SPOTKANIE Z PSEM

W ramach prowadzonych zajęć dzieci dowiedziały się jak należy obchodzić się z psem. Czego unikać, jak się zachowywać spotykając psa na ulicy, co robić by psy odczuwały radość z przebywania z człowiekiem, jak należy je traktować, by nie wzbudzać u nich negatywnych emocji oraz jak wygląda praca z nimi. Każde dziecko mogło zobaczyć psa z bliska, dotknąć go i poczęstować przyniesionym przez siebie smakołykiem. Zwierzę było na smyczy, pod naszą kontrolą, nie stanowiło zagrożenia dla dzieci.

Spotkanie zorganizowała Alicja Szady

strona Predszkola nr 9