Powrót do wydarzeń roku 2013/14

Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny

Nasza szkoła stwarza uczniom możliwość osiągania sukcesów w wielu dziedzinach poprzez uczestnictwo w różnych konkursach o zasięgu szkolnym, międzyszkolnym, krajowym czy międzynarodowym. Jednym z ostatnich takich konkursów był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 118, Międzynarodowy Konkurs Ekologiczny, w którym oprócz wrocławskich szkół, wzięły udział szkoły z Ukrainy, Indii, Anglii, Niemiec, Danii, Słowacji i USA. W bieżącym roku szkolnym, w 7 Finale Międzynarodowego Konkursu Ekologicznego, pt. „ŚWIAT PTASICH PRAWD”, uczennica klasy II B, Olga Nawrocka zdobyła II miejsce w kategorii „Ptaki w obiektywie”. Gratulujemy osiągnięcia sukcesu w tym prestiżowym konkursie!