Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIĂ“W

2017/2018      2016/2017      2015/2016      2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2017/2018

POZASZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Garyantesiewicz Adrianna1a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
2Gruszecki Bartosz1a2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
3Kuryk Katarzyna1a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
4Malicka Anna1a2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
5Malicka Anna1a2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
6Myśliwiec Zofia1a2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
7Myśliwiec Zofia1a2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
8Myśliwiec Zofia1a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
9Sikora Hanna1a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
1b
10Cygan Agata1b2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
11Cygan Agata1b2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa WrocławiaI miejsce
12Cygan AGATA1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
13Cygan Agata1b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
14Cymanek Antoni1b2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
15Cymanek Antoni1b2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa WrocławiaI miejsce
16Cymanek Antoni1b2018-05-07"Dzisiaj w cenie jest zdrowe jedzenie"wyróżnienie
17Jachimowicz Lena1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
18Jankowski Paweł1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".nagroda główna
19Kaziuk Maciej1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
20Kieres Wojciech1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
21Kieres Wojciech1b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
22Kieres Wojciech1b2018-02-16"Najpiękniejsze wiersze polskie".I miejsce
23Krzystek Bartosz1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
24Mossoń Zuzanna1b2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
25Mossoń Zuzanna1b2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa WrocławiaI miejsce
26Mossoń Zuzanna1b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
27Nowak Tymoteusz1b2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
28Nowak Tymoteusz1b2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa WrocławiaI miejsce
29Nowak Tymoteusz1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".Wyróżnienie
30Połeć Jakub1b2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
31Połeć Kuba1b2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa WrocławiaI miejsce
32Popiołkiewicz Lidia1b2018-06-02XI Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny "Sekretne życie zwierzaków domowych".Wyróżnienie
33Popiołkiewicz Lidia1b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
34Szczepaniak Maria1b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
35Talar Jakub1b2018-05-25Szkolny Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej".II MIEJSCE
36Talar Jakub1b2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".nagroda
1c
37Babuśka Jakub1c2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
38Babuśka Jakub1c2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
39Duda Hanna1c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
40Milewska Milena1c2018-05-15XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik".dyplom
41Nega Wiktoria1c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
42Rogal Agnieszka1c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
1d
43 Piecha Przemko1d2018-06-07Świetlikwyróżnienie
44Banda Julia1d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
45Karykowska Aleksandra1d2018-03-16"Zajączek wielkanocny"wyróżnienie
46Matykiewicz Ida1d2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
47Matykiewicz Ida1d2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
48Panek Paweł1d2018-06-07najlepszy wynik w rzucie piłec
49Sobański Wojciech1d2018-06-14Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -1/2 wojewódzkich2 miejsce
50Sobański Wojciech1d2018-06-13Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
51Sobański Wojciech1d2018-06-07Świetlik
52Wnuk Amelia1d2018-06-04Igrzyska Lekkoatletyczne -Trójbój -Mistrzostwa Wrocławia1 miejsce
2a
53Chmielewski Szymon2a2017-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
54Gołębiowska Marta2a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
55Gołębiowska Marta2a2018-03-15Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
56Gołębiowska Marta2a2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"nagroda
57Jankowski Jakub2a2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"wyróżnienie
58Michalak Oliwia2a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
59Ostrowska Karolina2a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
60Piekłowska Zuzanna2a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
61Stokłosa Marika2a2017-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznyIII miejsce
62Ściupider Natalia2a2018-03-16Zajączek wielkanocnytrzecie miejsce
63Ściupider Julia2a2017-11-28Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs ortograficznywyróżnienie
64Ułan Bartłomiej2a2017-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
2b
65Batorowicz Iga2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
66Batorowicz Iga2b2018-01-12VI Dolnosląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiuwyróżnienie
67Kosobudzki Kacper2b2017-11-28Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs ortograficznywyróżnienie
68Kosobudzki Kacper2b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfiknajlepszy wynik w klasach II
69Liwanowska Anna2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
70Majewska Julia2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
71Mamiah Philip2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
72Mamiah Philip2b2017-11-27Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczywyróżnienie
73Olechno Michalina2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
74Polowy Maja2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
75Przybylski Daniel2b2017-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
76Salasa Wojciech2b2017-11-28Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs ortograficznywyróżnienie
77Wachowski Rafał2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
78Wachowski Rafał2b2017-11-27Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczy wyróżnienie
79Żodź Maja2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
80Żodź Hubert2b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
2c
81Bombik Krzysztof2c2017-12-07Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastycznywyróżnienie
3a
82Dąbrowski Patryk3a2018-05-15Konkurs matematyczny KANGURwyróżnienie
83Dąbrowski Patryk3a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
84Gogolewski Maksymilian3a2018-05-30Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas 3 OMNIBUSI miejsce
85Gogolewski Maksymilian3a2018-05-27XV Mistrzostwa Polski w grach matematycznych i logicznych.I miejsce w Polsce
86Gogolewski Maksymilian3a2018-05-15Konkurs matematyczny KANGURlaureat
87Gogolewski Maksymilian3a2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda
88Gogolewski Maksymilian3a2018-01-11MAT - konkurs matematyczny.Laureat
89Gogolewski Maksymilian3a2017-12-07Konkurs informatyczny "Bóbr".I miejsce w szkole
90Gogolewski Maksymilian3a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfik Pobyt na Obozie Talentów
91Gogolewski Maksymilian3a2017-11-22Stypendiada wczesnoszkolna - konkurs matematycznywyróżnienie
92Kuchciak Magdalena3a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
93Kuchciak Magdalena3a2018-04-22IV Międzynarodowe Konfrontacje BaletoweI i II miejsce
94Kuchciak Magdalena3a2017-12-18Mikołajkowe Zawody PływackieIII miejsce
95Kuchciak Magdalena3a2017-12-17V Ogólnopolski Konkurs Sztuki Baletowej Elbląg 2017I miejsce
96Porębska Iga3a2017-09-27"Barwy jesieni-las jesienią" LOPwyróżnienie
97Stępień Dorota3a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
98Wojciechowska Dominika3a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
99Wolski Szymon3a2017-11-22Stypendiada wczesnoszkolna - konkurs czytelniczywyróżnienie
3b
100Chmolewska Zuzanna3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
101Chmolewska Zuzanna3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
102Chmolewska Zuzanna3b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
103Chmolewska Zuzanna3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
104Chmolewska Zuzanna3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczywyróżnienie
105Cymanek Franciszek3b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
106Gondek Emilia3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"nagroda
107Gondek Emilia3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
108Gondek Emilia 3b2018-03-14VI Edycjia Konkursu Plastycznego "Zimowa wycinanka"wyróżnienie
109Gondek Emilia3b2018-02-16Zimowa wycinanka
110Gondek 3b2018-01-11Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
111Gondek Emilia3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczywyróżnienie
112Grzybowski Piotr3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
113Magott Dorota3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
114Magott Dorota3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
115Magott Dorota3b2018-05-03Miejski Konkurs Matematyczny kl. IIIfinalista
116Magott Dorota3b2018-03-14VI Edycjia Konkursu Plastycznego "Zimowa wycinanka"II miejsce
117Magott Dorota3b2018-02-20Zimowa wycinankaII miejsce
118Magott Dorota3b2018-01-11Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATwynik dobry
119Magott Dorota3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
120Magott Dorota3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
121Magott Dorota3b2017-09-27Konkurs plastyczny LOP "Barwy jesieni. Jesień w lesie" wyróżnienie
122Pomianek Wojciech3b2018-05-30Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas 3 OMNIBUSI miejsce
123Pomianek Wojciech3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"Nagroda główna
124Pomianek Wojciech3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
125Pomianek Wojciech3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
126Pomianek Wojciech3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczyI miejsce
127Popiołkiewicz Lena3b2018-05-30Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas 3 OMNIBUSI miejsce
128Popiołkiewicz Lena3b2018-05-15Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "ŚWIETLIK"wyróżnienie
