Finał projektu KOLOR

Uczestniczymy w obchodach DNIA NIEPODLEGOŚCI 11 LISTOPADA organizowanym przez Przedszkole 119 ZIELONA ŁĄKA

Organizujemy wystawę KRAJE I JĘZYKI EUROPEJSKIE - prace uczniów klas IV-VII Ww naszej szkole i placówkach zaprzyjaźnionych

Na lekcjach języka angielskiego poznajemy geografię i symbole WIELKIEJ BRYTANII w różnych porach roku.

Uczestniczymy w pokazach TAŃCA HISZPAŃSKIEGO z przedszkolakami, uczniami gimnazjum i szkoły podstawowej.

Lekcja z przedszkolakami POZNAJEMY EUROPĘ.