanocny Baranek"3 miejsce
243Bombik Urszula3f2017-02-08Konkurs Plastyczny "Dinozaury"wyróżnienie
244Bombik Urszula3f2017-01-23Konkurs matematyczny klas III3 miejsce
245Bombik Urszula3f2016-12-13Zakładka ekologicznanagroda
246Bombik Urszula3f2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYbardzo dobry
247Jankowska Liwia3f2017-06-09Ogólnopolski konkurs czytelniczy Stypendiadawyróżnienie
248Mozol Nikola3f2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYdobry
249Wroński Jan3f2017-06-06Mistrz ortografiifinalista
250Wroński Jan3f2016-12-13Zakładka ekologicznanagroda
251Wroński Jan3f2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYdobry
3g
252Bednarek Oskar3g2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
253Błażek Bartłomiej3g2017-00-00Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
254Brzozowska Zofia3g2016-11-16Konkurs ekologiczny "Ziemia jest jedna - 4 żywioły natury: ziemia, powietrze, woda, ogień"wyróżnienie
255Bujakiewicz Michał3g2016-11-16Konkurs ekologiczny "Ziemia jest jedna - 4 żywioły natury: ziemia, powietrze, woda, ogień"wyróżnienie
256Cisłak Zofia3g2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
257Cisłak Zofia3g2017-05-26"Kangur 2017"bardzo dobry
258Jurczak Michał3g2017-01-27:Zabawa w origami - CZTERY PORY ROKU - JESIEŃ"wyróżnienie
259Kurcz Piotr3g2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
3h
260Jachimowicz Tymoteusz3h2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
261Murdza Mikołaj3h2017-05-23V Wrocławski Międzyświetlicowy Turniej Zbijaka2 miejsce
4a
262Chantsoulis Victoras4a2017-03-16Kangurwyróżnienie
263Chantsoulis Victoras4a2017-01-12Konkurs matematyczny MATwynik bardzo dobry
264Chantsoulis Victoras4a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
265Dembowa Michalina4a2017-03-15"Książka-to jest to"2 miejsce
266Graczyk Dawid4a2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
267Graczyk Dawid4a2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Eliminacje)1 miejsce
268Haładus Maja4a2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
269Kiedycz Amelia4a2017-03-28XIV Wrocławski Konkurs o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego „ENGLISH MASTER” 20173 miejsce, laureatka
270Kiedycz Amelia4a2017-01-27zDolny Ślązaczek - język angielskilaureatka
271Kiedycz Amelia4a2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
272Kukuła Aleksandra4a2017-03-15"Książka-to jest to"2 miejsce
273Kukuła Ola4a2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
274Kukuła Ola4a2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Eliminacje)1 miejsce
4b
275Błach Alicja4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
276Czajka Patrycja4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
277Grossman Aleksandra4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
278Kotowicz Maria4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
279Kwiatkowska Dobrawa4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
280Kwiatkowska Dobrawa4b2017-03-08"Świetlik"wyróżnienie
281Listwan Wiktoria4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
282Witoś Nikola4b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
4c
283Białek Zuzanna4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
284Cygan Jakub4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
285Grzybowska Maja4c2017-03-16Kangurwyróżnienie
286Grzybowska Maja4c2017-03-08"świetlik"wyróznienie
287Grzybowska Maja4c2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
288Grzybowska Maja4c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
289Grzybowska Maja4c2016-10-12"Zielony Wrocław"- biegi na orientację3 miejsce
290Haberka Karolina4c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
291Kościńska Zuzanna4c2016-10-12"Zielony Wrocław"- biegi na orientację3 miejsce
292Kurzyp Michał4c2017-05-24"Orientuj się we Wrocławiu"1 miejsce
293Kurzyp Michał4c2017-03-08"Świetlik"nagroda
294Kurzyp Michał4c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
295Kurzyp Michał4c2016-10-01Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację3 miejsce - laureat
296Mossoń Julia4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
297Myśliwiec Antonina4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
298Pitek Julia4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
299Pitek Julia4c2017-03-08"Swietlik"wyróznienie
300Pitek Julia4c2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik bardzo dobry
301Sikora Amelia4c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
302Sikora Amelia4c2017-03-18"Swietlik"wyróznienie
303Stąsiek Maja4c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
304Wójcik Wiktoria4c2017-05-24"Orientuj się we Wrocławiu"3 miejsce
305Wójcik Wiktoria4c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
4d
306Batorowicz Maja4d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
5a
307Kołodziejski Marcel5a2016-12-15XXIV Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"wyróżnienie
308Kołodziejski Marcel5a2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
309Kołodziejski Marcel5a2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Eliminacje)1 miejsce
310Leheńki Igor5a2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
311Leheńki Igor5a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
312Leheńki Igor5a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
313Pajewska Oliwia5a2017-06-18LA Igrzyska Dzieci2 miejsce w sztfecie 4x100
314Pajewska Oliwia5a2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
315Pajewska Oliwia5a2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (eliminacje)1 miejsce
316Pilichowski Miłosz5a2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
317Rabenda Jakub5a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
318Rabenda Jakub5a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
319Sługocki Tomasz5a2017-02-27"Maska karnawałowa"2 miejsce
320Sudomirski Rafał5a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
321Sudomirski Rafał5a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
322Ziemliński Adrian5a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
323Ziemliński Adrian5a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
5b
324Całka Oliwia5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
325Ćwik Sara5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
326Ćwik Sara5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
327Duda - Kilmaszewski Bartosz5b2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik bardzo dobry
328Duda - Kilmaszewski Bartosz5b2016-10-01Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację4 miejsce - laureat
329Duda - Klimaszewski Bartosz5b2016-12-09Wieża Babelfinalista
330Duda-Klimaszewski Bartosz5b2017-03-18"Świetlik"wyróznienie
331Duda-Klimaszewski Bartosz5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
