Powrót do wydarzeń roku 2014/15

KONKURS MITOLOGICZNY U SIÓSTR URSZULANEK

W tym roku- po raz pierwszy -uczniowie z SP 17 brali udział w Dolnośląskim Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym organizowany przez Gimnazjum i Liceum Sióstr Urszulanek. W rywalizacji brało udział 150 uczniów, a w czasie konkursu sprawdzana była wiedza zarówno z mitologii Greków jak i Rzymian. Pytania były na bardzo zróżnicowanym poziomie, obok tych zupełnie prostych znajdowały się również trudne i bardzo podchwytliwe.

Nasza reprezentacja poradziła sobie znakomicie, Emilka Grzebyk zajęła III miejsce, a Wojtek Zieliński otrzymał wyróżnienie.

Zapraszam do oglądnięcia galerii zdjęć na stronie Gimnazjum i Liceum Sióstr Urszulanek