129Popiołkiewicz Lena3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
130Popiołkiewicz Lena3b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
131Popiołkiewicz Lena3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
132Popiołkiewicz Lena3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
133Popiołkiewicz Lena3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs czytelniczywyróżnienie
134Renkas Aleksandra3b2018-05-11Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGURwyróżnienie
135Rosiek Marta3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
136Synowiec Oliwia3b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
137Wawrzyniak Paweł3b2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna - konkurs plastycznywyróżnienie
138Wieczorkowski Wojciech3b2017-11-22Konkurs Matematyczny AlfikBardzo dobry wynik
3c
139Bilewicz Bartosz3c2018-02-27Stypendiada Wczesnoszkolna konkurs ,,Plastuś"3 miejsce
140Czupryńska Julia3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
141Czupryńska Julia3c2017-09-27Barwy jesieni. Las jesienią.finalista
142Gagaczowski Krzysztof3c2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik "wyróżnienie
143Goch Marta3c2018-05-15Konkurs matematyczny KANGURwyróżnienie
144Goch Marta3c2018-02-27Stypendiada konkurs ,,Plusik"wyróżnienie
145Górska Weronika3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
146Górska Weronika3c2018-02-27Stypendiada Wczesnoszkolna konkurs ,,Plusik"wyróżnienie
147Grabarczyk Jakub3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
148Grabarczyk Jakub3c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
149Kuzaj Rafał3c2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ,,ŚWIETLIK"nagroda
150Militowska Sara3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
151Militowska Sara3c2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych,,Świetlik"wyróżnienie
152Militowska Sara3c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
153Militowska Sara3c2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna ,,Plusik"1 miejsce
154Sienkiel Stefan3c2018-02-27Stypendiada Wczesnoszkolna1 miejsce finalista Stypendium
155Wyglądacz Aleksandra3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
156Wyglądacz Aleksandra3c2018-03-13Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych,,Świetlik"wyróżnienie
157Zielińska Oliwia3c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
158Zielińska Oliwia3c2018-02-27Stypendiada Wczesnoszkolna konkurs ,,Plastuś"3 miejsce
3e
159Andrzejewska Laura3e2018-04-18XXV ogólopolski konkurs plastyczny o treści ekologicznej z cyklu Ziemia jest jedna. Magia roślin- kwiat.wyróżnienie
160Andrzejewska Laura3e2017-09-27Barwy jesieni.Las jesienią.finalista
161Wołczyński Kacper3e2018-05-11KONKURS MATEMATYCZNY KANGURwyróżnienie
3f
162Fonfara Aleksandra3f2017-11-22Jesienne impresje VI edycjawyróżnienie
163Szaja Matylda3f2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
164Szranc Joanna3f2017-11-22Jesienne impresje VI edycjawyróżnienie
3g
165Voznyy Anatol3g2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów Szkolnych1 miejsce
166Żyradzki Konrad3g2017-11-16konkurs informatyczny "Bóbr"2 miejsce w szkole
3h
167Borowicz Julia3h2018-02-27Stypendiada wczesnoszkolna- konkurs "Plastuś"Wyróżnienie
168Griesmann Gabriela3h2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
169Griesmann Gabriela3h2017-11-16Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR" IV miejsce w szkole
3i
170Bielecka Natalia3i2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
171Jasińska Maja3i2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
172Kiedycz Olivia3i2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
173Kiewisz Lena3i2018-05-14Konkurs ekologiczny klas trzecich.I miejsce
174Kiewisz Lena3i2018-02-27Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs plastycznywyróżnienie
175Kiewisz Lena3i2017-11-22Stypendiada Wczesnoszkolna- konkurs czytelniczy wyróżnienie
176Łabiak Julia3i2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
177Ziemlińska Patrycja3i2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
4a
178Chojnacka Antonina4a2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
179Chojnacka Antonina4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
180Chwaścik Oliwier4a2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
181Gierada Julia4a2018-06-07"Mecze Matematyczne Czwartków"II miejsce
182Gierada Julia4a2018-03-05GALILEOIII miejsce w szkole
183Graf Natan4a2018-03-05GALILEOIII miejsce w szkole
184Kalecka Natalia4a2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
185Kalecka Natalia4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
186Kozłowska Dominika4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
187Lasota Mateusz4a2018-06-07"Mecze Matematyczne Czwartków"II miejsce
188Lasota Mateusz4a2018-03-05GALILEOII miejsce w szkole
189Liwanowska Natalia4a2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
190Liwanowska Natalia4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
191Rogoza Barbara4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
192Smolińska Aleksandra4a2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
193Smolińska Aleksandra4a2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
194Śmietanka Karolina4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
195Tarłowska Martyna4a2018-03-05GALILEOIII miejsce w szkole
196Wąż Adam4a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
197Wesoły Lena4a2018-06-07"Mecze Matematyczne Czwartków"II miejsce
198Wesoły Lena4a2018-05-10Konkurs matematyczny "Kangur"Wyróżnienie
199Wesoły Lena4a2018-03-05GALILEOI miejsce w szkole
4b
200Chantsoulis Athanasios4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
201Chantsoulis Nicolas4b2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
202Chomicz Oliwier4b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
203Dąbrowska Wiktoria4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
204Dobrowolska Julia4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
205Dobrowolska Marta4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
206Drab Franciszek4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
207Goźdź Julian4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
208Jachimowicz Tymoteusz4b2018-06-06"II Mistrzostwa Orientuj się we Wrocławiu"3 miejsce
209Jachimowicz Tymoteusz4b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
210Knopek Jagoda4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
211Kubicka Marta4b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
212Kubicka Marta4b2018-04-14Dolnośląski Festiwal Tańca "Galop 2018". II MIEJSCE
213Mołas Urszula4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
214Szczot Zofia4b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
215Szpil Hanna4b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
216Talar Mateusz4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
217Talar Mateusz4b2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
218Talar Mateusz4b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
219Turkiew Zofia4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
220Woźny Monika4b2018-04-14XVI Wrocławski Festiwal Tańca "Galop 2018".II MIEJSCE
221Woźny Monika4b2017-12-05XX Konkurs Plastyczny "MÓJ DOM,MOJE MIASTO,MOJA OJCZYZNA"3 miejsce
222Wożny Monika4b2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassinowyróżnienie
4c
223Stachów Jagoda4c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
4d
224Brzdąk Jagoda4d2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassinowyróżnienie
225Bujakiewicz Michał4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
226Cisłak Zofia4d2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
227Cisłak Zofia4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
228Dobrzyńska Sofia4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
229Jodłowska Maria4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
230Olinowicz Filip4d2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
231Sobota Hanna4d2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
232Sobota Hanna4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
233Stawiarska Martyna4d2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
234Stawiarska Martyna4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
235Szymańska Daria4d2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
236Szymańska Daria4d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
237Winkowska Aleksandra4d2018-05-26Test Coopera - "Przewietrz się na Olimpijskim"III miejsce
238Winkowska Aleksandra4d2018-05-26Finał testu Coopera w ramach II edycji Akcji Uruchamiamy DzieciakiIII miejsce
239Winkowska Alesandra4d2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
5a
240Chantsoulis Victoras5a2018-06-11Konkurs Matematyczny Kangurwyróżnienie
241Chantsoulis Victoras5a2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
242Chantsoulis Victoras5a2018-03-05GALILEOdyplom wyróznienia,13 w kraju,
243Chantsoulis Victoras5a2018-03-01"Świetlik"wyróżnienie
244Chantsoulis Victoras5a2017-11-29Maraton MatematycznyFinalista konkursu
245Domaradzka Hanna5a2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Wiosna we Wrocławiu"3
246Domaradzka Hanna5a2018-01-09"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"wyróżnienie
247Graczyk Dawid5a2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
248Graczyk Dawid5a2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
249Gralak Konrad5a2018-06-18Baśnie i legendy. Początki państwa polskiego2 miejsce
250Gralak Konrad5a2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
251Gralak Konrad5a2018-03-01"Świetlik"wyróżnienie
252Kiedycz Amelia5a2018-03-05GALILEOdyplom laureata, II w kraju
253Kiedycz Amelia5a2018-03-01"Swietlik"wyróżnienie
254Kiedycz Amelia5a2017-11-29High Flier1 miejsce w województwie
255Kukuła Aleksandra5a2018-06-13Czwórbój Lekkoatletyczny - skok wzwyżI miejsce
256Kukuła Aleksandra5a2017-12-20"Świąteczna choinka"2 miejsce
257Kurzyp Michał5a2018-06-06"II Mistrzostwa Orientuj się we Wrocławiu"I miejsce
258Margolt Miłosz5a2018-05-26Test Coopera - "Przewietrz się na Olimpijskim"I miejsce
259Margolt Miłosz5a2018-05-26Finał testu Coopera w ramach II edycji Akcji Uruchamiamy DzieciakiI miejsce
260Margolt Miłosz5a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
261Ostrowski Patryk5a2018-03-05GALILEOdyplom wyróżnienia, 15 miejsce
262Pronobis Paulina5a2018-06-13Czwórbój lekkoatletyczny - bieg na 300mIV miejsce
263Smaczny Anna5a2018-03-05"Kardynał August Hlond przykładem miłości do Boga i Ojczyzny"3 miejsce
