Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik

ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

Dla rodziców (opłaty przedszkolne)

Przedszkole prowadzi nieodpłatną działalność wychowawczo-dydaktyczną w zakresie wychowania przedszkolnego w wymiarze 5 godzin dziennie. Pozostały czas przebywania dziecka jest odpłatny i wysokość opłaty regulują odrębne przepisy.

UWAGA!

Szanowni Państwo, Informujemy, że od sierpnia został zmieniony adres mailowy, z którego są wysyłane informacje o odpłatnościach za pobyt i żywienie oplaty@cui.wroclaw.pl

Numery kont , na które Państwo dokonują płatności, nie ulegną zmianie. Prosimy o dodanie adresu oplaty@cui.wroclaw.pl do zaufanych nadawców (whitelisty) na Państwa skrzynkach pocztowych, aby upewnić się, że wiadomości z powyższego adresu nie będą trafiały do folderów spamowych.

Przykładowa instrukcja dodawania adresów do whitelisty:
  • Inną możliwością zabezpieczenia się, przed potraktowaniem wiadomości jako spam przez system, jest dodanie oplaty@cui.wroclaw.pl do listy kontaktów albo zaznaczenie już umieszczonej wiadomości w spamie jako „nie spam”.
  • ,
Obszerną instrukcję (na przykładzie apteki) do każdego rodzaju poczty można znaleźć pod tym linkiem: strefalekow.pl/content/whitelist-25 Od przyszłego miesiąca powiadomienia będą wysyłane z ogólnego adresu oplaty@cui.wroclaw.pl

Wysokość opłaty za przedszkole wysyłana jest na adres mailowy (podany przez rodziców w karcie informacyjnej) na początku każdego miesiąca rozliczeniowego. TERMIN PŁATNOŚCI DO 15 -ego KAŻDEGO MIESIĄCA. Proszę wpłacać wyliczone kwoty takie jak są podane bez nadpłat, zaokrągleń itp. Opłaty za przedszkole prosimy wpłacać na poniższy nr konta:

PKOBP Oddział 1 we Wrocławiu 72 1020 5226 0000 6902 0416 4588
Prosimy w tytule podać dokładne dane: Imię i nazwisko dziecka oraz nr grupy. Dziękujemy!

Wpłaty na Radę Rodziców należy dokonać na poniższy numer konta:
BZ WBK 33 1090 2486 0000 0001 1378 0255

Deklaracja dostępności |  BIP