11 listopada 2014 r.

Mając świadomość, jak ważne jest wychowanie dzieci w duchu patriotycznych i obywatelskich postaw, postanowiliśmy zachęcić do radosnego obchodzenia świąt państwowych. Chcąc jednocześnie uczcić pamięć naszych słynnych rodaków, wychowawcy świetlicy zorganizowali z okazji Święta Niepodległości wystawę plastyczną pod hasłem:

"GALERIA SŁAWNYCH POLAKÓW"

W przygotowanie ekspozycji "Galeria Sławnych Polaków" zaangażowała się cała społeczność uczniowska naszej szkoły, wykorzystując różnorodne środki ekspresji plastycznej. Efekty pracy naszych uczniów można podziwiać na parterze szkoły.

Wszystkim młodym twórcom serdecznie dziękujemy za przygotowane prace i gratulujemy ciekawych pomysłów.

Wychowawcy świetlicy

strona Predszkola nr 9