5b
264Błach Alicja5b2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassino2 miejsce
265Czajka Patrycja5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
266Czajka Patrycja5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
267Czajka Patrycja5b2018-01-07Kartka świąteczna
268Franek Tomasz5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
269Grossman Aleksandra5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
270Grossman Aleksandra5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
271Kotowicz Maria5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
272Kotowicz Maria5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
273Kotowicz Maria5b2018-04-07"Od Solidarności do III RP"3 miejsce
274Kwiatkowska Dobrawa5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
275Kwiatkowska Dobrawa5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
276Kwiatkowska Dobrawa5b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu3 miejsce
277Listwan Wiktoria5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
278Listwan Wikotria5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
279Listwan Łukasz5b2018-04-07"Od Solidarności do III RP" 3 miejsce
280Milewska Aleksandina5b2018-06-12"II Mistrzostwa Orientuj się we Wrocławiu"IV miejsce
281Milewska Aleksandrina5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
282Milewska Aleksandrina5b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu2 miejsce
283Witoś Nikola5b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
284Witoś Nikola5b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
285Witoś Nikola5b2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassinowyróżnienie
5c
286Cygan Jakub5c2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
287Cygan Jakub5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
288Cygan Jakub5c2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
289Grzybowska Maja5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
290Grzybowska Maja5c2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
291Grzybowska Maja5c2018-01-11MAT MATEMATYCZNYwynik dobry
292Grzybowska Maja5c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
293Haberka Karolina5c2018-03-05GALILEOdyplom wyróznienia, 12 w kraju
294Komisarska Julia5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
295Kurzyp Michał5c2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
296Kurzyp Michał5c2018-03-01
297Mossoń Julia5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
298Myśliwiec Antonina5c2018-05-09I miejsce
299Pitek Julia5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
300Sikora Amelia5c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
5d
301Batorowicz Maja5d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
302Garyantesiewicz Oliwia5d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
303Sobota Oliwia5d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
304Szwiec Iga5d2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
6a
305Kasprzak Oliwia6a2018-05-10Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w lekkiej atletyce5 miejsce w skoku w dal
306Klementowski Wojciech6a2018-04-07"Os Solidarności do III RP"3 miejsce
307Kołodziejski Marcel6a2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
308Kołodziejski Marcel6a2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
309Kołodziejski Marcel6a2017-12-28Konkurs Plastyczny "Magiczny czas"2
310Kołodziejski Marcel6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
311Krzykwa Miłosz6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
312Pajewska Oliwia6a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
313Pajewska Oliwia6a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
314Pańczyk Patrycja6a2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
315Pilichowski Miłosz6a2018-05-21"W kręgu Słowian"2 miejsce
316Rabenda Jakub6a2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
317Rabenda Jakub6a2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
318Rabenda Jakub6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
319Sługocki Tomasz6a2018-05-24Ekopogiczno-ProzdrowotnyI m
320Sługocki Tomasz6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
321Sudomirski Rafał6a2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
322Sudomirski Rafał6a2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
323Sudomirski Rafał6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
6b
324 Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-01-08"CYBERBEZPIECZNI"1 miejsce
325Całka Oliwia6b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
326Ćwik Sara6b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
327Ćwik Sara6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
328Ćwik Sara6b2017-11-21CYBERBEZPIECZNI2 miejsce
329Duda - Klimaszewski Bartosz6b2018-04-13Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI - PANDA3 miejsce
330Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-06-07Międzyszkolny konkurs przyrodniczo- sportowy1 miejsce
331Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-03-05GALILEOII miejsce w szkole
332Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-03-01"Wieża Babel"finalista konkursu
333Duda-Klimaszewski Bartosz6b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
334Frydrych Nikola6b2017-11-21CYBERBEZPIECZNI1 miejsce
335Jankowski Adrian6b2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
336Jankowski Adrian6b2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
337Jankowski Adrian6b2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
338Kramarz Maja6b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
339Kramarz Maja6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
340Nabiałkowski Krzysztof6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
341Orzechowska Agnieszka6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
342Raczkowska Julia6b2018-05-10Konkurs taneczny "Galop"II miejsce
343Sowa Agata6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
344Tiesler Jakub6b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
345Wolf Mateusz6b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
346Wolf Mateusz6b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym6 miejsce
6c
347Herman Mateusz6c2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
348Kozłowski Łukasz6c2018-04-03Wieża Babelwyróżnienie
6d
349Błaszczyszyn Michał6d2017-09-28Maraton matematyczny.finalista konkursu
350Boczek Karolina6d2018-05-26Test Coopera- "Przewietrz się na Olimpijskim"III miejsce
351Boczek Karolina6d2018-05-26Finał testu Coopera w ramach II edycji Akcji Uruchamiamy DzieciakiIII miejsce
352Cymanek Jędrzej6d2018-06-07Międzyszkolny konkurs przyrodniczo- sportowy1 miejsce
353Cymanek Jędrzej6d2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
354Cymanek Jędrzej6d2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
355Cymanek Jędrzej6d2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
356Cymanek Jędrzej6d2017-09-28Maraton matematyczny.finalista konkursu
357Cymanek Jędrzej6d2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
358Gołubiewski Bartosz6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
359Gołubiewski Bartosz6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym8 miejsce
360Gruszka Nadia6d2018-06-12Indywidualne Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyceIII miejsce
361Gruszka Nadia6d2018-05-10Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w lekkiej atletyce2 miejsce w pchnieciu kulą
362Kubatek Fabian6d2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
363Kubatek Fabian6d2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
364Kubatek Fabian6d2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
365Ugrewicz Zofia6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
366Zalewska Emilia6d2018-03-05GALILEOIII miejsce w szkole
6e
367Caban Natalia6e2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
368Jaskulska Hanna6e2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
369Jaskulska Hanna6e2017-11-29High FlierNajlepszy wynik w klasach 6
370Jaśnicki Michał6e2017-11-29Maraton matematycznyFinalista konkursu
371Musiałowicz Maja6e2018-05-24Eko-Planeta- konkurs ekologicznyBDB wynik
372Musiałowicz Maja6e2018-03-05GALILEOI miejsce w szkole
373Ogonowski Kuba6e2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
374Ogonowski Kuba6e2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
7a
375Apanasenko Aleksander7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
376Barszczyk Karolina7a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
377Barszczyk Karolina7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
378Barszczyk Karolina7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
379Buczek Joanna7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
380Buzon Karolina7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
381Ceszkiel Maja7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
382Dawid Natalia7a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
383Dawid Natalia7a2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassinowyróżnienie
384Dawid Natalia7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
385Kończak Krzysztof7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
386Korbiel Mikołaj7a2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
387Korobczak Marta7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
388Kulczak Brenda7a2018-05-04Niech żyje kolor-Biennale Malarstwawyróżnienie
389Kulczak Brenda7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
390Małyska Bartosz7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
391Maryńska Weronika7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
392Muc Dominik7a2018-06-13"Cyberbezpieczni"III miejsce
393Muc Dominik7a2018-03-01"Wieża Babel"finalista konkursu
394Muc Dominik7a2018-01-11Mat Matematycznywynik bardzo dobry
395Muc Dominik7a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
396Niemiec Zuzanna7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
397Rutkowska Laura7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
398Słowińska Kinga7a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
399Słowińska Kinga7a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
400Suszczyński Waldemar7a2018-06-06"II Mistrzostwa Orientuj się we Wrocławiu"III miejsce
401Suszyński Waldemar7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
402Szladow Konrad7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
403Taczkowski Olaf7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.
