Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.sp17@op.pl


SUKCESY NASZYCH UCZNIĂ“W

2017/2018      2016/2017      2015/2016      2014/2015      2013/2014      2012/2013     

Rok szkolny 2017/2018

POZASZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
2b
1Batorowicz Iga2b2018-01-12VI Dolnosląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiuwyróżnienie
2Kosobudzki Kacper2b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfiknajlepszy wynik w klasach II
3a
3Dąbrowski Patryk3a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
4Gogolewski Maksymilian3a2017-12-07Konkurs informatyczny "Bóbr".I miejsce w szkole
5Gogolewski Maksymilian3a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfik Pobyt na Obozie Talentów
6Kuchciak Magdalena3a2017-12-18Mikołajkowe Zawody PływackieIII miejsce
7Kuchciak Magdalena3a2017-12-17V Ogólnopolski Konkurs Sztuki Baletowej Elbląg 2017I miejsce
8Porębska Iga3a2017-09-27"Barwy jesieni-las jesienią" LOPwyróżnienie
3b
9Magott Dorota3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
10Magott Dorota3b2017-09-27Konkurs plastyczny LOP "Barwy jesieni. Jesień w lesie" wyróżnienie
11Pomianek Wojciech3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
12Popiołkiewicz Lena3b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
13Wieczorkowski Wojciech3b2017-11-22Konkurs Matematyczny AlfikBardzo dobry wynik
3c
14Czupryńska Julia3c2017-09-27Barwy jesieni. Las jesienią.finalista
15Grabarczyk Jakub3c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
16Militowska Sara3c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
3e
17Andrzejewska Laura3e2017-09-27Barwy jesieni.Las jesienią.finalista
3g
18Żyradzki Konrad3g2017-11-16konkurs informatyczny "Bóbr"2 miejsce w szkole
3h
19Griesmann Gabriela3h2017-11-16Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR" IV miejsce w szkole
4b
20Jachimowicz Tymoteusz4b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
21Talar Mateusz4b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
22Woźny Monika4b2017-12-05XX Konkurs Plastyczny "MÓJ DOM,MOJE MIASTO,MOJA OJCZYZNA"3 miejsce
5a
23Chantsoulis Victoras5a2017-11-29Maraton MatematycznyFinalista konkursu
24Domaradzka Hanna5a2018-01-09"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"wyróżnienie
25Kiedycz Amelia5a2017-11-29High Flier1 miejsce w województwie
26Kukuła Aleksandra5a2017-12-20"Świąteczna choinka"2 miejsce
27Margolt Miłosz5a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
5b
28Czajka Patrycja5b2018-01-07Kartka świąteczna
29Kwiatkowska Dobrawa5b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu3 miejsce
30Milewska Aleksandrina5b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu2 miejsce
5c
31Grzybowska Maja5c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
6a
32Kołodziejski Marcel6a2017-12-28Konkurs Plastyczny "Magiczny czas"2
33Kołodziejski Marcel6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
34Krzykwa Miłosz6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
35Pajewska Oliwia6a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym2 miejsce
36Pajewska Oliwia6a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
37Rabenda Jakub6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
38Sługocki Tomasz6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
39Sudomirski Rafał6a2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
6b
40 Duda-Klimaszewski Bartosz6b2018-01-08"CYBERBEZPIECZNI"1 miejsce
41Ćwik Sara6b2017-11-21CYBERBEZPIECZNI2 miejsce
42Duda-Klimaszewski Bartosz6b2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
43Frydrych Nikola6b2017-11-21CYBERBEZPIECZNI1 miejsce
44Jankowski Adrian6b2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
45Wolf Mateusz6b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
46Wolf Mateusz6b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym6 miejsce
6c
47Herman Mateusz6c2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
6d
48Błaszczyszyn Michał6d2017-09-28Maraton matematyczny.finalista konkursu
49Cymanek Jędrzej6d2018-01-29Alfik Matematycznywyróżnienie
50Cymanek Jędrzej6d2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry
51Cymanek Jędrzej6d2017-09-28Maraton matematyczny.finalista konkursu
52Cymanek Jędrzej6d2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
53Gołubiewski Bartosz6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
54Gołubiewski Bartosz6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym8 miejsce
55Kubatek Fabian6d2017-09-19Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych6 miejsce
56Ugrewicz Zofia6d2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
6e
57Jaskulska Hanna6e2017-11-29High FlierNajlepszy wynik w klasach 6
58Jaśnicki Michał6e2017-11-29Maraton matematycznyFinalista konkursu
7a
59Muc Dominik7a2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik bardzo dobry
60Słowińska Kinga7a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
61Słowińska Kinga7a2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
7b
62Gągała Dawid7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
63Kasprzykowski Jan7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
64Sibińska Zofia7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym7 miejsce
65Sibińska Zofia7b2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
66Sobol Kinga7b2018-01-12VI Dolnośląski Konkurs Pieśni Artystycznej dla solistów amatorów w Akademii Muzycznej we Wrocławiu3 miejsce
7c
67Baranowski Mateusz7c2017-11-29High Flier3 miejsce w województwie
68Komar Małgorzata7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
69Komar Małgorzata7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
70Lechowska Daria7c2018-01-09"Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"1 miejsce
71Muszyński Jakub7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym1 miejsce
72Muszyński Jakub7c2017-10-17Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży w strzelectwie sportowym3 miejsce
73Orzechowski Aleksander7c2017-11-29Maraton MatematycznyFinalista konkursu
74Orzechowski Aleksander7c2017-11-22Konkurs Matematyczny Alfikwynik dobry