332Godyń Konrad5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
333Jankowski Adrian5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
334Jędrzejak Zuzanna5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
335Jędrzejak Zuzanna5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
336Mitoraj Kuba5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
337Nabiałkowski Krzysztof5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
338Orzechowska Agnieszka5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
339Ragus Julia5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
340Sałbut Gabriela5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
341Sowa Agata5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
342Sowa Agata5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
343Tiesler Jakub5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
344Wolf Mateusz5b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
345Wolf Mateusz5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
346Woźniacki Oskar5b2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
5c
347Dumas Georgios5c2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
348Kwiek Patrycja5c2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
5d
349Boczek Karolina5d2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
350Cymanek Jędrzej5d2016-10-01Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację4 miejsce - laureat
351Kubatek Fabian5d2017-03-02Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody Łyżwiarskie-Złoty Krążek3 miejsce
352Kubatek Fabian5d2017-03-02Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złotym Krążku 1 miejsce
353Kubatek Fabian5d2016-09-1026 bieg Solidarności9 miejsce
5e
354Biskupek Kacper5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
355Caban Natalia5e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
356Galewska Julia5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
357Jaskulska Hanna5e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
358Jaśnicki Michał5e2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik bardzo dobry
359Jaśnicki Michał5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
360Karykowski Mateusz5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
361Kroma Julia5e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
362Kroma Julia5e2017-05-24"Orientuj się we Wrocławiu"3 miejsce
363Kroma Julia5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
364Musiałowicz Maja5e2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
365Napierała Jessica5e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
6a
366Białek Miłosz6a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
367Białek Miłosz6a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
368Białek Miłosz6a2016-09-21Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny2 miejsce
369Dydacki Patryk6a2016-09-21Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny2 miejsce
370Hajto Maciej6a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
371Hajto Maciej6a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
372Hajto Maciej6a2016-11-30High Flier - konkurs ogólnojęzykowyNajlepszy wynik w szkole
373Hajto Maciej6a2016-09-21Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny2 miejsce
374Jędrak Dawid6a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
375Jędrzejak Dawid6a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
376Kordowski Hugo6a2017-02-27"Maska karnawałowa"2 miejsce
377Kordowski Hugo6a2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
378Kordowski Hugo6a2016-12-15XXIV Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"wyróżnienie
379Kordowski Hugo6a2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
380Kordowski Hugo6a2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"1
381Suszczyński Waldemar6a2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
6b
382Banasik Małgorzata6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
383Brzozowski Bartosz6b2016-11-30High Flier - konkurs ogólnojęzykowyDrugi wynik w szkole
384Brzozowski Bartosz6b2016-09-1026 bieg Solidarności10 miejsce
385Czajkowska Joanna6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal Tańca
386Domagała Julia6b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
387Kociołek Klaudia6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
388Kociołek Szymon6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
389Kociołek Klaudia6b2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
390Kociołek Klaudia6b2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
391Kociołek Szymon6b2016-10-01Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację3 miejsce - laureat
392Kociołek Szymon6b2016-09-17Maraton MatematycznyVII rund w finale
393Kozuń Kornelia6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
394Kozuń Marcelina6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
395Kozuń Kornelia6b2017-05-17LA Igrzyska Dzieci2 miejsce w sztfecie 4x100
396Kozuń Marcelina6b2017-05-17LA Igrzyska Dzieci2 miejsce w sztfecie 4x100
397Kozuń Marcelina6b2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
398Kozuń Marcelina6b2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Eliminacje)1 miejsce
399Krupa Dominik6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
400Krupa Dominik6b2017-03-16KANGURwyróżnienie
401Krupa Dominik6b2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
402Krupa Dominik6b2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
403Krupa Dominik6b2016-09-17Maraton MatematycznyVII rund w finale
404Lewandowski Piotr6b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
405Łabiak Aleksandra6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
406Pędzisz Michał6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
407Pędzisz Michał6b2017-03-16KANGURwyróżnienie
408Pędzisz Michał6b2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
409Pędzisz Michał6b2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
410Pędzisz Michał6b2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
411Pędzisz Michał6b2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
412Pędzisz Michał6b2016-10-01Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację3 miejsce - laureat
413Pędzisz Michał6b2016-09-17Maraton MatematycznyVII rund w finale
414Sobol Kinga6b2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
415Sobol Kinga6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
416Stokłosa Pascal6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
417Stokłosa Pascal6b2017-03-02Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody Łyżwiarskie-Złoty Krążek3 miejsce
418Stokłosa Pascal6b2017-03-02Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złotym Krążku 1 miejsce
419Stokłosa Pascal6b2016-11-23ALFIK MATEMATYCZNYwynik dobry
420Śmiałowski Jędrzej6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