404Tarnawski Karol7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
405Wójcik Kacper7a2018-04-09Miesiąc Wody - przygotowanie komiksu na temat Roli wody w przyrodzie i życiu człowieka.dyplom, I miejsce w szkole
7b
406Brzozowksi Bartosz7b2018-05-26GALILEOIII miejsce w szkole
407Dębicki Piotr7b2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
408Gągała Dawid7b2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
409Gągała Dawid7b2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
410Gągała Dawid7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
411Kacperczyk Hubert7b2018-04-24Finał Strefy Centrum w mini piłce nożnej chłopców.1 miejsce
412Kasperczyk Hubert7b2018-05-17Finał Wrocławski w Mini Piłce Nożnej5 miejsce
413Kasprzykowski Jan7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
414Kociołek Szymon7b2018-03-05GALILEOdyplom wyróznienia,13 w kraju
415Kociołek Szymon7b2018-03-01"Wieża Babel"finalista konkursu
416Krupa Dominik7b2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
417Leśkiewicz Michał7b2018-03-01"Wieża Babel"finalista konkursu
418Muszyński Jakub7b2018-06-06"II Mistrzostwa Orientuj się we Wrocławiu"I miejsce
419Sibińska Zofia7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym7 miejsce
420Sibińska Zofia7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
421Sobol Kinga7b2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
422Sobol Kinga7b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu3 miejsce
423Śmiałowski Jędzej7b2018-03-05GALILEOIII miejsce w szkole
7c
424 Orzechowski Aleksander7c2018-02-21Wpisani w przyrodęII m
425Baranowski Mateusz7c2017-11-29High Flier3 miejsce w województwie
426Komar Małgorzata7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
427Komar Małgorzata7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
428Lechowska Daria7c2018-05-04Czerwone Maki pod Monte Cassino1 miejsce
429Lechowska Daria7c2018-01-09"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"1 miejsce
430Mazur Wojciech7c2017-12-22„IDIOMY W OBRAZACH”1 miejsce
431Muszyński Jakub7c2018-05-15Wrocławska Olimpiada Młodzieży w biegach na orientacjęIII miejsce
432Muszyński Jakub7c2018-05-15Wrocławska Olimpiada Młodzieży w biegach na orientację3 miejsce
433Muszyński Jakub7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
434Muszyński Jakub7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
435Orzechowski Aleksander7c2018-05-24"Swietlik"Nagroda
436Orzechowski Aleksander7c2018-05-24EKO-PLANETAWyróżnienie na szczeblu krajow
437Orzechowski Aleksander7c2018-05-04Niech żyje kolor-Biennale Malarstwawyróżnienie
438Orzechowski Aleksander7c2018-03-15Kangur Matematycznywyróżnienie
439Orzechowski Aleksander7c2018-03-01"Wieża Babel"finalista konkursu
440Orzechowski Aleksander7c2018-01-11Mat Matematycznywynik dobry
441Orzechowski Aleksander7c2017-11-29Maraton MatematycznyFinalista konkursu
442Orzechowski Aleksander7c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
443Renkas Szymon7c2017-12-22„IDIOMY W OBRAZACH”1 miejsce
444Smajdor Dawid7c2018-03-05GALILEOdyplom wyróznienia, 15 w kraju
445Snajdor Dawid7c2018-05-09Dolnośląski Konkurs Chórów SzkolnychI miejsce
446Wierzbicki Bartosz7c2018-05-04Niech żyje kolor-Biennale Malarstwanagroda




SZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Bombik Krzysztof1a2018-03-12Konkurs Twórczości Dziecięcej -"Zwierzęta nasi przyjaciele"3 miejsce
2Borowiak Maciej1a2018-06-20Mistrz ortografiiodznaka
3Borowiak Maciej1a2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
4Borowiak Maciej1a2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"2 miejsce
5Borowiak Maciej1a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
6Czarnecki Kacper1a2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
7Czarnecki Kacper1a2017-12-09Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka choinkowa".3 miejsce
8Domaradzka Hanna1a2018-04-25Konkurs Fotograficzny "Wiosenne kwiaty"1
9Domżalska Oliwia1a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".3 miejsce
10Garyantesiewicz Zuzanna1a2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. V, 50m st. klasycznym2 miejsce,
11Gruszecki Bartosz1a2018-06-20Mistrz ortografiiodznaka
12Józefowicz Hanna1a2018-06-20Mistrz ortografiiodznaka
13Klepacz Alex1a2018-05-28Szkolny Konkurs Matematyczny kl.I3 miejsce
14Krzykwa Ignacy1a2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
15Malicka Anna 1a2018-06-13Mistrz matematykiodznaka
16Malicka Anna1a2018-06-10Szkolny Konkurs na "Najładniejszy zeszyt kl.I"2 miejsce
17Mieczkowski Bartosz1a2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 skok w dalIII miejsce
18Myśliwiec Zofia1a2017-10-26Konkurs Recytatorski Kl.I-III2 miejsce
19Pieran Maja1a2018-06-22Mistrz OrtografiiOdznaka
20Sikora Hanna1a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
21Sikora Hanna1a2017-12-09Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza bombka choinkowa".2 miejsce
22Wasilewski Jakub1a2018-06-20Mistrz ortografiiodznaka
23Wodowska Apolonia1a2018-06-06Konkurs języka angielskiego"Lemon Tree".I miejsce
1b
24Cygan Agata1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
25Cygan Agata1b2018-06-06Lemon Tree- konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych2 miejsce
26Cygan Agata1b2018-06-06Konkurs języka angielskiego "Lemon Tree".II MIEJSCE
27Cygan Agata1b2018-05-28Szkolny Konkurs Matematyczny klas I.I miejsce
28Cygan AGATA1b2018-05-25Szkolny Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej".I miejsce
29Cymanek Antoni1b2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
30Głąbik Borys1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
31Głąbik Borys Borys1b2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
32Jachimowicz Lena1b2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
33Jankowski Paweł1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
34Jankowski Paweł1b2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
35Jankowski Paweł1b2018-05-28Szkolny Konkurs Matematyczny klas I.II MIEJSCE
36Jankowski Paweł1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
37Kaziuk Maciej1b2018-06-10Mistrz matematyki
38Kaziuk Maciej1b2018-05-18Szkolny Konkurs Matematyczny klas I.II MIEJSCE
39Kieres Wojtek1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
40Krzystek Bartosz1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
41Krzystek Bartek1b2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
42Napora Piotr1b2018-06-06Lemon Tree- konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych3 miejsce
43Napora Piotr1b2018-06-06Konkurs języka angielskiego"Lemon Tree".III MIEJSCE
44Nowak Tymoteusz1b2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
45Popiołkiewicz Lidia1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
46Popiołkiewicz Lidia1b2018-06-10Szkolny konkurs na "Najładniejszy zeszyt" klas I.I miejsce
47Popiołkiewicz Lidia1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
48Pyda Ewa1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
49Pyda Ewa1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
50Szymanek Patrycja1b2017-12-30"Bezpieczna droga do szkoły".III MIEJSCE
51Talar Jakub1b2018-05-25Szkolny Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej".II MIEJSCE
52Turkiew Antonina1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
53Turkiew Antonina1b2018-05-25Szkolny Konkurs "Wiedzy o Unii Europejskiej".III MIEJSCE
54Wodowska Apolonia1b2018-06-20Szkolny konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii".Odznaka "Mistrza Ortografii"
55Wodowska Apolonia1b2018-06-06Konkurs języka angielskiego "Lemon Tree".I miejsce
56Wodowska Pola1b2018-06-06Lemon tree- konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych1 miejsce
57Wodowska Apolonia1b2017-12-30"Chojnisia strojnisia"III MIEJSCE
1c
58Babuśka Jakub1c2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
59Chrzan Mateusz1c2018-06-13Mistrz ortografii odznaka
60Duda Hanna1c2018-06-13Lemon tree3 miejsce
61Duda Hanna1c2018-06-06Lemon Tree- konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych
62Kiełbik Wiktoria1c2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
63Kolesiński Jan1c2018-06-13Mistrz ortografiiodznaka
64Kolesiński Jan1c2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
65Kubot Vincent1c2017-12-30Bombka choinkowa1 miejsce
66Kubot Vincent1c2017-10-30Barwy jesieni1 miejsce
67Milewska Milena1c2017-12-30Bombka choinkowawyróżnienie
68Rymarski Mateusz1c2018-06-13Mistrz ortografii