SZKOLNE

Lp.UczeKl.Data konk.Nazwa konkursu - zawodwZajte miejsce
1a
1Borowiak Maciej1a2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"2 miejsce
2Borowiak Maciej1a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
3Domżalska Oliwia1a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".3 miejsce
4Myśliwiec Zofia1a2017-10-26Konkurs Recytatorski Kl.I-III2 miejsce
5Sikora Hanna1a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
6Sikora Hanna1a2017-12-09Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza bombka choinkowa".2 miejsce
1b
7Głąbik Borys1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
8Jachimowicz Lena1b2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
9Jankowski Paweł1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
10Kieres Wojtek1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
11Kieres Wojciech1b2017-12-30Konkurs recytatorski klas I "Wokół Tuwima".II miejsce
12Matykiewicz Ida1b2018-01-10II miejsce
13Popiołkiewicz Lidia1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
14Pyda Ewa1b2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
15Szymanek Patrycja1b2017-12-30"Bezpieczna droga do szkoły".III MIEJSCE
16Wodowska Apolonia1b2017-12-30"Chojnisia strojnisia"III MIEJSCE
1d
17Bohdanowicz Łukasz1d2017-12-20Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"2 miejsce
18Jędrysek Weronika1d2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"1 miejsce
19Karykowska Aleksandra1d2017-10-26Konkurs recytatorski "Wokół poezji"3 miejsce
20Łuczkiewicz Filip1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
21Panek Bartek1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
22Panek Bartosz1d2017-11-06Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"wyróżnienie
23Piecha Przemko1d2017-10-12Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
24Seifert Aleksandra1d2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
25Seifert Aleksandra1d2017-10-12Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"1 miejsce
26Smajdor Tomek1d2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
27Syguła Zuzanna1d2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
2a
28Cymbalista Szymon2a2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"3 miejsce
29Gołębiowska Marta2a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"wyróżnienie
30Gołębiowska Marta2a2017-10-26Konkurs Recytatorski klas 0 - III "Wokół poezji"2 miejsce
31Jankowski Jakub2a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
32Margolt Franciszek2a2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"1 miejsce
33Matusiak Alexander2a2017-10-26Konkurs Recytatorski klas 0 - III "Wokół poezji"1 miejsce
34Piekłowska Zuzanna2a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"1 miejsce
35Stokłosa Marika2a2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
36Stokłosa Marika2a2017-11-06"Liściaki"1 miejsce
37Ściupider Natalia2a2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
38Ściupider Natalia2a2017-11-06"Liściaki"1 miejsce
2b
39Jędras Matylda2b2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"III miejsce
40Liwanowska Anna2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"wyróżnienie
41Mamiah Philip2b2017-12-14Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"3 miejsce
42Mamiah Philip2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"wyróżnienie
