Szkoła Podstawowa nr 17

im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu

ul. Wieczysta 105, 50-550 Wrocław, tel. 71 798-69- 23, e-mail: sekretariat.zsp17@wroclawskaedukacja.pl


SZACHOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
15 STYCZNIA 2014 - HALA STULECIA

15 stycznia 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w szachach. Po zaciętych i wyrównanych siedmiu etapach nasza ekipa wygrała wszystkie rundy uzyskując 14 punktów i zajęła pierwsze miejsce w zawodach.

Naszą drużynę reprezentowali:

  • I szachownica - Franciszek Sernecki
  • II szachownica - Adam Kawaler
  • III szachownica - Dominik Krupa
  • IV szachownica - Kamila Krupa

Na uwagę zasługuję fakt, iż są to nasze pierwsze wygrane Mistrzostwa Wrocławia w historii szkoły. Wcześniej, mimo że w drużynie mieliśmy takich znakomitych zawodników jak Ania Iwanow czy Bartek Woźniak, nigdy nie udało nam się zwyciężyć w tej prestiżowej imprezie. Ogromne podziękowania kierujemy dla Pana Adama Bożka, który od lat trenuje młodych mistrzów szachowych także w naszej szkole, jego wychowankiem jest Franciszek Sernecki oraz Adam Kawaler.

Bardzo dziękujemy rodzicom, szczególnie Państwu Krupom trenerom szachowym oraz Panu Waldemarowi Serneckiemu, który od lat wspiera i kibicuje naszej drużynę.

Szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/tdr_6517/

            


Od Solidarności...

Szkocja7

Galop

Szkółka pływania

Szkoły dla nadziei

Szkółka hokejowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich uzywania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.