69Rymarski Mateusz1c2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
70Wesołowski Oskar1c2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
1d
71Bielicki Szymon1d2018-06-07najlepszy wynik w rzucie piłec
72Bohdanowicz Łukasz1d2017-12-20Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"2 miejsce
73Jędrysek Weronika1d2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"1 miejsce
74Karykowska Aleksandra1d2017-10-26Konkurs recytatorski "Wokół poezji"3 miejsce
75Łuczkiewicz Filip1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
76Matykiewicz Ida1d2018-06-07najlepszy wynik w biegu na 60
77Milewska Milena1d2018-06-07Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiejwyróżnienie
78Panek Bartek1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
79Panek Bartosz1d2017-11-06Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"wyróżnienie
80Piecha Przemko1d2018-06-10Mistrz matematykiodznaka
81Piecha Przemko1d2017-10-12Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
82Seifert Aleksandra1d2018-06-11Najładniejszy zeszyt3 miejsce
83Seifert Aleksandra1d2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
84Seifert Aleksandra1d2017-10-12Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"1 miejsce
85Smajdor Tomek1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
86Sobański Wojciech1d2018-06-08LEMON TREE3 miejsce
87Sobański Wojtek Wojtek1d2018-06-10Mistrz matematyki
88Syguła Zuzanna1d2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
89Wojciech Sobański1d2018-06-06Lemon Tree- konkurs z języka angielskiego dla klas pierwszych3 miejsce
2a
90Cymbalista Szymon2a2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"3 miejsce
91Gołębiowska Marta2a2018-06-14Konkurs na Najładniejszy Zeszyt3 miejsce
92Gołębiowska Marta2a2018-05-25Konkurs Matematyczny klas 21 miejsce
93Gołębiowska Marta2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik w rzucie piłec
94Gołębiowska Marta2a2018-05-22Konkurs ortografibznyOdznaka "Mistrz ortografii"
95Gołębiowska Marta2a2018-05-21Asy z II klasyI miejsce
96Gołębiowska Marta2a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"wyróżnienie
97Gołębiowska Marta2a2017-10-26Konkurs Recytatorski klas 0 - III "Wokół poezji"2 miejsce
98Grobelny Szymon2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik w rzucie piłec
99Jankowski Jakub2a2018-06-11Lemon Tree 23 miejsce
100Jankowski Jakub2a2018-05-25Konkurs Matematyczny klas 23 miejsce
101Jankowski Jakub2a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
102Lachman Sławomir2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
103Łuczyk Maciej2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - bieg na 60 m
104Łuczyk Maciej2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - skok w dal
105Margolt Franciszek2a2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"1 miejsce
106Matusiak Alex2a2018-06-11Lemon Tree 21 miejsce
107Matusiak Alexander2a2018-05-25Konkurs wiedzy o Unii EuropejskiejIII miejsce
108Matusiak Alexander2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
109Matusiak Alexander2a2018-05-21Asy z II klasyIII miejsce
110Matusiak Alexander2a2017-10-26Konkurs Recytatorski klas 0 - III "Wokół poezji"1 miejsce
111Michalak Oliwia2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
112Ostrowska Karolina2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
113Piekłowska Zuzanna2a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"1 miejsce
114Stokłosa Marika2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - bieg na 60 m
115Stokłosa Marika2a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
116Stokłosa Marika2a2017-11-06"Liściaki"1 miejsce
117Ściupider Julia2a2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - skok w dal
118Ściupider Julia2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
119Ściupider Natalia2a2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
120Ściupider Natalia2a2018-05-15Konkurs Twórczości DziecięcejII miejsce
121Ściupider Natalia2a2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
122Ściupider Natalia2a2017-11-06"Liściaki"1 miejsce
2b
123Borucka Lena2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik w rzucie piłec
124Chojnacki Franciszek2b2018-05-22 Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - bieg na 60 m
125Chojnacki Franciszek2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - skok w dal
126Jędras Matylda2b2018-06-14Konkurs na Najładniejszy Zeszyt1 miejsce
127Jędras Matylda2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik w rzucie piłec
128Jędras Matylda2b2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"III miejsce
129Kosobudzki Kacper2b2018-05-25Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej wyróżnienie
130Kosobudzki Kacper2b2018-05-25Konkurs Matematyczny klas 22 miejsce
131Kosobudzki Kacper2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
132Liwanowaka Anna2b2018-03-15Konkurs czytelniczy : „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?”III miejsce
133Liwanowska Anna2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
134Liwanowska Anna2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"wyróżnienie
135Majewska Julia2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klasa IINajlepszy wynik - bieg na 60 m
136Majewska Julia2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas IINajlepszy wynik - skok w dal
137Majewska Julia2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
138Mamiah Philip2b2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"3 miejsce
139Mamiah Philip2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"wyróżnienie
140Nowotny Julia2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
141Nowotny Julia2b2018-05-15Konkurs Twórczości DziecięcejI miejsce
142Olechno Michalina2b2018-06-14Konkurs na Najładniejszy Zeszyt2 miejsce
143Olechno Michalina2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
144Olechno Michalina2b2017-11-06"Liściaki"3 miejsce
145Philip Mamiah2b2017-11-06"Liściaki"2 miejsce
146Polowy Maja2b2017-12-18"Najpiękniejsza bombka choinkowa"1 miejsce
147Potocka Barbara2b2018-06-11Lemon Tree 21 miejsce
148Potocka Barbara2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
149Przybylski Daniel2b2018-05-25Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej II miejsce
150Przybylski Daniel2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
151Przybylski Daniel2b2017-09-27Konkurs plastyczno - ekologiczny LOP Barwy jesieni. Jesień w lesie.wyróżnienie
152Salasa Wojciech2b2018-06-11Lemon Tree 22 miejsce
153Salasa Wojciech2b2018-05-25Konkurs wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
154Salasa Wojciech2b2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
155Salasa Wojciech2b2018-05-21Asy z II klasyI miejsce
156Salasa Wojciech2b2018-03-15Konkurs czytelniczy : „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?”II miejsce
157Stąsiek Julian2b2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klasa IINajlepszy wynik w rzucie piłec
158Wachowski Rafał2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"2 miejsce
2c
159Bombik Krzysztof2c2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
160Bombik Krzysztof2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- bieg na 60 mnajlepszy wynik
161Bombik Krzysztof2c2018-05-21"Asy z drugiej klasy"2 miejsce
162Bombik Krzysztof2c2018-03-15Konkurs czytelniczy " Wiersze Tuwima"1 miejsce
163Bombik Krzysztof2c2017-12-14"Choinka strojnisia"2 miejsce
164Bombik Krzysztof2c2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"1 miejsce
165Dumas Nikolaos2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- rzut piłeczką palantowąnajlepszy wynik
166Kowarska Sofia2c2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
167Kowarska Sofia2c2018-05-21" Asy z drugiej klasy"2 miejsce
168Kowarska Sofia2c2017-10-26Szkolny Konkurs Recytatorski "Wokół poezji"3 miejsce
169Lotosz Maja2c2017-11-06"Liściaki"wyróżnienie
170Pokrzywiński Paweł2c2018-05-22Konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii"
171Poźniak Maja2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- rzut piłeczką palantowąnajlepszy wynik
172Poźniak Maja2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- skok w dalnajlepszy wynik
173Poźniak Maja2c2017-10-28"Barwy jesieni"3 miejsce
174Przewoźnik Weronika2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- bieg na 60 mnajlepszy wynik
175Przewoźnik Weronika2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- rzut piłeczką palantowąnajlepszy wynik