421Śmiałowski Jedrzej6b2017-05-17Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 300 m.9 miejsce
422Wereszczyński Krzysztof6b2017-05-17Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegu na 60 m. 3miejsce
423Wereszczyński Krzysztof6b2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
424Wereszczyński Krzysztof6b2016-12-14"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Finał)5 miejsce
425Wereszczyński Krzysztof6b2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
426Wereszczyński Krzysztof6b2016-11-25"Pomagajmy sobie wzajemnie" - Zawody policyjne (Eliminacje)1 miejsce
427Witczak Agata6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
428Ziembiewicz Michał6b2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
429Ziembiewicz Michal6b2016-09-21Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Przeciąganiu Liny2 miejsce
6c
430Boczek Emilia6c2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróznienie`
431Boczek Emilia6c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
432Boczek Emilia6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
433Grabarczyk Jagoda6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
434Grobelny Jakub6c2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
435Grobelny Kuba6c2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
436Guła Aleksandra6c2017-06-18LA Igrzyska DzieciVI miejsce w pchnięciu kulą
437Guła Aleksandra6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
438Guła Aleksandra6c2017-05-30LA Igrzyska Dzieci7 miejsce w pchnięciu kulą
439Guła Aleksandra6c2017-05-17LA Igrzyska Dzieci2 miejsce w sztfecie 4x100
440Janusiewicz Patryk6c2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
441Janusiewicz Patryk6c2016-09-17Maraton MatematycznyIV rundy w finale
442Jopek Miłosz6c2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
443Jopek Miłosz6c2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
444Król Natalia6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
445Król Natalia6c2017-03-16KANGURwyróżnienie
446Król Natalia6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
447Michalski Szymon6c2017-03-02Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody Łyżwiarskie-Złoty Krążek3 miejsce
448Michalski Szymon6c2017-03-02Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złotym Krążku 1 miejsce
449Muszyński Jakub6c2017-03-02Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody Łyżwiarskie-Złoty Krążek3 miejsce
450Muszyński Jakub6c2017-03-02Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złotym Krążku 1 miejsce
451Muszyński Jakub6c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
452Muszyński Jakub6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym 1 miejsce
453Orzechowski Aleksander6c2017-04-11"Asy z szóstej klasy"II. miejsce -finał
454Orzechowski Aleksander6c2017-03-16Kangurwyróżnienie
455Orzechowski Aleksander6c2017-03-08"Świetlik"wyróżnienie
456Orzechowski Aleksander6c2017-01-18zDolny Ślązaczekfinalista konkursu wojewódzkie
457Orzechowski Aleksander6c2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik bardzo dobry
458Orzechowski Aleksander6c2016-12-09Wieża Babelfinalista
459Orzechowski Aleksander6c2016-11-23Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
460Orzechowski Aleksander6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
461Orzechowski Aleksander6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym5 miejsce
462Orzechowski Aleksander6c2016-09-17Maraton MatematycznyVII rund w finale
463Sokołowska Zuzanna6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
464Sokołowska Zuzanna6c2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
465Stenka Oliwia6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
466Uliański Maciej6c2017-03-02Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Zawody Łyżwiarskie-Złoty Krążek3 miejsce
467Uliański Maciej6c2017-03-02Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złotym Krążku 1 miejsce
468Wierzbicki Bartosz6c2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
469Wróbel Wiktoria6c2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
470Złocka Jagoda6c2017-03-01"EKO-PLANETA"wyróżnienie
6d
471Dawid Natalia6d2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
472Jagielski Dionizy6d2016-12-16Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców3 miejsce
473Jagielski Dionizy6d2016-12-09Mistrzostwa w piłkę ręczną chłopców1 miejsce
474Kończak Krzysztof6d2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
475Krzyczmonik Adam6d2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
476Kuczmański Michał6d2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
477Malczyk Tomasz6d2016-09-1026 bieg Solidarności8 miejsce
478Muc Dominik6d2017-03-16KANGURwyróżnienie
479Muc Dominik6d2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
480Muc Dominik6d2016-11-23Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
481Orzechowski Aleksander6d2017-03-08"Eko-Planeta"bdb wynik
482Renkas Szymon6d2017-03-16KANGURwyróżnienie
483Renkas Szymon6d2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
484Renkas Szymon6d2016-11-23Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
485Renkas Szymon6d2016-09-17Maraton MatematycznyVI rund w finale
6e
486Apanasenko Aleksander6e2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
487Chodzicki Hubert6e2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
488Dębicki Piotr6e2017-03-16KANGURwyróżnienie
489Dębicki Piotr6e2017-03-01Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko- planeta"wyróznienie
490Dębicki Piotr6e2016-11-23Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
491Dębicki Piotr6e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
492Dębicki Piotr6e2016-10-01Wrocławski matematyczny Marsz na Orientację4 miejsce - laureat
493Dębicki Piotr6e2016-09-17Maraton MatematycznyV rund w finale
494Kasprzykowski Jan6e2016-10-12"Zielony Wrocław" - biegi na orientację3 miejsce
495Korbiel Mikołaj6e2017-06-06XV Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
496Korbiel Mikołaj6e2017-05-26VII Dolnośląski Festiwal TańcaII miejsce
497Leśkiewicz Michał6e2017-01-12Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
498Leśkiewicz Michał6e2016-12-09Wieża Babelfinalista
499Leśkiewicz Michał6e2016-11-23Alfik Matematycznybardzo dobry wynik
500Leśkiewicz Michał6e2016-10-12"Zielony Wrocław"- biegi na orientację3 miejsce
501Mazur Joanna6e2017-03-18"Świetlik"wyróznienie
502Mazur Joanna6e2017-03-01Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta"wyróznienie
503Olejarz Aleksandra6e2016-10-11Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce




SZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Biernacki Krzysztof1a2016-11-18"Liściaki"2 miejsce
2Cymbalista Szymon1a2016-12-12"Bombka choinkowa"2 miejsce
3Dobrowolski Patryk1a2016-12-12"Choinka strojnisia"3 miejsce
