Nasze sukcesy międzyświetlicowe
w konkursach plastycznych
w roku szkolnym 2014/2015

• „Magiczne Boże narodzenie” organizowany przez SP 20 we Wrocławiu. I miejsce zajęła Gabriela Ambrozowicz (klasa III) pod opieką p. Ireny Kamforowskiej.
  • „Bibułkowe krajobrazy” organizowany w szkole nr 47 we Wrocławiu. II miejsce zajęła Urszula Mołas (klasa I) pod opieką p. Marioli Święcickiej.
  • „Zabawa z origami- cztery pory roku- wiosna” organizowany przez SP 15 we Wrocławiu. II miejsce zajęła Lena Pacan (klasa I) pod opieką p. Marioli Święcickiej.
  • „Orzeł biały godłem Polski” organizowany przez SP 93 we Wrocławiu. III miejsca zajęła Zuzanna Sokołowska (klasa IV) pod opieką p. Marioli Święcickiej.
  • „Co w trawie piszczy” organizowany przez SP 63 we Wrocławiu. III miejsce zajęła Nikola Witoś (klasa II) pod opieką p. Joanny Otlewskiej.
  • „Ale mandale” organizowany w SP 50 we Wrocławiu. Wyróżnienie otrzymały Oliwia Stenka (klasa IV)i Jagoda Grabarczyk (klasa IV) pod opieką p. Marioli Święcickiej.
  • „Moje fantazje - podwodny świat” organizowany w SP 91 we Wrocławiu. Wyróżnienie uzyskały Urszula Mołas (klasa I) oraz Kinga Cychol (klas II) pod opieką p. Marioli Święcickiej.
  • „Wrocławskie Pejzaże” organizowany w SP 109 we Wrocławiu. Wyróżnienie uzyskała Paulina Jakubanes (klasa I) pod opieką Anety Czarneckiej, oraz Nikola Frydrych (klasa II) pod opieką Ireny Kamforowskiej.
  • „Dzikie koty, milutkie koteczki” organizowany przez SP 71 we Wrocławiu. Wyróżnienie uzyskała Nikola Frydrych (klasa III) pod opieką Ireny Kamforowskiej.