176Przewoźnik Weronika2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- skok w dalnajlepszy wynik
177Przewoźnik Weronika2c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
178Przewoźnik Weronika2c2017-11-06"Liściaki"wyróżnienie
179Przewoźnik Weronika2c2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
180Wojtowicz Alex2c2018-05-22Trójbój Lekkoatletyczny klas 2- skok w dalnajlepszy wynik
3a
181Gogolewski Maksymilian3a2018-04-05Szkolny konkurs klas 3 "Asy z III klasy".I miejsce
182Gogolewski Maksymilian3a2018-02-13Szkolny Konkurs Matematyczny klas 33 miejsce
183Górecka Karolina3a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".I miejsce
184Kolesińska Olga3a2017-12-13Szkolny konkurs "Pięknie czytam".II miejsce
185Kolesińska Olga3a2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji".I miejsce
186Kuchciak Magdalena3a2017-12-18Mikołajkowe Zawody PływackieIII miejsce
187Kuchciak Magdalena3a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".II miejsce
188Pieran Maja3a2018-06-22Mistrz OrtografiiOdznaka
189Porębska Iga3a2017-12-13Szkolny konkurs "Pięknie czytam".wyróżnienie
190Porębska Iga3a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
191Wojciechowska Dominika3a2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
192Wolski Szymon3a2018-05-21LEMON TREEI miejsce
3b
193Chmolewska Zuzanna3b2018-06-14Mini NobelNominacja
194Chmolewska Zuzanna3b2018-05-29Szkolny konkurs literacko-plastyczny "Szafa-wejście do bajkowych światówI miejsce
195Chmolewska Zuzanna3b2018-04-20Szkolny Konkurs Twórczości Dziecięcej. Baśń.III miejsce
196Chmolewska Zuzanna3b2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam"wyróżnienie
197Cymanek Franciszek3b2018-02-09Spelling Competition3 miejsce
198Gondek Emilia3b2018-06-14Mini NobelNominacja
199Gondek Emilia3b2018-05-07Konkurs literacko-plastyczny "Szafa- wejęściem do bajkowego świata"I miejsce
200Gondek Emilia3b2017-12-09Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza bombka"II miejsce
201Gondek Emilia3b2017-09-27Konkurs plastyczny :Bezpieczna droga do szkoły"I miejsce
202Kalinowska Ada3b2017-12-09Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"III miejsce
203Magott Dorota3b2018-06-14Mini NobelNominacja
204Magott Dorota3b2018-06-11Szkolny Konkurs Twórczości WłasnejI miejsce
205Magott Dorota3b2018-04-05Szkolny konkura "Asy z III klasy"II miejsce
206Magott Dorota3b2018-02-13ENGLISH POSTERI miejsce
207Magott Dorota3b2018-02-07Konkurs matematyczny klas IIIII miejsce
208Magott Dorota3b2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"III miejsce
209Pomianek Wojciech3b2018-05-15Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii EuropejskiejI miejsce
210Rosiek Marta3b2018-05-07Szkolny konkurs literacko-plastyczny "Szafa-wejście do bajkowych światówI miejsce
211Wawrzyniak Paweł3b2018-03-08Szkolny konkurs ortograficzno-gramatycznyI miejsce
212Wieczorkowski Wojciech3b2018-03-08Szkolny konkurs ortograficzno-gramatycznyI miejsce
3c
213Czupryńska Julia3c2018-06-22Mistrz Ortografii
214Czupryńska Julia3c2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
215Czupryńska Julia3c2017-12-14Konkurs Plastyczny,,Choinka Strojnisia"2 miejsce
216Gagaczowski Krzysztof3c2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
217Górska Weronika3c2018-06-22Mistrz OrtografiiOdznaka
218Górska Weronika3c2018-02-09Spelling Competition2 miejsce
219Kuzaj Rafał3c2018-05-21LEMON TREEI miejsce
220Kuzaj Rafał3c2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
221Lewandowska Hanna3c2018-06-14Trójbój kl. III, bieg na 60m2 miejsce,
222Militowska Sara3c2018-06-22Mist5rz OrtografiiOdznaka
223Militowska Sara3c2018-02-13Szkolny Konkurs Matematyczny1 miejsce
224Pieran Maja3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
225Pietrzak Wiktor3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
226Pietrzak Wiktor3c2017-12-16,,Bombka Choinkowa"1 miejsce
227Putek Amelia3c2018-06-20Mistrz OrtografiiOdznaka
228Rafał Kuzaj3c2018-06-20Mistrz OrtografiiOdznaka
229Serwin MikoŁaj3c2018-06-22Mistrz OrtografiiOdznaka
230Sienkiel Stefan3c2017-12-16,,Bombka Choinkowa"3 miejsce
231Soczewska Hanna3c2018-06-22Mistrz OrtografiiOdznaka
232Soczewska Hanna3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
233Wojciechowski Antoni3c2018-06-14Trójbój kl. III, skok w dal.3 miejsce
234Wyglądacz Aleksandra3c2018-06-22Mistrz Ort5ografii)dznaka
235Wyglądacz Aleksandra3c2018-05-21LEMON TREEIII miejsce
236Wyglądacz Aleksandra3c2018-02-09Spelling Competition1 miejsce
237Zielińska Oliwia3c2018-06-14Trójbój kl. III, skok w dal1 miejsce
3d
238Augustyn Aleksander3d2018-06-11Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
239Augustyn Aleksander3d2018-06-07,,Mistrz ortografii"
240Bajtek Barbara3d2018-04-13Trójbój Lekkoatletyczny klas 3najlepszy wynik w rzucie piłec
241Bajtek Barbara3d2017-12-13Konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"wyróżnienie
242Bazylińska Natalia3d2017-12-14,,Choinka Strojnisia"wyróżnienie
243Günther Dawid3d2018-06-07,,Mistrz ortografii"
244Günther Dawid3d2018-03-13Szkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny2 miejsce
245Kędzior Jakub3d2018-06-11Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
246Kędzior Jakub3d2018-04-13Trójbój Lekkoatletyczny klas 3najlepszy wynik w skoku w dal
247Musiałkiewicz Juliusz3d2018-04-13Trójbój Lekkoatletyczny klas 3najlepszy wynik w rzucie piłec
248Sokołowski Radosław3d2018-06-11Szkolny Konkurs Ekologiczny3 miejsce
249Sokołowski Radosław3d2018-06-07,,Mistrz ortografii"
250Sokołowski Radosław3d2018-04-13Trójbój Lekkoatletyczny klas 3najlepszy wynik w rzucie piłec
251Sokołowski Radosław3d2018-03-13Szkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny3 miejsce
252Ulicz Natalia3d2017-09-27,,Barwy jesieni-jesień w lesie"wyróżnienie
253Zalewska Bianka3d2017-10-12,,Bezpieczna droga do szkoły"3 miejsce
3e
254Andrzejewska Laura3e2018-04-13Szkolny Trójbój Lekkoatletyczny kl.3najlepszy wynik w skoku w dal
255Andrzejewska Laura3e2017-12-09Konkurs plastyczny - Choinka Strojnisia.I miejsce
256Andrzejewska Laura3e2017-10-28Konkurs plastyczny Barwy jesieniwyróżnienie
257Andrzejewska Laura3e2017-09-27Konkurs plastyczny - Bezpieczna droga do szkoły.wyróżnienie
258Decowski Igor3e2018-05-28Szkolny konkurs ortograficzny.Odznaka Mistrz Ortografii
259Jerczyńska Paulina3e2018-05-28Szkolny konkurs ortograficzny.Odznaka Mistrz Ortografii
260Jerczyńska Paulina3e2018-05-07Szkolny konkurs plastyczno- literacki pt Szafa- wejście do bajkowych światów.
261Kondrasiuk Krzysztof3e2018-04-20Konkurs Tworczości Dziecięcej pt Zwierzęta nasi przyjaciele.II miejsce
262Kondrasiuk Krzysztof3e2017-10-26Konkurs recytatorski "Wokół poezji"II miejsce
263Martyńska Laura3e2017-10-28Konkurs plastyczny Barwy jesieni.II miejsce
264Milewska Oliwia3e2018-06-08Konkurs - Najładniejszy zeszyt.III miejsce
265Milewska Oliwia3e2018-06-08Szkolny Konkurs Ekologiczny kl.3. Gramy w zielone.I miejsce
266Milewska Oliwia3e2018-05-28Szkolny konkurs ortograficzny.Odznaka Mistrz Ortografii
267Milewska Oliwia3e2018-03-13Szkolny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny kl.3III miejsce
268Wołczyński Kacper3e2018-06-08Szkolny Konkurs Ekologiczny kl.3 Gramy w zielone.I miejsce
269Wołczyński Kacper3e2018-05-28Szkolny konkurs ortograficzny.Odznaka Mistrz Ortografii
270Wołczyński Kacper3e2018-05-15Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej.wyróżnienie
271Wołczyński Kacper3e2017-12-13Konkurs czytelniczy Pięknie czytam.III miejsce
3f
272Całus Bartosz3f2018-06-14Konkurs ortograficznyodznaka "Mistrz ortografii"
273Czapulak Antoni3f2018-06-14Konkurs ortograficznyodznaka Mistrz ortografii
274Czapulak Antoni3f2018-06-14Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej2 miejsce
275Dorosz Zuzanna3f2018-06-14Konkurs ortograficznyodznaka Mistrz ortografii
276Fonfara Aleksandra3f2018-01-04Konkurs plastyczny Choinka Strojnisiawyróżnienie
277Fonfara Marta3f2017-10-28Konkurs plastyczny LOP Barwy jesieni jesień w lesiewyróżnienie
278Szafran Piotr3f2018-06-14Konkurs ortograficzny
3g
279Jakubiak Zuzanna3g2018-05-22konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii".
280Jankowska Sandra3g2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
281Korczyńska Liwia3g2018-05-22konkurs ortograficznyOdznaka
282Korczyńska Liwia3g2018-04-05"Asy z trzeciej klasy".wyróżnienie
283Kraśnicka Małgorzata3g2018-06-11"Konkurs na najładniejszy zeszyt"I miejsce
284Nizner Julia3g2018-05-22konkurs ortograficznyOdznaka "Mistrz ortografii".