43Olechno Michalina2b2017-11-06"Liściaki"3 miejsce
44Philip Mamiah2b2017-11-06"Liściaki"2 miejsce
45Polowy Maja2b2017-12-18"Najpiękniejsza bombka choinkowa"1 miejsce
46Przybylski Daniel2b2017-09-27Konkurs plastyczno - ekologiczny LOP Barwy jesieni. Jesień w lesie.wyróżnienie
47Wachowski Rafał2b2017-12-09"Najpiękniejsza bombka choinkowa"2 miejsce
2c
48Bombik Krzysztof2c2017-12-14"Choinka strojnisia"2 miejsce
49Bombik Krzysztof2c2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"1 miejsce
50Kowarska Sofia2c2017-10-26Szkolny Konkurs Recytatorski "Wokół poezji"3 miejsce
51Lotosz Maja2c2017-11-06"Liściaki"wyróżnienie
52Poźniak Maja2c2017-10-28"Barwy jesieni"3 miejsce
53Przewoźnik Weronika2c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
54Przewoźnik Weronika2c2017-11-06"Liściaki"wyróżnienie
55Przewoźnik Weronika2c2017-09-27"Bezpieczna droga do szkoły"2 miejsce
3a
56Gogolewski Maksymilian3a2018-02-13Szkolny Konkurs Matematyczny klas 33 miejsce
57Górecka Karolina3a2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".I miejsce
58Kolesińska Olga3a2017-12-13Szkolny konkurs "Pięknie czytam".II miejsce
59Kolesińska Olga3a2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji".I miejsce
60Kuchciak Magdalena3a2017-12-18Mikołajkowe Zawody PływackieIII miejsce
61Kuchciak Magdalena3a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".II miejsce
62Porębska Iga3a2017-12-13Szkolny konkurs "Pięknie czytam".wyróżnienie
63Porębska Iga3a2017-09-27Konkurs plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"wyróżnienie
64Wojciechowska Dominika3a2018-01-15English PosterIII miejsce
65Wojciechowska Dominika3a2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
3b
66Chmolewska Zuzanna3b2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam"wyróżnienie
67Gondek Emilia3b2017-12-09Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza bombka"II miejsce
68Gondek Emilia3b2017-09-27Konkurs plastyczny :Bezpieczna droga do szkoły"I miejsce
69Kalinowska Ada3b2017-12-09Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"III miejsce
70Magott Dorota3b2018-02-13ENGLISH POSTERI miejsce
71Magott Dorota3b2018-02-07Konkurs matematyczny klas IIIII miejsce
72Magott Dorota3b2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"III miejsce
3c
73Czupryńska Julia3c2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
74Czupryńska Julia3c2017-12-14Konkurs Plastyczny,,Choinka Strojnisia"2 miejsce
75Gagaczowski Krzysztof3c2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
76Kuzaj Rafał3c2018-01-10ENGLISH POSTERII miejsce
77Militowska Sara3c2018-02-13Szkolny Konkurs Matematyczny1 miejsce
78Pieran Maja3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
79Pietrzak Wiktor3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
80Pietrzak Wiktor3c2017-12-16,,Bombka Choinkowa"1 miejsce
81Sienkiel Stefan3c2017-12-16,,Bombka Choinkowa"3 miejsce
82Soczewska Hanna3c2018-01-10ENGLISH POSTERI miejsce
3d
83Bajtek Barbara3d2017-12-13Konkurs czytelniczy ,,Pięknie czytam"wyróżnienie
84Bazylińska Natalia3d2017-12-14,,Choinka Strojnisia"wyróżnienie
85Ulicz Natalia3d2017-09-27,,Barwy jesieni-jesień w lesie"wyróżnienie
86Zalewska Bianka3d2017-10-12,,Bezpieczna droga do szkoły"3 miejsce
3e
87Andrzejewska Laura3e2017-12-09Konkurs plastyczny - Choinka Strojnisia.I miejsce