4Gołębiowska Marta1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
5Gołębiowska Marta1a2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I1 miejsce
6Gołębiowska Marta1a2017-05-15Lemon TreeI miejsce
7Gołębiowska Marta1a2016-10-26Szkolny Konkurs Recytatorski2 miejsce
8Jankowski Jakub1a2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I1 miejsce
9Jankowski Jakub1a2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
10Korczyńska Anna1a2017-06-17Konkurs matematyczny klas III3 miejsce
11Korczyńska Anna1a2017-06-17Konkurs na najładniejszy zeszy
12Łuczyk Maciej1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka
13Łuczyk Maciej1a2017-06-09Konkurs na :Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
14Matusiak Alex1a2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
15Matusiak Alex1a2017-05-15Lemon TreeII miejsce
16Michalak Oliwia1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
17Michalak Oliwia1a2016-10-26"Barwy jesieni"2 miejsce
18Muszyński Jan1a2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
19Piekłowska Zuzanna1a2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcej2 miejsce
20Piekłowska Zuzanna1a2016-11-18"Liściaki"wyróżnienie
21Stokłosa Marika1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
22Stokłosa Marika1a2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcej1 miejsce
23Stokłosa Marika1a2017-01-25"Maska karnawałowa"1 miejsce
24Stokłosa Monika1a2016-09-30Bezpieczna droga do szkoły1 miejsce
25Ściupider Julia1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
26Ściupider Natalia1a2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
27Ściupider Julia1a2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I1 miejsce
28Ściupider Julia1a2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
29Ściupider Julia1a2017-05-15Lemon Tree3 miejsce
1b
30Batorowicz Iga1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
31Batorowicz Iga1b2016-10-26Szkolny Konkurs Recytatorski1 miejsce
32Chojnacki Franciszek1b2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieciwyróżnienie
33Cojnacki Franciszek1b2016-11-18"Liściaki"1 miejsce
34Jędras Matylda1b2017-06-09Konkurs na :Najładniejszy zeszyt"2 miejsce
35Jędras Matylda1b2016-10-26"Barwy jesieni"3 miejsce
36Kosobudzki Kacper1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
37Kosobudzki Kacper1b2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejwyróżnienie
38Kosobudzki Kacper1b2017-05-15Lemon Tree3 miejsce
39Kosobudzki Kacper1b2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci3 miejsce
40Liwanowska Anna1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
41Liwanowska Anna1b2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcej3 miejsce
42Liwanowska Anna1b2016-12-12"Bombka choinkowa"3 miejsce
43Majewska Julia1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
44Majewska Julia1b2017-01-25"Maska karnawałowa"2 miejsce
45Majewska Julia1b2016-12-12"Bombka choinkowa"wyróżnienie
46Mamiah Philip1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
47Mamiah Philip1b2016-12-12"Bombka choinkowa"1 miejsce
48Nowotny Julia1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
49Polowy Maja1b2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci2 miejsce
50Polowy Maja1b2016-09-30Bezpieczna droga do szkoły3 miejsce
51Potocka Barbara1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
52Salasa Wojciech1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
53Salasa Wojciech1b2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I2 miejsce
54Salasa Wojciech1b2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
55Salasa Wojciech1b2017-05-15Lemon TreeII miejsce
56Salasa Wojciech1b2017-01-25"Maska karnawałowa"wyróżnienie
57Żodź Hubert1b2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
58Żodź Hubert1b2016-12-12"Choinka strojnisia"2 miejsce
59Żodź Hubert1b2016-11-18"Liściaki"wyróżnienie
1c
60Bombik Krzysztof1c2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
61Bombik Krzysztof1c2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I3 miejsce
62Bombik Krzysztof1c2016-12-12"Choinka strojnisia"1 miejsce
63Bombik Krzysztof1c2016-11-18"Barwy jesieni"1 miejsce
64Bombik Krzysztof1c2016-11-15" Liściaki"3 miejsce
65Bombik Krzysztof1c2016-10-26"Barwy jesieni"1 miejsce
66Bombik Krzysztof1c2016-09-27" Bezpieczna droga do szkoły".2 miejsce
67Głowacki Henryk1c2017-05-31Szkolny Konkurs Matematyczny klas I2 miejsce
68Głowacki Henryk1c2016-10-26Szkolny Konkurs Recytatorski3 miejsce
69Kłymiuk Adam1c2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
70Martyniuk Andrzej1c2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
71Pokrzywiński Paweł1c2017-06-09Konkurs OrtograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
72Pokrzywiński Paweł1c2017-05-25Konkurs Twórczości Dziecięcejwyróżnienie
73Pokrzywiński Paweł1c2017-01-25" Maska karnawałowa"3 miejsce
74Przewoźnik Weronika1c2016-11-25"Miś - bohater książek lub filmów"1 miejsce
75Zuba Szymon1c2016-11-18"Liściaki"wyróżnienie
2a
76Borowiak Zuzanna2a2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
77Dąbrowski Patryk2a2017-05-30Szkolny konkurs matematyczny klas IIIII miejsce
78Dąbrowski Patryk2a2017-05-25Konkurs ortograficzny"Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
79Gogolewski Maksymilian2a2017-05-30Konkurs matematyczny klas III miejsce
80Gogolewski Maksymilian2a2017-03-27Konkurs SUDOKUII miejsce
81Górecka Karolina2a2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
82Górecka Karolina2a2017-05-10Konkurs czytelniczy:"Czy znasz wiersze Juliana Tuwima"?III miejsce
83Górecka Karolina2a2016-10-26Szkolny Konkurs RecytatorskiI miejsce
84Kaliciński Aleksander2a2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
85Kolesińska Olga2a2017-05-25Konkurs ortograficzny"Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
86Kolesińska Olga2a2017-01-10Szkolny konkurs"Pięknie czytam".III miejsce
87Kolesińska Olga2a2016-10-26Szkolny Konkurs RecytatorskiIII miejsce
88Kuchciak Magdalena2a2017-05-10Konkurs czytelniczy:"Czy znasz wiersze Juliana Tuwima"?III miejsce
89Kuchciak Magdalena2a2017-04-11Szkolne zawody pływackie klas 2I miejsce
90Kuchciak Magdalena2a2017-04-11Szkolne zawody pływackie klas II.II miejsce
91Kuchciak Magdalena2a2016-09-24"Bezpieczna droga do szkoły".II miejsce
92Porębska Iga2a2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
93Wolski Szymon2a2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka "Mistrz ortografii".
2b
94Babuśka Piotr2b2017-05-30Szkolny Konkurs Matematyczny kl. IIIII miejsce
95Babuśka Piotr2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
96Barycki Wojciech2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
97Chmolewska Zuzanna2b2017-06-08Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce
98Chmolewska Zuzanna2b2017-06-05Konkurs języka angielskiego Lemon Tree dla klas drugichII miejsce
99Chmolewska Zuzanna2b2017-05-26Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
100Chmolewska Zuzanna2b2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
101Chmolewska Zuzanna2b2017-05-24Szkolny konkurs "Asy z II klasy"wyróżnienie
102Chmolewska Zuzanna2b2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"I miejsce
103Chmolewska Zuzanna2b2017-01-10Szkolny konkurs"Pięknie czytam".I miejsce
104Cymanek Franciszek2b2017-06-05Konkurs języka angielskiego Lemon Tree dla klas drugichIII miejsce
105Cymanek Franciszek2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
106Downar Alicja2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
107Downar Alicja2b2016-09-24Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"II miejsce
108Gondek Emilia2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
109Kalinowska Ada2b2016-11-25Konkurs plastyczny "Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci"2 miejsce
110Kamiński Marcin2b2017-06-10Szkolny Konkurs na Najładniejszy ZeszytIII miejsce
111Kamiński Marcin2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
112Magott Dorota2b2017-06-08Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce
113Magott Dorota2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
114Magott Dorota2b2017-05-24Szkolny konkurs "Asy z II klasy"II miejsce
115Magott Dorota2b2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"I miejsce
116Magott Dorota2b2016-09-27Konkurs ekologiczno-plastyczny "Polskie owady chronione"II miejsce
117Pomianek Wojciech2b2016-09-27Konkurs ekologiczno-plastyczny "Polskie owady chronione"wyróżnienie
118Popiołkiewicz Lena2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
119Popiołkiewicz Lena2b2016-11-13Konkurs ekologiczno-plastyczny "Polskie owady chronione"- etap szkolnyIII miejsce
120Popiołkiewicz Lena2b2016-09-24Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"III miejsce
121Raputa Tomasz2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
122Renkas Aleksandra2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
123Rosiek Marta2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
124Synowiec Olivia2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
125Synowiec Olivia2b2016-10-26Konkurs plastyczny"Barwy jesieni"1 miejsce
126Talar Mateusz2b2017-05-29Konkurs Twórczosci Dziecięcej " Świat Baśni ".I miejsce
127Wawrzyniak Paweł2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
128Wawrzyniak Paweł2b2016-12-12Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"I miejsce
129Wieczorkowski Wojciech2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
130Więckiewicz Oliwia2b2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
2c
131Czuprynska Julia2c2017-01-21Polskie owady chronioneI miejsce
132Kuzaj Rafał2c2017-06-05Konkurs języka angielskiego Lemon Tree dla klas drugichI miejsce
133Kuzaj Rafał2c2017-05-18Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
134Militowska Sara2c2016-10-26"Barwy jesieni"2 miejsce
135Pietrzak Wiktor2c2016-12-05Bombka choinkowaI miejsce
136Serwin Mikołaj2c2017-05-18Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejwyróżnienie
137Wyglądacz Aleksandra2c2017-01-12Konkurs Pięknego CzytaniaII miejsce
138Złotkowski Maksymilian2c2016-12-05Bombka choinkowaIII miejsce
139Złotkowski Maksymilian2c2016-12-05Bombka choinkowaII miejsce
2d
140Augustyn Aleksander2d2017-05-25,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii
141Bazylińska Natalia2d2017-05-29Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej ,,Świat baśni"2 miejsce
142Bazyliński Paweł2d2017-06-06Szkolny konkurs ,,Najładniejszy zeszyt"1 miejsce
143Bazyliński Paweł2d2016-10-13Szkolny konkurs ekologiczno-plastyczny ,,Polskie owady chronione"III miejsce
144Gunther Dawid2d2017-05-25,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
145Musiałkiewicz Juliusz2d2017-05-25,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
146Musiałkiewicz Juliusz2d2017-01-12Szkolny konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"III miejsce
147Sokołowski Radosław2d2017-05-25,,Mistrz ortografii"odznaka ,,Mistrz ortografii"
148Sokołowski Radosław2d2016-10-13Szkolny konkurs ekologiczno-plastyczny ,,Polskie owady chronione"I miejsce
149Waśniewska Aleksandra2d2016-10-13Szkolny konkurs ekologiczno-plastyczny ,,Polskie owady chronione"II miejsce
150Zalewska Bianka2d2016-10-26Szkolny konkurs recytatorski ,,Wokół Brzechwy"II miejsce
2e
151Andrzejewska Laura2e2016-09-27Polskie owady chronione2 miejsce
152Andrzejewska Laura2e2016-09-24Bezpieczna droga do szkoły.I miejsce
153Kondrasiuk Krzysztof2e2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej- Świat baśni.wyróżnienie
154Krajewska Maja2e2017-05-25Konkurs ortograficzny- Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
155Krajewska Maja2e2016-09-27Polskie owady chronione.wyróżnienie
156Milewska Oliwia2e2017-05-25Konkurs Ortograficzny -Mistrz OrtografiiOdznaka Mistrz Ortografii
157Milewska Oliwia2e2016-12-12Choinka Strojnisia.III miejsce
158Milewska Oliwia2e2016-11-25Miś bohater książek i filmów.3 miejsce
159Milewska Oliwia2e2016-10-26"Barwy jesieni"3 miejsce
160Pilichowski Adrian2e2016-11-25Miś bohater książek i filmów.I miejsce
161Wolna Laura2e2016-12-12Choinka Strojnisia.I miejsce
162Wolny Laura2e2016-10-26"Barwy jesieni"1 miejsce
163Wołczyński Kacper2e2017-05-30Konkurs Matematyczny kl .II2 miejsce
164Wołczyński Kacper2e2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej- Świat baśni.3 miejsce
165Wołczyński Kacper2e2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
166Wołczyński Kacper2e2017-05-25Konkurs ortograficzny- Mistrz ortografii.Odznaka Mistrz Ortografii
167Wołczyński Kacper2e2017-03-27Konkurs Sudoku3 miejsce
168Wołczyński Kacper2e2017-01-12Konkurs czytelniczy : Pięknie czytam.1 miejsce
2f
169Całus Bartosz2f2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrz ortografii"
170Czapulak Antoni2f2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrz ortografii"
171Dorosz Zuzanna2f2017-06-13Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrz ortografii"
172Dorosz Zuzanna2f2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej "Świat baśni"wyróżnienie
173Dorosz Zuzanna2f2017-01-10Konkurs czytelniczy "Pięknie czytam"3 miejsce
174Fonfara Marta2f2016-10-26"Barwy jesieni"2 miejsce
175Jakubowski Szymon2f2016-12-12Strojnisia choinkaII miejsce
176Kapiczowska Ewa2f2016-10-13Szkolny konkurs ekologiczno- plastyczny "Polskie owady chronione"I miejsce
177Kozieł Marta2f2016-10-26"Barwy jesieni"wyróżnienie
178Szafran Piotr2f2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"odznaka "Mistrz ortografii"
2g
179Bielawska Amelia2g2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
180Cieślak Jędrzej2g2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Tuwima?"3 miejsce