285Voznyy Anatol3g2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
286Voznyy Anatol3g2017-12-09Konkurs "Najpiękniejsza bombka"wyróznienie
287Żyradzki Konrad3g2018-04-16Konkurs twórczości dziecięcej.1 miejsce
3h
288Bartoszko Franciszek3h2018-06-09"Mistrz Ortografii"Odznaka
289Borowicz Julia3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
290Golczyk Vanessa3h2017-12-10Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".III miejsce
291Golczyk Vanessa3h2017-12-09Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"Wyróżnienie
292Griesmann Gabriela3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
293Griesmann Gabriela3h2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam" I miejsce
294Kleszczyński Tomasz3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
295Kornalewicz Fabian3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
296Kramarz Kaja3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
297Ostrowski Karol3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
298Szlaga Dominik3h2018-05-10Trójbój Lekkoatletyczny klas IIINajlepszy wynik
299Ziemba Michał3h2018-05-28"Mistrz Ortografii"Odznaka
3i
300Godyń Gabrysia3i2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
301Godyń Gabriela3i2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"wyróżnienie
302Kiedycz Olivia3i2018-05-21LEMON TREEII miejsce
303Kiewisz Lena3i2018-06-21Mistrz ortografiiodznaka "Mistrza ortografii"
304Lewocki Symeon3i2018-06-21Mistrz ortografiiodznaka
305Lewocki Symeon3i2018-05-14Konkurs ekologiczny klas trzecich.I miejsce
306Michalska Lena3i2018-06-21Mistrz ortografiiodznaka "Mistrza ortografii"
307Michalska Lena3i2018-05-14Konkurs ekologiczny klas trzecich.I miejsce
308Michalska Lena3i2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".wyróżnienie
309Siwiec Emil3i2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"wyróżnienie
310Zygmuntowicz Antonina3i2018-06-21Mistrz ortografiiodznaka "Mistrza ortografii"
311Zygmuntowicz Antonina3i2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam"wyróżnienie
4a
312Chojnacka Antonina4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
313Dębicki Krzysztof4a2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. IV, 50m st. dowolnym2 miejsce,
314Gierada Julia4a2018-02-09Spelling Competition2 miejsce
315Gierada Julia4a2017-10-17Speed ReadingI miejsce
316Kalecka Natalia4a2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiwyróżnienie
317Kalecka Natalia4a2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiwyróżnienie
318Lasota Mateusz4a2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl IV, 50m stylem dowolnym1 miejsce
319Lasota Mateusz4a2018-06-14Trójbój kl. IV, bieg na 60 m.3 miejsce
320Niedziałek Jakub4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce
321Pacan Lena4a2018-06-14Trójbój kl. IV, bieg na 60 m2 miejsce,
322Pszczolińska Maja4a2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. IV, 50m st. dowolnym2 miejsce,
323Pszczolińska Maja4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
324Pszczolińska Maja4a2018-01-11Otwieram się na świat1 miejsce
325Smolińska Aleksandra4a2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 skok w dalII miejsce
326Smolińska Aleksandra4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
327Szczygieł Pola4a2018-03-10Orzeł Biały nasza duma2 miejsce
328Szczygłowska Klaudia4a2018-03-10Orzeł Biały nasza dumawyróżnienie
329Szczygłowski Kacper4a2018-06-14Trójbój kl.IV Skok w dal.1 miejsce
330Szczygłowski Kacper4a2018-06-14Trójbój kl IV, bieg na 60m.2 miejsce,
331Szczygłowski Kacper4a2018-06-14Trójbój kl. IV, rzut p.palantową3 miejsce
332Szczygłowski Kacper4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce
333Wąż Adam4a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce
334Wąż Adam4a2018-03-10Orzeł Biały nasza duma2 miejsce
335Wesoły Lena4a2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. IV, 50m st. klasycznym1 miejsce
336Wesoły Lena4a2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
4b
337Chansoulis Athanasios4b2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 skok w dalII miejsce
338Chautsoulis Athanasios4b2018-01-07Kartka świątecznawyróżnienie
339Dąbrowska Wiktoria4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiIII miejsce
340Dobrowolska Wiktoria4b2018-06-14Trójbój kl. IV, bieg na 60 m
341Jachimowicz Tymoteusz4b2018-04-06Szkolne Dyktando 17 zwycięska drużyna kl.41.
342Jachimowicz Tymoteusz4b2018-02-09Spelling Competition1 miejsce
343Jachimowicz Tymoteusz4b2017-10-17Speed ReadingI miejsce
344Knopek Jagoda4b2018-06-13Na niby ryby3 miejsce
345Knopek Jagoda4b2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
346Knopek Jagoda4b2018-02-09Spelling Competition3 miejsce
347Kropek Jagoda4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiI miejsce
348Pacan Lena4b2018-06-14Trójbój kl, IV, skok w dal1 miejsce
349Pacan Lena4b2017-12-22Kartka światecznawyróżnienie
350Woźny Monika4b2018-06-13Wystawa stroików wielkanocnych2 miejsce
351Woźny Monika4b2018-01-11Otwieram się na świat2 miejsce
352Woźny Monika4b2017-11-16Wybitni Polacy2 miejsce
353Woźny Monika4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiII miejsce
4c
354Andrzejewska Amelia4c2018-06-14Trójbój kl. IV, rzut p. palantową3 miejsce
355Drobina Mateusz4c2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 rzut piłeczką palantowąII miejsce
356Gedik Wiktoria4c2018-06-14Trójbój kl.IV, rzut p. palantową2 miejsce,
357Gedik Wiktoria4c2018-06-13Wystawa stroików wielkanocnych1 miejsce
358Gedik Wiktoria4c2018-01-11Otwieram się na świat3 miejsce
359Korczyńska Anna4c2018-04-06Szkolne Dyktando 172.
360Korczyńska Anna4c2017-10-17Speed ReadingII miejsce
361Krok-Lang Emilia4c2018-06-13Wystawa stroików wielkanocnych1 miejsce
362Stachów Jagoda4c2017-12-20"Magia świąt"wyróżnienie
363Wolicka Oliwia4c2018-06-14Trójbój kl. IV, rzut p.palantową1 miejsce
364Wolicka Oliwia4c2017-10-23Konkurs recytatorskiwyróżnienie
4d
365Cisłak Zofia4d2017-10-23wyróżnienie
366Kosowski Wiktor4d2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 bieg na 60mI miejsce
367Kripak Michał4d2017-10-15"Smak wakacji"wyróżnienie
368Mieczkowski Bartosz4d2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 Rzut Piłeczką palantową
369Olinowicz Filip4d2018-04-06Szkolne Dyktando 173.
370Powalski Marek4d2018-03-10Orzeł Biały nasza duma3 miejsce
371Powalski Marek4d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
372Powalski Marek4d2017-11-16Wybitni Polacy3 miejsce
373Simura Zofia4d2018-03-10Orzeł Biały nasza duma1 miejsce
374Winkowska Aleksandra4d2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 Bieg na 60mI miejsce
375Winkowska Aleksandra4d2018-06-12Zawody w trójboju lekkoatletycznym kl. 4 Skok w dalIII miejsce
5a
376Batorowicz Maja5a2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
377Chantsoulis Victoras5a2018-05-23English Challenge2. miejsce
378Chantsoulis Victoras5a2018-04-06Szkolne Dyktando 173.
379Chantsoulis Victoras5a2018-04-06Szkolne Dyktando 17 / drużynowo1.
380Dembowa Michalina5a2018-06-13Na niby ryby2 miejsce
381Dembowa Michalina5a2018-01-07Kartka świątecznawyróżnienie
382Domaradzka Hanna5a2018-05-25Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia"1
383Domaradzka Hanna5a2017-12-20"Świąteczna choinka"3 miejsce
384Domaradzka Hanna5a2017-11-16Wybitni Polacy1 miejsce
385Haładus Maja5a2018-04-25Konkurs Fotograficzny "Wiosenne kwiaty"2
386Haładus Maja5a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
387Haładus Maja5a2017-10-23I miejsce
388Kiedycz Amelia5a2018-05-23English Challenge1 miejsce
389Kiedycz Amelia5a2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
390Kiedycz Amelia5a2017-10-17Speed readingI miejsce
391Kniaziuk Karolina5a2017-12-20"Świąteczna choinka"2 miejsce
392Mielcarz Marta5a2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1 miejsce
393Smaczny Anna5a2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
394Smaczny Anna5a2018-04-06Szkolne Dyktando 17 1.
395Smaczny Anna5a2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
396Ślusarczyk Marta5a2018-05-23English Challenge1. miejsce
397Ślusarczyk Marta5a2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
398Ślusarczyk Marta5a2017-10-17Speed readingII miejsce
399Tylska Julia5a2018-05-25Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia"1
5b
400Czajka Patrycja5b2017-12-20"Kartka świąteczna"wyróżnienie
401Czajka Patrycja5b2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
402Grossman Aleksandra5b2018-06-13Na niby ryby1 miejsce
403Grossman Aleksandra5b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
404Kwiatkowska Dobrawa5b2018-04-06Szkolne Dyktando 172.
