INFORMACJA DLA RODZICÓW:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 we Wrocławiu informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom na poniższych zasadach:

1. Opiekę pielęgniarską realizuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TeSaMed. Gabinet pielęgniarki mieści się w budynku szkoły na parterze pokój nr 13. Pielęgniarka pracuje w godzinach 7.30-15.30 z wyjątkiem środy.
2. Świadczenia ogólnostomatologiczne realizuje lekarz dentysta Pani Anna Sumisławska w gabinecie stomatologicznym w Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Wieczystej 105.
3. W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka opieką zdrowotną i stomatologiczną proszę o złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę.
4. Wzory „sprzeciwu” i zgody na świadczenie opieki zdrowotnej i stomatologicznej znajdują się poniżej

- opieka zdrowotna - rezygnacja

- opieka zdrowotna - zgoda i rezygnacja - dla nowych uczniów

- opieka stomatologiczna - zgoda i rezygnacja