Powrót do wydarzeń roku 2013/14

KARAOKE
21 marca 2014 r.

GALERIA

W tym roku szkolnym pierwszy Dzień Wiosny 21 marca przywitaliśmy m.in. imprezą pod nazwą "Karaoke po angielsku i hiszpańsku". Uczniowie w poziomach klas (4-6) brali udział we wspólnej zabawie. Przygotowania do niej trwały już od dwóch tygodni. Najpierw zgłaszano propozycję utworów, które mają pojawić się podczas imprezy. Następnie, po ogłoszeniu listy piosenek, uczniowie zgłaszali chęć występu podczas zabawy. A ta była niezwykle udana! Uczniowie starszych klas spisali się naprawdę świetnie! Wspólne śpiewanie porwało publiczność. Wielu uczniów żałowało, że nie zgłosiło się do występów, ale na szczęście czas pozwolił, by zaśpiewały dodatkowe osoby. Zdecydowanie największym powodzeniem cieszyły się utwory Demi Lovato "Let it go" i jego hiszpańska wersja "Libre soy" oraz James'a Arthura "Impossible".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach imprezy!

Organizatorzy: nauczycielki języka angielskiego

GALERIA