Kolejne zwycięstwo – czyli Łódź zdobyta!

Trwa znakomita passa uczniów siedemnastki w matematycznych marszach na orientację. Za zwycięstwo w XIII Wrocławskim Matematycznym Marszu na Orientacje reprezentacja SP 17 w nagrodę pojechała na zawody do Łodzi. Tam 10 października odbyły się zawody „Orientuj się i licz”, gdzie trzeba było wykazać się umiejętnościami : orientacji w terenie, biegowymi i matematycznymi. Nasz patrol w składzie : Mateusz Gołębiowski, Staszek Syta i Wojtek Zieliński zajął pierwsze miejsce wyprzedzając drugą drużynę (szkoła z Łodzi)aż o 248 punktów! Równie znakomicie spisały się pozostałe patrole z naszej szkoły. Drużyna w składzie: Asia Góral, Patryk Mateusiak i Szymon Szkoda była szósta a drużyna piątoklasistów : Kuba Muszyński, Michał Leśkiewicz i Szymon Kociołek – jedenasta. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły – jesteśmy z Was dumni!

Gratulacje!

Zapraszamy do obejrzenia całego albumu zdjęć.