Powrót do listy przeglądów i konkursów naszego chóru.

Tamborrada 2015

0 kwietnia na wrocławskim placu Nowy Targ przez dwie godziny słychać było dźwięki Tamborrady. Chórzyści z naszej szkoły wraz z 1500 uczniami szkół podstawowych i gimnazjów po baskijsku zaśpiewali "Marsz San Sebastian", a po polsku piosenkę "Wroclove". Do obu utworów akompaniowali na własnoręcznie wykonanych instrumentach. I Wrocławska Tamborrada będzie miała swój dalszy ciąg. W dniu święta miasta San Sebastian, 20 stycznia 2016 r. rozlegną się dźwięki II Wrocławskiej Tamborrady. Odbędzie się ona w hali Orbita. W trakcie imprezy poinformowano również, że dzieci z wrocławskich szkół zagrają na bębnach także w trakcie koncertu Andrei Bocellego na Stadionie Miejskim.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Przygotowania do Tamborrady.

Tamborrada - finał