Czcionka: A A+ A++ Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarno Kontrast czarno-żółty

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 17 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17 im. prof. Stanisława Kulczyńskiego

Przedszkole nr 9 im. Mały Czytelnik

ul. Wieczysta 105, 50 -550 Wrocław
SP nr 17 P nr 9 Kontakt

Wyniki Międzyświetlicowego konkursu plastycznego
"Wystawa kwiatów"
w roku szkolnym 2023/2024

Z ogromną radością informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs, który spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów świetlic z różnych szkół. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością i talentem, a ich prace zachwycają różnorodnością technik. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem dla komisji konkursowej.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór dyplomów, nagród i prac od 14 czerwca 2024 r.

Oto lista laureatów:
  1. miejsce Wiktoria Pluskota
  2. miejsce Zofia Jarzombek
  3. miejsce Michał Raszewski

Wyróżnienia:

• Zuzanna Płudowska
  • Marta Żukowska
  • Stefania Aniołek
  • Dominika Sałagaj

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu!

Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów
Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów
Konkurs świetlicowy Wystawa Kwiatów