Powrót do wydarzeń roku 2013/14

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE
20 GRUDNIA 2013

GALERIA

20 grudnia 2013 roku odbyło się tradycyjne spotkanie świąteczne , podczas którego uczniowie naszej szkoły śpiewali kolędy w różnych językach i obejrzeli krótkie przedstawienie oparte na tekstach polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klasy 2b, 3c i 6b.

Każda klasa przygotowała świąteczny prezent dla rówieśników. Oglądaliśmy występy taneczne, słuchaliśmy utworów muzycznych i wokalnych w wykonaniu uczniów.

Klasy realizujące program "Z hiszpańskim w świat" zaprezentowały pełen uroku program artystyczny.

Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy za wykonanie świątecznej bombki. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i zmysłem artystycznym. Ich małe arcydzieła zostały umieszczone na wystawie i mogli je podziwiać wszyscy odwiedzający naszą szkołę. Wspólnie spędzona godzina minęła bardzo szybko w niezwykle miłej atmosferze.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć.Dorota Rutkowska

GALERIA