Kronika pracy grup przedszkolnych 0a i 0b
w roku szkolnym 2017/2018

0a - Klasowy konkurs recytatorski

0a - Wycieczka do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka na spektakl pt.: "Ojczyzna"

0a - Wycieczka do Muzeum Pana Tadeusza na lekcję muzealną pt.: "Tajemnicza misja"

0a - Wizyta Św. Mikołaja + pochód mikołajkowy

0a - Warsztaty świąteczne z rodzicami

0a - Robimy kanapki

0a - Wycieczka szlakiem krasnali

0b - Wycieczka do Muzeum Pana Tadeusza na lekcję muzealną pt.: "Tajemnicza misja"

0b - Wycieczka do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka na spektakl pt.: "Ojczyzna"

0b - Robimy koktail owocowy

0b - Pierniczkowe warsztaty dla rodziców