88Andrzejewska Laura3e2017-10-28Konkurs plastyczny Barwy jesieniwyróżnienie
89Andrzejewska Laura3e2017-09-27Konkurs plastyczny - Bezpieczna droga do szkoły.wyróżnienie
90Kondrasiuk Krzysztof3e2017-10-26Konkurs recytatorski "Wokół poezji"II miejsce
91Martyńska Laura3e2017-10-28Konkurs plastyczny Barwy jesieni.II miejsce
92Wołczyński Kacper3e2017-12-13Konkurs czytelniczy Pięknie czytam.III miejsce
3f
93Fonfara Aleksandra3f2018-01-04Konkurs plastyczny Choinka Strojnisiawyróżnienie
94Fonfara Marta3f2017-10-28Konkurs plastyczny LOP Barwy jesieni jesień w lesiewyróżnienie
3g
95Jankowska Sandra3g2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
96Voznyy Anatol3g2017-12-09Konkurs "Najpiękniejsza bombka"wyróznienie
97Woźny Anatol3g2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
3h
98Golczyk Vanessa3h2017-12-10Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".III miejsce
99Golczyk Vanessa3h2017-12-09Konkurs plastyczny "Choinka strojnisia"Wyróżnienie
100Griesmann Gabriela3h2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam" I miejsce
3i
101Godyń Gabrysia3i2018-01-10ENGLISH POSTERIII miejsce
102Godyń Gabriela3i2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"wyróżnienie
103Michalska Lena3i2017-10-28Konkurs plastyczny "Barwy jesieni".wyróżnienie
104Siwiec Emil3i2017-10-30Szkolny konkurs recytatorski "Wokół poezji"wyróżnienie
105Zygmuntowicz Antonina3i2017-12-13Konkurs "Pięknie czytam"wyróżnienie
4a
106Gierada Julia4a2017-10-17Speed ReadingI miejsce
107Kalecka Natalia4a2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiwyróżnienie
108Kalecka Natalia4a2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiwyróżnienie
109Wesoły Lena4a2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
4b
110Chautsoulis Athanasios4b2018-01-07Kartka świątecznawyróżnienie
111Dąbrowska Wiktoria4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiIII miejsce
112Jachimowicz Tymoteusz4b2017-10-17Speed ReadingI miejsce
113Kropek Jagoda4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiI miejsce
114Pacan Lena4b2017-12-22Kartka światecznawyróżnienie
115Woźny Monika4b2017-11-16Wybitni Polacy2 miejsce
116Woźny Monika4b2017-10-23Szkolny konkurs recytatorskiII miejsce
4c
117Korczyńska Anna4c2017-10-17Speed ReadingII miejsce
118Stachów Jagoda4c2017-12-20"Magia świąt"wyróżnienie
119Wolicka Oliwia4c2017-10-23Konkurs recytatorskiwyróżnienie
4d
120Cisłak Zofia4d2017-10-23wyróżnienie
121Kripak Michał4d2017-10-15"Smak wakacji"wyróżnienie
122Powalski Marek4d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
123Powalski Marek4d2017-11-16Wybitni Polacy3 miejsce
5a
124Batorowicz Maja5a2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
125Dembowa Michalina5a2018-01-07Kartka świątecznawyróżnienie
126Domaradzka Hanna5a2017-12-20"Świąteczna choinka"3 miejsce
127Domaradzka Hanna5a2017-11-16Wybitni Polacy1 miejsce
128Haładus Maja5a2017-10-23I miejsce
129Kiedycz Amelia5a2017-10-17Speed readingI miejsce
130Kniaziuk Karolina5a2017-12-20"Świąteczna choinka"2 miejsce
131Ślusarczyk Marta5a2017-10-17Speed readingII miejsce
5b
132Czajka Patrycja5b2017-12-20"Kartka świąteczna"wyróżnienie
133Czajka Patrycja5b2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
134Grossman Aleksandra5b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
135Witoś Nikola5b2017-11-16Wybitni Polacy1 miejsce