181Drygała Karolina2g2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
182Jakubiak Zuzanna2g2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
183Kasprzykowski Szymon2g2017-01-17Maska karnawałowa2 miejsce
184Korczyńska Liwia2g2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
185Korczyńska Liwia2g2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Tuwima?"3 miejsce
186Korczyńska Liwia2g2017-01-19Konkurs "Pięknie czytam"wyróżnienie
187Korczyńska Liwia2g2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci.3 miejsce
188Korpacki Michał2g2017-01-17Maska karnawałowawyróżnienie
189Mikołajczyk Laura2g2017-01-19Polskie owady chronione3 miejsce
190Nizner Julia2g2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii"Odznaka "Mistrz Ortografii"
191Żyradzki Konrad2g2017-06-09Konkurs na najładniejszy zeszytII miejsce
2h
192Borowicz Julia2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
193Drygała Karolina2h2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"II miejsce
194Golczyk Vanessa2h2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej- "Świat baśni" Wyróżnienie
195Golczyk Vanessa2h2016-12-05Bombka ChoinkowaWyróżnienie
196Golczyk Vanessa2h2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieciII miejsce
197Griesmann Gabriela2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
198Griesmann Gabriela2h2017-05-10Konkurs czytelniczy "Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?"II miejsce
199Griesmann Gabriela2h2017-03-27Konkurs SUDOKUWyróżnienie
200Ignaszewski Szymon2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
201Kleszczyński Tomasz2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
202Kołodziej Hanna2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
203Kornalewicz Fabian2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
204Kramarz Kaja2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
205Krupop Wiktoria2h2017-05-24Asy z II klasyWyróżnienie
206Krupop Wiktoria2h2016-12-12Choinka strojnisiaIII miejsce
207Krzykwa Ignacy2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
208Ostrowski Karol2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
209Szlaga Dominik2h2016-12-12Choinka strojnisiaII miejsce
210Ziemba Michał2h2017-05-25Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii".Odznaka Mistrza Ortografii
211Ziemba Michał2h2017-01-10Szkolny konkurs"Pięknie czytam".II miejsce
2i
212Kiewisz Lena2i2016-10-26"Barwy jesieni"wyróżnienie
213Lewocki Symeon2i2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejwyróżnienie
214Michalska Lena2i2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej " Świat Baśni "I miejsce
215Pękala Paula2i2016-12-05Bombka świątecznawyróżnienie
216Zygmuntowicz Antonina2i2017-01-10Szkolny konkurs "pięknie czytam"wyróżnienie
3a
217Dębicki Krzysztof3a2017-05-26Konkurs Ekologiczny kl.IIIII miejsce
218Dolińska Wiktoria3a2016-10-13Polskie owady chronione3 miejsce
219Dudkiewicz Anna3a2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
220Dudkiewicz Anna3a2017-06-14Konkurs Wiedzy o Wrocławiu3 miejsce
221Dudkiewicz Anna3a2017-06-13Nagroda Mini Nobla z języka hiszpańskiegonagroda
222Dudkiewicz Anna3a2017-01-23Konkurs matematyczny klas III1 miejsce
223Gierada Julia3a2017-06-21"Mistrz Ortografii".odznaka
224Gierada Julia3a2017-01-23Konkurs Matematyczny klas III2 miejsce
225Gierada Julia3a2016-12-12Choinka Strojnisia1 miejsce
226Kalecka Natalia3a2016-10-26"Barwy jesieni"3 miejsce
227Kaleta Weronika3a2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
228Koźliński Przemysław3a2017-05-26Konkurs Ekologiczny kl.IIIII miejsce
229Lasota Mateusz3a2017-06-14Konkurs Wiedzy o Wrocławiu3 miejsce
230Liwanowska Natalia3a2016-12-05Bombka choinkowawyróżnienie
231Niedziałek Jakub3a2017-05-26Konkurs Ekologiczny kl.IIIII miejsce
232Niedziałek Jakub3a2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejII miejsce
233Niedziałek Jakub3a2017-01-23Konkurs Matematyczny klasa III2 miejsce
234Smolińska Aleksandra3a2017-06-14Konkurs Wiedzy o Wrocławiu3 miejsce
235Smolińska Aleksandra3a2016-10-13Polskie owady chronione1 miejsce
236Śmietanka Karolina3a2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
237Wesoły Lena3a2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
238Wesoły Lena3a2016-10-26"Barwy jesieni"1 miejsce
239Wesoły Lena3a2016-09-24Bezpieczna droga do szkoły3 miejsce
3b
240Benicka Wiktoria3b2016-09-23"Bezpieczna droga".III MIEJSCE
241Chantsoulis Nicolas3b2017-05-26Szkolny Konkurs Matematyczny klas IIII miejsce
242Chantsoulis Nicolas3b2017-01-23Konkurs matematyczny Klas III.I miejsce
243Citak Olga3b2017-02-03Laurka dla babci i dziadka2 miejsce
244Gozdek Alicja3b2017-06-23"Mistrz Ortografii"odznaka
245Imieliński Krzysztof3b2017-05-26Szkolny Konkurs Matematyczny klas III.III miejsce
246Imieliński Krzysztof3b2017-01-23Konkurs Matematyczny klas III.III MIEJSCE
247Knopek Jagoda3b2017-06-23"Mistrz Ortografii"odznaka
248Knopek Jagoda3b2017-05-26Wiosenne Zawody Pływackie klas III.I- styl grzbietowy
249Knopek Jagoda3b2017-05-26Wiosenne Zawody Pływackie klas III.II- styl klasyczny
250Knopek Jagoda3b2017-05-26Szkolny Konkurs RecytatorskiII miejsce
251Knopek Jagoda3b2017-02-03Laurka dla babci i dziadkawwyróżnienie
252Knopek Jagoda3b2016-10-24Konkurs recytatorski klas III.II MIEJSCE
253Kosidło Maja3b2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejwyróżnienie
254Kotkowska Lena3b2017-06-23"Mistrz Ortografii"odznaka
255Nowak Antonina3b2017-06-09"Najładniejszy zeszyt klas III".II MIEJSCE
256Nowak Antonina3b2017-05-26Szkolny Konkurs Matematyczny klas IIIII miejsce
257Talar Mateusz3b2017-04-26"ASY z III Klasy".II miejsce
258Talar Mateusz3b2017-01-23Konkurs matematyczny klas III.II MIEJSCE
259Turkiew Zofia3b2017-06-23"Mistrz Ortografii"odznaka
260Turkiew Zofia3b2017-05-29Konkurs Twórczości Dziecięcej " Świat Baśni".II miejsce
261Turkiew Zofia3b2017-05-26Wiosenne Zawody Pływackie klas III- styl dowolnyIII miejsce
262Turkiew Zofia3b2017-02-03Laurka dla babci i dziadkawyróżnienie
263Więckiewicz Zuzanna3b2017-05-26Wiosenne Zawody Pływackie klas IIIII miejsce
264Woźny Monika3b2017-06-23"Mistrz Ortografii"odznaka
265Woźny Monika3b2017-05-26Konkurs Konkurs Matematyczny klas III.I miejsce
266Woźny Monika3b2017-04-26"Asy z III klasy".I miejsce
267Woźny Monika3b2017-01-23Konkurs Matematyczny klas III.I miejsce
268Woźny Monika3b2017-01-23Konkurs matematyczny klas III.I miejsce
269Woźny Monika3b2016-10-24Konkurs Recytatorski klas III.I miejsce
270Woźny Monika3b2016-09-23"Bezpieczna droga".II MIEJSCE
3c
271Andrzejewska Amelia3c2017-01-27Strojnisia choinka2 miejsce
272Bielik Natalia3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
273Dobrowolska Maja3c2017-06-13konkurs języka angielskiego dla klas 3 "Lemon Tree 3"1 miejsce
274Domitraszczyk Bruno3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
275Gedik Wiktoria3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