405Milewska Aleksandrina5b2018-03-10Orzeł Biały nasza duma3 miejsce
406Witoś Nikola5b2017-11-16Wybitni Polacy1 miejsce
407Witoś Nikola5b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
5c
408Gryzbowska Maja5c2017-10-17Speed ReadingII miejsce
409Grzybowska Maja5c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
410Haberka Karolina5c2018-06-13Mistrzostwa szkoły w pływaniu III miejsce
411Mossoń Julia5c2018-03-10Orzeł Biały nasza duma2 miejsce
412Pitek Julia5c2018-06-13Mistrzostwa szkoły w pływaniu
413Pitek Julia5c2017-10-15"Smak wakacji"2.miejsce
414Sikora Amelia5c2017-12-20"Świąteczna choinka"1 miejsce
415Sikora Amelia5c2017-10-17Speed ReadingI miejsce
416Wójcik Wiktoria5c2018-06-13Mistrzostwa szkoły w pływaniu II miejsce
417Wójcik Wiktoria5c2018-06-13Mistrzostwa szkoły w pływaniu
418Wójcik Wiktoria5c2018-05-23English Challenge3. miejsce
5d
419Garyantasiewicz Zuzanna5d2018-05-21"W kręgu Słowian"3 miejsce
420Garyantesiewicz Zuzanna5d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
421Grossman Aleksandra5d2017-12-20"Świąteczna choinka"3 miejsce
422Iga Szwiec5d2018-05-21"W kręgu Słowian"1 miejsce
423Kuryk Mikołaj5d2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. V, 50m st. dowolnym3 miejsce
424Mossoń Julia5d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
425Mossoń Julia5d2017-11-16Wybitni Polacywyróżnienie
426Nowak Karolina5d2018-04-30Konkurs dziennikarski1 miejsce
427Przybylski Maksymilian5d2018-06-14Mistrzostwa Szkoły w pływaniu kl. V, 50m st. dowolnym1 miejsce
428Sobota Oliwia5d2018-05-25Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia"3
6a
429Bieniek Dominika6a2018-03-08Przysłowia mądrością narodu2.miejsce
430Gil Anastazja6a2018-04-14Konkurs Fotograficzny "Wiosenne kwiaty"3
431Kasprzak Oliwia6a2018-05-25Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia" 1
432Klementowski Wojciech6a2018-04-06Szkolne Dyktando 173.
433Kołodziejczyk Marcel6a2018-01-11Otwieram się na świat
434Kołodziejski Marcel6a2018-04-25Konkurs Fotograficzny "Wiosna we Wrocławiu"2 miejsce
435Kołodziejski Marcel6a2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1 miejsce
436Kołodziejski Marcel6a2017-12-22"Kartka świąteczna"1
437Kołodziejski Marcel6a2017-12-20"Magia świąt"1.miejsce
438Kołodziejski Marcel6a2017-11-16"Wybitni Polacy"1
439Kołodziejski Marcel6a2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
440Pańczyk Patrycja6a2018-04-30Konkurs dziennikarski3 miejsce
441Sługocki Tomasz6a2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2 miejsce
442Sługocki Tomasz6a2017-11-16"Wybitni Polacy"3
6b
443Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-05-23English Challenge3. miejsce
444Duda-Klimaszewski Bartosz6b2017-10-17Speed ReadingI miejsce
6c
445Dumas Georgios6c2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"3
446Mildner Maja6c2017-12-20"Magia świąt"wyróżnienie
447Piekarska Hanna6c2017-11-16"Wybitni Polacy"2
448Prokopienia Zofia6c2017-11-16"Wybitni Polacy"1
449Ptak Klaudia6c2017-11-16"Wybitni Polacy"wyróżnienie
6d
450Adamowski Wiktor6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
451Błaszczyszyn Michał6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
452Błaszczyszyn Michał6d2017-10-23Konkurs recytatorskiIII miejsce
453Cymanek Jędrzej6d2018-06-21Mistrzostwa Szkoły klas VI w pływaniu, 50m st.dowolnym1 miejsce
454Cymanek Jędrzej6d2018-06-21Mistrzostwa Szkoły klas VI w Pływaniu, 50m st. grzbietowym2 miejsce
455Cymanek Jędrzej6d2018-06-12Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia"3
456Cymanek Jędrzej6d2018-04-06Szkolne Dyktando 172.
457Diduszko Martyna6d2018-01-11Otwieram się na świat2 miejsce
458Dziadas Weronika6d2018-01-11Otwieram się na światWyróżnienie
459Dziadas Weronika6d2017-12-22"Kartka świąteczna"2
460Golubiewski Bartosz6d2018-06-21Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas VI, 50m st.grzbietowym1 miejsce
461Golubiewski Bartosz6d2018-06-21Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas VI, 50m st.klasycznym2 miejsce
462Golubiewski Bartosz6d2018-05-25Konkurs Fotograficzny "Atrakcje Wrocławia"2
463Golubiewski Bartosz6d2018-05-23English Challenge1. miejsce
464Golubiewski Bartosz6d2017-10-23Konkurs recytatorskiI miejsce
465Gruszka Nadia6d2018-03-08przysłowia mądrością narodu3.miejsce
466Jakubowczak Eryk6d2018-03-08Przysłowia mądrością narodu1.miejsce
467Kubatek Fabian6d2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Wiosna we Wrocławiu"2 miejsce
468Kubatek Fabian6d2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"2 miejsce
469Rybka Miłosz6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
6e
470Caban Natalia6e2018-01-11Otwieram się na światwyróżnienie
471Galewska Julia6e2018-04-25Konkurs Fotograficzny "Wiosenne kwiaty"2
472Jaskulska Hanna6e2018-05-23English Challenge2. miejsce
473Jaskulska Hanna6e2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"wyróżnienie
474Jaśnicki Michał6e2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
475Musiałowicz Maja6e2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
476Musiałowicz Maja6e2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
477Napierała Jessica6e2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
478Skowron Wiktoria6e2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
479Szemerda Dariusz6e2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
480Ślęczka Krzysztof6e2018-04-30Konkurs dziennikarski2 miejsce
481Ślęczka Krzysztof6e2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
482Venetsianov Maya6e2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Wiosna we Wrocławiu"3
483Venetsianov Maya6e2018-01-11Otwieram się na światwyróżnienie
484Venetsianov Maya6e2017-11-16"Wybitni Polacy"2
485Wołkowicz Zuzanna6e2017-11-16"Wybitni Polacy"3
486Wołkowicz Zuzanna6e2017-10-15"Smak wakacji"1.miejsce
7a
487Dawid Natalia7a2018-06-03Orzeł Biały nasza duma2 miejsce
488Dawid Natalia7a2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.3
489Dawid Natalia7a2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"3
490Hajto Maciej7a2018-05-23English Challenge1. miejsce
491Korbiel Mikołaj7a2017-10-23Konkurs recytatorskiI miejsce
492Niemiec Zuzanna7a2017-10-23Konkurs recytatorskiIII miejsce
7b
493Brzozowski Bartosz7b2018-05-23English Challenge2. miejsce
494Brzozowski Bartosz7b2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
495Brzozowski Bartosz7b2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1 miejsce
496Brzozowski Bartosz7b2017-12-20"Magia świąt"2.miejsce
497Brzozowski Bartek7b2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
498Dobosiewicz Jakub7b2017-12-22"Kartka świąteczna"3
499Kociołek Szymon7b2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Wiosna we Wrocławiu"1 miejsce
500Kociołek Szymon7b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
501Kozuń Kornelia7b2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"1 miejsce
502Krupa Dominik7b2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
503Krupa Dominik7b2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
504Krupa Dominik7b2017-10-17Speed ReadingII miejsce
505Mazur Joanna7b2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
506Mazur Joanna7b2017-12-22"Kartka świąteczna"3
507Mazur Joanna7b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
508Pędzisz Michał7b2017-12-22"Kartka świąteczna"2
509Pędzisz Michał7b2017-11-14"Bóbr"wyróżienie
510Sobol Kinga7b2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
511Śmiałowski Jędrzej7b2018-05-23English Challenge3. miejsce
512Śmiałowski Jędrzej7b2018-04-063.
513Śmiałowski Jędrzej7b2018-04-06Szkolne Dyktando 171.
514Śmiałowski Jędrzej7b2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
515Śmiałowski Jędrzej7b2017-12-20"Magia świąt"3.miejsce
516Witczak Agata7b2018-03-21Konkurs Fotograficzny "Zwierzęta są piękne"3
517Ziembiewicz Michał7b2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIII miejsce
518Ziembiewicz Michał7b2017-10-23Konkurs recytatorskiwyróżnienie
7c
519Baranowski Mateusz7c2018-05-23English Challenge2. miejsce
520Dębicki Piotr7c2017-11-14Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"wyróżnienie
521Guła Aleksandra7c2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.1
522Hajto Maciej7c2018-04-06Szkolne Dyktando 172.
523Hajto Maciej7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
524Hajto Maciej7c2017-10-17Speed ReadingI miejsce
525Jas Adam7c2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.2
526Mazur Wojciech7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce
527Renkas Szymon7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce
528Smajdor Dawid7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
529Tarnawski Karol7c2018-06-03Orzeł Biały nasza duma1 miejsce
530Waśniewski Dominik7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIII miejsce
531Wierzbicki Bartosz7c2018-03-22TURNIEJ WIEDZY O HISZPANIIIII miejsce



            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.