Powrót do wydarzeń roku 2013/14

JASEŁKA DLA BABCI I DZIDKA

GALERIA

W tym roku postanowiliśmy zaprosić babcie i dziadków na świąteczny koncert. Głównym punktem programu były jasełka. Tekst przedstawienia napisała Zuzanna Majewska z klasy 6c. Młodzi artyści z klas 2, 4, i 6 zostali przygotowani do występu przez panią Beatę Szczepanik.

Pełen uroku występ został nagrodzony brawami. Wystąpił także szkolny chór, utwory instrumentalne zagrali uczniowie z kółka gitarowego. Uczniowie grali, śpiewali, tańczyli i prezentowali swe rozliczne talenty.

Występy przed najbliższymi są zawsze najtrudniejsze, wszyscy się bardzo starali, by było pięknie, wzruszająco i miło.

Na zakończenie spotkania wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Kto nie był, powinien żałować, bo było to naprawdę sympatyczne spotkanie.

Dorota Rutkowska

GALERIA