276Gedik Wiktoria3c2016-10-26"Barwy jesieni"2 miejsce
277Jarosińska Julia3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
278Jarosińska Julia3c2017-06-17Konkurs matematyczny klas III2 miejsce
279Jarosińska Julia3c2017-06-17"Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu."1 miejsce
280Jarosińska Julia3c2017-06-17Konkurs gramatyczno-ortograficzny.3 miejsce
281Korczyńska Anna3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
282Korczyńska Anna3c2017-06-17Konkurs gramatyczno-ortograficzny.1 miejsce
283Korczyńska Anna3c2017-06-17Najładniejszy zeszyt klas III".3 miejsce
284Muszyński Jan3c2017-06-17"Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu."1 miejsce
285Podruczny Julia3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
286Podruczny Julia3c2017-06-17Szkolny konkurs gramatyczno-ortograficzny.3 miejsce
287Wojczyńska Oliwia3c2017-06-17"Szkolny konkurs wiedzy o Wrocławiu."1 miejsce
288Wolicka Oliwia3c2017-06-17"Mistrz ortografii"Odznaka "Mistrz ortografii"
3e
289Gęsikiewicz Kacper3e2017-01-16Maska karnawałowa3 miejsce
290Golubiewski Igor3e2016-12-12Strojnisia Choinka1 miejsce
291Golubiewski Igor3e2016-12-05Bombka choinkowaI miejsce
292Ładysz Elżbieta3e2016-09-16Bezpieczna droga do szkoły3 miejsce
293Szatkowski Jakub3e2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci1 miejsce
294Szatkowski Jakub3e2016-09-16Bezpieczna droga do szkoły1 miejsce
295Zając Oliwia3e2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci2 miejsce
296Żukowska Nadia3e2016-11-25Miś - bohater literatury i filmu dla dzieci3 miejsce
3f
297Bombik Urszula3f2017-06-10Mistrz ortografiifinalistka
298Bombik Urszula3f2017-06-09Konkurs na najładniejszy zeszyt1 miejsce
299Bombik Urszula3f2017-06-09Asy z III klasy1 miejsce
300Bombik Urszula3f2017-03-16Konkurs matematyczny "Kangur"wyróżnienie
301Bombik Urszula3f2017-01-25Maska karnawałowa1 miejsce
302Bombik Urszula3f2017-01-23Konkurs matematyczny klas III3 miejsce
303Bombik Urszula3f2016-11-25"Miś bohater książki i filmu dla dzieci"1 miejsce
304Bombik Urszula3f2016-10-26"Barwy jesieni"2 miejsce
305Jędrzejowska Zuzanna3f2016-12-05Bombka choinkowaIII miejsce
306Jędrzejowska Zuzanna3f2016-11-25"Miś bohater książek i filmów dla dzieci"2 miejsce
307Mozol Nikola3f2017-06-10Mistrz ortografiifinalistka
308Mozol Nikola3f2017-05-10Szkolny konkurs matematyczny klas III2 miejsce
309Mozol Nikola3f2017-01-27Maska karnawałowa1 miejsce
310Mozol Nikola3f2016-12-09"Strojnisia choinka"2 miejsce
311Mozol Nikola3f2016-10-26"Barwy jesieni"wyróżnienie
312Wroński Jan3f2017-06-06Mistrz ortografiifinalista
3g
313Bednarek Oskar3g2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
314Bednarek Oskar3g2017-06-13Konkurs Czytelniczy2 miejsce
315Bednarek Oskar3g2017-05-26KONKURS EKOLOGICZNY KLAS 31 miejsce
316Bednarek Oskar3g2017-05-25Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
317Bednarek Oskar3g2017-01-16Maska karnawałowa2 miejsce
318Brzozowska Zofia3g2016-12-12"Choinka Strojnisia"3 miejsce
319Bujakiewicz Michał3g2017-05-00Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej3 miejsce
320Karczewska Amelia3g2016-11-25"Bohater ulubionej książki"2 miejsce
321Kurcz Piotr3g2017-06-21"Mistrz Ortografii"odznaka
322Kurcz Piotr3g2017-06-13Konkurs Czytelniczy1 miejsce
323Kurcz Piotr3g2017-05-26KONKURS EKOLOGICZNY KLAS 31 miejsce
324Kurcz Piotr3g2017-05-00Konkurs Matematyczny klas 33 miejsce
325Sobota Hanna3g2017-05-26KONKURS EKOLOGICZNY KLAS 31 miejsce
326Szczygielska Zuzanna3g2016-12-20Kartka ŚwiątecznaWyróżnienie
3h
327Cichoń Wiktoria3h2016-09-12Bezpieczna droga do szkoły1
328Wasilewska Aleksandra3h2016-12-12Choinka strojnisia3
4a
329Chantsoulis Victoras4a2017-04-27konkurs ortograficzny kl.42.miejsce
330Chantsoulis Victoras4a2017-04-27konkurs ortograficzny kl.41.miejsce
331Chantsoulis Victoras4a2016-12-07Konkurs recytatorskiwyróżnienie
332Domaradzka Hanna4a2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"3
333Domaradzka Hanna4a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2
334Gralak Konrad4a2017-04-27konkurs ortograficzny kl.41. miejsce
335Gralak Konrad4a2017-04-27konkurs ortograficzny1. miejsce kl.4
336Gralak Konrad4a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1
337Grzegorczyk Zuzanna4a2017-03-15"Książka-to jest to!"2 miejsce
338Grzegorczyk Zuzanna4a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"2
339Haładus Maja4a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"3
340Haładus Maja4a2016-12-15szkolny konkurs plastyczny "Książka to jest to!"1 miejsce
341Haładus Maja4a2016-12-07Konkurs recytatorski1. miejsce
342Haładus Maja4a2016-12-06Spelling Competition1 miejsce
343Haładus Maja4a2016-10-15Speed ReadingII miejsce
344Kasprzykowski Jan4a2017-01-30Konkurs recytatorski3. miejsce
345Kiedycz Amelia4a2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"wyróżnienie
346Kiedycz Amelia4a2016-10-15Speed ReadingI miejsce
347Kniaziuk Karolina4a2017-03-15"Książka-to jest to!"
348Kniaziuk Karolina4a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"1
349Komorowska Emilia4a2016-12-15szkolny konkurs plastyczny "Książka to jest to!"1 miejsce
350Komorowska Emilia4a2016-12-06Spelling Competition1 miejsce
351Komorowska Emilia4a2016-10-15Speed ReadingII miejsce
352Lech Amelia4a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"1
353Lech Amelia4a2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"1
354Mielcarz Magdalena4a2017-03-15"Książka- to jest to!"2 miejsce
355Smaczny Anna4a2017-04-27konkurs ortograficzny kl.41. miejsce
356Smaczny Anna4a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"2
357Tylska Julia4a2017-03-15"Książka- to jest to!"2 miejsce
358Żukowska Nicole4a2016-12-15"Książka to jest to!"2 miejsce
359Żukowska Nicole4a2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"wyróżnienie
4b
360Czajka Patrycja4b2016-12-06Spelling Competition3 m-ce
361Czajka Patrycja4b2016-10-15Speed ReadingIII miejsce
362Idziak Kinga4b2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"2
363Kwiatkowska Dobrawa4b2017-04-27konkurs ortograficzny kl.43.miejsce
364Kwiatkowska Dobrawa4b2016-12-06Spelling Competitionwyróżnienie
365Witoś Nikola4b2017-01-27Konkurs recytatorskiIII miejsce
4c
366Dziedzic Jakub4c2016-10-15Speed ReadingI miejsce
367Grzybowska Maja4c2016-12-06Spelling Competition2 m-ce
368Grzybowska Maja4c2016-10-15Speed ReadingII miejsce
369Wójcik Wiktoria4c2016-10-15Speed ReadingIII miejsce
4d
370Cychol Kinga4d2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"1
371Kaźmierczyk Klaudia4d2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"3
372Panek Antoni4d2017-05-24Dyktando Siedemnastkiwyróżnienie
373Pozlewicz Hanna4d2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"3
374Szwiec Iga4d2017-03-18Konkurs na najciekawszy komiks w języku angielskim1 miejsce
375Ślusarczyk Marta4d2017-05-24Dyktando Siedemnastki1. miejsce
