Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik

ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

Przerwa na czytanie

Dnia 18 października 2022 odbyła się w naszej szkole III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie”, mająca na celu zachęcanie do czytania dla przyjemności.

Dzieci klas 1 – 3 mogły wysłuchać w świetlicach opowiadań Renaty Piątkowskiej czytanych przez starsze koleżanki i kolegów.

Na długich przerwach uczniowie klas 4-8 mieli możliwość skorzystania ze strefy czytania w auli szkolnej, w której przygotowano zaciszne i wygodne miejsca do czytania oraz książki dla „zapominalskich”.

Gratulacje dla wszystkich 307 uczestników, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji.

Zapraszamy za rok!

Deklaracja dostępności |  BIP