136Witoś Nikola5b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
5c
137Gryzbowska Maja5c2017-10-17Speed ReadingII miejsce
138Pitek Julia5c2017-10-15"Smak wakacji"2.miejsce
139Sikora Amelia5c2017-12-20"Świąteczna choinka"1 miejsce
140Sikora Amelia5c2017-10-17Speed ReadingI miejsce
5d
141Garyantesiewicz Zuzanna5d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
142Grossman Aleksandra5d2017-12-20"Świąteczna choinka"3 miejsce
143Mossoń Julia5d2017-12-20"Świąteczna choinka"wyróżnienie
144Mossoń Julia5d2017-11-16Wybitni Polacywyróżnienie
6a
145Kołodziejski Marcel6a2017-12-22"Kartka świąteczna"1
146Kołodziejski Marcel6a2017-12-20"Magia świąt"1.miejsce
147Kołodziejski Marcel6a2017-11-16"Wybitni Polacy"1
148Kołodziejski Marcel6a2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
149Sługocki Tomasz6a2017-11-16"Wybitni Polacy"3
6b
150Duda-Klimaszewski Bartosz6b2017-10-17Speed ReadingI miejsce
6c
151Dumas Georgios6c2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"3
152Mildner Maja6c2017-12-20"Magia świąt"wyróżnienie
153Piekarska Hanna6c2017-11-16"Wybitni Polacy"2
154Prokopienia Zofia6c2017-11-16"Wybitni Polacy"1
155Ptak Klaudia6c2017-11-16"Wybitni Polacy"wyróżnienie
6d
156Adamowski Wiktor6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
157Błaszczyszyn Michał6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
158Błaszczyszyn Michał6d2017-10-23Konkurs recytatorskiIII miejsce
159Dziadas Weronika6d2017-12-22"Kartka świąteczna"2
160Golubiewski Bartosz6d2017-10-23Konkurs recytatorskiI miejsce
161Rybka Miłosz6d2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
6e
162Jaskulska Hanna6e2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"wyróżnienie
163Skowron Wiktoria6e2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
164Venetsianov Maya6e2017-11-16"Wybitni Polacy"2
165Wołkowicz Zuzanna6e2017-11-16"Wybitni Polacy"3
166Wołkowicz Zuzanna6e2017-10-15"Smak wakacji"1.miejsce
7a
167Dawid Natalia7a2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.3
168Dawid Natalia7a2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"3
169Korbiel Mikołaj7a2017-10-23Konkurs recytatorskiI miejsce
170Niemiec Zuzanna7a2017-10-23Konkurs recytatorskiIII miejsce
7b
171Brzozowski Bartosz7b2017-12-20"Magia świąt"2.miejsce
172Brzozowski Bartek7b2017-10-17Speed ReadingIII miejsce
173Dobosiewicz Jakub7b2017-12-22"Kartka świąteczna"3
174Kociołek Szymon7b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"1
175Krupa Dominik7b2017-10-17Speed ReadingII miejsce
176Mazur Joanna7b2017-12-22"Kartka świąteczna"3
177Mazur Joanna7b2017-11-10Szkolny Konkurs Fotograficzny "Zdrowe jest piękne"2
178Pędzisz Michał7b2017-12-22"Kartka świąteczna"2
179Pędzisz Michał7b2017-11-14"Bóbr"wyróżienie
180Sobol Kinga7b2017-10-23Konkurs recytatorskiII miejsce
181Śmiałowski Jędrzej7b2017-12-20"Magia świąt"3.miejsce
182Ziembiewicz Michał7b2017-10-23Konkurs recytatorskiwyróżnienie
7c
183Dębicki Piotr7c2017-11-14Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR"wyróżnienie
184Guła Aleksandra7c2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.1
185Hajto Maciej7c2017-10-17Speed ReadingI miejsce
186Jas Adam7c2017-11-20Nauka chemii poprzez zabawę.2



            


Od Solidarności...

Szkocja7

Szkoły dla nadziei

Galop

Szkółka hokejowa

Szkółka pływania

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.