5a
376Brzostowska Kornelia5a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"2
377Kołodziejski Marcel5a2017-03-21konkurs fotograficzny "Wiosna jest piękna"1 miejsce
378Kołodziejski Marcel5a2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"1
379Kołodziejski Marcel5a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"1
380Kołodziejski Marcel5a2016-10-10Szkolny konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1
381Krzykwa MIłosz5a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"wyróżnienie
382Leheńki Igor5a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
383Machalski Jakub5a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2
384Pańczyk Patrycja5a2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"3
385Pańczyk Patrycja5a2016-12-06Spelling Competition2 miejsce
386Pańczyk Patrycja5a2016-11-20Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna we Wrocławiu"1
387Pańczyk Patrycja5a2016-10-15Speed ReadingIII miejsce
388Sługocki Tomasz5a2017-01-25Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"1
389Sługocki Tomasz5a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
390Sudomirski Rafał5a2016-12-06Spelling Competition2 miejsce
5b
391Duda - Klimaszewski Bartosz5b2016-12-06Spelling Competition1 miejsce
392Duda-Klimaszewski Bartosz5b2016-10-15Speed ReadingII miejsce
393Sałbut Gabiela5b2017-01-25Konkursu Plastyczny "Maska karnawałowa"3
394Wolf Mateusz5b2017-06-13"Wierszydłem o książce"1. miejsce
5c
395Dumas Georgios5c2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2
396Mildner Maja5c2017-05-24Dyktando Siedemnastki3. miejsce
397Mildner Maja5c2017-04-27konkurs ortograficzny kl.51.miejsce
5d
398Adamowski Wiktor5d2016-11-20Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna we Wrocławiu"2
399Bączkowski Łukasz5d2016-10-15Speed ReadingI miejsce
400Cymanek Jędrzej5d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.52.miejsce
401Cymanek Jędrzej5d2017-04-27konkurs ortograficzny1.miejsce
402Golubiewski Bartosz5d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.51. miejsce
403Golubiewski Bartosz5d2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1
404Gruszka Nadia5d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.51.miejsce
405Gruszka Nadia5d2016-12-15Konkurs plastyczny "Choinka 2016"wyróżnienie
406Jakubowczak Eryk5d2016-11-20Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna we Wrocławiu"2
407Kubatek Fabian5d2016-10-15Speed ReadingII miejsce
408Rybka MIłosz5d2016-11-20Konkurs Fotograficzny "Jesień jest piękna we Wrocławiu"3
409Rybka Miłosz5d2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2
5e
410Golis Bartosz5e2016-12-06Spelling Competition3 miejsce
411Golis Bartosz5e2016-10-15Speed ReadingI miejsce
412Musiałowicz Maja5e2017-05-24Dyktando Siedemnastkiwyróżnienie
413Musiałowicz Maja5e2017-04-27konkurs ortograficzny3.miejsce
414Musiałowicz Maja5e2016-10-15Speed ReadingII miejsce
415Wołkowicz Zuzanna5e2017-06-13"Wierszydłem o książce"3.miejsce
416Wróblewska Magdalena5e2016-10-15Speed ReadingI miejsce
6a
417Hajto Maciej6a2017-05-22English Challenge - konkurs o tytuł "Najlepszego Anglisty SP 17"I miejsce
418Hajto Maciej6a2016-10-15Speed ReadingI miejsce
419Jajkowska Wiktoria6a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"3
420Jessica Romejko6a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
421Joanna Buczek6a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
422Julia Roćko6a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
423Kordowski Hugo6a2016-12-061
424Kordowski Hugo6a2016-10-15Speed ReadingII miejsce
425Kordowski Hugo6a2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1
426Sarah L-Kazzi6a2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
6b
427Brzozowski Bartosz6b2017-05-22English Challenge - konkurs o tytuł "Najlepszego Anglisty SP 17"II miejsce
428Brzozowski Bartosz6b2016-10-15Speed ReadingII miejsce
429Dobosiewicz Jakub6b2017-03-18Konkurs na najciekawszy komiks w języku angielskim2 misjce
430Kociołek Szymon6b2017-05-22English Challenge - konkurs o tytuł "Najlepszego Anglisty SP 17"III miejsce
431Rozumek Klaudia6b2017-04-27konkurs ortograficzny kl.62.miejsce
432Śmiałowski Jędrzej6b2017-03-18Konkurs na najciekawszy komiks w języku angielskim2 miejsce
433Śmiałowski Jędrzej6b2016-10-15Speed ReadingI miejsce
434Ziembiewicz Michał6b2017-05-22English Challenge - konkurs o tytuł "Najlepszego Anglisty SP 17"III miejsce
435Ziembiewicz Michał6b2016-10-15Speed ReadingI miejsce
6c
436Bąk Julia6c2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"2
437Boczek Emilia6c2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"3
438Boczek Emilia6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"2
439Boczek Emilia6c2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
440Guła Aleksandra6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"1
441Król Natalia6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"1
442Lechowska Daria6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"2
443Rutkowska Laura6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
444Sokołowska Zuzanna6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"3
445Uliański Maciej6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"3
446Wróbel Wiktoria6c2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
447Złocka Jagoda6c2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"2
6d
448Buzon Karolina6d2017-03-18Konkurs na najciekawszy komiks w języku angielskim3 miejsce
449Buzon Karolina6d2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"wyróżnienie
450Cisowska Inga6d2016-10-10Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"wyróżnienie
451Dawid Natalia6d2017-03-21konkurs fotograficzny "Wiosna jest piękna"2 miejsce
452Krzyczmonik Adam6d2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"2
453Kulczak Brenda6d2017-01-30Konkurs recytatorskiwyróżnienie
454Kulczak Brenda6d2016-11-08Konkurs Plastyczny "Wybitni Polacy"3
455Muc Dominik6d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.61. miejsce
456Muc Dominik6d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.61. miejsce
457Renkas Szymon6d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.61. miejsce
458Renkas Szymon6d2016-12-06Konkurs plastyczny "Szopka Betlejemska"2
459Sobieraj Ewa6d2017-06-13"Wierszydłem o książce"2.miejsce
460Waśniewski Dominik6d2017-04-27konkurs ortograficzny3.miejsce
461Waśniewski Dominik6d2017-04-27konkurs ortograficzny kl.61. miejsce
6e
462Kasprzykowski Jan6e2016-12-07Konkurs recytatorski3. miejsce
463Korbiel Mikołaj6e2017-01-30Konkurs recytatorski2. miejsce
464Leskiewicz Michał6e2016-10-15Speed ReadingIII miejsce
465Leśkiewicz Michał6e2017-05-24Dyktando Siedemnastki2. miejsce
466Mazur Joanna6e2016-10-15Speed ReadingIII miejsce



            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.